Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 61 άτομα (4 μέλη και 57 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.959
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
https://www.lifo.gr/lifoland/confessions/den-pame-kala-39

Χθές όπως ήμασταν με το αγόρι μου σε ρομαντικό mood,μου λέει "τί ωραία που είμαστε,άν είχαμε και ένα μωράκι..." Τον ρώτησα τί εννοεί,και μου είπε πως εννοεί ένα δικό μας παιδί.Μόλις το άκουσα σταυροκοπήθηκα βρε παιδιά,και τον ρώτησα άν το λέει σοβαρά.Μου είπε ότι είναι μία σοβαρή απόφαση,αλλά όπως το σκέφτεται,θα ήταν ιδανικό για εκείνον.Είμαι 22 και είναι 25,και κάθεται και μου λέει για μωρά...θα τρελαθούμε εντελώς!Από τη στιγμή που γέννησε η αδερφή του,μου λέει συχνά τέτοια κουφά.Ελπίζω να είναι φάση που θα περάσει,γιατί δέν θέλω να χαλάσει αυτό το ωραίο και ανέμελο που έχουμε.


Μα πότε θα γίνει η μάνα ο καημένος; :2funny: :2funny: :2funny:
Σύνελθε μωρέ που κάθεσαι και διαβάζεις lifo!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.278
Πόντοι
8.006
https://www.lifo.gr/lifoland/confessions/den-pame-kala-39

Χθές όπως ήμασταν με το αγόρι μου σε ρομαντικό mood,μου λέει "τί ωραία που είμαστε,άν είχαμε και ένα μωράκι..." Τον ρώτησα τί εννοεί,και μου είπε πως εννοεί ένα δικό μας παιδί.Μόλις το άκουσα σταυροκοπήθηκα βρε παιδιά,και τον ρώτησα άν το λέει σοβαρά.Μου είπε ότι είναι μία σοβαρή απόφαση,αλλά όπως το σκέφτεται,θα ήταν ιδανικό για εκείνον.Είμαι 22 και είναι 25,και κάθεται και μου λέει για μωρά...θα τρελαθούμε εντελώς!Από τη στιγμή που γέννησε η αδερφή του,μου λέει συχνά τέτοια κουφά.Ελπίζω να είναι φάση που θα περάσει,γιατί δέν θέλω να χαλάσει αυτό το ωραίο και ανέμελο που έχουμε.


Μα πότε θα γίνει η μάνα ο καημένος; :2funny: :2funny: :2funny:
Σταματα να διαβαζεις λαιφο, θα καψεις και τα τελευταια εγκεφαλικα κυτταρα που σου εχουν απομεινει
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.278
Πόντοι
8.006
Μήπως είναι κι ο μόνος που γράφει?
Τύπε θυμαμαι κατι μεσημεριανες εκπομπες που βγαινανε διαφορες και λεγανε την ιστορια τους, "με γουσταρει ο κουμπαρος αλλά με γκαστρωσε ο κουνιαδος", εμφανως ψευτικες ιστοριες, και σκεφτομουν ποιος αφιερωνει χρονο να δημιουργει ολα αυτα τα παραμυθια για να γεμιζει τηλεοπτικος χρονος.

Καποια στιγμη ειμαι στο σπιτι της πρωην μου, και οσο ειναι στο μπανιο βρισκω ενα τετραδιακι που ειχε και βλεπω γραμμενες κατι ιστοριουλες

Μολις βγαινει, της λεω "τι ειναι αυτο"?
"Α", μου λεει "βγαζω ενα χαρτζιλικι λεγοντας ψευτικες ιστοριες στις μεσημεριανες εκπομπες".
Δεν ξερω γιατι, αλλά μετα απο αυτην την αποκαλυψη κάναμε εξαιρετικο σεξ
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.612
Κριτικές
31
Like
13.188
Πόντοι
5.097
ρε αλεξ ολο ιστοριες εισαι δεν πιστευω να γραφεις και εσυ εκει. :confused: :confused: :confused:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.117
Like
50.858
Πόντοι
12.756
Τύπε θυμαμαι κατι μεσημεριανες εκπομπες που βγαινανε διαφορες και λεγανε την ιστορια τους, "με γουσταρει ο κουμπαρος αλλά με γκαστρωσε ο κουνιαδος", εμφανως ψευτικες ιστοριες, και σκεφτομουν ποιος αφιερωνει χρονο να δημιουργει ολα αυτα τα παραμυθια για να γεμιζει τηλεοπτικος χρονος.

Καποια στιγμη ειμαι στο σπιτι της πρωην μου, και οσο ειναι στο μπανιο βρισκω ενα τετραδιακι που ειχε και βλεπω γραμμενες κατι ιστοριουλες

Μολις βγαινει, της λεω "τι ειναι αυτο"?
"Α", μου λεει "βγαζω ενα χαρτζιλικι λεγοντας ψευτικες ιστοριες στις μεσημεριανες εκπομπες".
Δεν ξερω γιατι, αλλά μετα απο αυτην την αποκαλυψη κάναμε εξαιρετικο σεξ
πες μου τον λογο που νοικιασες στην Πευκη
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.278
Πόντοι
8.006
πες μου τον λογο που νοικιασες στην Πευκη
Το πατρικο μου ειναι εκει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ρε αλεξ ολο ιστοριες εισαι δεν πιστευω να γραφεις και εσυ εκει. :confused: :confused: :confused:
Τι φταιω εγω ρε τύπε, οταν γνωριζεις κοσμο λογικο ειναι να προκυπτουν και ιστοριες
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.117
Like
50.858
Πόντοι
12.756
Το πατρικο μου ειναι εκει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τι φταιω εγω ρε τύπε, οταν γνωριζεις κοσμο λογικο ειναι να προκυπτουν και ιστοριες
α οκ πασο
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom