Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Psixopathis

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
1.938
Like
491
Πόντοι
36
Χριστος και Παναγια...
Ενταξει ρε σε αυτο εχει ενα μικρο δικιο. υπαρχει περιπτωση η γυναικα να σε στηριξει αμα σε βλεπει αντρα της.
Ο φιλος εχει ορια και δικες του ευθυνες.
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
και αν σου ελεγε μια γκομενα να κοψεις το παπαρι σου,εσυ θα το εκανες για να μη σε χωρισει?.... :confused: :confused: :confused:
......ευχομαι να τη βρεις τοτε ρε Sub Zero ....απο καρδιας! φαινεσαι τιμιος-μονογαμικος-σχεσακιας.παρα τα οποια κωλυματα σου !

....απλως να θυμασαι...ποτε μην εξαρτας την ευτυχια σου ΜΟΝΟ απο γυναικα-ες.
η προσγειωση δε θα ειναι ομαλη ,αν δε φερεσαι με αλληλεγγυη στους γυρω σου...εξαιτιας μιας Χ γκομενας.

το οτι ενας (σεβαστος) αριθμος αντρων σημερα ειναι γυναικωτοι και φερονται οπως περιγραφεις,δε σημαινει οτι ειναι σωστοι κιολας.

ουτε οτι αρεσουν φυσικα στις γυναικες.....ασχετα τι τους δειχνουν:confused::confused::confused::confused::confused:

 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.853
Like
17.899
Πόντοι
3.656
και αν σου ελεγε μια γκομενα να κοψεις το παπαρι σου,εσυ θα το εκανες για να μη σε χωρισει?.... :confused: :confused: :confused:
......ευχομαι να τη βρεις τοτε ρε Sub Zero ....απο καρδιας! φαινεσαι τιμιος-μονογαμικος-σχεσακιας.παρα τα οποια κωλυματα σου !

....απλως να θυμασαι...ποτε μην εξαρτας την ευτυχια σου ΜΟΝΟ απο γυναικα-ες.
η προσγειωση δε θα ειναι ομαλη ,αν δε φερεσαι με αλληλεγγυη στους γυρω σου...εξαιτιας μιας Χ γκομενας.

το οτι ενας (σεβαστος) αριθμος αντρων σημερα ειναι γυναικωτοι και φερονται οπως περιγραφεις,δε σημαινει οτι ειναι σωστοι κιολας.

ουτε οτι αρεσουν φυσικα στις γυναικες.....ασχετα τι τους δειχνουν:confused::confused::confused::confused::confused:

Όχι φίλε,το παπάρι μου δεν το κόβω για καμία και κανέναν

Πολύ θα ήθελα να πω ότι έχω 2,3,4,5 άτομα 'αδέρφια' που λένε που πάντα θα είναι δίπλα μου κι εγώ σ'αυτούς.Δεν τους έχω και ούτε πιστεύω θα τους βρω πλέον.

Οπότε ναι,κάποια στιγμή καταλαβαίνεις ότι η ευτυχία σου είναι μόνο οι κοντινοί σου άνθρωποι και κάποια γυναίκα εαν είσαι τυχερός και την βρεις
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
εν μερει σε καταλαβαινω ,δε χρειαζεται να απογοητευεσαι. γεμισαμε μουνοπανα....δεν ειναι αυτοι το αντιπροσωπευτικο δειγμα

κοιτα την παρτη σου και μην καταπιεζεσαι..... αν βρεις μια σωστη γκομενα,καλως....

μην πεσεις με τα μουτρα ομως.....ολα με μετρο..... :wink: :wink: :wink:
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Γιατί,εσύ είσαι πονόψυχος και νοιάζεσαι για όλους;Εννοείται θα κοιτάω την πάρτη μου,αν κρίνω ότι η γκόμενα είναι καλύτερη απ'τους άλλους φυσικά και θα είμαι μ'αυτήν.Νομίζεις χέστηκε κανένας 'φίλος' και συνάδελφος αν εγώ πχ υποφέρω

Εκτος από τους πολύ κοντινούς μου συγγενείς,όλους τους άλλους εννοείται.Γιατί το ίδιο κάνουν κι αυτοί

Ο άντρας τα δύο που πρέπει πάντα να έχει είναι δουλειά/εισόδημα και γκόμενα (όχι την ίδια,αλλά να βρίσκει).Μ'αυτά δεν θα πάθει ποτέ κατάθλιψη.
Μαλάκα,φτάνει
Όχι άλλο κάρβουνο
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Γιατί,εσύ είσαι πονόψυχος και νοιάζεσαι για όλους;Εννοείται θα κοιτάω την πάρτη μου,αν κρίνω ότι η γκόμενα είναι καλύτερη απ'τους άλλους φυσικά και θα είμαι μ'αυτήν.Νομίζεις χέστηκε κανένας 'φίλος' και συνάδελφος αν εγώ πχ υποφέρω;
Δεν ξέρω τι είναι ο Αλεξ,αλλα εσύ είσαι σκατόψυχος και το επιβεβαίωσες πανηγυρικά το καλοκαίρι,με την κοπέλα στην Φολέγανδρο που κατά τα λεγόμενα σου καλά έπαθε,και με τη σκηνή βιασμού που την έβρισκες καθ'ομολογία σου
 
Τελευταία τροποποίηση:

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
η μοναδικη σωτηρια ειναι η πολυγαμια

να εχεις 2-3 διαφορετικες, ωστε να μη βαριεσαι και να μη ψυχοπλακωνεσαι σε μελοδραματικες-χειριστικες καταστασεις

παιζε παντου μπαλιτσα και σε βαθος χρονου θα δεις οτι δε θα σου περισσευει χρονος

γνωριζε συνεχεια- παιρνε αβερτα επαφες και στο κατω-κατω εσυ θα κανεις ξεσκαρταρισμα που και ποτε θα σκοραρεις
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.074
Πόντοι
3.846
"ο ελεύθερος σεξουαλισμός ,είναι σαν τον ελεύθερο καπιταλισμό" - όλοι τον επιθυμούν, λίγοι τον αποκτούν και οι υπόλοιποι αυνανίζονται με το πως θα ήταν η ζωή τους αν τον είχαν".
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Κούρασαν οι πυρφοροι αντε στο νιμα των πακοχυμενων ήρθατε εδώ να μα ςλετε τις μαλακίες σας και έχουμε χάσει αναγνώστες.. Σαν τους ιεχωβαδες είστε ένα πράμα ενοχλητικοί και λέτε πράγματα που δεν ενδιαφέρουν κανέναν.. Εδώ είναι αντρικό φορουμ✌️✌️
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.771
Like
6.977
Πόντοι
1.056
Δες έξω τυπε στο κόσμο. Όλες είναι φοβισμένα κοριτσάκια που μου την έχουν δει ιστορία. Όλοι και όλες μαγκιά κλανια είναι αυτός ο λαός. Γεμίσαμε με μαλακες με μουσια και πουτανιτσες που πίνουν όλη μέρα βότκα
ολο μαγκια κλανια ειναι ο ελληνας, αλλα ενα οργανωμενο ντου στη βουλη δε ξερουν να κανουν να παρουν παραμαζωμα και ματ και ολους. μονο να πλακωθουν για καμια γκομενα ειναι ικανοι , η αν του μπει λιγο με το αροτρο ο διπλανος στο χωραφι
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Δεν ξέρω τι είναι ο Αλεξ,αλλα εσύ είσαι σκατόψυχος και το επιβεβαίωσες πανηγυρικά το καλοκαίρι,με την κοπέλα στην Φολέγανδρο που κατά τα λεγόμενα σου καλά έπαθε,και με τη σκηνή βιασμού που την έβρισκες καθ'ομολογία σου
Σοβαρά? Είπε κάτι τέτοιο ο Σαντ?
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
η μοναδικη σωτηρια ειναι η πολυγαμια

να εχεις 2-3 διαφορετικες, ωστε να μη βαριεσαι και να μη ψυχοπλακωνεσαι σε μελοδραματικες-χειριστικες καταστασεις

παιζε παντου μπαλιτσα και σε βαθος χρονου θα δεις οτι δε θα σου περισσευει χρονος

γνωριζε συνεχεια- παιρνε αβερτα επαφες και στο κατω-κατω εσυ θα κανεις ξεσκαρταρισμα που και ποτε θα σκοραρεις
Παλιά που δεν υπήρχαν τα κινητά-σοσιαλ ήταν πιο ευκολο να έχεις 2-3 γκόμενες μαζι
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.969
Like
11.945
Πόντοι
3.556
Ε καλά,τον έρωτα λέει όχι την πούτσα
Έλα μαλάκα παραδέξου το

και το προφίλ της πάτησες και τις φωτό θα εψαξες και τα σχόλια από κάτω θα διάβασες :2funny:
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.969
Like
11.945
Πόντοι
3.556
Ουτε καν

Τί να διαβάσω,τα πιρφοροσχόλια;
Αν δεν τα διάβασες πως ξέρεις ότι είναι πυρφοροσχόλια ;
μπορει να την ψήνουν για παρτούζα

Δε μου λες, εκεί στη κωριό δείγμα γυναίκας έχετε ή μόνο κατσίκες ;
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Σοβαρά? Είπε κάτι τέτοιο ο Σαντ?
Καλησπέρα φίλε και καλή χρονιά

Εδώ ο Σαντ αναφέρεται στους τόνους σπέρματος που χυθηκαν σε σκηνή βιασμού,ομολογωντας έμμεσα ότι την έβρισκε με κάτι τέτοιο

 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Αν δεν τα διάβασες πως ξέρεις ότι είναι πυρφοροσχόλια ;
μπορει να την ψήνουν για παρτούζα

Δε μου λες, εκεί στη κωριό δείγμα γυναίκας έχετε ή μόνο κατσίκες ;
Έχουν μόνο μουνάρες που πηγαίνουν αυστηρά με χάλιες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom