Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.959

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.457
Κριτικές
14
Like
4.580
Πόντοι
746
Ο χρόνος και το χρημα δουλεύει για τον άνδρα ...
Γράψτε τις Ελλε-ι-νιδες στα αρχιδια σας ...
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Πολύ συμβιβασμός παίζει ειδικά στον γάμο :confused: Αν κάποιος δεν έχει σκοπό την οικογένεια ίσως να μην αξίσει να παντρευτεί :wink:
Ο γάμος πηγαινει κόντρα στη φυση του ανθρώπου και ειδικότερα του αντρα
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.771
Like
6.982
Πόντοι
1.056
Όλοι ψάχνουν το ινσταγκραμ της Τζένιφερ Λόπεζ για να πάρουν μάτι την κωλαρα της....επειδή όμως μόνο από φωτογραφία θα δουν κάτι ,προσπαθούν να πετύχουν από κοντά κωλο που να της μοιάζει εστω κατά ένα μεγάλο ποσοστό...αυτό είναι το υγιές.
εγω το κανω αυτο με τις τσοντες. οταν βλεπω καποια που να μοιαζει με καποια διασημη που μαρεσει η με καποια γνωστη μου, την αποθηκευω
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.980
Like
18.005
Πόντοι
3.656
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
Τί να κάνω,με πιάνουν και τα υπαρξιακά μου στην ηλικία που είμαι,το μπουρδέλο και το στουντιάκι δεν είναι αυτό που με καλύπτει αυτή τη στιγμή,ψάχνω άλλα πράγματα
Κάνε γυμναστική, joking, ψάρεμα βρες χόμπι...δες καμία καλή ταινία...
Διάβασε κάνα βιβλίο, ασχοληθούν με τα επαγγελματικά σου...
Μια άλλη συμβουλή που δίνουν οι ψυχολόγοι είναι να κάνεις πράγματα για τους άλλους, χωρίς αμοιβή...
Σταμάτα να σκέφτεσαι όλο τα ίδια .. κάποια στιγμή θα αλλάξουν τα πράγματα..
Καλό είναι να αλλάξεις mindset .. αυτό θέλει χρόνο .. μιλά με κανα ψυχολογο η κάποιον ιερέα που έχει κατανόηση και πειρα- μόρφωση...
Αν δεν κάνεις κάτι για να αλλάξεις τη σκέψη σου τα ίδια θα λες σε δέκα χρόνια
Ακόμα κι αν γνωρίσεις κάποια το πιθανότερο είναι ότι θα αυτοσαμποταριστεις, αν σκέφτεσαι έτσι. ..
 

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
764
Κριτικές
8
Like
895
Πόντοι
366
Μια άλλη συμβουλή που δίνουν οι ψυχολόγοι είναι να κάνεις πράγματα για τους άλλους, χωρίς αμοιβή...
άλλο πάλι κια αυτό,εδω για μας δεν προλαβαίνουμε να κάνουμε, θα κάνουμε και γι΄άλλους..οι ψυχολόγοι είναι του κώλου τα 9μερα.χαιδεύουν αυτιά για να δώσουν στον άλλο αυτοπεποίθηση..ας παν οι ελλεινίδες,μακριά από μας..το 50ακι που θα δώσεις,δώστο να γαμήσεις καμμιά πουτάνα να πιάσει και τόπο..
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
άλλο πάλι κια αυτό,εδω για μας δεν προλαβαίνουμε να κάνουμε, θα κάνουμε και γι΄άλλους..οι ψυχολόγοι είναι του κώλου τα 9μερα.χαιδεύουν αυτιά για να δώσουν στον άλλο αυτοπεποίθηση..ας παν οι ελλεινίδες,μακριά από μας..το 50ακι που θα δώσεις,δώστο να γαμήσεις καμμιά πουτάνα να πιάσει και τόπο..
Οι απόψεις διίστανται....είναι φανερό..χαχαχ
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.980
Like
18.005
Πόντοι
3.656
Κάνε γυμναστική, joking, ψάρεμα βρες χόμπι...δες καμία καλή ταινία...
Διάβασε κάνα βιβλίο, ασχοληθούν με τα επαγγελματικά σου...
Μια άλλη συμβουλή που δίνουν οι ψυχολόγοι είναι να κάνεις πράγματα για τους άλλους, χωρίς αμοιβή...
Σταμάτα να σκέφτεσαι όλο τα ίδια .. κάποια στιγμή θα αλλάξουν τα πράγματα..
Καλό είναι να αλλάξεις mindset .. αυτό θέλει χρόνο .. μιλά με κανα ψυχολογο η κάποιον ιερέα που έχει κατανόηση και πειρα- μόρφωση...
Αν δεν κάνεις κάτι για να αλλάξεις τη σκέψη σου τα ίδια θα λες σε δέκα χρόνια
Ακόμα κι αν γνωρίσεις κάποια το πιθανότερο είναι ότι θα αυτοσαμποταριστεις, αν σκέφτεσαι έτσι. ..

Το πρόβλημα είναι τί κάνεις όταν τα έχεις βαρεθεί όλα αυτά.Εκεί είναι που σου λείπει η γκόμενα.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Σήμερα πηρα με τη ταρίφα τη ταυλανδεζα στη φυλής 86..απο τη Καλλιθέα οπότε μένει δίπλα μ.. Της λέω όλο παράπονα διαβάζω απο πελατες... Μ λέει το ξερω οτι εχω σκατο συμπεριφορά αλλά μου ζητάνε συνέχεια πραγματα που δε θέλω.. Σαν? No kisses, no kisses
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και πως θα χτίσεις πελατεια της λέω..?? Εκεί μου τα μάσησε.. Το ξέρω λεει
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
Το πρόβλημα είναι τί κάνεις όταν τα έχεις βαρεθεί όλα αυτά.Εκεί είναι που σου λείπει η γκόμενα.
Δεν ξέρω τι να σου πω.. διάβασε Ντοστογιέφσκι...αλλά βλέπω ότι αναφέρεσαι με τον όρο " γκόμενα" που δείχνει ότι απλά θες μια κοπέλα με προκαθορισμένους ρόλους και " καθήκοντα".. δεν υπάρχει αυτό, εκτός αν βρεις μια κοπέλα χωρίς δομημένη προσωπικότητα και λίγο χαζουλα .. αν θέλεις κάποιο δεσμό η σχέση που θα κρατήσει έστω κι έξι μήνες, πρέπει να σκέφτεσαι με άλλο τρόπο ...πολλά από τα ζευγάρια που βλέπεις στο δρόμο και ζηλεύεις, είναι μαζί γιατί έχουν κοινά ενδιαφέροντα και στόχους...εκτός της έλξης που νοιώθουν ..δεν είναι μόνο " γκόμενοι" ανάμεσα τους...
Αν βαρέθηκες τη γυμναστική μάλλον είσαι επίπεδο Σβαρτσενέγκερ..
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Κάνε γυμναστική, joking, ψάρεμα βρες χόμπι...δες καμία καλή ταινία...
Διάβασε κάνα βιβλίο, ασχοληθούν με τα επαγγελματικά σου...
Μια άλλη συμβουλή που δίνουν οι ψυχολόγοι είναι να κάνεις πράγματα για τους άλλους, χωρίς αμοιβή...
Σταμάτα να σκέφτεσαι όλο τα ίδια .. κάποια στιγμή θα αλλάξουν τα πράγματα..
Καλό είναι να αλλάξεις mindset .. αυτό θέλει χρόνο .. μιλά με κανα ψυχολογο η κάποιον ιερέα που έχει κατανόηση και πειρα- μόρφωση...
Αν δεν κάνεις κάτι για να αλλάξεις τη σκέψη σου τα ίδια θα λες σε δέκα χρόνια
Ακόμα κι αν γνωρίσεις κάποια το πιθανότερο είναι ότι θα αυτοσαμποταριστεις, αν σκέφτεσαι έτσι. ..
Άμα κάνει γυμναστική Τυπε χειρότερα θα νιώθει με τις ελεεινιολες γιατί θα βλέπει τον εαυτό του θα λέει μέσα του βρε μια χαρά είμαι γιατί λοιπόν οι ελεεινιδες συνεχίζουν να με απορρίπτουν? Τυπε οι ελεεινιδες δεν τις νοιάζει αν εσύ είσαι γυμνασμένους η χοο, αμμα δεν είσαι στο κύκλο τους και σβαρτζενεγκερ να είσαι στο. Μουνι τους σε γραφουνε?
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Το πρόβλημα είναι τί κάνεις όταν τα έχεις βαρεθεί όλα αυτά.Εκεί είναι που σου λείπει η γκόμενα.
Το θέμα είναι να μπεις σε μια χαζομάρες Ελλήνων και ελεεινιδων Τυπε.. Μπορεί να το κάνεις? Μετά οι γκόμενές θα έρθουν εύκολα και από μόνες τους,αφού πλέον θα σε έχει εγκρίνει η κοινή παρέα ότι είσαι του. Κύκλου τους, δικός τους.. Αλλιώς μη περιμένεις Τυπε. Και ασχολούμαι με γυμναστική από μικρός αλλά οι ελλεινιδες στο κλάσιμο με έχουνε, ούτε σε ψυχπλογους να πας, απλά θα σου φάνε τα λεφτά και στο τέλος θα σου πούνε ότι φταις μόνο εσύ και να βρεις ξέρω εγώ κανένα χομπυ λες και άμα αρχίσω το ψάρεμα θα βρω γκομενα???
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
Άμα κάνει γυμναστική Τυπε χειρότερα θα νιώθει με τις ελεεινιολες γιατί θα βλέπει τον εαυτό του θα λέει μέσα του βρε μια χαρά είμαι γιατί λοιπόν οι ελεεινιδες συνεχίζουν να με απορρίπτουν? Τυπε οι ελεεινιδες δεν τις νοιάζει αν εσύ είσαι γυμνασμένους η χοο, αμμα δεν είσαι στο κύκλο τους και σβαρτζενεγκερ να είσαι στο. Μουνι τους σε γραφουνε?
Του λέω πράγματα όχι ως συμβουλές εύρεσης γυναικών, αλλά ως αφορμές για να ξεκολλήσει από την μάλλον καταθλιπτική νοοτροπία...
Καλά, ας μην κάνει γυμναστική...να μείνει χοντρός και πλαδαρος. ...
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
Το πρόβλημα είναι τί κάνεις όταν τα έχεις βαρεθεί όλα αυτά.Εκεί είναι που σου λείπει η γκόμενα.
Αν είσαι 30+ κι έχεις 5 φράγκα κάνε κάνα ταξιδακι 3 μερό στο Άμστερνταμ...
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
Το θέμα είναι να μπεις σε μια χαζομάρες Ελλήνων και ελεεινιδων Τυπε.. Μπορεί να το κάνεις? Μετά οι γκόμενές θα έρθουν εύκολα και από μόνες τους,αφού πλέον θα σε έχει εγκρίνει η κοινή παρέα ότι είσαι του. Κύκλου τους, δικός τους.. Αλλιώς μη περιμένεις Τυπε. Και ασχολούμαι με γυμναστική από μικρός αλλά οι ελλεινιδες στο κλάσιμο με έχουνε, ούτε σε ψυχπλογους να πας, απλά θα σου φάνε τα λεφτά και στο τέλος θα σου πούνε ότι φταις μόνο εσύ και να βρεις ξέρω εγώ κανένα χομπυ λες και άμα αρχίσω το ψάρεμα θα βρω γκομενα???
Στους ψυχολόγους πας 2 - 3 φορές για να ακούσεις κάποια άποψη..
Στο ψάρεμα πας για να ξεδωσεις στη φύση...
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.072
Κριτικές
2
Like
21.908
Πόντοι
6.236
Άμα κάνει γυμναστική Τυπε χειρότερα θα νιώθει με τις ελεεινιολες γιατί θα βλέπει τον εαυτό του θα λέει μέσα του βρε μια χαρά είμαι γιατί λοιπόν οι ελεεινιδες συνεχίζουν να με απορρίπτουν? Τυπε οι ελεεινιδες δεν τις νοιάζει αν εσύ είσαι γυμνασμένους η οχι.....
Η γυμναστική φαντάζομαι σε τέτοιες περιπτώσεις προτείνεται όχι τόσο για την βελτίωση της εμφάνισης μας. Κυρίως για την έκκριση ενδορφινών και άλλων ορμονών που γίνεται κατά τη διάρκειά της και επιδρούν θετικά στην ψυχική μας διάθεση, κλπ.
Τι; Όχι;;;
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.980
Like
18.005
Πόντοι
3.656
Το θέμα είναι να μπεις σε μια χαζομάρες Ελλήνων και ελεεινιδων Τυπε.. Μπορεί να το κάνεις? Μετά οι γκόμενές θα έρθουν εύκολα και από μόνες τους,αφού πλέον θα σε έχει εγκρίνει η κοινή παρέα ότι είσαι του. Κύκλου τους, δικός τους.. Αλλιώς μη περιμένεις Τυπε. Και ασχολούμαι με γυμναστική από μικρός αλλά οι ελλεινιδες στο κλάσιμο με έχουνε, ούτε σε ψυχπλογους να πας, απλά θα σου φάνε τα λεφτά και στο τέλος θα σου πούνε ότι φταις μόνο εσύ και να βρεις ξέρω εγώ κανένα χομπυ λες και άμα αρχίσω το ψάρεμα θα βρω γκομενα???

Και πώς να μπεις σ'αυτή την ηλικία,άσε που και όλες έχουν γκόμενο ΄η είναι παντρεμένες,για να βρεις ελεύθερη πρέπει να'χεις και τρελό πάτο.Στην ηλικία μας αν έχεις κι ένα φιλαράκι να βγαίνεις που και που λες κι ευχαριστώ.Τρώνε γερές μοναξιές όσοι δεν έχουν γκόμενα σ'αυτές τις ηλικίες,εγώ αυτό πιστεύω.
 

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
764
Κριτικές
8
Like
895
Πόντοι
366
Και πώς να μπεις σ'αυτή την ηλικία,άσε που και όλες έχουν γκόμενο ΄η είναι παντρεμένες,για να βρεις ελεύθερη πρέπει να'χεις και τρελό πάτο.Στην ηλικία μας αν έχεις κι ένα φιλαράκι να βγαίνεις που και που λες κι ευχαριστώ.Τρώνε γερές μοναξιές όσοι δεν έχουν γκόμενα σ'αυτές τις ηλικίες,εγώ αυτό πιστεύω.
το ίδιο βιολί..2-3αριά υπάρχουν άπειρα και διαθέσιμα.αλλά δε σ΄άρέσουν..θέλεις την λεπτή με όμορφο πρόσωπο όπως είπες και καλά κάνεις..πρέπει να δουλέψεις όμως(αυτοβελτίωση, όχι να πιάσεις δουλειά).πολλή δουλειά.δε σου υποδεικνύω ούτε σου κουνάω το δάχτυλο.τα ίδια λέω και σε μένα και σε φίλους με αντίστοιχες ανησυχίες.δουλειά πάνω στον εαυτό σου και λεφτα στην τσέπη(το κατα δύναμιν)
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.980
Like
18.005
Πόντοι
3.656
το ίδιο βιολί..2-3αριά υπάρχουν άπειρα και διαθέσιμα.αλλά δε σ΄άρέσουν..θέλεις την λεπτή με όμορφο πρόσωπο όπως είπες και καλά κάνεις..πρέπει να δουλέψεις όμως(αυτοβελτίωση, όχι να πιάσεις δουλειά).πολλή δουλειά.δε σου υποδεικνύω ούτε σου κουνάω το δάχτυλο.τα ίδια λέω και σε μένα και σε φίλους με αντίστοιχες ανησυχίες.δουλειά πάνω στον εαυτό σου και λεφτα στην τσέπη(το κατα δύναμιν)

Τί να τα κάνω τα 2αρια-3αρια;Άμα ήμουν κι εγώ 2αρι-3αρι,εντάξει.Φυσικά θέλω τη λεπτή,γιατί η λεπτή προσέχει το σώμα της όπως κι εγώ.Το θέμα είναι ότι μια απλώς λεπτή γκόμενα στην Ελλάδα θεωρείται Σκλεναρίκοβα ειδικά μετά τα 25
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom