Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 79 άτομα (1 μέλη και 78 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Σε νησί είναι πιθανό να λέει αλήθεια...αν ήσουν στον Έβρο σίγουρα υπερέβαλλε.
Ήταν νησί της άγονης γραμμής τύπε. Με το ζόρι μπάρμαν στην Πάρο πάει με τόσες, πόσο μάλλον ταρίφας σε νησί παραμεθορίου. :confused:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.577
Κριτικές
62
Like
45.289
Πόντοι
9.297
Ενα φιλαράκι μου ένα φεγγάρι έκανε τον ταρίφα δούλευε μόνο νύχτα και συνέχεια πέρναγε από τις μαύρες πίσω απο το δημαρχείο :confused: :confused: :confused:
Βλαδίμηρε μην πτοείσαι...για να εκτιμήσεις το χαβιάρι,το προσούτο και το καπνιστό κασέρι πρέπει να φας πρώτα πιο ταπεινά φαγητά.
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Δίπλα μου με εις ένα γκόμενάκι με τους γονείς της αδύνατη όλη μέρα εξαφανισμένη είναι φεύγει το μεσημέρι γυρνάει καθημερινές 1 2 το βράδυ Σάββατα δε γυρνάει καθόλου το ξέρω γιατί έχει ένα σμαρτ το βλέπω που λείπει.. Φαντάσου τώρα απλά μια καλή γκόμενά όπως αυτή τι πουτσα τρώει.. ?. Το βλέπω το σμαρτ λείπει από την Πέμπτη μο ο τους πουτσους που έχει φάει τόσες μέρες δε ρίχνουμε εμείς σε πέντε χρονια??
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.577
Κριτικές
62
Like
45.289
Πόντοι
9.297
Δίπλα μου με εις ένα γκόμενάκι με τους γονείς της αδύνατη όλη μέρα εξαφανισμένη είναι φεύγει το μεσημέρι γυρνάει καθημερινές 1 2 το βράδυ Σάββατα δε γυρνάει καθόλου το ξέρω γιατί έχει ένα σμαρτ το βλέπω που λείπει.. Φαντάσου τώρα απλά μια καλή γκόμενά όπως αυτή τι πουτσα τρώει.. ?. Το βλέπω το σμαρτ λείπει από την Πέμπτη μο ο τους πουτσους που έχει φάει τόσες μέρες δε ρίχνουμε εμείς σε πέντε χρονια??
Ορμα ρε μεγάλε....όλους στο ίντερνετ τους βρίσκει;
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Ενα φιλαράκι μου ένα φεγγάρι έκανε τον ταρίφα δούλευε μόνο νύχτα και συνέχεια πέρναγε από τις μαύρες πίσω απο το δημαρχείο :confused: :confused: :confused:
και γω απογευμα-νυχτα δουλευω..μεχρι 5.Αποφευγω τις πρωινες ωρες με κινηση
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Δώσε αυτά που δίνουν...αν πει αυτή επάγγελμα ,θα πεις και εσύ.Αν πει "μοντέλο" πες "businessman"...θα είστε δύο παπατζηδες ταιριαστοι ο ένας για τον άλλον.Τρελαααα!!!

Μετα το 2ο εκβιασμο που χω περασει κομμενα ολα , προτιμω να λεω ψεμματα παρα να ξερει για μενα . Καλος μαλακας ημουν
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
μου ετυχε πρόσφατα ενας πιτσιρικας ..μπαινει μεσα και αρχιζε να με ρωταει ποσα εβγαλα σημερα και αν εχω οικογενεια..μπουρου μπουρου,μετα ξανα να με ρωτάει ποσα εβγαλα..(ρε το πουστη λεω μεσα μ) βλεπω που θελει να παει στο χαρτη,αγια βαρβαρα..υστερα απο λιγο αφου φτάνω προς θηβων του λεω "λοιπον σε αφηνω εδω στον κεντρικο,μεσα δε μπαινω πας με τα ποδια η περνεις αλλο ταξι δε ξερω τι θα κάνεις"....και ετσι αν δω οτι κατι δε παει καλα με κάποιον απλα τους αφήνω σε κεντρικους
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.754
Like
14.348
Πόντοι
3.506
μου ετυχε πρόσφατα ενας πιτσιρικας ..μπαινει μεσα και αρχιζε να με ρωταει ποσα εβγαλα σημερα και αν εχω οικογενεια..μπουρου μπουρου,μετα ξανα να με ρωτάει ποσα εβγαλα..(ρε το πουστη λεω μεσα μ) βλεπω που θελει να παει στο χαρτη,αγια βαρβαρα..υστερα απο λιγο αφου φτάνω προς θηβων του λεω "λοιπον σε αφηνω εδω στον κεντρικο,μεσα δε μπαινω πας με τα ποδια η περνεις αλλο ταξι δε ξερω τι θα κάνεις"....και ετσι αν δω οτι κατι δε παει καλα με κάποιον απλα τους αφήνω σε κεντρικους
Ε ναι μύστη , δε ξέρεις τι ρόλο βαράει ο καθένας πλέον :confused:
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Το ταξί πάντως μεγάλη φόλα άμα θες να βρεις γκόμενά.. Έχω γνωστό ταρίφα που δε γαμαει τίποτα.. Τώρα το γιατί.. Ποιος ξέρει.. Άμα οι ελλεεινίδες ήταν εμοα χαρά γκόμενές που λένε οι πυρφοροι, λογικά οι ταρ8φες θα γαμαγανε καιι πολλες ελλεινιδες??
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Λες με τα μνημόνια να χάλασαν τον κλάδο κάποιοι;

αν εκμεταλλευτουν την κοινωνικη αλληλεπιδραση που τους παρεχει το επαγγελμα,οι ταριφες μπορουν να γινουν μεγαλυτεροι γαμιαδες και απο τους πλαστικους χειρουργους! οι οποιοι αντι για ραβασακια ,μοιραζουν τις καρτες τους:tooth:

το λοιπον....σημερα 7 παρα 5 παρκαρα μεταξυ Λιμανιου-Δικαστηριων....
....και ειπα να περασω για πλακα απο Λαδαδικα,αφου ημουν σιγουρος οτι αποκλειεται να ειναι ανοιχτα τα ελληναδικα ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΩΙ!!!! :tooth:

δυο μωρα 22-24 χρονων(τις εκανα) με παιρνουν στο κατοπι ,ντυμενες με μινι φουστες και αρωματισμενες ,οταν κοντοζυγωνουν διπλα μου με καρφωνουν ..:think:

Ε ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ, ΠΑΡΑ ΤΙΣ ΤΣΙΜΠΛΕΣ....πεταω ατακα "τετοια ωρα, για που το βαλατε εσεις ?":coffee:

μιλαμε για βιασυνη διχως αυριο!! ΧΑΡΩΠΑ μου απαντα η μια "παμε στο ταδε μπαρ ,μονο αυτο ανοιχτο τετοια ωρα!"?

ανταπανταω..." αν δεν ειχα τσαντα μαζι μου,ισα που ερχομουν "....

για να λαβω πληρωμενη απαντηση απο την ετερη ζεβρα...?

"παρε εναν καφε και σε περιμενουμε μεσα,εχουμε κονε στο μαγαζι":O:cheesy::cheesy:

πιαστηκα ...αδιαβαστος! μπορει χρονικα να μη μ 'επαιρνε να... μπουκαρω ουτε για 10 λεπτα,αλλα και εγω ουτε ενα ραβασακι ευκαιρο..που να φανταστω τετοιο σκηνικο ,ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ???


ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΜΕΣΑ ΕΠΑΙΖΕ ΤΣΙΦΤΕΤΕΛΙΑ???

ΕΝΙΩΣΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΝΗΣΙ ΙΟΥΛΙΟ ΜΗΝΑ !!

 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.754
Like
14.348
Πόντοι
3.506
Το ταξί πάντως μεγάλη φόλα άμα θες να βρεις γκόμενά.. Έχω γνωστό ταρίφα που δε γαμαει τίποτα.. Τώρα το γιατί.. Ποιος ξέρει.. Άμα οι ελλεεινίδες ήταν εμοα χαρά γκόμενές που λένε οι πυρφοροι, λογικά οι ταρ8φες θα γαμαγανε καιι πολλες ελλεινιδες??
Και τι δουλειά πρέπει να κάνουμε για να γαμήσουμε δηλαδή :confused: :confused: :confused:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
μου ετυχε πρόσφατα ενας πιτσιρικας ..μπαινει μεσα και αρχιζε να με ρωταει ποσα εβγαλα σημερα και αν εχω οικογενεια..μπουρου μπουρου,μετα ξανα να με ρωτάει ποσα εβγαλα..(ρε το πουστη λεω μεσα μ) βλεπω που θελει να παει στο χαρτη,αγια βαρβαρα..υστερα απο λιγο αφου φτάνω προς θηβων του λεω "λοιπον σε αφηνω εδω στον κεντρικο,μεσα δε μπαινω πας με τα ποδια η περνεις αλλο ταξι δε ξερω τι θα κάνεις"....και ετσι αν δω οτι κατι δε παει καλα με κάποιον απλα τους αφήνω σε κεντρικους
Σε έχουν ληστέψει;
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Σε έχουν ληστέψει;
oxi...pote
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μου την εχουν πεσει γκει ομως...μερικοι και ασχημα μαλιστα εναν θα τον αρπαγα αν δεν σταμάταγε (απο beat)
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.754
Like
14.348
Πόντοι
3.506
δουλειες με κυρος...γιατρος,δικηγορος ,,,σε αυτες τις δουλειες συνήθως προηγειται η δουλεια απο το ιδιο το ατομο
Κατάλαβα κι εγώ που είμαι στο χειρονακτικό επάγγελμα με το πουλί στο χέρι θα καταλήξω :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom