Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.959

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.990
Like
18.015
Πόντοι
3.656
Οι καληνυχτάκηδες που δε γαμάνε είναι οι πιο ξεφτίλες απ'όλους

Να γίνεις καληνυχτάκιας αλλά τουλάχιστον να γαμάς,πάει στα κομμάτια.Αλλά να σε βγάζει η άλλη έξω μόνο και μόνο για να μην της την πέφτουν ή για να ζηλεύει κάποιος άλλος,ε α στα διάλα ξεφτίλα
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Δεν ισχυει οτι ειναι 8 στις 10 ψυχανωμαλες
8 στις 10 ηταν ψυχανώμαλες απο αυτες που γάμησα εγω..ενας αλλος μπορει να έπιανε αλλο δειγμα και να ειχε αλλη γνώμη δε ξερω..οταν φυσικα εννοω ψυχανώμαλες δεν εννοω οτι ηταν και για μεσα για ψυχιατρειο δηλ αλλα σίγουρα ειχανε ενα καλο στον εγκέφαλο...τωρα θ μ πεις και ποια δεν εχει? αυτες ειχαν μεγαλύτερο καλο..τωρα δε θελω να σου λέω παραδείγματα γιατι θα ξημερώσουμε
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.194
Like
1.720
Πόντοι
216
εχω εναν φίλο...οπου ομολογω πώς τον παραδέχομαι..Αν του αρέσει καποια,θα χωθει ακομα και αν ειναι και με αντρα,γιατι σου λεει μπορει να μην ειναι γκόμενος αλλα απλος φίλος η ξάδερφος η καποιος που απλα θελει να την ρίξει οποτε ακομα και σε αυτη τη περίπτωση θα χωθει..μια φορα ειχε χωθει αναμεσα σε ζευγαρι (δηλ εναν αντρα και μια γυναίκα) και ο τύπος προσπαθουσε να ρίξει τη γκόμενα,..πρώτο ραντεβου του τυπου μαλλον κατι τετοιο....ε σε πληροφορώ χώθηκε ο φιλος μου και του την έφαγε,,μιλαμε τωρα να μου λεει την ιστορία και να λυπάμαι το τύπο που του εφαγε τη γκόμενα
Το πιο σπαστικό είναι όταν έχουν τις φίλες μαζί. Αυτές θα βρουν μια δικαιολογία για να μην την αφήσουν να γαμηθεί. Η ζήλεια στις πιο μικρές ηλικίες 20-25 είναι ακραία. Λένε και ψεμματα η μία στην άλλη για πλάκα.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Το πιο σπαστικό είναι όταν έχουν τις φίλες μαζί. Αυτές θα βρουν μια δικαιολογία για να μην την αφήσουν να γαμηθεί. Η ζήλεια στις πιο μικρές ηλικίες 20-25 είναι ακραία. Λένε και ψεμματα η μία στην άλλη για πλάκα.
αν πιασουμε περιπτώσεις που μου κανανε χαλάστρα οι φίλες θα μου ασπρισουν τα μαλλιά...ειναι η μοναδικη περίπτωση με τις γυναικες που ακόμα και στο εξωτερικο το θεωρω κοινο σημειο με τις ελλεηνίδες..ακομα και εξω δηλ μου εχει συμβει αυτο
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Το πιο σπαστικό είναι όταν έχουν τις φίλες μαζί. Αυτές θα βρουν μια δικαιολογία για να μην την αφήσουν να γαμηθεί. Η ζήλεια στις πιο μικρές ηλικίες 20-25 είναι ακραία. Λένε και ψεμματα η μία στην άλλη για πλάκα.
η ελληνιδα ομως θα βρει απο μόνη της μια δικαιολογια για να μη γαμηθει...θα σε ψαξει,θα σε ψαξει,θα σε ψαξει μεχρι να σου βγάλει τη παναγία για να βρει ενα λογο να μη γαμηθει
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Οι καληνυχτάκηδες που δε γαμάνε είναι οι πιο ξεφτίλες απ'όλους

Να γίνεις καληνυχτάκιας αλλά τουλάχιστον να γαμάς,πάει στα κομμάτια.Αλλά να σε βγάζει η άλλη έξω μόνο και μόνο για να μην της την πέφτουν ή για να ζηλεύει κάποιος άλλος,ε α στα διάλα ξεφτίλα
και γω μεχρι να μάθω καποιες φορες το εκανα και αυτο...ημουν μικρος βεβαια αλλα ετσι ειναι η ζωη πρεπει με τις γυναίκες να φας "χαστουκια" για να μάθεις (ειχα χασει πολλες γκομενες 20-25 περιπου) πιστευα τοτε ο μαλάκας οτι έπρεπε υστερα απο μια βδομάδα να τη γαμήσω για να μη φανώ λιγούρης
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.990
Like
18.015
Πόντοι
3.656
αν πιασουμε περιπτώσεις που μου κανανε χαλάστρα οι φίλες θα μου ασπρισουν τα μαλλιά...ειναι η μοναδικη περίπτωση με τις γυναικες που ακόμα και στο εξωτερικο το θεωρω κοινο σημειο με τις ελλεηνίδες..ακομα και εξω δηλ μου εχει συμβει αυτο

Εγώ είχα προτείνει τη λύση,όσες ψάχνονται (στ'αλήθεια όμως) να βγαίνουν μόνες τους και να απομονώσουν τις αγάμητες.Έχω βαρεθεί να βλέπω γυναικοπαρέες να κοιτάει η μία και οι άλλες να'ναι στη μούνα τους
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.194
Like
1.720
Πόντοι
216
η ελληνιδα ομως θα βρει απο μόνη της μια δικαιολογια για να μη γαμηθει...θα σε ψαξει,θα σε ψαξει,θα σε ψαξει μεχρι να σου βγάλει τη παναγία για να βρει ενα λογο να μη γαμηθει
Είναι γιατί έχει πολλούς standby ανά πάσα ώρα και στιγμή. Θα κάνει τα shit tests της κλασσικά για να ξενερώσεις και μετά αρχίζει να τσεκάρει κινητό σαν σπαστικό
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Εγώ είχα προτείνει τη λύση,όσες ψάχνονται (στ'αλήθεια όμως) να βγαίνουν μόνες τους και να απομονώσουν τις αγάμητες.Έχω βαρεθεί να βλέπω γυναικοπαρέες να κοιτάει η μία και οι άλλες να'ναι στη μούνα τους
τυπε εγω πιστευω πως (ειδικα στην ελλάδα) δεν ειναι καλο να χώνεσαι οταν ειναι και φίλες μαζι.γιατι ακομα και να μη κανουν χαλάστρα οι φίλες η ελλεηνιδα εχει τη λόξα να μη φανει "ευκολη" στη παρεα της...εξω δεν εχω συναντήσει αυτη την ανασφάλεια
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Είναι γιατί έχει πολλούς standby ανά πάσα ώρα και στιγμή. Θα κάνει τα shit tests της κλασσικά για να ξενερώσεις και μετά αρχίζει να τσεκάρει κινητό σαν σπαστικό
για αυτο λιγες κουβέντες και καλες...οχι πολλες πληροφορίες και το γοργον και χάριν εχει για το ψητό...οσο μιλας αυτο στρέφεται εναντιον σου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

η να στρέφεις τη κουβέντα περι ανέμων και υδάτων
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.990
Like
18.015
Πόντοι
3.656
τυπε εγω πιστευω πως (ειδικα στην ελλάδα) δεν ειναι καλο να χώνεσαι οταν ειναι και φίλες μαζι.γιατι ακομα και να μη κανουν χαλάστρα οι φίλες η ελλεηνιδα εχει τη λόξα να μη φανει "ευκολη" στη παρεα της...εξω δεν εχω συναντήσει αυτη την ανασφάλεια

Μα δεν μπορείς να χωθείς,αυτό λέω.Όταν είναι 3 και σε κοιτάει η 1,τί να κάνεις;Ενώ αν είναι πχ 2 και κοιτάνε,και είστε κι εσεις 2,μπορεί να γίνει παιχνίδι.Αυτό εννοώ να βγαίνουν μόνες τους όσες ψάχνονται και ν'αφήσουν τις άλλες στην αγαμία τους
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Μα δεν μπορείς να χωθείς,αυτό λέω.Όταν είναι 3 και σε κοιτάει η 1,τί να κάνεις;Ενώ αν είναι πχ 2 και κοιτάνε,και είστε κι εσεις 2,μπορεί να γίνει παιχνίδι.Αυτό εννοώ να βγαίνουν μόνες τους όσες ψάχνονται και ν'αφήσουν τις άλλες στην αγαμία τους
αναλογως και πως κάθονται...αν εχουν βγει και ειναι μονιμως αντικριστα η μια με την αλλη τοτε η μια σίγουρα θα της λεει για το γκόμενο της οποτε εκει να περιμένεις χαλάστρα
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.194
Like
1.720
Πόντοι
216

εχω εναν φίλο...οπου ομολογω πώς τον παραδέχομαι..Αν του αρέσει καποια,θα χωθει ακομα και αν ειναι και με αντρα,γιατι σου λεει μπορει να μην ειναι γκόμενος αλλα απλος φίλος η ξάδερφος η καποιος που απλα θελει να την ρίξει οποτε ακομα και σε αυτη τη περίπτωση θα χωθει..μια φορα ειχε χωθει αναμεσα σε ζευγαρι (δηλ εναν αντρα και μια γυναίκα) και ο τύπος προσπαθουσε να ρίξει τη γκόμενα,..πρώτο ραντεβου του τυπου μαλλον κατι τετοιο....ε σε πληροφορώ χώθηκε ο φιλος μου και του την έφαγε,,μιλαμε τωρα να μου λεει την ιστορία και να λυπάμαι το τύπο που του εφαγε τη γκόμενα
Μπα τους ξεχωρίζεις αμέσως, κάποιοι είναι τόσο πιρφόροι που κινούνται αστραπιαία, μπαίνουν μπροστά, τις παίρνουν και φεύγουν κλπ. Γάμησε τα
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
εμενα προσωπικά δεν μου εχει τύχει ποτε κατι τετοιο αλλα αν μου τυχαινε θα τον παραδεχόμουν τον μπαγάσα :cheesy:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
μονο απο ιταλο εχω ικανο να συμβει κατι παρόμοιο..οχι οτι μου εχει τύχει να μου φάνε τη γκόμενα εξω αλλα εχω δει ιταλους να το κάνουν σε αλλους στη πραγα
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Ενα αλλο σκηνικο που ημουν μπροστα με αυτον τον φιλο που τρώει τις γκόμενες αλλων...ειχαμε παει σε ενα κλαμπ στο γκάζι και ο ατιμος χωθηκε σε μια γκόμενα που ηταν με αλλους 7 αντρες...μπηκε κανονικα στη παρεα και την απομονωσε παραπερα,σε καποια φαση παει ενας να του ζητήσει τα ρέστα και του λεει "φίλε τρεχει κατι με τη κοπέλα? " και του απαντάει ο δικος μου "γιατι βλεπεις να τσακωνομαστε? ":2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ggthd

gaoutsos7777

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2020
Μηνύματα
243
Like
77
Πόντοι
1
Μα δεν μπορείς να χωθείς,αυτό λέω.Όταν είναι 3 και σε κοιτάει η 1,τί να κάνεις;Ενώ αν είναι πχ 2 και κοιτάνε,και είστε κι εσεις 2,μπορεί να γίνει παιχνίδι.Αυτό εννοώ να βγαίνουν μόνες τους όσες ψάχνονται και ν'αφήσουν τις άλλες στην αγαμία τους
ama σαρεσει ριχνεσαι δε μπα να ναι μαζι και σε κηδεια αλλιως τι θα καθεσαι ναχασομερας με ποια σε κοιταει
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Μα δεν μπορείς να χωθείς,αυτό λέω.Όταν είναι 3 και σε κοιτάει η 1,τί να κάνεις;Ενώ αν είναι πχ 2 και κοιτάνε,και είστε κι εσεις 2,μπορεί να γίνει παιχνίδι.Αυτό εννοώ να βγαίνουν μόνες τους όσες ψάχνονται και ν'αφήσουν τις άλλες στην αγαμία τους
Ρε καημενε, ξεπερασες και τον εαυτο σου.
Βρηκες παλι προβλημα αν σε κοιταξει η μια κοπελα απο την παρεα. Οτι θα εχεις προβλημα επειδη θα εχει παρεα.
Αρα εσυ θελεις α) να βγει καποια μονη της β) να σε κοιταξει και να σου την πεσει γ) να μην εχει περιττα κιλα δ) να ειναι στην καταλληλη ηλικια
Κατι αλλο θες?
 

gaoutsos7777

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2020
Μηνύματα
243
Like
77
Πόντοι
1
Εγω παλι γιατι πιστευω οτι καποια μαλακία θα ειπες και σε μπλοκαρε?
γιατι εσιαι καμμενος σε οσα ματς στο τινερ ενα γεια λεω οι 9/10 μπλοκ λεω σε μια γεια μου απανταει ινκλισ πλιζ της λεω χαι χαλοου μπλοκ απο τοτε το κοπσα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom