Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.960
Like
11.934
Πόντοι
3.556
Έχει μια χοντρή στην γειτονιά μου... Ο κώλος της δεν είναι στρογγυλός αλλά τετράγωνος! Φοράει και string, το string την μάρανε. Μια άλλη πάλι είναι τόσο χοντρή που δεν μπορεί καν να περπατήσει κανονικά και περπατάει σαν κότα (έχει και έναν ταλαίπωρο γκόμενο αυτό το πράγμα). Τι τους βρίσκεις Alex είμαι περίεργος.
Σημερινό σκηνικό στο σούπερ

μια τέτοια χοντρή όπως την περιγράφεις με απαίσια συμπεριφορά και επιτακτικό τόνο φωνής την "λέει" μέσα στον κόσμο στον δικό της ... τους κοιτάω και κουνάω το κεφάλι μου με ύφος αηδίας όσο ήταν διακριτό με τη μάσκα ... ακολουθεί σύντομος διάλογος

Τύπος: Τρέχει κάτι ?
Εγώ: Ναι σε έχει κάνει σκουπίδι δημόσια και κάνεις σε λάθος άτομο αντριλίκια. Καλές γιορτές
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
η δουλεια 70%...μετα ερχονται και τα αλλα.Ομως ειναι ανάλογα την ηλικια και τη γυναικα.εγω λεω ομως για το μέσο ορο
Σε αυτή την ηλικία οχι ιδιαίτερα. Προέχουν τα άλλα. Αν φτάσει σε σημείο γάμου έρχεται και η δουλειά στο προσκήνιο.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.817
Like
17.858
Πόντοι
3.656
Έχει μια χοντρή στην γειτονιά μου... Ο κώλος της δεν είναι στρογγυλός αλλά τετράγωνος! Φοράει και string, το string την μάρανε. Μια άλλη πάλι είναι τόσο χοντρή που δεν μπορεί καν να περπατήσει κανονικά και περπατάει σαν κότα (έχει και έναν ταλαίπωρο γκόμενο αυτό το πράγμα). Τι τους βρίσκεις Alex είμαι περίεργος.

Μαγειρεύουν καλά τύπε

Το θέμα είναι να προλαβαίνει να τρώει κι αυτός :grin:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Tύποι συγνωμη για την ολιγολεπτη απουσια

Παρακολουθουσα Voice και λιποθυμησα
Το τελευταιο που θυμαμαι, ειναι την Παπαριζου 90 κιλα με ντεκολτέ και τα βυζια να εχουν φτασει ως το λαιμο, μίνι και μπουτια μπουκάλες και να λικνιζεται

Ξυπνησα ανασκελα στο χαλί, με το σωβρακο χυμένο και καταιδρωμενος
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Σε αυτή την ηλικία οχι ιδιαίτερα. Προέχουν τα άλλα. Αν φτάσει σε σημείο γάμου έρχεται και η δουλειά στο προσκήνιο.
Απάντησε μου και συ με τη σειρά σου τότε... Τι θέλει μια 20ρα με έναν 40ρη?
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Tύποι συγνωμη για την ολιγολεπτη απουσια

Παρακολουθουσα Voice και λιποθυμησα
Το τελευταιο που θυμαμαι, ειναι την Παπαριζου 90 κιλα με ντεκολτέ και τα βυζια να εχουν φτασει ως το λαιμο, μίνι και μπουτια μπουκάλες και να λικνιζεται

Ξυπνησα ανασκελα στο χαλί, με το σωβρακο χυμένο και καταιδρωμενος

Θα μπουν σε λιγο εδω και θα σου γραψουν οτι τους χαλαει γιατι ειναι χοντρη :jerking: :jerking: :jerking:
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
757
Like
921
Πόντοι
86
Πλήρωσα 1500 στο men of style για φλερτ στο δρόμο .Η απόλυτη αποτυχία συνέχεια χιλοπιτες και στο τέλος με το πουλί στο χέρι.Πηγαμε σε καφέ μπαρ και μας έδιωξαν και από πάνω γιατί ενοχλουσαμε τις πελατισεσ
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
Πλήρωσα 1500 στο men of style για φλερτ στο δρόμο .Η απόλυτη αποτυχία συνέχεια χιλοπιτες και στο τέλος με το πουλί στο χέρι.Πηγαμε σε καφέ μπαρ και μας έδιωξαν και από πάνω γιατί ενοχλουσαμε τις πελατισεσ
Αλήθεια ρε τύπε;;
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.960
Like
11.934
Πόντοι
3.556
Tύποι συγνωμη για την ολιγολεπτη απουσια

Παρακολουθουσα Voice και λιποθυμησα
Το τελευταιο που θυμαμαι, ειναι την Παπαριζου 90 κιλα με ντεκολτέ και τα βυζια να εχουν φτασει ως το λαιμο, μίνι και μπουτια μπουκάλες και να λικνιζεται

Ξυπνησα ανασκελα στο χαλί, με το σωβρακο χυμένο και καταιδρωμενος
90 έφτασε ? λογικό καμιά 40αρια είναι μόνο τα βυζγιά !!!
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.960
Like
11.934
Πόντοι
3.556
Πλήρωσα 1500 στο men of style για φλερτ στο δρόμο .Η απόλυτη αποτυχία συνέχεια χιλοπιτες και στο τέλος με το πουλί στο χέρι.Πηγαμε σε καφέ μπαρ και μας έδιωξαν και από πάνω γιατί ενοχλουσαμε τις πελατισεσ
Και νόμιζα μόνο στο γυναικείο κοινό προμοτάρουν μαλακίες για να τους παίρνουν τα λεφτά σαν κοτσίφια
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Η ρουφιάνα παλιά ήταν ασύλληπτο μουνί ... και τώρα είναι μέσα στην καύλα, αλλά νομίζω έχει φτάσει ανώτατο όριο, μετά θα ξεφύγει πολύ
Ντεκαβλέ ηταν παντα.
Απλως τωρα εχει φτασει στα ορια του σουργελου και αυτο της δινει αλλη αξια
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Απάντησε μου και συ με τη σειρά σου τότε... Τι θέλει μια 20ρα με έναν 40ρη?
Να περάσει καλά. Πολλές το βλέπουν σαν εμπειρία που πρέπει να αποκτήσουν. Και ακούω από αρκετές πως οι περισσότεροι εκεί εξω είναι νούλα στο κρεββάτι. Οπότε θεωρούν πως ενας μεγαλύτερος άνδρας και λογικώς πιο έμπειρος μπορεί να τις ικανοποιήσει καλύτερα. Να μη θίξουμε θέματα συμπεριφοράς και προσέγγισης, γιατί πραγματικά κλαίνε οι ρέγγες με το συγκεκριμένο τομέα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: alex71

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Να περάσει καλά. Πολλές το βλέπουν σαν εμπειρία που πρέπει να αποκτήσουν. Και ακούω από αρκετές πως οι περισσότεροι εκεί εξω είναι νούλα στο κρεββάτι. Οπότε θεωρούν πως ενας μεγαλύτερος άνδρας και λογικώς πιο έμπειρος μπορεί να τις ικανοποιήσει καλύτερα. Να μη θίξουμε θέματα συμπεριφοράς και προσέγγισης, γιατί πραγματικά κλαίνε οι ρέγγες με το συγκεκριμένο τομέα.
Τα ειπες ολα.
Ασε που οι μικρές κολακευονται ιδιαιτερα να πανε με μεγαλυτερο ανδρα, τις φτιαχνει
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.960
Like
11.934
Πόντοι
3.556
Ντεκαβλέ ηταν παντα.
Απλως τωρα εχει φτασει στα ορια του σουργελου και αυτο της δινει αλλη αξια
Ε όχι και ντεκαυλέ ... έχει θεματάκι όταν ανοίγει στόμα να μιλήσει αλλά διορθώνεται πατώντας mute
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Να περάσει καλά. Πολλές το βλέπουν σαν εμπειρία που πρέπει να αποκτήσουν. Και ακούω από αρκετές πως οι περισσότεροι εκεί εξω είναι νούλα στο κρεββάτι. Οπότε θεωρούν πως ενας μεγαλύτερος άνδρας και λογικώς πιο έμπειρος μπορεί να τις ικανοποιήσει καλύτερα. Να μη θίξουμε θέματα συμπεριφοράς και προσέγγισης, γιατί πραγματικά κλαίνε οι ρέγγες με το συγκεκριμένο τομέα.
Να περάσει καλα ναι.. Πως όμως? Στο κρεβατι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom