Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.959

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
από μένα προσοχή δεν παίρνεις
Για αυτό εδώ και καιρό μου απαντάς συχνά με επιθέσεις και θυμό?:wink:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τράβα στον Άλεξ και στους Βαλκάνιους,που στη δίνουν
Σπας πανεύκολα τώρα τελευταία,λίγο θες και θα αρχίσεις τις γαμώμανες σαν τον Πίκερ (μην αποκτήσεις και τα άλλα του κουσούρια φοβάμαι :confused: )
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Τί απαντάω ρε,εσύ απαντάς σε ότι γράφω συνέχεια
Επειδή όπως πάντα βγαίνει ''Error 404 Brain not found'' για την περίπτωση σου,να σου θυμίσω τι έγραψες πρό ολίγου,τι κάνεις συχνά πυκνά τον τελευταίο καιρό με τις απαντήσεις σου εναντίον μου ή θα κλάψεις πάλι? :wink:
Τώρα τελευταία σπας πανεύκολα και δεν θες πολύ για να βρίσεις σαν τον Λάκη και τον Πίκη (και όπως πας,θα αποκτήσεις και τα κουσούρια τους). :)
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.504
Like
11.552
Πόντοι
3.506
Παλιοπουτανες παλιοψωλες σαυρες παλιοκαριολες παλιοβρωμες ελεεινιδες πουτανας κορες σιχαμενες βρωμες γαμημενα ορνια γαμω το σαυραβαιβορ σας και το πουταναζγιο το τζειμς καφετζη σας! Πουτανες λεσβιες χαμουρες ελεεινιδες!
Φρενο ρε στις καργιολες
Φρενο απ τα ποδυτηρια!
Βραχοι ρε να στε! Μην ενδωστε στις πουτανες τις καργιολες!
Βρε γαμημενες φωκιες που με χετε καταδικασει σε 4 χρονια αγαμιας ξινομουνες ουτε ενα βλεμμα ρε δε μου ριχνετε! Ουτε ενα κοκκαλακι ρε γαμω τη παν…α σας!
ρε μεχρι και …αυτοβελτιωση δοκιμασα να χαρει κι ο τεραστιος τρελος! Σε διατροφες με μπροκολα και κοτοπουλα 2 μηνες ρε καργιολες ειμαι και επεσε λιγο η κοιλουμπα! Και τα μαλλια μου σα του Σακη τα κανα! Και ρουχα απο αγγλια αγορασα! Τελευταια μοδα! Και εισοδηματιας με 3 διαμερισματα ενοικιαζομενα κι αλλα 3 ιδιοκατικοιση ρε χυσοδοχια των πακηδων! Και εμβολιασμενος με φαιζερ και γκριν πας!
γιατι τετοια απαξιωση ρε πουτανες!;;;;
Θα σας σκοτινιασω τον ουρανο! Θα σας μαυρισω τ αστρα!
Εκανα τη κολοσσιαια μαλακια βεβαια κι εγω ο μπινες και πηγα τριημερο αγ πνευματος ΜΟΝΟΣ αιγινα και 72 ωρες επηξα να βλεπω ζευγαρακια να φιλιουνται και να καβαλιουνται μες τα ματια μου… και γω σα το λεπρο να πινω μπιρες σε μια γωνια του μπιτς μπαρ και να τρωω σουβλακια μετα στο δωματιο σα το τελευταιο κατακαθι της υφηλιου… και μουνι και η διατροφη!
ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΩ…

ουφ… πηγα σημερα παραλια και αλοιθωρησα απ τους κωλους! Ποσα καυλακια 8αρια… δυστυχως ομως ηλικιακα κορες μου! Στα 46 το τρενο της ζωης περασε κιβεφυγε….

τωρα γυρισα απο τον καφενε… η σερβιτορα που τα χει με τον ιδιοκτητη που ειναι φιλος μες τη γκαβλα! Τζιν σορτσακι σκισμενο τα κωλομερια εξω μπουταρες και τακουναρες… αν δεν ηταν φιλος θα την επεφτα να τα κανα ολα πουτανα…
Την παιζω για παρτη της παρολο πουωδεν εχω καθολου στυση και το πουλι μου ψοφησε απο τα brindellix τα zylanza και τα tavor!

τα πα και ξαλαφροσα
Καληνυχτα :(

Δώσε ρε θεέ, δώσε!
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.043
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
Θα πρεπε να απαγορευτουν ΔΙΑ ΝΟΜΟΥ τα καυτα σωρτσακια!
Καποιοι εχουμε να αγγιξουμε γυναικα…4 και 5 χρονια!
ΛΥΠΗΘΕΙΤΕ ΜΑΣ! :angry:
Summer-Hot-Sexy-ripped-Holes-Shorts-Jeans-Women-Low-waist-club-Shorts-Pole-dance-Clubwear-Push.jpg_Q90.jpg_.webp

9372e011a25437ede737782d8c21bfef.jpg

b02e48fb8e4b094b310562c815e826e8.jpg
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Τύπε θυμαμαι κατι μεσημεριανες εκπομπες που βγαινανε διαφορες και λεγανε την ιστορια τους, "με γουσταρει ο κουμπαρος αλλά με γκαστρωσε ο κουνιαδος", εμφανως ψευτικες ιστοριες, και σκεφτομουν ποιος αφιερωνει χρονο να δημιουργει ολα αυτα τα παραμυθια για να γεμιζει τηλεοπτικος χρονος.

Καποια στιγμη ειμαι στο σπιτι της πρωην μου, και οσο ειναι στο μπανιο βρισκω ενα τετραδιακι που ειχε και βλεπω γραμμενες κατι ιστοριουλες

Μολις βγαινει, της λεω "τι ειναι αυτο"?
"Α", μου λεει "βγαζω ενα χαρτζιλικι λεγοντας ψευτικες ιστοριες στις μεσημεριανες εκπομπες".
Δεν ξερω γιατι, αλλά μετα απο αυτην την αποκαλυψη κάναμε εξαιρετικο σεξ
Μηπως και το εξαιρετικο σεξ ανηκει στην ψευτικη ιστορια?
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Θα πρεπε να απαγορευτουν ΔΙΑ ΝΟΜΟΥ τα καυτα σωρτσακια!
Καποιοι εχουμε να αγγιξουμε γυναικα…4 και 5 χρονια!
ΛΥΠΗΘΕΙΤΕ ΜΑΣ! :angry:
Παμε ρε καραμουναρα σε μπουρδελο να χαρουμε.
Σε κερναω φυλης.
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
αα τζουφιος
??


ε γινε παθητικος η γλειφε μουνια
Αφου δε σηκωνεται το γαμηδι… 3 χρονια μουρλοχαπα γαμηθηκε και ψοφησε!
Ε μονο με γλυφομουνι δουλεια δε γινεται… ασε που χω γινει και μισογυνης… :undecided-old:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom