Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.959
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Το λαθος ηταν οτι δεν κανεις καμακι μπροστα σε αλλο ατομο,αν ο χωρις δεν ενδεικνύται καλυτερα να μην το κάνεις.
Οι γυναικες γενικα ειδικα αν δεν τις ξερεις το πρωτο που πρέπει να κανεις ειναι να σπασεις την αμυνα της καχυποψιας.
Κατι που σε κυκλο δεν χρειαζεται αυτο γιατι υποθετικα εισαι εκγεκριμενος απο την παρεα.
Για να σπασεις την καχυποψια πρέπει αρχικα να μην μιλησεις σε προσωπικο επιπεδο αλλα σε κατι ενδιαφερον κοινωνικο θεμα,οχι π.χ για κατι που εχει να κανει μ αυτην οπως τα μαλλια τα ρουχα κλπ.
Βρες κατι γενικο και κοιτα να μιλησεις πολυ σημαντικο να κοψεις αντίδραση,οχι αν την ενδιαφερει το θεμα αλλα αν θελει να σε ακουσει και να γνωριστειτε.
Αν δεις θετικουρα και ανταποκριση μετα κοιτας να μπεις σε προσωπικο επιπεδο,βεβαια πρέπει να ξερεις που ειναι να μην τη χασεις και την ψαχνεις και εκει κανονιζεις μαζι της για περεταιρω γνωριμια
εγω δε καταλαβαίνω γιατι το κουράζεις τοσο πολυ για το τι παίζει με τις γυναίκες και πως τις καμακώνεις αφου ουτως η αλλως θα την ακυρώσεις για να πας στα μπουρδέλα
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.770
Like
14.419
Πόντοι
3.506
Έτσι είναι.. Πλέον όμως γιατί παλιοτερα που δεν ήταν και τόσο γνωστά τα τιντερ και badoo εγώ τουλάχιστον ειχα παίξει καλή μπάλα με καλές γκόμενες. Ε τώρα αστα να πανε έχει πλακωσει όλη η Σαρα και η μαρα μεγαλώσαμε κιολας
Ακόμα νέοι είμαστε ρε μαν :confused:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.770
Like
14.419
Πόντοι
3.506
Αυτό είναι αλήθεια ζαν. Θα έχεις φάει όλη τη ζωή σου μόνος και έρημος, ανικανοποίητος και γεμάτος κενά. Τα γεράματα δε θα σε νοιάζουν και τόσο.
Κι όμως οι σοφοί έχουν πει οτι η μοναξιά είναι η αρχή της σοφίας :hi:
 

Tramounos

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
351
Like
225
Πόντοι
21
εγω δε καταλαβάινω γιατι το κουράζεις τοσο πολυ για το τι παίζει με τις γυναίκες και πως τις καμακώνεις αφου ουτως η αλλως θα την ακυρώσεις για να πας στα μπουρδέλα
Το ειχα αθλημα ρε βλαδιμηρε βιβλια προσεγγισης ειχα διαβασει εμπιεριες απο αλλους δικες μου τεχνικες,ημουν ενεργος πανω απο 12 με 13 χρονια και με πολλες επιτυχιες.
Απλα ο λογος που τωρα απαξιωνω τις εξωτερικες γκομενες ειναι οτι βαρεθηκα απλα να χρονοτριβω να σπαταλω χρονο και ενεργεια.
Οποτε βολευτηκα με τα μπουρδελα αν και πριν πηγαινα αλλα εκει δεν χαλαω χρονο και ενέργεια.
Εξαλλου οσα και πεσιναματα και τεχικες να κανω την διαφορετικοτητα των μπουρδελων δεν την εχω μπορω σε μια μερα να παω με 3 διαφορετικες π.χ κατι που στη ζωη και στο φλερτ δεν θα συμβει.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.751
Κριτικές
62
Like
45.562
Πόντοι
9.297
εγω δε καταλαβαίνω γιατι το κουράζεις τοσο πολυ για το τι παίζει με τις γυναίκες και πως τις καμακώνεις αφου ουτως η αλλως θα την ακυρώσεις για να πας στα μπουρδέλα
Πρώτα σε ακυρώνει αυτή με το να μην είναι διαθέσιμη σωματικά ή ψυχικά....ευτυχώς εμείς έχουμε και την επαγγελματική κατηγορία να παίζουμε...αυτές αν δεν έχουν γκόμενο πρέπει να εκτονώνονται με ψώνια.Αν δεν έχουν γκόμενο ούτε λεφτά για ρούχα και τσάντες αρχίζουν το χαπακωμα.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.770
Like
14.419
Πόντοι
3.506
εε...περίπου..πάντως για ολα αυτα τίντερ-μπαντου δε νομίζω.Αλλοι πλέον εχουν τη πρωτιά αλλα δε βαριέσαι
Από την στιγμή που δουλευεις, κοιμάσαι και σου σηκώνεται είσαι νέος :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Από την στιγμή που δουλελυεις, κοιμάσαι και σου σηκώνεται είσαι νέος :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2:
ε ναι αλλα...αλλη βαρύτητα εχει το 40 και αλλη το 30
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Οπως μ ειχε πει και κάποτε ενας οταν ημουν 30..."ειναι για ενα φεγγάρι τυπε"
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Πρώτα σε ακυρώνει αυτή με το να μην είναι διαθέσιμη σωματικά ή ψυχικά....ευτυχώς εμείς έχουμε και την επαγγελματική κατηγορία να παίζουμε...αυτές αν δεν έχουν γκόμενο πρέπει να εκτονώνονται με ψώνια.Αν δεν έχουν γκόμενο ούτε λεφτά για ρούχα και τσάντες αρχίζουν το χαπακωμα.
η αληθεια ειναι πως αν δεν εχεις γκόμενα να ξεδίνεις,τα μπουρδελάκια ειναι μια καλη διέξοδος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το ειχα αθλημα ρε βλαδιμηρε βιβλια προσεγγισης ειχα διαβασει εμπιεριες απο αλλους δικες μου τεχνικες,ημουν ενεργος πανω απο 12 με 13 χρονια και με πολλες επιτυχιες.
Απλα ο λογος που τωρα απαξιωνω τις εξωτερικες γκομενες ειναι οτι βαρεθηκα απλα να χρονοτριβω να σπαταλω χρονο και ενεργεια.
Οποτε βολευτηκα με τα μπουρδελα αν και πριν πηγαινα αλλα εκει δεν χαλαω χρονο και ενέργεια.
Εξαλλου οσα και πεσιναματα και τεχικες να κανω την διαφορετικοτητα των μπουρδελων δεν την εχω μπορω σε μια μερα να παω με 3 διαφορετικες π.χ κατι που στη ζωη και στο φλερτ δεν θα συμβει.
παντως εχε υπόψην σου οτι εξω οι γκόμενες δεν ειναι ελλεηνίδες...δηλαδη δεν αξίζουν την απαξίωση
 

Tramounos

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
351
Like
225
Πόντοι
21
η αληθεια ειναι πως αν δεν εχεις γκόμενα να ξεδίνεις,τα μπουρδελάκια ειναι μια καλη διέξοδος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


παντως εχε υπόψην σου οτι εξω οι γκόμενες δεν ειναι ελλεηνίδες...δηλαδη δεν αξίζουν την απαξίωση
Το ξερω ρε φιλε αλλα οσο ειμαι ελλαδισταν αυτο θα κανω
Τωρα αν ανεβω μουνολιβαδα ισως αναιρεσω αν και εκει ειναι αλλες καταστασεις.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Το ξερω ρε φιλε αλλα οσο ειμαι ελλαδισταν αυτο θα κανω
Τωρα αν ανεβω μουνολιβαδα ισως αναιρεσω αν και εκει ειναι αλλες καταστασεις.
καποτε εβγαινα οξω και ειχα και γω την ηλίθια νοοτροπία της ελλαδας επειδη δε παίζανε εδω οι γκόμενες στα μαγαζια,ειχα σταματήσει πλεον να παιζω και γω. Και οταν εβγαινα εξω της κοιτούσα σα μαλάκας τις ξένες μεχρι που ενας φιλος μ ειπε "μαλάκα ξύπνα και παίξε εδω δεν ειναι ελλάδα"
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.770
Like
14.419
Πόντοι
3.506
Πρώτα σε ακυρώνει αυτή με το να μην είναι διαθέσιμη σωματικά ή ψυχικά....ευτυχώς εμείς έχουμε και την επαγγελματική κατηγορία να παίζουμε...αυτές αν δεν έχουν γκόμενο πρέπει να εκτονώνονται με ψώνια.Αν δεν έχουν γκόμενο ούτε λεφτά για ρούχα και τσάντες αρχίζουν το χαπακωμα.
Ναι χάπια rave party :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
καποτε εβγαινα οξω και ειχα και γω την ηλίθια νοοτροπία της ελλαδας επειδη δε παίζανε εδω οι γκόμενες στα μαγαζια,ειχα σταματήσει πλεον να παιζω και γω. Και οταν εβγαινα εξω της κοιτούσα σα μαλάκας τις ξένες μεχρι που ενας φιλος μ ειπε "μαλάκα ξύπνα και παίξε εδω δεν ειναι ελλάδα"
Για ποια χώρα μιλάς? Πρέπει να είναι τραγικό στην Ελλάδα να δουλεύεις σαν ταξιτζής και να βλέπεις από πρώτο χέρι πως σκέφτονται και συμπεριφερονται οι ελλεινιδες.. Σε κάνει μπετόν αρμέ στη σκέψη, σου κάνει πιο γερό στομάχι αλλά οφείλω να πω η καθημερινή επαφή με ελλεινιδες σε κάνει καπω σκληρό στα αισθήματα και μονιμοποιει το αίσθημα μίσους κια απαξίωσης προς τις ελεεινιδες✌️✌️?
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Για ποια χώρα μιλάς? Πρέπει να είναι τραγικό στην Ελλάδα να δουλεύεις σαν ταξιτζής και να βλέπεις από πρώτο χέρι πως σκέφτονται και συμπεριφερονται οι ελλεινιδες.. Σε κάνει μπετόν αρμέ στη σκέψη, σου κάνει πιο γερό στομάχι αλλά οφείλω να πω η καθημερινή επαφή με ελλεινιδες σε κάνει καπω σκληρό στα αισθήματα και μονιμοποιει το αίσθημα μίσους κια απαξίωσης προς τις ελεεινιδες✌️✌️?
κιεβο,πράγα,μόσχα,κυπρο,και φέτος θα παω αγια πετρούπολη.
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
κιεβο,πράγα,μόσχα,κυπρο,και φέτος θα παω αγια πετρούπολη.
Έχεις κλείσει για Αγία Πετρούπολη? Κανόνισε να φέρεις καμία ρωσιδουλα εδώ.. Είχα γνωρίσει μια Ρωσίδα την έλεγαν λιουμπα αγάπη στα ρώσικα λέω υιτι μαλακας ήμουνα που δεν εκαν κίνηση η κοπέλα ήταν μια χαρά κια μου άρα, αλλά εγώ τότε δεν ξεχώριζα τις γυναίκες, νόμιζα ότι και οι ξένες είναι μαλακισμεενς σαν τις ελλεινιδες, μιλάμε σαν τα κρύα τα νερα?
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Έχεις κλείσει για Αγία Πετρούπολη? Κανόνισε να φέρεις καμία ρωσιδουλα εδώ.. Είχα γνωρίσει μια Ρωσίδα την έλεγαν λιουμπα αγάπη στα ρώσικα λέω υιτι μαλακας ήμουνα που δεν εκαν κίνηση η κοπέλα ήταν μια χαρά κια μου άρα, αλλά εγώ τότε δεν ξεχώριζα τις γυναίκες, νόμιζα ότι και οι ξένες είναι μαλακισμεενς σαν τις ελλεινιδες, μιλάμε σαν τα κρύα τα νερα?
εχουν τις δικές τους αντιληψεις και μαλακιες αλλα σαν τις ελληνιδες δεν ειναι με τιποτα...τουλάχιστον σαν αντρας απολαμβάνω το καμάκι. πιανει τοπο και οι γκόμενες ειναι πιο καυλιάρες,παιζουν περισσοτερο.Εδω χέστα βράστα πολυχρόνη :P
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
εχουν τις δικές τους αντιληψεις και μαλακιες αλλα σαν τις ελληνιδες δεν ειναι με τιποτα...τουλάχιστον σαν αντρας απολαμβάνω το καμάκι. πιανει τοπο και οι γκόμενες ειναι πιο καυλιάρες,παιζουν περισσοτερο.Εδω χέστα βράστα πολυχρόνη :P
Το ταξί θέλει γερό στομάχι έχεις να κάνεις με ελλεινιδες κάθε μέρα.. Μόνο που την αντέχεις είσαι ήρωας.. Εντωμεταξύ αν της πας ένα δρόμο παραπέρα είναι τόσο μαλακισμεενς στο μυαλό που δεν ξέρουν το δρόμο για το σπίτι τους???.. Δεν νομίζω ξένη να είναι τόσο μαλακισμενη..
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Το ταξί θέλει γερό στομάχι έχεις να κάνεις με ελλεινιδες κάθε μέρα.. Μόνο που την αντέχεις είσαι ήρωας.. Εντωμεταξύ αν της πας ένα δρόμο παραπέρα είναι τόσο μαλακισμεενς στο μυαλό που δεν ξέρουν το δρόμο για το σπίτι τους???.. Δεν νομίζω ξένη να είναι τόσο μαλακισμενη..
δε δινω πολυ βάση. δουλεια ειναι δεν ασχολούμαι. κάθε μερα ολη μέρα ακουω τη μαλακία του καθενός και της ελλεηνίδας και των αλλων.Με σώζει που ειναι δικο μου οποτε δε πιέζομαι,και δε δουλευω ολο το χρονο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom