Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Έχω και εγώ δει καταστάσεις άσχημος-μέτριος αντρας/όμορφη γυναίκα. Αυτοί που τα λένε αυτά δεν πέφτουν τελείως έξω (εκτός αν παίζει χρήμα ή επάγγελμα ή παρέες για την επιλογή σε αυτές τις περιπτώσεις). Επίσης έχω ρίξει ωραίες ξένες και μάλιστα σε μια-δυο περιπτώσεις μου την έπεσαν αυτές πρώτες, παρόλο που είμαι μέτριος εμφανισιακά και κοντός. Με Ελεεινίδες ποτέ δεν στάθηκα τυχερός (τυχερός;).
Έχεις καταλάβει ότι δε γαμανε αυτοί στους οποίου μιλάς?? Εδώ λέει ο άλλος βλέπει γυμνασμένους να γαμανε.. Εγώ γυμναζομαι και δεν γαμάω, αντίθετα όσους βλέπω με γκόμενά συνήθως είναι αγυμναστοι η και με κοιλιές ακομα.. Οι άνθρωποι δεν έχουν ιδέα από το σπορ λεμε,ολη μέρα εδώ μέσα γράφουν..
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Έχεις καταλάβει ότι δε γαμανε αυτοί στους οποίου μιλάς?? Εδώ λέει ο άλλος βλέπει γυμνασμένους να γαμανε.. Εγώ γυμναζομαι και δεν γαμάω, αντίθετα όσους βλέπω με γκόμενά συνήθως είναι αγυμναστοι η και με κοιλιές ακομα.. Οι άνθρωποι δεν έχουν ιδέα από το σπορ λεμε,ολη μέρα εδώ μέσα γράφουν..
Τότε γίνε μπουχέσας και λέτσος για να ξεσκιστείς στο γαμήσι
Αφού οι γυμνασμένοι δεν γαμούν όπως λες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τι τον "συμφέρει" δηλαδη? Ούτε αυτο το καταλαβαινω.
Μη ρωτάς μαλακίες.
Τον συμφέρει να λέει για λέτσους κλπ γιατί έτσι ανακουφίζεται,νιώθει καλά,τον βολεύει.
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
προσωπικα δε θεωρω οτι πουλουσε φουμαρα ο συγκεκριμενος :rockon:

τα γραφομενα του ειχαν επικριτικο-υπεροπτικο υφος, αλλα μεγαλη δοση αληθειαc :woldman:

(δεν τρολαρω!)
Θες τρολοαπάντηση ή σοβαρή απάντηση?
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Η ελλεινιδα μπορεί να δουλεύει σε σούπερ μάρκετ, αλλά θέλει ο γαμιάς της να έχει λεφτά από μπαμπά.. Αν και αυτός είναι απλά σιναδελφος της, από τη δουλεια θα τον Απορρίψει εννοείτε, εκτός βέβαια και αν αυτος είναι φίλος της, γνωστός της, έχουν την ίδια παρέα, κύκλο, εκεί θα είναι εύκολη σχετικά, και ας ειναι ο άλλος και ανεργος??. Τρελοκομείο οι ελλεινιδες..

αυτο που λες πιο πολυ για τις αλβανιδες ισχυει παντως,ιδιως τις μικρες.

εκτος αλβανικου κυκλου δεν ξανοιγονται πολυ -πολυ

...σε σνομπαρουν και αυτες?:think::think::think:
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
SUB?ZERO εισαι μεγαλο γκαντεμοσκυλο τελικα
7 η ώρα πηγαίναν ή έφευγαν ρε τύπε;

ΠΗΓΑΙΝΑΝ φυσικα !!! Δευτερα πρωι 7 π.μ. !

περιμενα πως και πως 3μερο ξεφτιλας στα Λαδαδικα,αλλα.....?:jerking2::jerking2::jerking2:


Θεσσαλονικη ΓΕΝΙΚΑ τα μπαρ αρχιδια ελεγχους εκαναν.....οποτε ας μην κλαιγονται τωρα..

οσο και αν πονεσε ολους μας το ..γενικο κλεισιμο!

ξερω διαφορα αρχιδια που εμπαιναν με barcode συγγενων τους και δεν τους ζητουσαν καν ταυτοτητα
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
δεν πειραζει...κονομησαν καλα το περασμενο 2μηνο..

τωρα ας πληρωσουν το λογαριασμο....:jerking2: πραγματικα μονο τους εστιατορες λυπαμαι! αυτοι τηρουσαν πιο πολυ τα μετρα
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.837
Like
17.892
Πόντοι
3.656
Εισαι ενηλικος πια.
Καποια στιγμη να συνειδητοποιησεις ότι για οσα ασχημα μας συμβαινουν ή για οσα καλα δεν μας συμβαινουν, φταιμε πρωτα απο ολα εμεις.
Ούτε η κοινωνια, ουτε οι ελληνιδες, ούτε ο Μητσοτακης, ουτε ο Χατζηπετρής.
Εχω βαρεθει ανθρωπους που για ολα τούς φταινε παντα οι αλλοι και καποια περιεργη "νοοτροπια".

Δεν φταίμε μόνο εμεις.Υπάρχει και η τύχη στη ζωή,υπάρχουν και συγκυρίες,εσύ μπορεί να φτάσεις μέχρι ένα σημείο αλλά αν βλέπεις ότι δεν σε θέλει,λογικό να απογοητευτείς
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.837
Like
17.892
Πόντοι
3.656
SUB?ZERO εισαι μεγαλο γκαντεμοσκυλο τελικα


ΠΗΓΑΙΝΑΝ φυσικα !!! Δευτερα πρωι 7 π.μ. !

περιμενα πως και πως 3μερο ξεφτιλας στα Λαδαδικα,αλλα.....?:jerking2::jerking2::jerking2:


Θεσσαλονικη ΓΕΝΙΚΑ τα μπαρ αρχιδια ελεγχους εκαναν.....οποτε ας μην κλαιγονται τωρα..

οσο και αν πονεσε ολους μας το ..γενικο κλεισιμο!

ξερω διαφορα αρχιδια που εμπαιναν με barcode συγγενων τους και δεν τους ζητουσαν καν ταυτοτητα

Εμένα στ'αρχίδια μου,δεν βγαίνω πλέον σε μπαρ.

Να βλέπω ψωλαρία και τις γκόμενες με τα κινητα,ασε ρε φίλε,τα'χω σιχαθεί πλέον όλα

Μακάρι να ζούσα εξωτερικό και να έβλεπα τις μουνάρες να χορεύουν,εδώ τί να βγεις;Μόνο αν έχεις γκόμενα είναι να βγαίνεις πλέον.
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Είναι αλήθεια, έχει ξεφτιλιστεί η κατάσταση. Τα smartphone τα γαμησαν όλα κ ειδικά το ινστα. Δεν μπορούν να χειριστούν την τεχνολογια οι γκόμενες. Είναι τούβλα. Αυτά δε φτιάχτηκαν για να μας πάρουν τη ζωή. Αλλά επειδή είναι τούβλα, τα καναν υποκατάστατα της ζωής τους κ του σεξ.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.001
Πόντοι
3.556
Εμένα στ'αρχίδια μου,δεν βγαίνω πλέον σε μπαρ.

Να βλέπω ψωλαρία και τις γκόμενες με τα κινητα,ασε ρε φίλε,τα'χω σιχαθεί πλέον όλα

Μακάρι να ζούσα εξωτερικό και να έβλεπα τις μουνάρες να χορεύουν,εδώ τί να βγεις;Μόνο αν έχεις γκόμενα είναι να βγαίνεις πλέον.
Τι σε εμποδιζει απο το να το κανεις; 4 ωρες πτηση σε χωριζει απο τις χωρες του Βορρα.
Μηπως απλα δε θελεις να βγεις απο το comfort zone σου;

Αν η απαντηση σου ειναι ΝΑΙ τουλαχιστον σε 4 απο τα παρακατω, μαλλον θα πρεπει να το σκεφτεις σοβαρα να την κανεις. Στο εξωτερικο με το καλημερα θα εχεις δουλεια, χρηματα, σπιτι δικο σου, αυτοκινητο φθηνο, διασκεδαση και το μονο που θα σε απασχολει ειναι οι γκομενες και οι φιλιες. Το βασικοτερο απ ολα ειναι η δουλεια. Ολα τα αλλα ερχονται

Δεν εχω δουλεια
Μενω με τους δικους μου
Δεν εχω κοπελα
Δεν εχω αυτοκινητο
Δεν εχω χρηματα
Δε διασκεδαζω αρκετα
Δεν εχω καλους φιλους
 

@ρχιδι

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2020
Μηνύματα
37
Like
36
Πόντοι
0
Εχω βαρεθει ανθρωπους που για ολα τούς φταινε παντα οι αλλοι και καποια περιεργη "νοοτροπια".
Σε αυτό το νήμα, εδώ και 7200 σελίδες αυτή την νοοτροπία αναλύουμε (ή προσπαθούμε τελοσπάντων).
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.837
Like
17.892
Πόντοι
3.656
Τι σε εμποδιζει απο το να το κανεις; 4 ωρες πτηση σε χωριζει απο τις χωρες του Βορρα.
Μηπως απλα δε θελεις να βγεις απο το comfort zone σου;

Αν η απαντηση σου ειναι ΝΑΙ τουλαχιστον σε 4 απο τα παρακατω, μαλλον θα πρεπει να το σκεφτεις σοβαρα να την κανεις. Στο εξωτερικο με το καλημερα θα εχεις δουλεια, χρηματα, σπιτι δικο σου, αυτοκινητο φθηνο, διασκεδαση και το μονο που θα σε απασχολει ειναι οι γκομενες και οι φιλιες. Το βασικοτερο απ ολα ειναι η δουλεια. Ολα τα αλλα ερχονται

Το μετανιώνω που δεν το έκανα πιο νεος,στα 20-25

Τώρα που παω 40,μου φαίνεται πολύ δύσκολο.Πώς θα οργανωθείς,πώς θα φτιάξεις κοινωνική ζωή,πώς θα την παλέψεις με τη μοναξιά.Εσύ τα περιγράφεις εύκολα,αλλά δε νομίζω να'ναι έτσι.
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.795
Like
747
Πόντοι
96
Όχι,δεν είμαι αυτής της γνώμης.

Όμως όταν κάτι σαντ και έμπερορ κλπ γράφουν συνέχεια για κουασιμόδους που γαμάνε μουνάρες,και ότι οι εμφανίσιμοι μένουν με το πουλί στο χέρι,κοινώς γράφουν μπούρδες καταλαβαίνεις τι παίζει πάνω κάτω.
Γράφουν σενάρια επιστημονικής φαντασίας για να νιώσουν οι ίδιοι καλά.

Και ναι φίλε,όπως ο άντρας κοιτάζει την εμφάνιση της γυναίκας (και καλά κάνει),έτσι πράττει και η γυναίκα.Δεν είπα ποτέ ότι μόνο με looks,muscles,style θα γαμάς αβέρτα αλλά σίγουρα θα χεις πιο πολλές πιθανότητες για ωραίες γυναίκες από ότι αν είσαι λέτσος σε όλα σου.Αυτό δεν μπορείτε να καταλάβετε κάποιοι,ή μάλλον δεν θέλετε να το αποδεχθείτε.Γιατί ποθείτε ενδόμυχα να αλλάξει τροχιά το σύμπαν και να γίνει πραγματικότητα η επιθυμία σας.
Θες να στο κάνω ακόμη πιο λιανά?Αν περιμένει κανείς ως αγύμναστος,λαπάς,χαλιαμούτρας να του κάθονται μουνάρες για πλάκα και χωρίς να έχει να προσφέρει κάτι ως αντίτιμο,τότε ας παίξει τζόκερ ή ας προσευχηθεί στον Κθούλου για κανένα θαύμα.
καλη χρονια ρε θηριο :rockon: :rockon: :rockon: :sunglasses: :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom