Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.959
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Δε λέμε και για σπίτι αλλά και λίγο συναίσθημα να υπάρχει δε βλάπτει,ωραίο είναι να νιώθεις ότι σε θέλει κάποια,να σε παίρνει τηλ.,να ενδιαφέρεται κλπ.
Φίλε θα σου δωσω μια συμβουλή που μακάρι να την ήξερα νεότερος όχι ότι είναι στο χέρι μου να το εφαρμόσω στο 100%αλλα εγώ θα στο πω.. Ναι στη σχέση αλλά προσπάθησε (όσο μπορείς έστω) να μείνεις μακρυά από συναισθήματα
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
τυποι ψηνω αλβανιδα απο μεεσντζερ εχουμε ενα κοινο φνωστο,η τυπισσα ειναι αδυνατη 30αρα,δουλευει πρωι αλλα μου εχει βγαλει τη πιστη και φως δε βλεπω..μια μπορει να μιλησει μια οχι..και της γραφω ωραια..πχ αν ημασταν μωρο μαζι θα ηταν παντα καλοκαιρι στη ζωη μας τετοια πραματα..και παλι μια ετσι μια γιουνετσι..οποτε λεω φαντασου μαλακα να προσπαθησεις να κανεις φαση με ελλεινιδα..τζαμπα κοπος..η ελλεινιδα αν δεν σε ξερει θα σε απορριψει με την πιο γελεια αφορμη..
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Το ότι όμως δεν έχεις εναλλακτική σ'αυτή την ηλικία,δεν σε στεναχωρεί;Δεν λες καμια φορά μόνο πουτάνες αξίζω;Άλλοι πώς βρίσκουν γκόμενες κι εγώ δεν μπορώ;Θα μου πεις έχουν κύκλο ή βρίσκουν στη δουλειά τους,που στην Ελλάδα είναι οι μόνοι τρόποι να γνωρίσεις γυναίκες ή απλά ήταν κωλόφαρδοι να πέσουν σε κάποια που ενδιαφέρθηκε να τους γνωρίσει παραπάνω
τυπε παιζει πολυ ο κυκλος και οι γνωριμιες στην ελλαδα ολοι αυτοι με γκομενες αν τπυς πεις πηγαινε να φλερταρεις στο δρομο δεν θα ξερουνε τι να πουνε και ποως να μιλησουνε..μασημενη τροφη τους εδωσε ο κυκλος τους η παρεα τους,γκομενα βγαλανε με το στανιο που λενε..
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Δε λέμε και για σπίτι αλλά και λίγο συναίσθημα να υπάρχει δε βλάπτει,ωραίο είναι να νιώθεις ότι σε θέλει κάποια,να σε παίρνει τηλ.,να ενδιαφέρεται κλπ.
επίσης ετσι οπως μιλάς δε παίζει να σε πλησιάσει γυναίκα...οποτε στη δική σου τη περίπτωση δεν τα βάζω με τις γυναικες αν και σε πολλα που εχεις πει στη θεωρία ειναι σωστά
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.790
Like
746
Πόντοι
96
Το ότι όμως δεν έχεις εναλλακτική σ'αυτή την ηλικία,δεν σε στεναχωρεί;Δεν λες καμια φορά μόνο πουτάνες αξίζω;Άλλοι πώς βρίσκουν γκόμενες κι εγώ δεν μπορώ;Θα μου πεις έχουν κύκλο ή βρίσκουν στη δουλειά τους,που στην Ελλάδα είναι οι μόνοι τρόποι να γνωρίσεις γυναίκες ή απλά ήταν κωλόφαρδοι να πέσουν σε κάποια που ενδιαφέρθηκε να τους γνωρίσει παραπάνω
Τεραστιε Δασκαλε :rockon: :rockon: :rockon:
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.751
Κριτικές
62
Like
45.561
Πόντοι
9.297
Τί να κάνω,με πιάνουν και τα υπαρξιακά μου στην ηλικία που είμαι,το μπουρδέλο και το στουντιάκι δεν είναι αυτό που με καλύπτει αυτή τη στιγμή,ψάχνω άλλα πράγματα
Όλοι ψάχνουν το ινσταγκραμ της Τζένιφερ Λόπεζ για να πάρουν μάτι την κωλαρα της....επειδή όμως μόνο από φωτογραφία θα δουν κάτι ,προσπαθούν να πετύχουν από κοντά κωλο που να της μοιάζει εστω κατά ένα μεγάλο ποσοστό...αυτό είναι το υγιές.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.751
Κριτικές
62
Like
45.561
Πόντοι
9.297
επίσης ετσι οπως μιλάς δε παίζει να σε πλησιάσει γυναίκα...οποτε στη δική σου τη περίπτωση δεν τα βάζω με τις γυναικες αν και σε πολλα που εχεις πει στη θεωρία ειναι σωστά
Οι καργιολες θέλουν κάποιον να τις ανεβάσει κοινωνικά και οικονομικά....όσο ο μισθός σου είναι μεροδουλι -μεροφα'ι' δεν θα γίνει ποτέ αυτό....γυναίκα δεν θα αγοράσεις....μπορείς όμως να νοικιάσεις.Απλα κάνε αυτό που μπορείς και αν πιο μετά μπορέσεις να κάνεις κάτι άλλο ,το κάνεις.Απλα είναι τα πράγματα μην τα δυσκολευεις και χαλιεσαι τζάμπα....
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Οι καργιολες θέλουν κάποιον να τις ανεβάσει κοινωνικά και οικονομικά....όσο ο μισθός σου είναι μεροδουλι -μεροφα'ι' δεν θα γίνει ποτέ αυτό....γυναίκα δεν θα αγοράσεις....μπορείς όμως να νοικιάσεις.Απλα κάνε αυτό που μπορείς και αν πιο μετά μπορέσεις να κάνεις κάτι άλλο ,το κάνεις.Απλα είναι τα πράγματα μην τα δυσκολευεις και χαλιεσαι τζάμπα....
ε δεν ειναι και ολες ετσι...ο χαρακτήρας παίζει τον σημαντικότερο ρόλο και αν σε βλέπουν ετσι πεσμένο συνέχεια σαν τον αλλον το τύπο επάνω τι περιμένεις να γίνει? και γω μια θα βγάλω μια οχι,μια θα με πάει καλα η δουλειά μια οχι...με τις γυναίκες ειμαι ιδιος
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.770
Like
14.419
Πόντοι
3.506
Εγώ σε ένα μήνα ακριβώς μπαίνω 40..και στο πουτσο μου οι γυναίκες? 8 στις 10 είναι ότι να'ναι αντε βρες μ εσυ μια να ανοίξεις σπίτι.. Μη κοιτάς τους άλλους οι άλλοι συμβιβάζονται εσυ μπορείς?
Πολύ συμβιβασμός παίζει ειδικά στον γάμο :confused: Αν κάποιος δεν έχει σκοπό την οικογένεια ίσως να μην αξίσει να παντρευτεί :wink:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.324
Κριτικές
18
Like
20.277
Πόντοι
4.546
Το ότι όμως δεν έχεις εναλλακτική σ'αυτή την ηλικία,δεν σε στεναχωρεί;Δεν λες καμια φορά μόνο πουτάνες αξίζω;Άλλοι πώς βρίσκουν γκόμενες κι εγώ δεν μπορώ;Θα μου πεις έχουν κύκλο ή βρίσκουν στη δουλειά τους,που στην Ελλάδα είναι οι μόνοι τρόποι να γνωρίσεις γυναίκες ή απλά ήταν κωλόφαρδοι να πέσουν σε κάποια που ενδιαφέρθηκε να τους γνωρίσει παραπάνω
Φίλε, με στεναχορεί όταν σκέφτομαι ΜΟΝΟ αυτό, θα ήθελα πάρα πολύ μια γυναίκα και οικογένεια, μάλλον ανέφικτο πλέον τα χρόνια πέρασαν, αλλά ΔΕΝ το σκέφτομαι όλη την ώρα, γιατί δεν αλλάζει κάτι! !!! Δεν βγαίνει και τίποτα καλό, εγώ χαλάω την ψυχολογία μου.

ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ, σκέφτομαι πόσο ωραία πέρασα με την τάδε κοπέλα, στο μασατζίδικο ή στούντιο, τι κάναμε, σκέφτομαι την επόμενη με φορά, πού/πώς/ποιά και πόσο τυχερός είμαι που μπορώ και το κάνω(οικονομικά και υγιής). Βάζω ΣΤΟΧΟΥΣ για την δουλειά μου, την γυμναστική μου, την διασκέδασή μου, οτιδήποτε μου αρέσει να ασχοληθώ.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.736
Κριτικές
6
Like
11.194
Πόντοι
3.936
Ηλιθιες είναι οι ελεεινιδες μοαλω με ένα γκομενακι από μεσεντζερ όλα ωραία και καλά αφού κολγαμαε ένα τέταρτο μετά από δύο ώρες με βάζει φραγη? πάνω που νομίζεις ότι έχει δέσει το γλυκό έρχεται το μπλοκ
Αν μιλουσες με το ννιι και το λλιι ή της πεταγες λεκτικα μαργαριταρια εγινε το μπαμ
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Αν μιλουσες με το ννιι και το λλιι ή της πεταγες λεκτικα μαργαριταρια εγινε το μπαμ
τυπε καλυτερα να μιλας σε γκομενα και ας κανει και λαθη απο το να μη μιλας καθολου..βλεπω ομως στην ελλαδα οτι πολλοι τυποι χωρις καν να ξερουν να λενε τα βασικα εχουνε γκομενα,γιατι ετυχε να εχουνε μια καλη παρεα,κυκλο,και βρηκαν απο εκει γκομενα με γνωριμια,σιστημενοι που λεμε..ε αυτο δεν ειναι δικαιο ειναι νοοτροπια δεκαετιας του 40..
 

spurs

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2006
Μηνύματα
233
Like
166
Πόντοι
1

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.057
Like
6.692
Πόντοι
1.056
τυπε καλυτερα να μιλας σε γκομενα και ας κανει και λαθη απο το να μη μιλας καθολου..βλεπω ομως στην ελλαδα οτι πολλοι τυποι χωρις καν να ξερουν να λενε τα βασικα εχουνε γκομενα,γιατι ετυχε να εχουνε μια καλη παρεα,κυκλο,και βρηκαν απο εκει γκομενα με γνωριμια,σιστημενοι που λεμε..ε αυτο δεν ειναι δικαιο ειναι νοοτροπια δεκαετιας του 40..

Το περιβαλλον παιζει σπουδαιο ρολο.

Εσυ τυπε συνεχισε να μιλας συνεχισε να κανεις λαθη και θα γινεις καλυτερος!

Στην αρχη θελει κουραγιο, μετα ομως θα αισθανεσαι καλυτερα, θα επικοινωνεις καλυτερα, και η γκομενα διπλα σου θα νιωθει καλυτερα!

Και μετα θα αρχισεις να γαμας! :rockon:
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Το περιβαλλον παιζει σπουδαιο ρολο.

Εσυ τυπε συνεχισε να μιλας συνεχισε να κανεις λαθη και θα γινεις καλυτερος!

Στην αρχη θελει κουραγιο, μετα ομως θα αισθανεσαι καλυτερα, θα επικοινωνεις καλυτερα, και η γκομενα διπλα σου θα νιωθει καλυτερα!

Και μετα θα αρχισεις να γαμας! :rockon:
αν και οι ελεεινιδες δεν γουσταρουνε να τους μιλας ωστοσο ειναι καλυτερα απο το να μη μιλας καθολου..λες και δεν θα τις ξαναδουμε τυπε κατα βαθος καριολες ειναι που κανουν για τα ματια του κοσμου οτι δεν μιλανε σε αγνωστους..
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.751
Κριτικές
62
Like
45.561
Πόντοι
9.297
Αν μιλουσες με το ννιι και το λλιι ή της πεταγες λεκτικα μαργαριταρια εγινε το μπαμ
Με ελλεεινιδες μιλούσε όχι με την Ελένη Γλυκατζη-Αρβελερ....καλά όταν ακούω αυτό το "της ΜενεγακηΣ"...:ak::shower:?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom