Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Ο τύπος παίζει να είναι και ελλεινιδα100κιλα χοντρή φεμιναζί φάση...ο τρόπος που γράφει είναι πολύ γυναικουλιστικος.. Παίζει να εχουμε2 - 3 χοντρές που γράφουν εδώ. Μεσα????
Τύπε είμαι σωσίας της Σοφίας Βογιατζάκη αλλά στο ξανθό.
Να μείνει μεταξύ μας όμως.
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Τύπε είμαι σωσίας της Σοφίας Βογιατζάκη αλλά στο ξανθό.
Να μείνει μεταξύ μας όμως.
Τυπε μου με αγάπη στο λέω, αν με αυτό το. Τρόπο εννοώ του πυρφορους, βρικσιε μουνια, μπραβο σου, καλά κάνεις να γλιφεις τις ελλεινιδες όλη μέρα.. Σοβαρά σου λέω, και εγώ θα το έκανα άμα έβρισκα μουνια έτσι.. Άμα όμως δε βρίσκεις μουνια, τι στο διάολο κάθεσαι και υπερασπιζεσε όλη μέρα τις ελλεινιδες?? ?.. Έξυπνος φαίνεστε, δε μπορεί να. Μη βλέπεις ότι οι πιο πολλές ελλεινιδες είναι για το πουτσο Καβάλα.. Αν βέβαια βρίσκεις έτσι γκόμενές, σου λέω μπράβο σου, καλά κάνεις.. ✌️
 

No Respect

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2020
Μηνύματα
152
Like
259
Πόντοι
21
Δε μιλάμε να είσαι ντροπαλός η πχ; 120κιλα,αυτοι δεν βρίσκουν με τίποτα γυναίκα.. Στο ελλαντα έχουμε το παράξενο φαινόμενο να είσαι κανονιλος, η και όμορφος ακομα,και,αν δεν έχεις παρέες με μουνια, ναηπορεις να βρεις γκόμενά με τίποτα.. Είσαι είναι μοναδικό φαινομενο στο πλανητη αυτό που συμβαίνει στη σκατοχωρα αυτή.... Ο τύπος, αν βέβαια είναι άντρας, κάθεται και μας λέει ιστορίες για αγρίους.. Βλέπει παντού όμορφους με μουνια, όταν εγώ βλέπω μάλλον άσχημος και αγυμναστους Αντρέ να γαμανε εκεί έξω.. Θες να σου πω όμορφους άντρες?? Πήγαινε στη Ρόδο να δεις Ολλανδός Σκανδιναβούς Γερμανούς αυτοί ναι είναι όμορφοι, ο κούραμπιες που γαμαει ωραίο μουνακι στο ελλαντα, επειδή και. Μόνο έτυχε να έχει παρέες με μουνια, λεφτά από μπαμπά, γνωριμίες, αγαπητέ λοθμπορκ, όχι, δεν ειναι όμορφος..
Αν κατάλαβα καλά θες να σου κάθονται ωραία μπουνιά να τα γαμάς και μετά να τους λες πόσο μαλακισμένες είναι οι Ελληνίδες φίλε?
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: alex71
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Τυπε μου με αγάπη στο λέω, αν με αυτό το. Τρόπο εννοώ του πυρφορους, βρικσιε μουνια, μπραβο σου, καλά κάνεις να γλιφεις τις ελλεινιδες όλη μέρα.. Σοβαρά σου λέω, και εγώ θα το έκανα άμα έβρισκα μουνια έτσι.. Άμα όμως δε βρίσκεις μουνια, τι στο διάολο κάθεσαι και υπερασπιζεσε όλη μέρα τις ελλεινιδες?? ?.. Έξυπνος φαίνεστε, δε μπορεί να. Μη βλέπεις ότι οι πιο πολλές ελλεινιδες είναι για το πουτσο Καβάλα.. Αν βέβαια βρίσκεις έτσι γκόμενές, σου λέω μπράβο σου, καλά κάνεις.. ✌️
Έχεις μπερδέψει τα μπούτια σου.
Όπως πολλές γυναίκες έχουν υπερβολικές απαιτήσεις ή δεν ξέρουν τι θέλουν,έτσι είναι και πολλοί άντρες.Φταίνε αμφότερα φύλα σε αυτήν την ''μάχη''.
Ναι πολλές Ελληνίδες είναι για τα μπάζα,αλλά φταίνε και πολλοί άντρες.
Δεν είναι άσπρο-μαύρο ή υπεύθυνη μονο η μια πλευρά.
Capisce?
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Έχεις μπερδέψει τα μπούτια σου.
Όπως πολλές γυναίκες έχουν υπερβολικές απαιτήσεις ή δεν ξέρουν τι θέλουν,έτσι είναι και πολλοί άντρες.Φταίνε αμφότερα φύλα σε αυτήν την ''μάχη''.
Ναι πολλές Ελληνίδες είναι για τα μπάζα,αλλά φταίνε και πολλοί άντρες.
Δεν είναι άσπρο-μαύρο ή υπεύθυνη μονο η μια πλευρά.
Capisce?
Δεν είπα εγώ ότι δεν υπάρχουν και πολλοί μαλακες Αντρές..φυσικα και έχει.. Αλλα από εκεί και πέρα είναι επιλογή των ελλεινιδων να κάνουν σχέση με. Μαλακες.. Πχ αυτή στη Φολεγανδρο που τα έφτιαξε με τον πρεζάκια.επιλογή της ήτανε να φάει το. Κεφάλι της. Εσείς λέτε ότι οι γυναίκες δεν φταίνε σε τίποτα..
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Δεν είπα εγώ ότι δεν υπάρχουν και πολλοί μαλακες Αντρές..φυσικα και έχει.. Αλλα από εκεί και πέρα είναι επιλογή των ελλεινιδων να κάνουν σχέση με. Μαλακες.. Πχ αυτή στη Φολεγανδρο που τα έφτιαξε με τον πρεζάκια.επιλογή της ήτανε να φάει το. Κεφάλι της. Εσείς λέτε ότι οι γυναίκες δεν φταίνε σε τίποτα..
Με λίγα λόγια μας λες ότι καλά έπαθες όπως έγραψε και ο Sub Zero προ μηνών
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
Δεν είπα εγώ ότι δεν υπάρχουν και πολλοί μαλακες Αντρές..φυσικα και έχει.. Αλλα από εκεί και πέρα είναι επιλογή των ελλεινιδων να κάνουν σχέση με. Μαλακες.. Πχ αυτή στη Φολεγανδρο που τα έφτιαξε με τον πρεζάκια.επιλογή της ήτανε να φάει το. Κεφάλι της. Εσείς λέτε ότι οι γυναίκες δεν φταίνε σε τίποτα..
μια βασικη διαφορα των δυο φιλων οσων αφορα τις σχεσεις τους ειναι οτι οι αντρες στην συντριπτικη τους πλειοψηφια ξερουν με ποια κανουν σχεση γαμο κτλ ετσι πολυ σπανια εχουν εκπληξεις οι οποιες συνηθως περιοριζονται στην μποχα ακαταστασια βρωμα του σπιτιου και γενικοτερα στην αρνηση των περισσοτερων γυναικων να συνεισφερουν ουσιαστικα στην οικογενεια.

αντιθετα οι γυναικες δειχνουν εντελως ανικανες να βρουνε τον καταλληλο αντρα για αυτες οσο και αν το προσπαθουν με αποτελεσμα να κανουν σχεσεις και γαμους με τυπους που τις κακοποιουν τις δερνουν γκομενιζουν κτλ
αυτες που περνανε καλα ειναι μονο γιατι ειναι ποιο σχολαστικες απο τον μεσο ορο των περισσοτερων γυναικων η απλα γιατι ηταν τυχερες
ποια γυναικα δεν καυλωνει με τον ψηλο, τον λεφτα, τον ψευτομαγκα,τον γκομενιαρη,τον ψευτοαλητακο που την γραφει στα παλια του τα παπουτσια κτλ κτλ;;;
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
δυστυχως για εμας, τα θηλεα εκμεταλευονται την αναγκη μας για πολυ σεξ που μας προικησε ο Θεος για να καλοπερνανε αυτες και τα παιδια μας εαν βεβαια μας τυλιξουν
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.937
Πόντοι
12.756
δυστυχως για εμας, τα θηλεα εκμεταλευονται την αναγκη μας για πολυ σεξ που μας προικησε ο Θεος για να καλοπερνανε αυτες και τα παιδια μας εαν βεβαια μας τυλιξουν
τα μουνια και τα κωλια κυβερνανε :sad2:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.756
Like
14.355
Πόντοι
3.506
δυστυχως για εμας, τα θηλεα εκμεταλευονται την αναγκη μας για πολυ σεξ που μας προικησε ο Θεος για να καλοπερνανε αυτες και τα παιδια μας εαν βεβαια μας τυλιξουν
Θα σου πρότεινα να πειθαρχείς τις ορμές σου :sunglasses:
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
Θα σου πρότεινα να πειθαρχείς τις ορμές σου :sunglasses:
συμφορουμιτη την παιζω οσο μπορω περισσοτερο.
τις περισσοτερες ωρες της ημερας οι γυναικες δεν σημαινουν τιποτα για εμενα.
αισθανομαι οπως ο χορτατος οταν περνα εξω απο ενα σουβλατζιδικο
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.756
Like
14.355
Πόντοι
3.506
συμφορουμιτη την παιζω οσο μπορω περισσοτερο.
τις περισσοτερες ωρες της ημερας οι γυναικες δεν σημαινουν τιποτα για εμενα.
αισθανομαι οπως ο χορτατος οταν περνα εξω απο ενα σουβλατζιδικο
Οχι ρε συ, ο αυνανισμός συνέχεια δεν κάνει καλό :confused: Απλώς να μην σκέφτεσαι όλη την ώρα το σεξ αυτό λέω..
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
Οχι ρε συ, ο αυνανισμός συνέχεια δεν κάνει καλό :confused: Απλώς να μην σκέφτεσαι όλη την ώρα το σεξ αυτό λέω..
εγω εχω προσεξει αυξηση του μεγεθους μου, αναμενομενο θα ελεγα απο το πολυ τακα τακα :jerking2:
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Με λίγα λόγια μας λες ότι καλά έπαθες όπως έγραψε και ο Sub Zero προ μηνών
Που κολλάει τώρα αυτή που τα φτιάξε με το. Πρεζάκια.. Κλασική ελλεινιδα ήτανε ας πρόσεχε τις επιλογές της.. Αυτή ήθελε και διακοπές με το πρεζακια??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom