Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Ο καθενας μας, ειναι ολο το πακετο. Εμφανιση, δουλεια, λεγειν, χρηματα, συμπεριφορα, καθαριοτητα, ευγενεια κλπ κλπ.
Καποια στιγμη πρεπει να το καταλαβετε αυτο. Μην ειστε μονομερείς.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τοσο 1-0
δεν εχουν ολα την ιδια βαρύτητα...μιλαω για αυτα που προανέφερες
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
ε δε γουστάρουν ομως εμας ρε σαντ μαν,,,τι να κανουμε τωρα σταμάτα να ονειρυευεσαι με τις μικρες και αν και αν και εφόσον και γαμώτο...εγω που ειμαι 40 δηλ οσο ωραιος και να ειμαι δε γουστάρουν. αλλα στα παπάρια μου τι να κανω?
Βρίσκεις όμως προκοπή στο εξωτερικό, όπου δεν είναι τόσο αρρωστημένη η κατάσταση, όπως λες.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Ποιο εχει την μεγαλυτερη κατα τη γνωμη σου?
η δουλεια 70%...μετα ερχονται και τα αλλα.Ομως ειναι ανάλογα την ηλικια και τη γυναικα.εγω λεω ομως για το μέσο ορο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

κρινω και απο αυτα που εχω δει απο αλλους και απο τις δικες μου εμπειριες
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Βρίσκεις όμως προκοπή στο εξωτερικό, όπου δεν είναι τόσο αρρωστημένη η κατάσταση, όπως λες.
ασε το εξω...εδω ζουμε...το εξω ειναι μια τελειως αλλη κουβέντα
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
η δουλεια 70%...μετα ερχονται και τα αλλα.Ομως ειναι ανάλογα την ηλικια και τη γυναικα.εγω λεω ομως για το μέσο ορο
Η δουλειά παίζει ρόλο μόνο για κάτι σοβαρό. Αλλά αν είσαι 40, δύσκολα η 20άρα θα σε δει για ξεπέτα.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
εγω βεβαια δε λεω οτι αν καποιος ειναι δικηγορος σονυ και ντε η αλλη θα τον διαλεξει για το επάγγελμα..εγω λεω αναλογα με τη μαλακια που κουβαλαει η γυναικα στην ελλαδα τι προεχει μεγαλυτερη βαρυτητα.
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
αναρωτησου τωρα ποσοι κοντοχοντροι αναλογικα εχουν 8αρια διπλα τους

γιαυτο το κρατος πρεπει να κανει την απαραιτητη αναδιανομη :rockon: :rockon:

Φιλε,για να ειναι μια ωραια κοπελα με εναν κοντοχοντρο,κατι εχει αυτος,μαλλον λεφτα πολλα ή η κοπελα εχει καψει κεντρικη ασφαλεια.Εχω φιλαρακι που ετυχε και γνωρισε μια φοιτητρια απο Αθηνα η οποια σπουδαζε επαρχια.Φαντασου εμεινε επαρχια για να ειναι μαζι.1 χρονο μεγαλυτερη αυτη και απο εμφανιση αρκετα δυνατο.Ο φιλος μου κοντοχοντρος,φατσα σαν πιθηκας και απο μυαλο δεν κοβει ουτε με βαλε.Ολοι στις αρχες αναρωτιομασταν πως γινεται να συμβαινει αυτο.2 χρονια μετα,αφου γνωρισαμε λιγο καλυτερα την κοπελα (στα 27 τωρα αυτη) μας λυθηκαν ολες οι αποριες.Η κοπελα ειναι για εγκλεισμο,απορω πως την εχουν και κυκλοφορει ακομα ελευθερη και χωρις αγωγη.Δεν κανω πλακα,εχει φουλ ψυχολογικα και γενικα δεν ειναι καθολου λειτουργικος ανθρωπος.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Ε τί ρωτάς τώρα κι εσύ

Αν έλεγε ότι είναι υδραυλικός ή αποθηκάριος,θα υπήρχε συνέχεια;
αν πεις υδραυλικος η αποθηκάριος θα πρεπει να το αντισταθμισεις με αλλα προσοντα
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.960
Like
11.934
Πόντοι
3.556
αν πεις υδραυλικος η αποθηκάριος θα πρεπει να το αντισταθμισεις με αλλα προσοντα
Θα της πει είμαι αποθηκάριος στο Lidl και έχω και έκπτωση !

Α ! και επειδή είμαι και μέλος στο bou την έχω και 20 πόντους ... πεσμένη

Το κελεπούρι για κάθε θηλυκό που κυκλοφοράει εκεί έξω
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Η δουλειά παίζει ρόλο μόνο για κάτι σοβαρό. Αλλά αν είσαι 40, δύσκολα η 20άρα θα σε δει για ξεπέτα.
θα σε δει για κατι αλλο...και αυτο το αλλο με ποιο προσον πιστευεις οτι θα κουμπώσει στο μυαλο της 20ρας...οταν εισαι 40?
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ......ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ LOG IN ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ...!!!???
Ε τί ρωτάς τώρα κι εσύ

Αν έλεγε ότι είναι υδραυλικός ή αποθηκάριος,θα υπήρχε συνέχεια;



ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΛΛΕΗΝΕΣ??????? :jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking:

????????????????????


:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Αν δεχτει μια 20ρα να κανει κατι με εναν 40ρη...τι εχει να κερδίζει απο αυτον?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

γιατι μια 20ρα να δεχτει να ασχοληθει με εναν 40ρη πανω στα καλυτερα της χρονια?
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
χαχχαχαχαχααχαχααχα


ΔΑΣΚΑΛΕ.......εχω ριξει ασκουμενη δικηγορινα(βλημα) που με ...περασε για Γεωργιανο!

....εχω γενια, σχετικη σκατοφατσα ,πονηρο χαμογελο τυπου Πρωτοπαπα(πρωην βουλευτη πασοκ) !

ειμαι καμπανοφατσα δηλαδη ? ?

αν νομιζετε οτι μια γιατρινα-μια δικηγορινα-μια πλουσια κληρονομος θα σας κατσει λογω ιδιοτητας,ειστε χαμενοι απο χερι

100 ΧΡΟΝΙΑ ΠΙΣΩ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ!!!!
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Δασκαλε η γυναικα ψαχνει χιουμορ-αυτοπεποιθηση-σταρχιδισμο-οικειοτητα

οι δικαστινες-οι δικηγορινες-οι γιατρινες-οι υψηλης μορφωσης ΕΧΟΥΝ καρκινιασει με τους σοβαροφανεις και μονοτονους τυπους με τους οποιους συναναστρεφονται! εχουν μπουχτισει με τους μονοτονους ρυθμους ζωης!

πιο ευκολα θα σου κατσει μια τετοια, παρα ενα βλαχαδερο που εγινε πχ κομμωτρια και ονειρευεται μεγαλεια !

ΜΙΛΩ ΞΕΚΑΘΑΡΑ για σεξ - οχι γαμους , δεσμους κλπ ! αν και τα εχουμε δει και αυτα!

μην ειστε ηττοπαθεις ρε γαμωτο:confused::confused::confused::confused::confused::confused:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Αν δεχτει μια 20ρα να κανει κατι με εναν 40ρη...τι εχει να κερδίζει απο αυτον?

γιατι μια 20ρα να δεχτει να ασχοληθει με εναν 40ρη πανω στα καλυτερα της χρονια?
Για τα λεφτά του αισθήματα. :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom