Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 144 άτομα (5 μέλη και 139 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
γιατι εστιαζεις στο οικονομικο σκελος???? ρε..πας καλα?????:confused::confused::confused::confused::confused:

ξεκιναμε απο τα βασικα....ποτε οταν γνωριζω νεα κοπελα ,δε δινω πληροφοριες για εργασιακα-οικονομικα-στατους
Θα σε ρωτήσει ρε τύπε. Κι αν αρνηθείς να απαντήσεις, θα υποθέσει ότι κρύβεις κάτι. :confused:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
γιατι εστιαζεις στο οικονομικο σκελος???? ρε..πας καλα?????:confused::confused::confused::confused::confused:

ξεκιναμε απο τα βασικα....ποτε οταν γνωριζω νεα κοπελα ,δε δινω πληροφοριες για εργασιακα-οικονομικα-στατους

ΜΟΝΟ ΑΜΑ την πηδηξω....και παλι θα το σκεφτω! που νομιζετε οτι ειστε βρε μλκες,σε συνεντευξη?:glasses:

μην τις δινετε πολυ αερα-δε χρειαζεται να ξερουν ΤΑ ΠΑΝΤΑ για εμας

αυτα ειναι λαθη που καναμε ...μεχρι τα 22!

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

1640633750570.png
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Χθες βράδυ πήρα τρία τηλέφωνα από γκόμενες 8+ από πεσιματα σε μαγαζιά σε άγνωστες παρέες. Όλες είχαν το ίδιο παράπονο βγαίνουμε και δεν μας μιλάει κανείς. Ρε μην φοβάστε να φλερτάρετε!!!


Α Ξ Ι Ο Σ ! ! !
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.835
Like
17.889
Πόντοι
3.656
Αυτές που τα βγάζουν όλα έξω. Προσπαθούν να συγκριθούν με νεώτερες και μόνο γέλιο προκαλούν. Ελάχιστες σε αυτή την ηλικία μπορούν να συγκριθούν εμφανισιακά με νεώτερες.
Για νορμάλ προφίλ και όσα δεν είναι γεμάτα καμμένα ρητά και φωτογραφίες δεκαετίας πάω πάσο.

Το κάνουν γιατί βρίσκουν ανταπόκριση.Έστω και ένας τη μέρα να τους μιλάει,νιώθουν ότι είναι κάτι

Και τον 40αρη αν έβαζε καμια φώτο με την μπυροκοιλια έξω κι έβλεπες 25-30αρες να του κανουν like,τί θα του λεγες,μην το κάνεις;Τα σοσιαλ έχουν κάψει εγκεφάλους
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Θα σε ρωτήσει ρε τύπε. Κι αν αρνηθείς να απαντήσεις, θα υποθέσει ότι κρύβεις κάτι. :confused:

υπηρξαν περιοδοι που απεκρυπτα ακομη και αυτο που σπουδασα...γιατι δεν ηθελα να με περασουν για σοβαρο!
ουτε ηθελα να εχουν απαιτησεις για κατι....μακροπροθεσμο! ηθελα να διαλυσω το... ενδεχομενο ροζ συννεφακι:hi:

σε αυτο.... καποια στιγμη αθελα μου συνετελεσε το γεγονος οτι, ενω πραγματικα ειμαι καλο παιδι,παντοτε ειχα την αυρα του υποπτου κωλοπαιδου λογω φυσιογνωμιας η ισως πιο χυμα συμπεριφορας:jerking::jerking:
....παντοτε με παρεξηγουσαν,ετσι εφτασα σε σημειο να ΑΠΟΔΕΧΘΩ την εικονα που εχουν για μενα...γραφοντας στα παπαρια μου πολυ κοσμακη!

ειμαι το αντιθετο του ναρκισσου τυπε...ισως και λιγο κομπλεξικος-κρυψινος :tooth: :tooth:

θελω να λειτουργω μουλωχτα-εν κρυπτω.εχω αντιληφθει οτι ολο αυτο το μυστηριο τις κινει ενιοτε αρνητικες υποψιες για το προσωπο μου,
......ομως τις αφηνω να βραζουν μεχρι να με ανακαλυψουν,ΕΦΟΣΟΝ ασφαλως ...ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΨΩ ΕΓΩ !

οταν βρισκομαι με γκομενες ,θελω να καλοπερναω!
αν ειναι να συζηταω για τετοιες μαλακιες ,παω για τσιπουρο με αρχιδοκαμπους φιλους η ακομη χειροτερα ..τους γονεις μου! :confused:
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Το κάνουν γιατί βρίσκουν ανταπόκριση.Έστω και ένας τη μέρα να τους μιλάει,νιώθουν ότι είναι κάτι

Και τον 40αρη αν έβαζε καμια φώτο με την μπυροκοιλια έξω κι έβλεπες 25-30αρες να του κανουν like,τί θα του λεγες,μην το κάνεις;Τα σοσιαλ έχουν κάψει εγκεφάλους
καλα τα σοσιαλ εχουν διαστρεβλωσει τελειως την πραγματικότητα με το πως ειναι οντως μια γυναικα...την κανει να νιώθει κατι που δεν ειναι
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Στο badoo λοιπόν η συζήτηση. Ακόμα badoo έχεις; Από τότε που έκανα τη μαλακία να αγοράσω να αγοράσω credits και αυτά ανανεώθηκαν αυτόματα 2 φορές χωρίς να το επιλέξω και μου τράβηξε ένα σωρό λεφτά, το διέγραψα οριστικά. Πάντως σε ρωτάει πράγματα, καλό αυτό. ;)
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Στο badoo λοιπόν η συζήτηση. Ακόμα badoo έχεις; Από τότε που έκανα τη μαλακία να αγοράσω να αγοράσω credits και αυτά ανανεώθηκαν αυτόματα 2 φορές χωρίς να το επιλέξω και μου τράβηξε ένα σωρό λεφτά, το διέγραψα οριστικά. Πάντως σε ρωτάει πράγματα, καλό αυτό. ;)
οχι ετσι το εχω...δεν εχω πληρώσει,απλα εχω ενα προφιλ που μπορει να το ανοιξω ετσι για να δω μπας και παιζει κατι
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
οχι ετσι το εχω...δεν εχω πληρώσει,απλα εχω ενα προφιλ που μπορει να το ανοιξω ετσι για να δω μπας και παιζει κατι
Πλέον για τα περισσότερα προφίλ σου ζητάει credits. :confused: Πάνε οι παλιές καλές εποχές πριν το '16 δυστυχώς.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.835
Like
17.889
Πόντοι
3.656
Αισχος...πάντα νόμιζα ότι βγάζατε γούστα....σας ζηλεύουν μάλλον οι γκόμενες που βλέπετε πολύ κόσμο και σας ανοίγουν όλοι και όλες την καρδιά τους.

Κι εγώ έτσι άκουγα.Θυμάμαι πριν χρόνια Θεσσαλονίκη είχα πάρει ταξί κι ήταν ένας ταξιτζής σχετικά πιτσιρικάς,πιάσαμε κουβέντα για γκόμενες κι έλεγε ότι του την πέφτανε φοιτήτριες και μιλφ.Τώρα αν έλεγε μαλακίες δεν ξέρω,αλλά δε μου μοιάζει και απίθανο σε μεγάλη πόλη.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.835
Like
17.889
Πόντοι
3.656
γιατι εστιαζεις στο οικονομικο σκελος???? ρε..πας καλα?????:confused::confused::confused::confused::confused:

ξεκιναμε απο τα βασικα....ποτε οταν γνωριζω νεα κοπελα ,δε δινω πληροφοριες για εργασιακα-οικονομικα-στατους

ΜΟΝΟ ΑΜΑ την πηδηξω....και παλι θα το σκεφτω! που νομιζετε οτι ειστε βρε μλκες,σε συνεντευξη?:glasses:

μην τις δινετε πολυ αερα-δε χρειαζεται να ξερουν ΤΑ ΠΑΝΤΑ για εμας

αυτα ειναι λαθη που καναμε ...μεχρι τα 22!

Και γιατί μιλάτε ρε τύπε,για μπάλα και γι'αυτοκίνητα;

Μετά το όνομα,το επόμενο που θέλουν να ξέρουν είναι τί δουλειά κάνεις.Μερικές ρωτάνε και πρώτα το δεύτερο
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Στο badoo λοιπόν η συζήτηση. Ακόμα badoo έχεις; Από τότε που έκανα τη μαλακία να αγοράσω να αγοράσω credits και αυτά ανανεώθηκαν αυτόματα 2 φορές χωρίς να το επιλέξω και μου τράβηξε ένα σωρό λεφτά, το διέγραψα οριστικά. Πάντως σε ρωτάει πράγματα, καλό αυτό. ;)
υπαρχει ρυθμιση που δεν στα τραβαει αυτοματα
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom