Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.959

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Πριν 2 χρονια ειχα παει στο αγιο ορος για μια εβδομαδα πιο πολυ για την εμπειρια..
Επιασα κουβεντα με ενα ασκητη πρωην πουτανιαρης μπουρδελιαρης..
Του ειπα τα δικα μου και φασεις με πρωην γυναικες και ο ασκητης μου λεει.
Ευτιχισμενος ο αντρας που δεν ασχολειται και δεν περιμενει ευτυχια απο την γυναικα.
Η γυναικα θα σου δωσει μια γλυκα και 10 πικρες.
Του λεω γερο ηταν περιπου στα 65 και πως την παλευεις?
Γελασε ενω κραταγε μια μεγαλη μαγκουρα και τη χτυπησε στο χωμα.
Μου ειπε την ιστορια του τοτε για μπουρδελα γυναικες απατες κλπ και στο τελος οταν πηγε στο ορος οπως ειπε ηρεμησε.
Μου ειπε οταν δεν βλεπεις γυναικες δεν ακους και τις ξεχασεις τοτε θα καταλαβεις οτι δεν ειναι ποθητες.
Εγω εχω να δω πολλα χρονια γυναικα γι αυτο και της εχω ξεχασει σαν να μην υπαρχουν.
Μου ειπε και αλλα σοφα οπως οτι ολα ειναι στο μυαλο και αυτος σαν ασκητης κανει φοκους μονο στην θρησκεια και στο μοναστικο βιο το οποιο τον κανει να νιωθει καλα με τον εαυτο του.
Μου ειπε στο τελος σκοπος ειναι να νιωθεις εσυ καλα με τον εαυτο σου ενω ανηφοριζε προς το βουνο να παει στη σπηλιά του
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
Εγώ αποφεύγω το ακα αλλά τρελαίνομαι να βάζω την γλώσσα μου ΠΑΝΤΟΥ....Όμως φροντίζω να έχω στοματικό διάλυμα με οινόπνευμα για να σώσω ο,τι μπορώ να σώσω....πως με βλέπεις;
Mmmm....ρώσικη ρουλέτα... To στοματικό διάλυμα δεν νομίζω ότι προστατεύει ιδιαίτερα ( από το τίποτα καλό είναι)..ψαξτο με βιταμίνες και γιατροσόφια που προστατεύουν από μολύνσεις και μικρόβια..
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.770
Like
14.416
Πόντοι
3.506
Πριν 2 χρονια ειχα παει στο αγιο ορος για μια εβδομαδα πιο πολυ για την εμπειρια..
Επιασα κουβεντα με ενα ασκητη πρωην πουτανιαρης μπουρδελιαρης..
Του ειπα τα δικα μου και φασεις με πρωην γυναικες και ο ασκητης μου λεει.
Ευτιχισμενος ο αντρας που δεν ασχολειται και δεν περιμενει ευτυχια απο την γυναικα.
Η γυναικα θα σου δωσει μια γλυκα και 10 πικρες.
Του λεω γερο ηταν περιπου στα 65 και πως την παλευεις?
Γελασε ενω κραταγε μια μεγαλη μαγκουρα και τη χτυπησε στο χωμα.
Μου ειπε την ιστορια του τοτε για μπουρδελα γυναικες απατες κλπ και στο τελος οταν πηγε στο ορος οπως ειπε ηρεμησε.
Μου ειπε οταν δεν βλεπεις γυναικες δεν ακους και τις ξεχασεις τοτε θα καταλαβεις οτι δεν ειναι ποθητες.
Εγω εχω να δω πολλα χρονια γυναικα γι αυτο και της εχω ξεχασει σαν να μην υπαρχουν.
Μου ειπε και αλλα σοφα οπως οτι ολα ειναι στο μυαλο και αυτος σαν ασκητης κανει φοκους μονο στην θρησκεια και στο μοναστικο βιο το οποιο τον κανει να νιωθει καλα με τον εαυτο του.
Μου ειπε στο τελος σκοπος ειναι να νιωθεις εσυ καλα με τον εαυτο σου ενω ανηφοριζε προς το βουνο να παει στη σπηλιά του
Μήπως του άρεσες ? :confused:
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.901
Like
1.425
Πόντοι
216
Πριν 2 χρονια ειχα παει στο αγιο ορος για μια εβδομαδα πιο πολυ για την εμπειρια..
Επιασα κουβεντα με ενα ασκητη πρωην πουτανιαρης μπουρδελιαρης..
Του ειπα τα δικα μου και φασεις με πρωην γυναικες και ο ασκητης μου λεει.
Ευτιχισμενος ο αντρας που δεν ασχολειται και δεν περιμενει ευτυχια απο την γυναικα.
Η γυναικα θα σου δωσει μια γλυκα και 10 πικρες.
Του λεω γερο ηταν περιπου στα 65 και πως την παλευεις?
Γελασε ενω κραταγε μια μεγαλη μαγκουρα και τη χτυπησε στο χωμα.
Μου ειπε την ιστορια του τοτε για μπουρδελα γυναικες απατες κλπ και στο τελος οταν πηγε στο ορος οπως ειπε ηρεμησε.
Μου ειπε οταν δεν βλεπεις γυναικες δεν ακους και τις ξεχασεις τοτε θα καταλαβεις οτι δεν ειναι ποθητες.
Εγω εχω να δω πολλα χρονια γυναικα γι αυτο και της εχω ξεχασει σαν να μην υπαρχουν.
Μου ειπε και αλλα σοφα οπως οτι ολα ειναι στο μυαλο και αυτος σαν ασκητης κανει φοκους μονο στην θρησκεια και στο μοναστικο βιο το οποιο τον κανει να νιωθει καλα με τον εαυτο του.
Μου ειπε στο τελος σκοπος ειναι να νιωθεις εσυ καλα με τον εαυτο σου ενω ανηφοριζε προς το βουνο να παει στη σπηλιά του

Μαθηματα ζωης! Ευγε στο ασκητή! Επιασε το νοημα!
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Μαθηματα ζωης! Ευγε στο ασκητή! Επιασε το νοημα!
Όλοι πρέπει να συναντανε τετοια ατομα.
Το ανθρωπινο μυαλο στο εγκωσμια παρασύρεσαι αποτραβιεται απο τη συλλογη.
Εγω δεν θα πω για θρησκειες κλπ αλλα για φιλοσοφια.
Ενας ασκητης θα σκεφτει το νοημα της ζωης,ποιος ο λογος του ερχομου η του θανατου η ακομα και για την μεταθανατια ζωη.
Ενας καθημερινός πολιτης θα σκεφτει τι θα φαει τι θα πιει πως θα βγαλει περισσότερα λεφτα πως θα επιβιωση κλπ και ξεχνα τη βασικη ανθρωπινη ουσια του ερχομου αλλα και του θανατου.
Πνευματικα ολοι των εγκωσμιων πεθαινουμε φτωχοι
 
Τελευταία τροποποίηση:

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.773
Κριτικές
62
Like
45.596
Πόντοι
9.297
Mmmm....ρώσικη ρουλέτα... To στοματικό διάλυμα δεν νομίζω ότι προστατεύει ιδιαίτερα ( από το τίποτα καλό είναι)..ψαξτο με βιταμίνες και γιατροσόφια που προστατεύουν από μολύνσεις και μικρόβια..
Τρώω φρούτα ,σαλάτες κάνω,μου αρέσουν τα γιαούρτια τα παραδοσιακά ( τίγκα στο προβιοτικο,κάνει καλό από όπου και αν περάσει όπως είπε ο μπάρμπας στο μαγαζί από όπου τα προμηθεύομαι)...τι άλλο να κάνω;Να κόψω τα "κασκαντεριλικια";
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.773
Κριτικές
62
Like
45.596
Πόντοι
9.297
Mmmm....ρώσικη ρουλέτα... To στοματικό διάλυμα δεν νομίζω ότι προστατεύει ιδιαίτερα ( από το τίποτα καλό είναι)..ψαξτο με βιταμίνες και γιατροσόφια που προστατεύουν από μολύνσεις και μικρόβια..
Τονίζω ότι φροντίζω να έχει οινόπνευμα και ας κοστίζει κάτι παραπάνω....δεν γίνεται να τα ακουμπάμε στα ιδρύματα και να κάνουμε οικονομία στα στομ.διαλύματα.
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.454
Like
1.452
Πόντοι
216
Η γυναικα θα σου δωσει μια γλυκα και 10 πικρες.
Του λεω γερο ηταν περιπου στα 65 και πως την παλευεις?
συμφορουμιτη υπερβολικος ο ασκητης.
θα μπορουσε να ασχολειτε με τηλεκατευθυνομενα αεροπλανακια οπως εγω αντι να τρεχει στο Αγιον Ορος
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Εγω τωρα εχω αφησει χαιτη,το μουσι ειναι κουραστικό θελει περιποίηση και καθημερινο πλυσιμο.
Ενω η χαιτη μπορει να ειναι ανετα μεσα στη λιγδα ε?
Bλέπω δεν εισαι και πολυ φανατικος του καθημερινου πλυσιματος ε?
Εκτος απο αρνητης εμβολιου, εισαι και αρνητης σαπουνιου?
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Ενω η χαιτη μπορει να ειναι ανετα μεσα στη λιγδα ε?
Bλέπω δεν εισαι και πολυ φανατικος του καθημερινου πλυσιματος ε?
Εκτος απο αρνητης εμβολιου, εισαι και αρνητης σαπουνιου?
Καλα διαβασε τι ελεγα για τις βρωμικες γυναικες και μετα μιλα.
Εγω κανω 2 φορες τη μερα μπανιο δεξιε δικηγορε και λεγε οτι θες,ολες οι γκομενες περα απο την εμφανιση μου δονουν εμφανση και στην καθαριοτητα μου
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Ενω η χαιτη μπορει να ειναι ανετα μεσα στη λιγδα ε?
Bλέπω δεν εισαι και πολυ φανατικος του καθημερινου πλυσιματος ε?
Εκτος απο αρνητης εμβολιου, εισαι και αρνητης σαπουνιου?
Θα τον πλύνουμε στις 17/11 και 6/12, μην ανησυχείς! :tooth:

1636914063139.jpeg
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Καλα διαβασε τι ελεγα για τις βρωμικες γυναικες και μετα μιλα.
Εγω κανω 2 φορες τη μερα μπανιο δεξιε δικηγορε και λεγε οτι θες,ολες οι γκομενες περα απο την εμφανιση μου δονουν εμφανση και στην καθαριοτητα μου
Α μαλιστα, το μούσι ειναι που σε πειραζει να σαπουνισεις, ο υπολοιπος μια χαρα πλενεσαι. Αντικειμενο ψυχιατρικης ερευνας
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Α μαλιστα, το μούσι ειναι που σε πειραζει να σαπουνισεις, ο υπολοιπος μια χαρα πλενεσαι. Αντικειμενο ψυχιατρικης ερευνας
Εχω πει πως το 70% των γυναικων δυστηχως μυριζουν.
Και δεν λεω του αγοραιου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom