Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.959

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
δε δινω πολυ βάση. δουλεια ειναι δεν ασχολούμαι. κάθε μερα ολη μέρα ακουω τη μαλακία του καθενός και της ελλεηνίδας και των αλλων.Με σώζει που ειναι δικο μου οποτε δε πιέζομαι,και δε δουλευω ολο το χρονο
Ναι αλλά άμα μπει καμία μουνιτσας μέσα δεν σε τρώει η περιέργεια να της την πέσεις.. Ξέρω βέβαια ότι δεν υπάρχουν πολλές πιθανότητες επιτυχιας
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Ναι αλλά άμα μπει καμία μουνιτσας μέσα δεν σε τρώει η περιέργεια να της την πέσεις.. Ξέρω βέβαια ότι δεν υπάρχουν πολλές πιθανότητες επιτυχιας
δεν υπάρχει επιτυχία στο ταξι..νομιζω το εχω ξαναγράψει.φυσικα και παιζω μπάλα αλλα μονο αν μου δώσει δικαίωμα
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
δεν υπάρχει επιτυχία στο ταξι..νομιζω το εχω ξαναγράψει.φυσικα και παιζω μπάλα αλλα μονο αν μου δώσει δικαίωμα
Πτο ταξί είναι καθρέφτης της ελληνικής κοινωνίας.. Αν οι ελλεινιδες γούσταρα ε φλερτ στο δρόμο, όπως ισχυριζο ται οι πυρφοροι εδώ μέσα, θα γούσταρα ε φλερτ και στο ταξί.. Βλέπεις λοιπό. Ότι άμα δεν σε ξέρει η ελλεινιδα δεν θα δεχτεί φλερτ από έναν άγνωστο..
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Μας πρήξανε οι χοντρό ελλεινιδες με τον ξοαρχο αφορμή βρήκανε.. Αν ήταν κανένας άντρας όμως θα γέλαγαν όλοι. Με τ κιλά του και θα τον κορόιδευανε. Όλα δουλεύουν υπέρ της ελλεινιδα σε αυτόν το τόπο.. ??
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Καλά άκουσες και εσύ 26χρονη και υποθέτεις γκομενακι μάλλον καμία χοντρή λεσωια θα είναι με κοντό μαλλί σαν και αυτές που αρέσουν του χασο ε σορρυ του δικηγόρου μας?
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Πτο ταξί είναι καθρέφτης της ελληνικής κοινωνίας.. Αν οι ελλεινιδες γούσταρα ε φλερτ στο δρόμο, όπως ισχυριζο ται οι πυρφοροι εδώ μέσα, θα γούσταρα ε φλερτ και στο ταξί.. Βλέπεις λοιπό. Ότι άμα δεν σε ξέρει η ελλεινιδα δεν θα δεχτεί φλερτ από έναν άγνωστο..
Σήμερα πηρα 3 γκομενουλες από Λίβανο.. Παιζανε πολυ άσχημα θα τις πάρω αυριο μου δωσανε νουμερο αλλά Σαββατο φευγουν ρε γμτ.. Αγαμητες μου φανηκαν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Οι ξένες παίζουν άνετα στο ταξι
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
1636076005689.png

μα τη παναγία δε βγάζω νόημα
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.750
Like
7.732
Πόντοι
2.306
Βρισκομαι σε ένα βουνό και αγναντεύω γύρω μου τις θάλασσες τα βουνά και τα πρωινά φώτα των πόλεων και των χωριών.

Στο ασταμάτητο κυνήγι του μουνιού και του ευρώ που είναι καταδικασμένος ένας άντρας, σκέφτομαι .... Πώς τα καταφέραμε και τις κάναμε έτσι αυτές τις ελεηνιδες;;;;
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.072
Κριτικές
2
Like
21.911
Πόντοι
6.236
1636076005689.png

μα τη παναγία δε βγάζω νόημα
Όχι, θέλω να μας πεις πού τις βρίσκεις.
Από όσο σε έχω καταλάβει πάντως, εσύ πρέπει να της απάντησες "μαζί μου δεν θα γελάς, θα βογγάς..."
 

anatoliz

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2009
Μηνύματα
182
Like
143
Πόντοι
1
Βρισκομαι σε ένα βουνό και αγναντεύω γύρω μου τις θάλασσες τα βουνά και τα πρωινά φώτα των πόλεων και των χωριών.

Στο ασταμάτητο κυνήγι του μουνιού και του ευρώ που είναι καταδικασμένος ένας άντρας, σκέφτομαι .... Πώς τα καταφέραμε και τις κάναμε έτσι αυτές τις ελεηνιδες;;;;
Είναι αποτέλεσμα εντατικής προσπάθειας δεκαετιών.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Όχι, θέλω να μας πεις πού τις βρίσκεις.
Από όσο σε έχω καταλάβει πάντως, εσύ πρέπει να της απάντησες "μαζί μου δεν θα γελάς, θα βογγάς..."
Όταν λέω γω ότι οι περισσότερες σε όλα αυτά τα site είναι πειραγμένες.. Μπορεί να το κλείσω για 6-7-8 μήνες και μετά να ξανά πετυχω τις ίδιες και τις ίδιες.. Αυτό σημαίνει ότι όλες τρώνε πουτσα και ξου τις περνουν χαμπάρι.
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Πολλές ελλεινιδες έξω σήμερα.. Ίσως φοβήθηκαν τα ραπιντ τεστ και σου λέει πάμε για ποτό γιατί από αύριο μόνο γαμησι στο σπίτι?? ?Πολύ μουνι πάντως με σκύλους βόλτα 3αδες ελλεινιδες αλλά και ζευγάρια.. Οι ελλεινιδες να κοίτανε το δρόμο τα μαγαζιά και τα κινητά τους?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
Καλά άκουσες και εσύ 26χρονη και υποθέτεις γκομενακι μάλλον καμία χοντρή λεσωια θα είναι με κοντό μαλλί σαν και αυτές που αρέσουν του χασο ε σορρυ του δικηγόρου μας?
Πού ειπα εγω οτι μου αρεσουν οι λεσβιες με κοντο μαλλι?
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.990
Like
18.015
Πόντοι
3.656
Πολλές ελλεινιδες έξω σήμερα.. Ίσως φοβήθηκαν τα ραπιντ τεστ και σου λέει πάμε για ποτό γιατί από αύριο μόνο γαμησι στο σπίτι?? ?Πολύ μουνι πάντως με σκύλους βόλτα 3αδες ελλεινιδες αλλά και ζευγάρια.. Οι ελλεινιδες να κοίτανε το δρόμο τα μαγαζιά και τα κινητά τους?

Εν τω μεταξύ τί να βγεις πλέον αν είσαι 30+,ο μόνος λόγος να βγεις βράδυ είναι αν έχεις κανα γκομενάκι να το πας βόλτα.

Να βγεις με κανα μαλάκα ακόμα,να πληρώνετε και ποτά για να βλέπεις τις αγάμητες 3αδες και τα πιτσιρίκια να γλωσσοφιλιούνται,ε κάτσε σπίτι καλύτερα να μη χαλιέσαι κι άλλο
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
Οι χοντρες εχεις πει σου αρεσουν παντως και οι βαρεων βαρων
Παλι λαθος.
Οι ωραιες μου αρεσουν, ανεξαρτητως κιλων. Μια ωραια κοπελα ειναι ωραια ακομη κι αν εχει περιττα κιλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom