Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.959

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
Εν τω μεταξύ τί να βγεις πλέον αν είσαι 30+,ο μόνος λόγος να βγεις βράδυ είναι αν έχεις κανα γκομενάκι να το πας βόλτα.

Να βγεις με κανα μαλάκα ακόμα,να πληρώνετε και ποτά για να βλέπεις τις αγάμητες 3αδες και τα πιτσιρίκια να γλωσσοφιλιούνται,ε κάτσε σπίτι καλύτερα να μη χαλιέσαι κι άλλο
Τι διαβαζω θεε μου
Κι εμεις δηλαδη που εχουμε και γυναικα και γκομενα, και αναζηταμε καμια ελευθερη στιγμη να βγουμε με κανενα φιλαρακι να ησυχασει το κεφαλι μας, χαλιομαστε?
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.990
Like
18.015
Πόντοι
3.656
Τι διαβαζω θεε μου
Κι εμεις δηλαδη που εχουμε και γυναικα και γκομενα, και αναζηταμε καμια ελευθερη στιγμη να βγουμε με κανενα φιλαρακι να ησυχασει το κεφαλι μας, χαλιομαστε?

Έχετε και γυναίκα,και γκόμενα,και δουλεύετε,και είστε κι εδώ μέχρι τα χαράματα,πώς τα καταφέρνετε ρε και τα χωράτε όλα σε μια μέρα,εσείς είστε φαινόμενα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.751
Κριτικές
62
Like
45.561
Πόντοι
9.297
1636076005689.png

μα τη παναγία δε βγάζω νόημα
Άλλη μια ελλεεινιδα τίγκα στο κόμπλεξ...τι δεν κσταλλλλλαβαινεις;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
Έχετε και γυναίκα,και γκόμενα,και δουλεύετε,και είστε κι εδώ μέχρι τα χαράματα,πώς τα καταφέρνετε ρε και τα χωράτε όλα σε μια μέρα,εσείς είστε φαινόμενα
Ελα ντε.
Αν δεν καθεσαι να μιρλιάζεις ολη μερα, ολα γινονται
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
21
Like
11.063
Πόντοι
4.546
Έχετε και γυναίκα,και γκόμενα,και δουλεύετε,και είστε κι εδώ μέχρι τα χαράματα,πώς τα καταφέρνετε ρε και τα χωράτε όλα σε μια μέρα,εσείς είστε φαινόμενα
Θέληση να υπάρχει!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
1636076005689.png

μα τη παναγία δε βγάζω νόημα
Ρε ειστε πραγματικα απιθανοι.
Εκπληκτικη πασα απο την κοπελα για εναρξη ενδιαφερουσας συζητησης.
Αντι να πει μια κοινοτυπια, ειπε κατι που σηκωνει κουβεντα.
Ειλικρινα δεν σας καταλαβαινω μερικους.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.324
Κριτικές
18
Like
20.277
Πόντοι
4.546
Εν τω μεταξύ τί να βγεις πλέον αν είσαι 30+,ο μόνος λόγος να βγεις βράδυ είναι αν έχεις κανα γκομενάκι να το πας βόλτα.

Να βγεις με κανα μαλάκα ακόμα,να πληρώνετε και ποτά για να βλέπεις τις αγάμητες 3αδες και τα πιτσιρίκια να γλωσσοφιλιούνται,ε κάτσε σπίτι καλύτερα να μη χαλιέσαι κι άλλο
Βράστε τες τις γκόμενες φίλε, και εγώ μόνος είμαι, πήγαινε σε κανένα στουντιάκι ή μασατζίδικο να ξεδώσεις, δεν ήρθε το τέλος σου ακόμα, είσαι νέος στα 30 κάτι. Δεν έχεις γκόμενα, ο πρώτος είσαι νόμιζεις ή ο τελευταίος;;;; Χέστε τες και ζήσε τη ζωή σου όσο ακόμα μπορείς.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
Ειναι ο αλλος τριαντακατι, στην καλυτερη ηλικια του ανθρωπου, και αντι να εχει πιασει τη ζωη απο τα μαλλια, καθεται και κλαιγεται οτι δεν εχει γκομενακι να βγει βολτα το βραδυ
Οταν θα φτασει 60, θα καταλαβει οτι η ελλειψη γκομενακίου ήταν το αποτελεσμα και οχι το αίτιο της δυστυχιας του.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Παλι λαθος.
Οι ωραιες μου αρεσουν, ανεξαρτητως κιλων. Μια ωραια κοπελα ειναι ωραια ακομη κι αν εχει περιττα κιλα
Ναι αλλα εχει βουιξει εδω μεσα ο τοπος οτι γουσταρεις χοντρές αποκλειστικά
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.990
Like
18.015
Πόντοι
3.656
Βράστε τες τις γκόμενες φίλε, και εγώ μόνος είμαι, πήγαινε σε κανένα στουντιάκι ή μασατζίδικο να ξεδώσεις, δεν ήρθε το τέλος σου ακόμα, είσαι νέος στα 30 κάτι. Δεν έχεις γκόμενα, ο πρώτος είσαι νόμιζεις ή ο τελευταίος;;;; Χέστε τες και ζήσε τη ζωή σου όσο ακόμα μπορείς.

Τί να κάνω,με πιάνουν και τα υπαρξιακά μου στην ηλικία που είμαι,το μπουρδέλο και το στουντιάκι δεν είναι αυτό που με καλύπτει αυτή τη στιγμή,ψάχνω άλλα πράγματα
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.324
Κριτικές
18
Like
20.277
Πόντοι
4.546
Τί να κάνω,με πιάνουν και τα υπαρξιακά μου στην ηλικία που είμαι,το μπουρδέλο και το στουντιάκι δεν είναι αυτό που με καλύπτει αυτή τη στιγμή,ψάχνω άλλα πράγματα
Αδερφέ, ούτε εμένα με καλύπτουν πλήρως τα στούντιο και τα μασάζ, θα ήθελα και εγώ να έχω γκόμενα/γκόμενες, αλλά ποια εναλλακτική λύση υπάρχει;;;
Τα χρόνια περνούν γρήγορα, δυστυχώς, τουλάχιστον ας τα ζήσουμε όσο καλύτερα μπορούμε.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
Τί να κάνω,με πιάνουν και τα υπαρξιακά μου στην ηλικία που είμαι,το μπουρδέλο και το στουντιάκι δεν είναι αυτό που με καλύπτει αυτή τη στιγμή,ψάχνω άλλα πράγματα
Τιποτα δεν ψαχνεις. Αν εψαχνες, θα ειχες αποδεχθει το προβλημα σου και θα ειχες απευθυνθει σε εναν ειδικο να σε βοηθησει. Το μονο που γουσταρεις ειναι να γκρινιαζεις και να κλαις τη μοιρα σου
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Ωραία τα λέτε?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ναι αλλα εχει βουιξει εδω μεσα ο τοπος οτι γουσταρεις χοντρές αποκλειστικά
Όντως? ?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τί να κάνω,με πιάνουν και τα υπαρξιακά μου στην ηλικία που είμαι,το μπουρδέλο και το στουντιάκι δεν είναι αυτό που με καλύπτει αυτή τη στιγμή,ψάχνω άλλα πράγματα
Σταματα ρει
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Ρε ειστε πραγματικα απιθανοι.
Εκπληκτικη πασα απο την κοπελα για εναρξη ενδιαφερουσας συζητησης.
Αντι να πει μια κοινοτυπια, ειπε κατι που σηκωνει κουβεντα.
Ειλικρινα δεν σας καταλαβαινω μερικους.
Με καληνυχτισε και εξαφανίστηκε μετά
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.990
Like
18.015
Πόντοι
3.656
Αδερφέ, ούτε εμένα με καλύπτουν πλήρως τα στούντιο και τα μασάζ, θα ήθελα και εγώ να έχω γκόμενα/γκόμενες, αλλά ποια εναλλακτική λύση υπάρχει;;;
Τα χρόνια περνούν γρήγορα, δυστυχώς, τουλάχιστον ας τα ζήσουμε όσο καλύτερα μπορούμε.

Το ότι όμως δεν έχεις εναλλακτική σ'αυτή την ηλικία,δεν σε στεναχωρεί;Δεν λες καμια φορά μόνο πουτάνες αξίζω;Άλλοι πώς βρίσκουν γκόμενες κι εγώ δεν μπορώ;Θα μου πεις έχουν κύκλο ή βρίσκουν στη δουλειά τους,που στην Ελλάδα είναι οι μόνοι τρόποι να γνωρίσεις γυναίκες ή απλά ήταν κωλόφαρδοι να πέσουν σε κάποια που ενδιαφέρθηκε να τους γνωρίσει παραπάνω
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Τί να κάνω,με πιάνουν και τα υπαρξιακά μου στην ηλικία που είμαι,το μπουρδέλο και το στουντιάκι δεν είναι αυτό που με καλύπτει αυτή τη στιγμή,ψάχνω άλλα πράγματα
Εγώ σε ένα μήνα ακριβώς μπαίνω 40..και στο πουτσο μου οι γυναίκες? 8 στις 10 είναι ότι να'ναι αντε βρες μ εσυ μια να ανοίξεις σπίτι.. Μη κοιτάς τους άλλους οι άλλοι συμβιβάζονται εσυ μπορείς?
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.279
Like
51.214
Πόντοι
12.756
καλες οι ελλεεινιδες αψογες ωραια τσιμπουκια και σχεδον ολες δινουν κωλο :wanker:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Επίσης σου εχω ξαναπεί ότι ναι.. Δεν είναι και ότι καλυτερο να είσαι μόνος αλλά σταματα να στηρίζεις και τη ζωή σου στις γυναίκες.. Άραγε ασχολείσαι με κάτι? Δουλεύεις?
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.990
Like
18.015
Πόντοι
3.656
Εγώ σε ένα μήνα ακριβώς μπαίνω 40..και στο πουτσο μου οι γυναίκες? 8 στις 10 είναι ότι να'ναι αντε βρες μ εσυ μια να ανοίξεις σπίτι.. Μη κοιτάς τους άλλους οι άλλοι συμβιβάζονται εσυ μπορείς?

Δε λέμε και για σπίτι αλλά και λίγο συναίσθημα να υπάρχει δε βλάπτει,ωραίο είναι να νιώθεις ότι σε θέλει κάποια,να σε παίρνει τηλ.,να ενδιαφέρεται κλπ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom