Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.959

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
γιατι εσιαι καμμενος σε οσα ματς στο τινερ ενα γεια λεω οι 9/10 μπλοκ λεω σε μια γεια μου απανταει ινκλισ πλιζ της λεω χαι χαλοου μπλοκ απο τοτε το κοπσα
Ναι τύπε. Ειμαι καμμενος. Πηγαινε για υπνο τωρα γιατι το παραετσουξες αποψε
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.072
Κριτικές
2
Like
21.913
Πόντοι
6.236
Το πιο σπαστικό είναι όταν έχουν τις φίλες μαζί. Αυτές θα βρουν μια δικαιολογία για να μην την αφήσουν να γαμηθεί. Η ζήλεια στις πιο μικρές ηλικίες 20-25 είναι ακραία. Λένε και ψεμματα η μία στην άλλη για πλάκα.
Να σκεφτούμε και το ακραίο :grin: ενδεχόμενο, η φίλη να είναι μιλημένη να κάνει χαλάστρα σε περίπτωση που της κάνει νόημα η φίλη ότι δεν γουστάρει βέβαια...
 

Tramounos

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
351
Like
225
Πόντοι
21
Τυπέ ρίξε λίγο τα στάνταρ. Την δυσκολη στιγμή στα γεράματα και η Ελλεεινιδα με τον κόλο από κυτταρίτιδα που φτάνει στο πατωμα καλή είναι να την έχεις τις τελευταίες στιγμές της ζωής σου
Οταν μια ζωη θα εισαι στο περιθωριο και να μεινεις ανικανοποιητος σεξουαλικα τι να την κανεις στο τελος της ζωης σου ρε τυπε.
Τοτε δεν χρειαζεται.
 

Tramounos

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
351
Like
225
Πόντοι
21
Με το τιντερ δηλαδή έχεις πιο πολλές πιθανότητες επιτυχίες από ότι με το μεσεντζερ? Πόσα λεφτά δίνεις για τίντερ? Εμένα φόλα μου φαίνεται όλο μπάζα και χοντρές ποια κανονική γυναίκα ψάχνει για από τίντερ?? ??
Μην ασχολεισται με τιντερ μπαντου κλπ...οι πιθανοτητες ειναι πολυ λιγοτερες να επιτύχετε μεσω αυτων και ο λογος ειναι οτι ειναι πολλοι λιγουρια και οι περισσοτερες δεχονται πολλες προτασεις επισης εχουν πλακωσει και νταβατζοκαταστασεις και γενικα επικρατεί ενα μπάχαλο σ αυτα.
Αν θελετε στα 50 πεσιματα να εχετε μια επιτυχια βγητε στην αγορα.
Μεσω σοσιαλ θα σας κατσει μια στα 200 η στα 300 πεσιματα και αν εμενα αυτο το ποσόστο μου αναλογει ενω οταν βγω εξω σε ριαλ φαση η πιθανότητα ειναι 1 προς 50.
Επισης μια μεση κοπελα δεχεται την ημερα μεσο ορο 20 αιτηματα φιλιας και κανα 10 μηνυματα απο υποψηφιους,ενω σε ριαλ φαση θα δεχτει ενα πεσιμο και αν την βδομαδα
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Οταν μια ζωη θα εισαι στο περιθωριο και να μεινεις ανικανοποιητος σεξουαλικα τι να την κανεις στο τελος της ζωης σου ρε τυπε.
Τοτε δεν χρειαζεται.
Σάμπως θα έχουμε όρεξη να γαμαμε τότε?
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Μην ασχολεισται με τιντερ μπαντου κλπ...οι πιθανοτητες ειναι πολυ λιγοτερες να επιτύχετε μεσω αυτων και ο λογος ειναι οτι ειναι πολλοι λιγουρια και οι περισσοτερες δεχονται πολλες προτασεις επισης εχουν πλακωσει και νταβατζοκαταστασεις και γενικα επικρατεί ενα μπάχαλο σ αυτα.
Αν θελετε στα 50 πεσιματα να εχετε μια επιτυχια βγητε στην αγορα.
Μεσω σοσιαλ θα σας κατσει μια στα 200 η στα 300 πεσιματα και αν εμενα αυτο το ποσόστο μου αναλογει ενω οταν βγω εξω σε ριαλ φαση η πιθανότητα ειναι 1 προς 50.
Επισης μια μεση κοπελα δεχεται την ημερα μεσο ορο 20 αιτηματα φιλιας και κανα 10 μηνυματα απο υποψηφιους,ενω σε ριαλ φαση θα δεχτει ενα πεσιμο και αν την βδομαδα
Έτσι είναι.. Πλέον όμως γιατί παλιοτερα που δεν ήταν και τόσο γνωστά τα τιντερ και badoo εγώ τουλάχιστον ειχα παίξει καλή μπάλα με καλές γκόμενες. Ε τώρα αστα να πανε έχει πλακωσει όλη η Σαρα και η μαρα μεγαλώσαμε κιολας
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
4-5 γκομενακια το χρόνο μέσο όρο μου τα έδινε..ηταν ευκολα παιχνιδια για μένα και τα χρησιμοποίησα περισσότερο για να γίνω καλός στο τετ-α-τετ
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Μην ασχολεισται με τιντερ μπαντου κλπ...οι πιθανοτητες ειναι πολυ λιγοτερες να επιτύχετε μεσω αυτων και ο λογος ειναι οτι ειναι πολλοι λιγουρια και οι περισσοτερες δεχονται πολλες προτασεις επισης εχουν πλακωσει και νταβατζοκαταστασεις και γενικα επικρατεί ενα μπάχαλο σ αυτα.
Αν θελετε στα 50 πεσιματα να εχετε μια επιτυχια βγητε στην αγορα.
Μεσω σοσιαλ θα σας κατσει μια στα 200 η στα 300 πεσιματα και αν εμενα αυτο το ποσόστο μου αναλογει ενω οταν βγω εξω σε ριαλ φαση η πιθανότητα ειναι 1 προς 50.
Επισης μια μεση κοπελα δεχεται την ημερα μεσο ορο 20 αιτηματα φιλιας και κανα 10 μηνυματα απο υποψηφιους,ενω σε ριαλ φαση θα δεχτει ενα πεσιμο και αν την βδομαδα
λογικα οι ελλεινιδες θα επεπε να πεφτουνε αν κανεις κινηση εξω..στην ελλαδα τιποτα δεν ειναι δεδομενο ομως..εχω σχηματισει την εντυπωση οτι οι ελλεεινιδες δεν γουσταρουν και πολυ να τους την πεφτεις στο δρομο αν δεν σε ξερουνε,προτιμουν να τους την πεφτουνε απο σοσιαλ,εγω πχ θα προτιμουσα να την πεφτω στο δρομο,δεν πολυγουσταρω τα σοσιαλ,αλλα αφου αυτο αρεσει στις ελεεινιδες αναγκαστικα συμβιβαζομαι και δεν την πεφτω στο δρομο,η χυλοπιτα στο δρομο αλλωστε ειναι σιγουρη..
 

Tramounos

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
351
Like
225
Πόντοι
21
λογικα οι ελλεινιδες θα επεπε να πεφτουνε αν κανεις κινηση εξω..στην ελλαδα τιποτα δεν ειναι δεδομενο ομως..εχω σχηματισει την εντυπωση οτι οι ελλεεινιδες δεν γουσταρουν και πολυ να τους την πεφτεις στο δρομο αν δεν σε ξερουνε,προτιμουν να τους την πεφτουνε απο σοσιαλ,εγω πχ θα προτιμουσα να την πεφτω στο δρομο,δεν πολυγουσταρω τα σοσιαλ,αλλα αφου αυτο αρεσει στις ελεεινιδες αναγκαστικα συμβιβαζομαι και δεν την πεφτω στο δρομο,η χυλοπιτα στο δρομο αλλωστε ειναι σιγουρη..
Φιλε δεν ειναι ανάγκη να κανεις το καμάκι που έκαναν το 80
Εξαλλου αυτο το ειδος καμακιου για το 2021 ειναι ντεμοντε.
Π.χ το 80 ελεγαν τι μανουλι εισαι εσυ,μαναρα μου,εισαι και η πρωτη γκομενα,κλπ μαλακιες.
Τωρα αυτα δεν τα λες,οι γκομενες εχουν ανεβει λεβελ και δεν ψαρωνουν απο κατι τετοια.
Θα μπορούσε καποιος να κανει καμακι με την εννοια να αφησει να εννοείθη παρα να φανει.
Μεθόδους θα μπορουσα να αναλυσω αλλα θελω χρονο μιας και εχω δει οτι πιανουν
 

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
Και μετα θελατε να μπαναρετε τον Σαο Καν εεε Μονταρο εεεε Γκορο εεεεε Λιου Κανγκ εεεε Σκορπιον εεεεε εεε ολο μπερδευομαι ρε γαμωτη τον ιδρυτη της clan Lin Kuei γνωστο και ως Βi Hun τον μεγα Sub zero ,
παλιο καργιολια του site φασιστες μασονοι Ιλουμινατι του παγκοσμιου κυβερνοχωρου..... αμεσως εδωσε πνοη και ξανα αρχισε η καταμετρηση των σελιδων του Αγιου νηματος και ετσι θα φτασουμε στο πολυποθητο 10000 και 5 Million views συνολικα ...ειναι σαν να εκανε reboot το μεγα νημα ..... σαν να αναζωπυρωθηκε η φλογα του Μορταλ ΚΟΜΠΑΤ,..... Τον φανταζομαι οταν εκανε καινουργιο λογαριασμο να κραυγασε σαν αλλος Σαο Καν την θανατερη κραυγη ΜΟΡΤΑΛ ΚΟΜΠΑΤ και να ηχησε απο πισω το θρυλικο soundtrack ..... ευτυχως απο την clan των Lin Kuei δεν επελεξε βεβαια το ονομα του elder Bi hun Sub zero , που ειναι ο γνωστος Noob Saibot, γιατι τοτε και μονο του πρωτου προσωνιμιου noob θα ειχαμε extra δραματικο bulling απο τα αδηφαγα σκυλια του site
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Ρε καημενε, ξεπερασες και τον εαυτο σου.
Βρηκες παλι προβλημα αν σε κοιταξει η μια κοπελα απο την παρεα. Οτι θα εχεις προβλημα επειδη θα εχει παρεα.
Αρα εσυ θελεις α) να βγει καποια μονη της β) να σε κοιταξει και να σου την πεσει γ) να μην εχει περιττα κιλα δ) να ειναι στην καταλληλη ηλικια
Κατι αλλο θες?
Αμέ
Να μην την ενοχλεί καθόλου σε περίπτωση που το μπουμπόυκι μας είναι εξωτερικά σαν το Smeagol
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.194
Like
1.720
Πόντοι
216
Και μετα θελατε να μπαναρετε τον Σαο Καν εεε Μονταρο εεεε Γκορο εεεεε Λιου Κανγκ εεεε Σκορπιον εεεεε εεε ολο μπερδευομαι ρε γαμωτη τον ιδρυτη της clan Lin Kuei γνωστο και ως Βi Hun τον μεγα Sub zero ,
παλιο καργιολια του site φασιστες μασονοι Ιλουμινατι του παγκοσμιου κυβερνοχωρου..... αμεσως εδωσε πνοη και ξανα αρχισε η καταμετρηση των σελιδων του Αγιου νηματος και ετσι θα φτασουμε στο πολυποθητο 10000 και 5 Million views συνολικα ...ειναι σαν να εκανε reboot το μεγα νημα ..... σαν να αναζωπυρωθηκε η φλογα του Μορταλ ΚΟΜΠΑΤ,..... Τον φανταζομαι οταν εκανε καινουργιο λογαριασμο να κραυγασε σαν αλλος Σαο Καν την θανατερη κραυγη ΜΟΡΤΑΛ ΚΟΜΠΑΤ και να ηχησε απο πισω το θρυλικο soundtrack ..... ευτυχως απο την clan των Lin Kuei δεν επελεξε βεβαια το ονομα του elder Bi hun Sub zero , που ειναι ο γνωστος Noob Saibot, γιατι τοτε και μονο του πρωτου προσωνιμιου noob θα ειχαμε extra δραματικο bulling απο τα αδηφαγα σκυλια του site
:rockon::rockon::rockon:
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Όμως αν θέλουν να γαμηθούν,με τους γκομενοβοσκούς τους το κάνουν,(εκτός αν οι γκομενοβοσκοί είναι :effemine:)
Ναι με αυτούς γαμιουνται γιατί είναι στην ίδια παρέα έχουν ίδιους γνωστούς.. Η ελλεινιδα για να γαμηθει πρέπει να τον ξέρει τον άλλον.. Δεν έχει μάθει να δέχεται φλερτ στο δρόμο εδώ η άλλη θεωρεί πρωτότυπο να της πουν αν έχει αναπτηρα??
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Αμέ
Να μην την ενοχλεί καθόλου σε περίπτωση που το μπουμπόυκι μας είναι εξωτερικά σαν το Smeagol
Άκυρο Τυπε γιατί δηλαδή δεν έχεις δει αγυμναστος άσχημου σμε ωραία γκομενακια.. Τουλάχιστον στην Ελλάδα.. Ευρώπη ναι υπάρχουνε πολλοί ωραίοι αντρες
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Φιλε δεν ειναι ανάγκη να κανεις το καμάκι που έκαναν το 80
Εξαλλου αυτο το ειδος καμακιου για το 2021 ειναι ντεμοντε.
Π.χ το 80 ελεγαν τι μανουλι εισαι εσυ,μαναρα μου,εισαι και η πρωτη γκομενα,κλπ μαλακιες.
Τωρα αυτα δεν τα λες,οι γκομενες εχουν ανεβει λεβελ και δεν ψαρωνουν απο κατι τετοια.
Θα μπορούσε καποιος να κανει καμακι με την εννοια να αφησει να εννοείθη παρα να φανει.
Μεθόδους θα μπορουσα να αναλυσω αλλα θελω χρονο μιας και εχω δει οτι πιανουν
Αν είναι σε παρέα και πας για καμάκι, ακόμα και αν αυτή γουστάρει θα καταλήξει σε τραγωδία Για9τ θα αρχίσουμε οι άλλες 2 τις κοροϊδίας και τα γέλια και στο τέλος θα σπάσει ψυχολογικά και αυτή που γουστάρεις και αθα αρχίσει. Και αυτή να κοροϊδεύει... Είναι η ψυχολογία της αγέλης.. Αν είναι άλλος θα ντρεποταν εγώ νευριαζω.. Μου έγινε στο σούπερ μάρκετ γουστάρω μια ταμία της λέω τα έβαψες κάστανα ναι λέει της λέω ότι χρώμα και να τα βάψεις σου πάνε χαμογέλασε με το που με βλέπει η χοντρή συνάδελφος αρχίζουμε κια οι 2 τις ειρωνείες.. Ε από το να μεσει καμία ψιλή, απλά έφυγα και δεν της ξαναμιλάω.. Με λίγα λόγια η χοντρή ταμίας μου, και μας έκανε χαλαστρα??
 

Tramounos

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
351
Like
225
Πόντοι
21
Ναι με αυτούς γαμιουνται γιατί είναι στην ίδια παρέα έχουν ίδιους γνωστούς.. Η ελλεινιδα για να γαμηθει πρέπει να τον ξέρει τον άλλον.. Δεν έχει μάθει να δέχεται φλερτ στο δρόμο εδώ η άλλη θεωρεί πρωτότυπο να της πουν αν έχει αναπτηρα??
Οι ελληνιδες γενικα ειναι πολυ καχυποπτες στο αντιθετο φυλο.
Οταν ειχα παει αυστρια ρωτησα μια ντοπια για ενα σημειο που ηθελα να παω,οχι μονο μου ειπε αλλα μου ειπε θα σε παω εγω ξεκινησαμε κουβεντα απο που ειμαι κλπ ευτυχως μιλαγε αγγλικά και μολις φτάσαμε στο σημειο κανα 10λεπτο περπατημα της λεω για τη βοηθεια θα τη κερασω σε ενα μαγαζι μπυρα η καφε,η ωρα ηταν 11.30 μου λεει προτιμω μπυρα και την κερασα,η τυπισσα ειχε σχεση με εναν αστυνομο αυστριακό οποτε δεν το συνέχισα,νταρντανα αυστριακη ειμαι 1.80 και μου εριχνε κανα 5αρι ποντους αλογα βεβαια αλλα καμια σχεση με τις ελληνιδες.
Ειναι ανοιχτές στην επικοινωνια
 

Tramounos

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
351
Like
225
Πόντοι
21
Αν είναι σε παρέα και πας για καμάκι, ακόμα και αν αυτή γουστάρει θα καταλήξει σε τραγωδία Για9τ θα αρχίσουμε οι άλλες 2 τις κοροϊδίας και τα γέλια και στο τέλος θα σπάσει ψυχολογικά και αυτή που γουστάρεις και αθα αρχίσει. Και αυτή να κοροϊδεύει... Είναι η ψυχολογία της αγέλης.. Αν είναι άλλος θα ντρεποταν εγώ νευριαζω.. Μου έγινε στο σούπερ μάρκετ γουστάρω μια ταμία της λέω τα έβαψες κάστανα ναι λέει της λέω ότι χρώμα και να τα βάψεις σου πάνε χαμογέλασε με το που με βλέπει η χοντρή συνάδελφος αρχίζουμε κια οι 2 τις ειρωνείες.. Ε από το να μεσει καμία ψιλή, απλά έφυγα και δεν της ξαναμιλάω.. Με λίγα λόγια η χοντρή ταμίας μου, και μας έκανε χαλαστρα??
Το λαθος ηταν οτι δεν κανεις καμακι μπροστα σε αλλο ατομο,αν ο χωρις δεν ενδεικνύται καλυτερα να μην το κάνεις.
Οι γυναικες γενικα ειδικα αν δεν τις ξερεις το πρωτο που πρέπει να κανεις ειναι να σπασεις την αμυνα της καχυποψιας.
Κατι που σε κυκλο δεν χρειαζεται αυτο γιατι υποθετικα εισαι εκγεκριμενος απο την παρεα.
Για να σπασεις την καχυποψια πρέπει αρχικα να μην μιλησεις σε προσωπικο επιπεδο αλλα σε κατι ενδιαφερον κοινωνικο θεμα,οχι π.χ για κατι που εχει να κανει μ αυτην οπως τα μαλλια τα ρουχα κλπ.
Βρες κατι γενικο και κοιτα να μιλησεις πολυ σημαντικο να κοψεις αντίδραση,οχι αν την ενδιαφερει το θεμα αλλα αν θελει να σε ακουσει και να γνωριστειτε.
Αν δεις θετικουρα και ανταποκριση μετα κοιτας να μπεις σε προσωπικο επιπεδο,βεβαια πρέπει να ξερεις που ειναι να μην τη χασεις και την ψαχνεις και εκει κανονιζεις μαζι της για περεταιρω γνωριμια
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
21
Like
11.063
Πόντοι
4.546
Οταν μια ζωη θα εισαι στο περιθωριο και να μεινεις ανικανοποιητος σεξουαλικα τι να την κανεις στο τελος της ζωης σου ρε τυπε.
Τοτε δεν χρειαζεται.
Αυτό είναι αλήθεια ζαν. Θα έχεις φάει όλη τη ζωή σου μόνος και έρημος, ανικανοποίητος και γεμάτος κενά. Τα γεράματα δε θα σε νοιάζουν και τόσο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom