Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (5 μέλη και 33 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.204
Like
3.447
Πόντοι
456
θα ερθει λεει ελλαδα αυτες τις μερες
Badoo είχα και το έσβησα πριν καιρό. Ελλάδα το 90% των γυναικών εκεί μέσα ήταν ανισόρροπες, τραβέλια, έσκορτ κτλ, βέβαια δεν ξέρω αν βελτιώθηκε στην πορεία. Σε σύγκριση με το Badoo το Tinder φαντάζει όαση.
Δεν ξέρω το προφίλ των χρηστών του στο εξωτερικό αλλά αν είναι σαν την Ελλάδα τριπλοτσέκαρε τη.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Badoo είχα και το έσβησα πριν καιρό. Ελλάδα το 90% των γυναικών εκεί μέσα ήταν ανισόρροπες, τραβέλια, έσκορτ κτλ, βέβαια δεν ξέρω αν βελτιώθηκε στην πορεία. Σε σύγκριση με το Badoo το Tinder φαντάζει όαση.
Δεν ξέρω το προφίλ των χρηστών του στο εξωτερικό αλλά αν είναι σαν την Ελλάδα τριπλοτσέκαρε τη.
Τυπε εγώ όλες αυτές εκεί μέσα της χρησιμοποιουσα για να μάθω το τετ-α-τετ παιχνιδι και να δω ποση ωρα θα μου παρει για να γαμησω.. Δηλ στο επίπεδο εκτίμησης που έχω και τη φυλής περιπου. Ήταν καθαρά επιμορφωτικοι οι λόγοι
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
υπηρξαν περιοδοι που απεκρυπτα ακομη και αυτο που σπουδασα...γιατι δεν ηθελα να με περασουν για σοβαρο!
ουτε ηθελα να εχουν απαιτησεις για κατι....μακροπροθεσμο! ηθελα να διαλυσω το... ενδεχομενο ροζ συννεφακι:hi:

σε αυτο.... καποια στιγμη αθελα μου συνετελεσε το γεγονος οτι, ενω πραγματικα ειμαι καλο παιδι,παντοτε ειχα την αυρα του υποπτου κωλοπαιδου λογω φυσιογνωμιας η ισως πιο χυμα συμπεριφορας:jerking::jerking:
....παντοτε με παρεξηγουσαν,ετσι εφτασα σε σημειο να ΑΠΟΔΕΧΘΩ την εικονα που εχουν για μενα...γραφοντας στα παπαρια μου πολυ κοσμακη!

ειμαι το αντιθετο του ναρκισσου τυπε...ισως και λιγο κομπλεξικος-κρυψινος :tooth: :tooth:

θελω να λειτουργω μουλωχτα-εν κρυπτω.εχω αντιληφθει οτι ολο αυτο το μυστηριο τις κινει ενιοτε αρνητικες υποψιες για το προσωπο μου,
......ομως τις αφηνω να βραζουν μεχρι να με ανακαλυψουν,ΕΦΟΣΟΝ ασφαλως ...ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΨΩ ΕΓΩ !

οταν βρισκομαι με γκομενες ,θελω να καλοπερναω!
αν ειναι να συζηταω για τετοιες μαλακιες ,παω για τσιπουρο με αρχιδοκαμπους φιλους η ακομη χειροτερα ..τους γονεις μου! :confused:
Όσα λιγότερα ξέρει κάποια για σένα τοσο το καλυτερο. Το ειχα ξανά πει το Ξαναλέω και θα το λέω εις τους αιώνες των αιώνων αμην
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Aν δεν ξέρει τίποτα για σένα θα υποθέσει ( σωστά)ότι είσαι άνεργος η ανεργία...

γιατι να ξερει ρε τυπε,για σενα καθε νεα γνωριμια=αρραβωνας ? :confused: :confused: :confused: :confused:
ως ανεργος μεταπτυχιακος ειχα ριξει πολυ πιο ωραιες γκομενες απ' οτι τωρα!
η ανεργια δε ..συνεπαγεται αγαμια! εκτος αν μερικοι ξοδευεστε η χρυσοπληρωνετε κερασματα κλπ, απλως για να πηδηξετε μια γυναικα της διπλανης πορτας!

παρεμπιπτοντως,στο θεμα κερασματος οι Ελληνιδες εχουν γινει πολυ ηθικες πια:hi::hi::hi: και καλα κανουν!
στα πρωτα ραντεβου ΠΑΝΤΑ μισα-μισα ! ΝΟΜΟΣ:rockon::rockon::rockon:
εγω ΠΥΡΦΟΡΟΣ δε γεννηθηκα και ουτε προκειται να γινω,παρα μονο για τη συζυγο μου η ..καποια κοπελα που αξιζει τελος παντων!

η παρεα του αδερφου μου ηταν καποτε τα μεγαλυτερα θυματα. θυμαμαι που κερνουσαν ΣΦΗΝΑΚΙΑ σε αγνωστες:tooth::tooth::tooth::tooth::tooth:
τι μοδα και αυτη...?φλερτ με ..σφηνακια, χωρις τετ α τετ γνωριμια !
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
γιατι να ξερει ρε τυπε,για σενα καθε νεα γνωριμια=αρραβωνας ? :confused: :confused: :confused: :confused:
πολλες θέλουν να μάθουν πολλα για σενα εξ αρχης γιατι δε ξερεις ποσο μακρυα παει το μυαλουδακι τους :cheesy:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
1640636873019.png

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

:zfuck::zfuck::zfuck:
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Όσα λιγότερα ξέρει κάποια για σένα τοσο το καλυτερο. Το ειχα ξανά πει το Ξαναλέω και θα το λέω εις τους αιώνες των αιώνων αμην

Μεγαλη κουβεντα τυπε . Εγω την εχω πληρωσει και το χω αναφερει σε αλλο νημα . Ποτε μη δινετε προσωπικες πληροφοριες , 2 βασικα αρκουν
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.577
Κριτικές
62
Like
45.286
Πόντοι
9.297
Κι εγώ έτσι άκουγα.Θυμάμαι πριν χρόνια Θεσσαλονίκη είχα πάρει ταξί κι ήταν ένας ταξιτζής σχετικά πιτσιρικάς,πιάσαμε κουβέντα για γκόμενες κι έλεγε ότι του την πέφτανε φοιτήτριες και μιλφ.Τώρα αν έλεγε μαλακίες δεν ξέρω,αλλά δε μου μοιάζει και απίθανο σε μεγάλη πόλη.
Λες με τα μνημόνια να χάλασαν τον κλάδο κάποιοι;
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Μεγαλη κουβεντα τυπε . Εγω την εχω πληρωσει και το χω αναφερει σε αλλο νημα . Ποτε μη δινετε προσωπικες πληροφοριες , 2 βασικα αρκουν
αυτες επιμένουν ομως...εκει ειναι η πλακα
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Και γιατί μιλάτε ρε τύπε,για μπάλα και γι'αυτοκίνητα;

Μετά το όνομα,το επόμενο που θέλουν να ξέρουν είναι τί δουλειά κάνεις.Μερικές ρωτάνε και πρώτα το δεύτερο

εδω να τονισω οτι αρκετες φορες λεω ψεματα για να μη μου ζαλιζουν τα παπαρια, κανοντας αυτοβιογραφια ?

εχω συστηθει ως ασφαλιτης αλλα και ως μετοχος σε νυχτερινο μαγαζι:tooth:


ΟΟΟΟΟΧΙ ΚΑΡΙΟΛΑΚΙ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΣΑΙ ΝΑ ΔΕΣΕΙΣ ΤΟ ΓΑΙΔΑΡΟ ΣΟΥ,ΔΕΝ ΤΗΡΩ ΟΡΚΟ ΑΛΗΘΕΙΑΣ:hi::hi::hi:
......ΟΥΤΕ ΣΕ ΔΙΚΗ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ,ΟΥΤΕ ΣΕ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ! ΕΓΩ ΑΠΛΩΣ ΤΟ ΣΤΟΧΟ ΜΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ...ΠΕΤΥΧΩ!

ΑΝ ΔΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΗ ΚΟΠΕΛΑ.....10 ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ,100 ΘΑ ΑΝΤΑΠΟΔΩΣΩ...ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ!

ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΟΜΩΣ........ΜΑΣ ΧΩΡΙΖΕΙ ΩΚΕΑΝΟΣ!:rockon:

ΔΙΑΦΩΝΕΙΣ ΔΑΣΚΑΛΕ???????
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Κι εγώ έτσι άκουγα.Θυμάμαι πριν χρόνια Θεσσαλονίκη είχα πάρει ταξί κι ήταν ένας ταξιτζής σχετικά πιτσιρικάς,πιάσαμε κουβέντα για γκόμενες κι έλεγε ότι του την πέφτανε φοιτήτριες και μιλφ.Τώρα αν έλεγε μαλακίες δεν ξέρω,αλλά δε μου μοιάζει και απίθανο σε μεγάλη πόλη.
μαλακίες....οχι οτι ειναι αδυνατον αλλα σπανιο...οποτε μαλακιες λενε μην τα ακους..στο λεω εγω που ειμαι και ωραίος σχετικα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μονο με ξένες μπορεις να παιξεις μπαλα στο ταξι,με ελληνιδα ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.577
Κριτικές
62
Like
45.286
Πόντοι
9.297
Μεγαλη κουβεντα τυπε . Εγω την εχω πληρωσει και το χω αναφερει σε αλλο νημα . Ποτε μη δινετε προσωπικες πληροφοριες , 2 βασικα αρκουν
Δώσε αυτά που δίνουν...αν πει αυτή επάγγελμα ,θα πεις και εσύ.Αν πει "μοντέλο" πες "businessman"...θα είστε δύο παπατζηδες ταιριαστοι ο ένας για τον άλλον.Τρελαααα!!!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.577
Κριτικές
62
Like
45.286
Πόντοι
9.297
εδω να τονισω οτι αρκετες φορες λεω ψεματα για να μη μου ζαλιζουν τα παπαρια, κανοντας αυτοβιογραφια ?

εχω συστηθει ως ασφαλιτης αλλα και ως μετοχος σε νυχτερινο μαγαζι:tooth:


ΟΟΟΟΟΧΙ ΚΑΡΙΟΛΑΚΙ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΣΑΙ ΝΑ ΔΕΣΕΙΣ ΤΟ ΓΑΙΔΑΡΟ ΣΟΥ,ΔΕΝ ΤΗΡΩ ΟΡΚΟ ΑΛΗΘΕΙΑΣ:hi::hi::hi:
......ΟΥΤΕ ΣΕ ΔΙΚΗ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ,ΟΥΤΕ ΣΕ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ! ΕΓΩ ΑΠΛΩΣ ΤΟ ΣΤΟΧΟ ΜΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ...ΠΕΤΥΧΩ!

ΑΝ ΔΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΗ ΚΟΠΕΛΑ.....10 ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ,100 ΘΑ ΑΝΤΑΠΟΔΩΣΩ...ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ!

ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΟΜΩΣ........ΜΑΣ ΧΩΡΙΖΕΙ ΩΚΕΑΝΟΣ!:rockon:

ΔΙΑΦΩΝΕΙΣ ΔΑΣΚΑΛΕ???????
Αν ήσουν ασφαλιστής η μέτοχος σε μαγαζί ήδη έπρεπε να σε είχαν πιέσει για αποκατάσταση άρα η δεν σε πίστεψαν η έκανες κάποιο λάθος εσύ.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
μαλακίες....οχι οτι ειναι αδυνατον αλλα σπανιο...οποτε μαλακιες λενε μην τα ακους..στο λεω εγω που ειμαι και ωραίος σχετικα
Ήταν ένας ταρίφας στην επαρχία όπου έκανα τη θητεία μου που όλο κοκορευόταν ότι έχει πάει με 1500 και κάτι γυναίκες. :2funny:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Ήταν ένας ταρίφας στην επαρχία όπου έκανα τη θητεία μου που όλο κοκορευόταν ότι έχει πάει με 1500 και κάτι γυναίκες. :2funny:
ναι ναι...αιγα μην ηταν και ο τζον χοστον
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: vril

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.577
Κριτικές
62
Like
45.286
Πόντοι
9.297
Αν είπες "ασφαλιτης" μάλλον θα έπεσες σε Τσυριζαια και μετά αυτή.... :badair:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.577
Κριτικές
62
Like
45.286
Πόντοι
9.297
Ήταν ένας ταρίφας στην επαρχία όπου έκανα τη θητεία μου που όλο κοκορευόταν ότι έχει πάει με 1500 και κάτι γυναίκες. :2funny:
Αν σημείωνε τα στοιχεία τους θα γέμιζε ένα 60 φύλλο τετράδιο με 25 γραμμές / σελίδα...μάλλον μαλακίες έλεγε...εκτός αν ήσουν σε νησί και αυτός ήταν γύρω στα 45-50 τότε.Τι ισχύει;
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.754
Like
14.348
Πόντοι
3.506
ειμαι ενας φτωχος πλην τίμιος ταρίφας...να τωρα που μιλάμε εχω απλώσει στο γραφειο μου μια ντοματουλα και λιγη φετα για να τη βγάλω :confused:
Ενα φιλαράκι μου ένα φεγγάρι έκανε τον ταρίφα δούλευε μόνο νύχτα και συνέχεια πέρναγε από τις μαύρες πίσω απο το δημαρχείο :confused: :confused: :confused:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Αν σημείωνε τα στοιχεία τους θα γέμιζε ένα 60 φύλλο τετράδιο με 25 γραμμές / σελίδα...μάλλον μαλακίες έλεγε...εκτός αν ήσουν σε νησί και αυτός ήταν γύρω στα 45-50 τότε.Τι ισχύει;
Σε νησί ήμουν. Τι σχέση έχει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom