Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Οχι ρε συ, ο αυνανισμός συνέχεια δεν κάνει καλό :confused: Απλώς να μην σκέφτεσαι όλη την ώρα το σεξ αυτό λέω..
Πάντως τώρα το χειμώνα δεν λέει κια πολλή μαλακια κάνει κρύο αντε τώρα να πλενεσαι μέσα στα κρύα ενώ το καλοκαίρι 3 φορές τη μέρα με τη ζεστουλα ταιριάζει μια μαλακια??
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Πχ αυτή στη Φολεγανδρο που τα έφτιαξε με τον πρεζάκια.επιλογή της ήτανε να φάει το. Κεφάλι της.
Α, τι σύμπτωση
Το ιδιο ελεγε και ο σαντμαν και εφαγε μπαν

Ρε παπάρα σαντμαν, συνεχιζεις ακομη να χρησιμοποιεις τον κλωνο για να εχεις καποιον να συμφωνει μαζι σου?
Ρε ανθρωπε του θεου, δεν καταλαβαινεις οτι αυτο ειναι υψιστη κατάντια?
Συνελθε επιτελους
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Με λίγα λόγια μας λες ότι καλά έπαθες όπως έγραψε και ο Sub Zero προ μηνών
Αφου ο ιδιος ειναι
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Που κολλάει τώρα αυτή που τα φτιάξε με το. Πρεζάκια.. Κλασική ελλεινιδα ήτανε ας πρόσεχε τις επιλογές της.. Αυτή ήθελε και διακοπές με το πρεζακια??
Καλά δεν περίμενα και να το καταλάβεις.
Ο φιλαράκος σου είχε γράψει ''καλά να πάθει''.Ρώτα και τον @alex71 για επιβεβαίωση,

Και εσύ το ιδιο λες με άλλα λόγια.Πως λόγω λάθος επιλογής,της άξιζε ότι έπαθε γιατί δεν πρόσεχε
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Καλά δεν περίμενα και να το καταλάβεις.
Ο φιλαράκος σου είχε γράψει ''καλά να πάθει''.Ρώτα και τον @alex71 για επιβεβαίωση,

Και εσύ το ιδιο λες με άλλα λόγια.Πως λόγω λάθος επιλογής,της άξιζε ότι έπαθε γιατί δεν πρόσεχε
Τυπε μου είμαστε ενήλικοι.. Και εγώ αμα πάρω τη μηχανή και τρέχω μια 220 θα φταίω εγώ όχι οι ελλεινιδες άμα σλοτωθω. Γκεγκε?
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Τυπε μου είμαστε ενήλικοι.. Και εγώ αμα πάρω τη μηχανή και τρέχω μια 220 θα φταίω εγώ όχι οι ελλεινιδες άμα σλοτωθω. Γκεγκε?
Αρα λες ότι της άξιζε που πέθανε

Ρε απίθανε,από τη στιγμή που είμαι πολύ πιο έξυπνος από εσένα γιατί επιμένεις?
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Αρα λες ότι της άξιζε που πέθανε

Ρε απίθανε,από τη στιγμή που είμαι πολύ πιο έξυπνος από εσένα γιατί επιμένεις?
Δεν είπα εγώ έτσι τυπε τα φαντάζεσαι αυτά η κοπέλα απλα εκα ε τις επιλογές της κρίμα βέβαια αλλά η ζωή συνεχιζετε?
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Είσαι εσύ πιο εξυπνος?? Έχεις αποδείξεις?
Ναι,ο τρόπος γραφής μου και ότι είμαι υπέρμαχος της κοινής λογικής
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εν τω μεταξύ,ο Ελβις μένει Αθήνα κ εγώ βορεια Ελλάδα αλλά μάλλον αυτό το κανουν γαργάρα
Τυπε μισείς κανένα μέλος του σάιτ?
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Ναι,ο τρόπος γραφής μου και ότι είμαι υπέρμαχος της κοινής λογικής
Λογική δικιά σου βγες έξω ρώτα δέκα άντρες οι 9 αυτά που λέω εγώ και ο Σάμπ θα σου πουνε.. Να φανταστείς εμείς είμαστε και σχετικά Light στην κριτική μας για τις ελεεινιδες??
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Λογική δικιά σου βγες έξω ρώτα δέκα άντρες οι 9 αυτά που λέω εγώ και ο Σάμπ θα σου πουνε.. Να φανταστείς εμείς είμαστε και σχετικά Light στην κριτική μας για τις ελεεινιδες??
Από τον τρόπο γραφής σου και μόνο,έχω βγάλει κάποια συμπεράσματα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.598
Κριτικές
62
Like
45.319
Πόντοι
9.297
Πού να τους βρεις τους φίλους στην ηλικία μας;Και έναν να έχεις να βγαίνεις που και που,λες ευχαριστώ.Όλοι είναι σε μουντ οικογένεια,παιδιά,μωρά.Κι εδώ που τα λέμε,σ'αυτή την ηλικία κι εμεις έτσι έπρεπε να'μασταν αλλά...
Μην σε παίρνει από κάτω...ξέρεις τι λέει για μένα ένας φίλος μου;"Ξεχνάω ότι είμαι παντρεμένος ,όταν μιλάω μαζί σου"...δεν μου φαίνεται άσχημο αυτό.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.598
Κριτικές
62
Like
45.319
Πόντοι
9.297
Και είναι και διάσημος και δε βρίσκει γκόμενά φαντάσου τι αγαμια πέφτει στου αντρες
Μαλακίες...ο ίδιος απλά αφοσιώθηκε στην τέχνη του....τόσες Συριζαιες κυκλοφορούν που θα τον αποθεώνουν καλλιτεχνικά...μια κίνηση να κάνει και τις έχει στο κρεβάτι του σε δευτερόλεπτα.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.850
Like
17.896
Πόντοι
3.656
Μην σε παίρνει από κάτω...ξέρεις τι λέει για μένα ένας φίλος μου;"Ξεχνάω ότι είμαι παντρεμένος ,όταν μιλάω μαζί σου"...δεν μου φαίνεται άσχημο αυτό.

Δεν σου λέει όμως ότι ευτυχώς που δεν είμαι όπως εσύ
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Τι πιθανοτητες δινεις να εχουν βρεθει στο ιδιο σαιτ δυο ανθρωποι που να λενε τις ιδιες ακριβως σαχλαμαρες, να εχουν τις ιδιες αντικοινωνικες αποψεις και να συμφωνουν στους ιδιους παραλογισμους? Και επιπλεον να λενε και τις ιδιες ατακες?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Πού να τους βρεις τους φίλους στην ηλικία μας;Και έναν να έχεις να βγαίνεις που και που,λες ευχαριστώ.Όλοι είναι σε μουντ οικογένεια,παιδιά,μωρά.Κι εδώ που τα λέμε,σ'αυτή την ηλικία κι εμεις έτσι έπρεπε να'μασταν αλλά...
Να σου πω ρε τύπε
Γκομενα δεν εχεις
Φιλους δεν εχεις

Εχεις αναρωτηθει ποτέ ΜΗΠΩΣ ΦΤΑΙΣ ΕΣΥ ΓΙ ΑΥΤΟ?
Γιατι δεν εχω δει ποτέ ούτε μια λεξη αυτοκριτικης απο λογου σου
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Εν τω μεταξύ,ο Ελβις μένει Αθήνα κ εγώ βορεια Ελλάδα αλλά μάλλον αυτό το κανουν γαργάρα
Ναι, ειναι γνωστο οτι φαινεται απο πού γραφει ο καθενας και αποδεικνυεται πληρως αυτο που λες.
Και το λες και σοβαρα κιολας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom