Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Λένε τα ίδια γιατί τον αντιγράφει. Ποιος ξέρει από ποια ερημιά κατέβηκε ο άνθρωπος στην Αθήνα. Στην προσπάθεια εύρεσης της αστικής του ταυτότητας έπεσε πάνω στο μανιφέστο του Σαντ.
Εσύ πάλι ποιανού κλωνος είσαι.. Μήπως έχεις πτυχίο δικηγοριας τυπε??
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Τι απέγιναν οι χοντρές τυπε εσύ μα έλεγες γαμας κάθε μέρα χοντρές, εγώ όλη μέρα και νύχτα εδώ. Μεσα σε βλεπω?
Αλλη μια ατακα που εχει πει ο σαντμαν.
Το αστειο ειναι οτι εξακολουθεις να πιστευεις αγαπητε σαντμαν οτι μπορεις να μας ξεγελας οτι ο ελβις91 δεν ειναι κλωνος σου. Εχεις καταντησει αηδια. Τελειωνε με αυτην την ξεφτιλα. Ολοι το εχουν καταλαβει.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.853
Like
17.899
Πόντοι
3.656
Αλλη μια ατακα που εχει πει ο σαντμαν.
Το αστειο ειναι οτι εξακολουθεις να πιστευεις αγαπητε σαντμαν οτι μπορεις να μας ξεγελας οτι ο ελβις91 δεν ειναι κλωνος σου. Εχεις καταντησει αηδια. Τελειωνε με αυτην την ξεφτιλα. Ολοι το εχουν καταλαβει.

Ρε πολυξερίδη παραδέξου και μια φορά ότι λες μαλακίες,έλεος.Ποιοι το έχουν καταλάβει,μόνο εσύ το λες.

Σκεφτόμουν να βάλουμε και στοίχημα αλλά δε θέλω να κερδίζω με cheat
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.795
Like
747
Πόντοι
96
αντι να ξεστραβωθειτε με τις σοφιες του Δασκαλου που αλλου τις χρυσοπληρωνουν εσεις τον βριζετε

αιδως αργειοι

:rockon: :rockon: :rockon:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Αλλη μια ατακα που εχει πει ο σαντμαν.
Το αστειο ειναι οτι εξακολουθεις να πιστευεις αγαπητε σαντμαν οτι μπορεις να μας ξεγελας οτι ο ελβις91 δεν ειναι κλωνος σου. Εχεις καταντησει αηδια. Τελειωνε με αυτην την ξεφτιλα. Ολοι το εχουν καταλαβει.
Έλεος ρε τύπε δεν εχου ε όλοι κλονουε εμείς μπαίνουμε μια ώρα τη μέρα να περάσει η ώρα απορώ αν έχετε ζωή εκτός ίντερνετ εγώ βλέπω έχεις γράψει 140χιλιαδδες μινιματα????
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
αντι να ξεστραβωθειτε με τις σοφιες του Δασκαλου που αλλου τις χρυσοπληρωνουν εσεις τον βριζετε

αιδως αργειοι

:rockon: :rockon: :rockon:
Και να γαμαγανε αντε να τι καταλάβω αυτοί ούτε γαμανε και κάθονται και ιπερασπιζονται στο τζάμπα τα ζώα τις ελλεινιδες ενώ δεν χουφτω ουν ούτε χερακι???.. Η επιστήμη σικωνει τα χέρια ψηλά με τους πυρφορους σε αυτή τη χωρα?
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.862
Like
2.252
Πόντοι
456
Εσύ πάλι ποιανού κλωνος είσαι.. Μήπως έχεις πτυχίο δικηγοριας τυπε??
Δεν είμαι κλώνος του δικηγόρου, προσπαθώ να αντιγράψω τις εκφράσεις του γιατί τα λέει ωραία, για αυτό κάποιοι μπορεί και να μας μπερδεύουν.
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Αλλη μια ατακα που εχει πει ο σαντμαν.
Το αστειο ειναι οτι εξακολουθεις να πιστευεις αγαπητε σαντμαν οτι μπορεις να μας ξεγελας οτι ο ελβις91 δεν ειναι κλωνος σου. Εχεις καταντησει αηδια. Τελειωνε με αυτην την ξεφτιλα. Ολοι το εχουν καταλαβει.

ε και ' συ μη γινεσαι εμμονικος...η υπερβολικη καχυποψια κατανταει αρρωστια.

αποκλειεται να ειναι τοσο θλιβερος ο Sub Zero:buck2:

οκ ...ειπαμε!
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Sub- Zero εισαι το πουλεν μου σοβαρα τωρα...αν και μαλακακος:D::D::D::D:

θελω να σου κανω δυο ερωτησεις :


α)γιατι πιστευεις οτι τρολαρω?

β)συμφωνεις οτι ,αν εκανες ποτε σχεση,θα γινοσουν ο μεγαλυτερος μουνοδουλος πυρφορος στην Ελλαδα?


μαλακα μου εσυ για παρτη ενος μουνιου σιγουρα θα διεγραφες επαφες φιλων-συγγενων--συναδελφων

μη σου πω θα ρουφιανευες στο μουνι οτιδηποτε εχεις ζησει με φιλαρακια κλπ..και θα χασκογελουσατε παρεα, εις βαρος τους!

:tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth:
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Τι απέγιναν οι χοντρές τυπε εσύ μα έλεγες γαμας κάθε μέρα χοντρές, εγώ όλη μέρα και νύχτα εδώ. Μεσα σε βλεπω?

τι απεγιναν οι αλβανιδες καρντασι? ακομα να σου κατσει καμια?:confused:

εγω ειχα σχεση παλια με μια πιο μεγαλη....οι μικρες κλωτσανε,ε?
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.853
Like
17.899
Πόντοι
3.656
Sub- Zero εισαι το πουλεν μου σοβαρα τωρα...αν και μαλακακος:D::D::D::D:

θελω να σου κανω δυο ερωτησεις :


α)γιατι πιστευεις οτι τρολαρω?

β)συμφωνεις οτι ,αν εκανες ποτε σχεση,θα γινοσουν ο μεγαλυτερος μουνοδουλος πυρφορος στην Ελλαδα?


μαλακα μου εσυ για παρτη ενος μουνιου σιγουρα θα διεγραφες επαφες φιλων-συγγενων--συναδελφων

μη σου πω θα ρουφιανευες στο μουνι οτιδηποτε εχεις ζησει με φιλαρακια κλπ..και θα χασκογελουσατε παρεα, εις βαρος τους!

:tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth:

Ο Λάκης ή ο Νικ 1310 είσαι τελικά;
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
μονο αν επιστρεψει ο Savvidis,θα αυτοδιαγραφω.

γι ΄αυτον δουλευω τοσο καιρο....:hi::hi::hi:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.853
Like
17.899
Πόντοι
3.656
μαλακα μου εσυ για παρτη ενος μουνιου σιγουρα θα διεγραφες επαφες φιλων-συγγενων--συναδελφων

μη σου πω θα ρουφιανευες στο μουνι οτιδηποτε εχεις ζησει με φιλαρακια κλπ..και θα χασκογελουσατε παρεα, εις βαρος τους!

Εκτος από τους πολύ κοντινούς μου συγγενείς,όλους τους άλλους εννοείται.Γιατί το ίδιο κάνουν κι αυτοί

Ο άντρας τα δύο που πρέπει πάντα να έχει είναι δουλειά/εισόδημα και γκόμενα (όχι την ίδια,αλλά να βρίσκει).Μ'αυτά δεν θα πάθει ποτέ κατάθλιψη.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Εκτος από τους πολύ κοντινούς μου συγγενείς,όλους τους άλλους εννοείται.Γιατί το ίδιο κάνουν κι αυτοί

Ο άντρας τα δύο που πρέπει πάντα να έχει είναι δουλειά/εισόδημα και γκόμενα (όχι την ίδια,αλλά να βρίσκει).Μ'αυτά δεν θα πάθει ποτέ κατάθλιψη.
Τραγικος
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Εκτος από τους πολύ κοντινούς μου συγγενείς,όλους τους άλλους εννοείται.Γιατί το ίδιο κάνουν κι αυτοί

Ο άντρας τα δύο που πρέπει πάντα να έχει είναι δουλειά/εισόδημα και γκόμενα (όχι την ίδια,αλλά να βρίσκει).Μ'αυτά δεν θα πάθει ποτέ κατάθλιψη.


Η ομολογια σου συνιστα λογο μπαν απο τον Antisthenis :confused: :confused: :confused:


Aυτος εισαι.........κοντοφθαλμος-μοναχοφαης-φιλοτομαριστης-αδιστακτος !
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.853
Like
17.899
Πόντοι
3.656

Γιατί,εσύ είσαι πονόψυχος και νοιάζεσαι για όλους;Εννοείται θα κοιτάω την πάρτη μου,αν κρίνω ότι η γκόμενα είναι καλύτερη απ'τους άλλους φυσικά και θα είμαι μ'αυτήν.Νομίζεις χέστηκε κανένας 'φίλος' και συνάδελφος αν εγώ πχ υποφέρω;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Γιατί,εσύ είσαι πονόψυχος και νοιάζεσαι για όλους;Εννοείται θα κοιτάω την πάρτη μου,αν κρίνω ότι η γκόμενα είναι καλύτερη απ'τους άλλους φυσικά και θα είμαι μ'αυτήν.Νομίζεις χέστηκε κανένας 'φίλος' και συνάδελφος αν εγώ πχ υποφέρω;
Χριστος και Παναγια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom