Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.959

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.948
Like
11.872
Πόντοι
3.556
Ενα τέτοιο θέλω. Πόσο κάνει;;
Τύπε να δεν είναι ακριβό θα χεις και ποικιλία
https://www.amazon.com/Cresay-Women...=1625491043&sprefix=hot+jeans+,aps,310&sr=8-7
Screenshot 2021-07-05 at 4.21.11 PM.png
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.643
Κριτικές
62
Like
45.401
Πόντοι
9.297
Ρε τροβαδουρε ...αμαν καναμε να δωσει σημεια ζωης ο Καραμανης και εσυ πας να τον κανεις να βγαλει τα ματια του η να σαλταρει απο καμμια ταρατσα;
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.612
Κριτικές
31
Like
13.188
Πόντοι
5.097
τα μεταξωτα βρακια θελουν επιδεξιους κωλους. :confused: :confused: :confused:
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
εχεις παει σε γιατρο και σου ειπε τελος καπουτ?
Οχι ακομα… πιστευω οτι φταινε τα μουρλοχαπα και η μεγαλη αγαμια απραξια 4 χρονων … μαζι με το αγχος και τα πολλα κιλα! Τωρα εχω αρχισει να χανω λιγο βαρος… σεπτεμβρη ισως πρεπει να παω σε κανα γιατρο να αποκλεισω το παθολογικο θεμα…
Νταξ ειμαι και 46 δεν ειμαι και 20 να μαι ταυρος.. :undecided-old:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Οχι ακομα… πιστευω οτι φταινε τα μουρλοχαπα και η μεγαλη αγαμια απραξια 4 χρονων … μαζι με το αγχος και τα πολλα κιλα! Τωρα εχω αρχισει να χανω λιγο βαρος… σεπτεμβρη ισως πρεπει να παω σε κανα γιατρο να αποκλεισω το παθολογικο θεμα…
Νταξ ειμαι και 46 δεν ειμαι και 20 να μαι ταυρος.. :undecided-old:
ψυχολογικο ειναι.Τα μουρλοχαπα δε παιζει να ειναι...ξερω κοσμο που περνει χρονια και ειναι ντουρος στην ηλικια σου περιπου.Αυτο που παθαινεις με τα μουρλοχαπα ειναι να μη χυνεις αλλα οτι σου σηκωνεται,σου σηκωνεται. Λοιπον ενας λογος μπορει να ειναι το ζαχαρο αποσο ξερω.αυτο ναι κοιταξε το.
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.451
Like
795
Πόντοι
96
Σήμερα παίρνω το μετρό από Σύνταγμα και βλέπω μια ασιάτισσα γύρω στα 1,70 με ωραίο γεμάτο στήθος , ωραία γυμνά πόδια με τσόκαρα με μικρά τατουάζ στην γάμπα.Ντυμένη με ένα εφαρμοστό ανοιξιάτικο φόρεμα με λουλούδια .Η γυναίκα απέπνεε μια θυλικότητα και ένα ερωτισμό άλλο πράγμα. Ήθελες να της μιλήσεις , να ερωτοτροπήσεις μαζί της ,να την φλερτάρεις κτλπ.Σε αντίθεση οι Ελλεϊνίδες μέσα στο βαγόνι αν και λευκές , αν και πιο ωραίες , με πιο λεπτά σώματα κτλπ απέπνεαν μια ξινίλα , μια επιθετικότητα , μια ανδρίλα , σε απωθούσαν με τον τρόπο τους να πας να τους μιλήσεις!Θυλικότητα , σεξουαλικότητα μηδεν! :embarrased:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
εδω βλεπω κατι γερους που πανε και γαμανε στη φυλης εσυ θα εχεις θεμα? δε ειναι θεμα ηλικιας
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
ψυχολογικο ειναι.Τα μουρλοχαπα δε παιζει να ειναι...ξερω κοσμο που περνει χρονια και ειναι ντουρος στην ηλικια σου περιπου.Αυτο που παθαινεις με τα μουρλοχαπα ειναι να μη χυνεις αλλα οτι σου σηκωνεται,σου σηκωνεται. Λοιπον ενας λογος μπορει να ειναι το ζαχαρο αποσο ξερω.αυτο ναι κοιταξε το.
Ειχα κανει εξετασεις… δεν εχω ζαχαρο αλλα εχω λιπος στο συκωτι απ τα ξυδια και τη κακη διατροφη… τωρα παιρνω και κατι ταμπλετες με γαιδουραγκαθο και αγκιναρα που παιρνε κι ο Τζωρτζ Μπεστ…
Εγω πιστευω οτι φταιει η απραξια… οταν δεν εχεις αγγιξει ουτε…τριχα γυναικας 4 χρονια πως να σου σηκωθει; Με τις φωτογραφιες και τις σκεψεις οσων ειδες εξω; :confused:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Σήμερα παίρνω το μετρό από Σύνταγμα και βλέπω μια ασιάτισσα γύρω στα 1,70 με ωραίο γεμάτο στήθος , ωραία γυμνά πόδια με τσόκαρα με μικρά τατουάζ στην γάμπα.Ντυμένη με ένα εφαρμοστό ανοιξιάτικο φόρεμα με λουλούδια .Η γυναίκα απέπνεε μια θυλικότητα και ένα ερωτισμό άλλο πράγμα. Ήθελες να της μιλήσεις , να ερωτοτροπήσεις μαζί της ,να την φλερτάρεις κτλπ.Σε αντίθεση οι Ελλεϊνίδες μέσα στο βαγόνι αν και λευκές , αν και πιο ωραίες , με πιο λεπτά σώματα κτλπ απέπνεαν μια ξινίλα , μια επιθετικότητα , μια ανδρίλα , σε απωθούσαν με τον τρόπο τους να πας να τους μιλήσεις!Θυλικότητα , σεξουαλικότητα μηδεν! :embarrased:
ναι ειναι πιο απλες οι ξενες γενικως.Οι ελλεηνιδες εχουν ενα στυλ "απομακρο"
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Σήμερα παίρνω το μετρό από Σύνταγμα και βλέπω μια ασιάτισσα γύρω στα 1,70 με ωραίο γεμάτο στήθος , ωραία γυμνά πόδια με τσόκαρα με μικρά τατουάζ στην γάμπα.Ντυμένη με ένα εφαρμοστό ανοιξιάτικο φόρεμα με λουλούδια .Η γυναίκα απέπνεε μια θυλικότητα και ένα ερωτισμό άλλο πράγμα. Ήθελες να της μιλήσεις , να ερωτοτροπήσεις μαζί της ,να την φλερτάρεις κτλπ.Σε αντίθεση οι Ελλεϊνίδες μέσα στο βαγόνι αν και λευκές , αν και πιο ωραίες , με πιο λεπτά σώματα κτλπ απέπνεαν μια ξινίλα , μια επιθετικότητα , μια ανδρίλα , σε απωθούσαν με τον τρόπο τους να πας να τους μιλήσεις!Θυλικότητα , σεξουαλικότητα μηδεν! :embarrased:

Γιατί δεν της μίλησες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom