Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (3 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
τελικα δε βλεπω να γίνεται κατι με τη γαλλιδα ρε γμτ...ισως δεν έπρεπε να της στειλω το πουτσο μου...σκέφτομαι μηπως φοβήθηκε τους πολλαπλους οργασμούς??? ειναι λίγο δικοπο μαχαιρι τελικα αυτη η κίνηση...απο δω και περα θα τον στελνω μισο γιατι μαλλον φοβουνται το μέγεθος..βλέπουν και την αρρενωποτητα της μουρης μου οποτε σου λεει "αποκλειεται"...καποιο λακκο εχει η φάβα
Μαν τυπισσα μου χει πει οτι οσοι της στελνουν το πουτσο τους και να της αρεσουν δε θα κανε τπτ γιατι σημαινει οτι ειναι ικανοι για ολα . Και 2 κοπελες παρουσες εκεινη την ωρα συμφωνησαν . Αβυσσος η ψυχη τους , αν δε το στελνες μπορει να μην επαιρνες απαντηση κιολας απο την αλλη . Για μενα επρεπε να το χαλαρωσεις μετα αφου αποκριθηκε και να μη της πεις για γαμησια και τετοια αλλα που θα πατε και αλλες πιπες . Εγγυημενο αποτελεσμα μη περιμενεις οπως και να χει
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
αν δε το στελνες μπορει να μην επαιρνες απαντηση κιολας απο την αλλη .
μα δε πηρα :confused: ...αφου τον εστειλα μου απάντησε..εγω φταιω για το ανωμαλο μυαλο τους?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

στυην αρχη ημουν λογικος,πολιτισμένος,σωστος ηθικος...ε ποσο ποια? δεν αντεχω και αυτον τον ρολο για πολλη ωρα
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
μα δε πηρα :confused: ...αφου τον εστειλα μου απάντησε..εγω φταιω για το ανωμαλο μυαλο τους?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

στυην αρχη ημουν λογικος,πολιτισμένος,σωστος ηθικος...ε ποσο ποια? δεν αντεχω και αυτον τον ρολο για πολλη ωρα
Μη τη ψαχνεις . Καλα εκανες και το γυρισες κ της εστειλες το πουτσο σ αλλα αφου πηρες απαντηση μετα καλυτερα να το πηγαινες πιο χαλαρα πριν κανεις μπασιμο για viber . Σου λεω τι θα κανα , εγγυημενο αποτελεσμα δε ξερω αν ειχε
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Μη τη ψαχνεις . Καλα εκανες και το γυρισες κ της εστειλες το πουτσο σ αλλα αφου πηρες απαντηση μετα καλυτερα να το πηγαινες πιο χαλαρα πριν κανεις μπασιμο για viber . Σου λεω τι θα κανα , εγγυημενο αποτελεσμα δε ξερω αν ειχε
δε πειράζει..παμε για αλλα
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Μαν τυπισσα μου χει πει οτι οσοι της στελνουν το πουτσο τους και να της αρεσουν δε θα κανε τπτ γιατι σημαινει οτι ειναι ικανοι για ολα . Και 2 κοπελες παρουσες εκεινη την ωρα συμφωνησαν . Αβυσσος η ψυχη τους , αν δε το στελνες μπορει να μην επαιρνες απαντηση κιολας απο την αλλη . Για μενα επρεπε να το χαλαρωσεις μετα αφου αποκριθηκε και να μη της πεις για γαμησια και τετοια αλλα που θα πατε και αλλες πιπες . Εγγυημενο αποτελεσμα μη περιμενεις οπως και να χει
rule no1
......never take seriously what a woman says
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
συνηθως το κανω οταν δεν απαντάνε γιατι σκεφτομαι "τι εχω να χάσω"...ποτε απο την αρχη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

αν ειναι νορμαλ η κουβέντα και ψημενη δε θα το κανω εννοειται
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Όντως,και στο σουπερμαρκετ θεωρείσαι αποτυχημένος.Εκεί μόνο αν είσαι κανας υπεύθυνος έχεις ελπίδες.
δε μ λε ρε τυπε...ποσοι εχουν αυτοκτονήσει υστερα απο εναν καφε μαζι σου?
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
συνηθως το κανω οταν δεν απαντάνε γιατι σκεφτομαι "τι εχω να χάσω"...ποτε απο την αρχη
Σωστος . Εγω μονο τοτε κανω τις καγκουριες μου , το παω αλλιως γενικα . Αν δεν εισαι για ενα γαμησι και γεια σας τοτε αργα ή γρηγορα βγαινει ο ευατος σ δε μπορεις να υποκριθεις πολυ
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Σωστος . Εγω μονο τοτε κανω τις καγκουριες μου , το παω αλλιως γενικα . Αν δεν εισαι για ενα γαμησι και γεια σας τοτε αργα ή γρηγορα βγαινει ο ευατος σ δε μπορεις να υποκριθεις πολυ
καλα εχω πει και αλλες μαλακιες...εχω γαμήσει γκομενα που το πρωτο μηνυμα ηταν "καλη πουτανιτσα φαινεσαι εσυ" στην αρχη με εβρισε μετα το τουμπαρα να την καλμάρω,βγηκαμε και τσσσοοοοουπ :zfuck:
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Όντως,και στο σουπερμαρκετ θεωρείσαι αποτυχημένος.Εκεί μόνο αν είσαι κανας υπεύθυνος έχεις ελπίδες.
Η ελλεινιδα μπορεί να δουλεύει σε σούπερ μάρκετ, αλλά θέλει ο γαμιάς της να έχει λεφτά από μπαμπά.. Αν και αυτός είναι απλά σιναδελφος της, από τη δουλεια θα τον Απορρίψει εννοείτε, εκτός βέβαια και αν αυτος είναι φίλος της, γνωστός της, έχουν την ίδια παρέα, κύκλο, εκεί θα είναι εύκολη σχετικά, και ας ειναι ο άλλος και ανεργος??. Τρελοκομείο οι ελλεινιδες..
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Με αφορμή μια πρόσφατη ανάγνωση αρκετών σελίδων:

Ας καταλάβετε κάποιοι πως ο εμφανίσιμος πάντα θα ναι νικητής σε σχέση με τον άσχημο.
Ο εμφανίσιμος θα έχει τις όμορφες γυναίκες,όχι ο άσχημος ή ο μέτριος.
Ο εμφανίσιμος δεν χρειάζεται να προσπαθήσει πολύ για σεξ.
Τον εμφανίσιμο θα κοιτάξουν οι όμορφες γυναίκες και πιθανώς σε αυτόν θα κάνουν την κίνηση.Σε αυτόν,ναι οι όμορφες γυναίκες μπορεί να την πέσουν και ναι συμβαίνει συχνά.
Ο μέτριος και ο άσχημος εμφανισιακά πρέπει να προσπαθήσουν πολύ περισσότερο αλλά και πάλι,αν υστερούν σε εμφάνιση,γιοκ......

Εν ολίγοις,looks (ντύσιμο,σώμα κλπ),λεφτά,status,μπλά μπλά,δυναμισμός και όχι κλαψομουνίαση είναι must.

Απλά μερικοί οφείλετε να αποδεχθείτε την δύναμη της εξωτερικής εμφάνισης και όχι να εθελοτυφλείτε για ευνόητους λόγους (οποίος κατάλαβε,κατάλαβε)
Τι μας λες ρε τύπε εγώ δεν βλέπω κανεναν εμφανίσιμος να γαμαει ωραία μουνιά.. Ωραίοι Αντρέ πχ είναι οι Γερμανοί οι αερικάνοι οι ολλανδοι.. Στην Ελλάδα βλέπω πολλούς άσχημος με ωραίες και πολλούς γυμνασμένους να είναι μπακούρια.. Τους έχεις βγάλει όλους τους μαλακες μοντέλα επειδή έτυχε. Να βρήκανε μια γκόμενά από την παρέα τους.. ??
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
δε μ λε ρε τυπε...ποσοι εχουν αυτοκτονήσει υστερα απο εναν καφε μαζι σου?
Ε καλά τα λέει έχεις δει πολλούς να δουλεύουν σε σούπερ μάρκετ και να γαμανε μουναρες? ?.. Αυτούς ούτε οι γκομενιτσες συναδελφισες δεν τους. Κοιτάνε..δεν θα ήθελα να δουλεύω σε σούπερ μάρκετ, σε θεωρούνε οι γκόμενές αποτυχημένο της ζωής με τα 300 ευρω το. Μήνα..
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Τι μας λες ρε τύπε εγώ δεν βλέπω κανεναν εμφανίσιμος να γαμαει ωραία μουνιά.. Ωραίοι Αντρέ πχ είναι οι Γερμανοί οι αερικάνοι οι ολλανδοι.. Στην Ελλάδα βλέπω πολλούς άσχημος με ωραίες και πολλούς γυμνασμένους να είναι μπακούρια.. Τους έχεις βγάλει όλους τους μαλακες μοντέλα επειδή έτυχε. Να βρήκανε μια γκόμενά από την παρέα τους.. ??
Παπαριές στη νιοστή.Από ότι φαίνεται είσαι κουασιμόδος που λέει ανυπόστατες μαλακίες για να αισθανθεί καλά


Και μια συμβουλή ρε Σαντ μαν:μπαίνε από το κανονικό προφίλ σου γιατί αυτό που κάνεις είναι κατάντια.
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Παπαριές στη νιοστή.Από ότι φαίνεται είσαι κουασιμόδος που λέει ανυπόστατες μαλακίες για να αισθανθεί καλά


Και μια συμβουλή ρε Σαντ μαν:μπαίνε από το κανονικό προφίλ σου γιατί αυτό που κάνεις είναι κατάντια.
Άσε μας ρε τύπε.. Είδες εσύ τους όμορφαντρες..εχεις πάει εξωτερικό να δεις όμορφους άντρες να γαμανε μέτριες?Αγγλία, γερμαν8α? Μέχρι και εγώ είμαι 9 αρι σε σώμα για τα ελληνικά δεδομένα..
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Άσε μας ρε τύπε.. Είδες εσύ τους όμορφαντρες..εχεις πάει εξωτερικό να δεις όμορφους άντρες να γαμανε μέτριες?Αγγλία, γερμαν8α? Μέχρι και εγώ είμαι 9 αρι σε σώμα για τα ελληνικά δεδομένα..
Τότε γιατί δεν παραμελείς τον εαυτό σου?
Αφού λες ότι μόνο οι άσχημοι γαμάνε μουνάρες
 

Stelios_el_Conquistador

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
68
Κριτικές
16
Like
580
Πόντοι
310
Μάγκες κακά τα ψέματα, όπως και εμείς έτσι και αυτές κρίνουν από την εξωτερική εμφάνιση ίσως και πιο αυστηρά από όσο εμείς ( με την έννοια ότι πολλοί από εμάς γαμάμε και μπάζα άμα λάχει)
Για αυτό πιστεύω ότι όσο μεγαλώνουμε πρέπει να προσέχουμε ανάμεσα στα άλλα και την εμφάνισή μας.
Καλές γιορτές και καλά γαμήσια!
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.837
Like
17.892
Πόντοι
3.656
Ε καλά τα λέει έχεις δει πολλούς να δουλεύουν σε σούπερ μάρκετ και να γαμανε μουναρες? ?.. Αυτούς ούτε οι γκομενιτσες συναδελφισες δεν τους. Κοιτάνε..δεν θα ήθελα να δουλεύω σε σούπερ μάρκετ, σε θεωρούνε οι γκόμενές αποτυχημένο της ζωής με τα 300 ευρω το. Μήνα..

Μετά τα 30,όσοι δεν είναι δ.υ,γιατροί,δικηγόροι κλπ θεωρούνται αποτυχημένοι για όλους,όχι μόνο για τις ελλεεινίδες.Σουπερμαρκετ,ντελιβεραδες,φύλακες,εργάτες,χαμάληδες,υπαλληλάκια.Αυτοί για να αλλάξει η ζωή τους,πρέπει να τους συμβεί κάτι αναπάντεχο,να κερδίσουν κανα λαχείο ή να πάνε σε κανα ριάλιτι και να γίνουν γνωστοί,τέτοια πράγματα

Υπάρχει και η κατηγορία των αποτυχημένων που όμως έχουν βρει έτοιμα ή έχουν κανα εισόδημα απο νοίκια,αυτοί είναι ένα κλικ πιο πάνω από τους άλλους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom