Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.958

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Αν βγει μια γυναικα αυριο και πει την βιασες/βαρεσες, εχεις τελειωσει.

Καποιες, ψυχικα αρρωστες θα το κανουν αυτο. Λενε καποιοι, μαλακα ντεπ τι την ηθελες 20 χρονια νεωτερη.

σαν να λεμε σε καποιον, εχεις ακριβος αμαξι στο κλεψανε, φταις που πηρες ακριβο αμαξι

Μποκολε, σε διαταζω στο ονομα του Ιησου Χριστου, να βγεις απο τον Σοκολ αυτη την στιγμη!

:priest:
 

Psixopathis

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
1.938
Like
491
Πόντοι
36
Να πανε να ψοφησουνε ολες, ολες το μουνι τους κοιτανε. :P
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.696
Like
1.463
Πόντοι
216
068_AA_28072020_130968_2.jpg


νεοταξίτισσα-ξεζουμίστρα των κόπων του άντρα της
στέλνει κωλοδάχτυλο στον κ.Μπρόκολο :confused:
Εγω γιατι νομιζω οτι κανει πλακομουνια με την αλλη απο πισω? Κατι σε λεσβια μου βγαζει
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Ακολουθεί σοβαρό ποστ:

Κάθισα και είδα μερικά σημεία από περιέργεια.Πραγματικά τι να πρωτοσχολιάσω...

Το παλικάρι με τον τρόπο που μιλά στο βίντεο,δείχνει ότι έχει πληγωθεί απίστευτα στο παρελθόν,ελέω δικού του attitude ή εξαιτίας των γυναικών που προσέγγιζε/έμπλεκε ή και για τους 2 λόγους.Φαίνεται πως έχει δεχθεί πλύση εγκεφάλου με το κιλό και βρίσκεται σε λήθαργο.

Στα 4 πρώτα σημεία:
Τις παρουσιάζει ως άψυχα όντα που προσπαθούν να ικανοποιήσουν το εγώ τους με κάθε τρόπο και ότι βλέπουν τους άντρες σαν σκεύη ηδονής και πάσης εκμετάλλευσης,αδιαφορώντας για το καλό του αντίθετου φύλου.Αναφέρει εμμέσως πλην σαφώς ότι όσες πάνε με πολλούς είναι τσούλες (ενώ ξεχνάει πως αρκετοί άντρες αυτό που θέλουν είναι τη γυναίκα παρθένα και πουτάνα at the same time) και γενικότερα επιθυμεί να περάσει την πεποίθηση περί μη χρησιμότητας της γυναίκας.Φτάνει στο σημείο να κατηγορήσει ακόμη και τις όποιες νόρμες της ζωής για να εδραιώσει την άποψη του.

Στο τελευταίο σημείο κάνει μπαμ ότι αυτός ο τυπάκος μισεί ξεκάθαρα του γυναικείο φύλο.Όπως ανέφερα και πιο πάνω,κάνει μπαμ ότι έχει δεχθεί πλύση εγκεφάλου με το κιλό που σε συνδυασμό με αρνητικές παρελθοντικές εμπειρίες,τον έφεραν σε αυτό το σημείο.Θαρρεί πως έχει ''ξυπνήσει'' ενώ στην πραγματικότητα είναι υπνωτισμένος.

Μέγα λάθος των Mgtow κατά τη γνώμη μου είναι ο υπέρ το δέον εγωισμός τους.Αρνούνται να δεχθούν τα όποια λάθη τους γιατί αφενός πιστεύουν ότι είναι άμοιροι ευθυνών,αφετέρου θεωρούν την παραδοχή του λάθους τους ως υποτίμηση του εαυτού τους.Το να παραδεχτείς τα όποια λάθη σου δεν σε υποτιμά ούτε σε κάνει χαζό,αντιθέτως...
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.457
Κριτικές
14
Like
4.587
Πόντοι
746
Κωστα ...
δεν θελει να γαμηθει ...
θελει να γκαστρωθει ...???

Πολλη φασαρια για το τιποτα ...
ασε την ελλε-ι-νιδα ... και ορμα στις city-touristries

Παραδοση και ποιοτητα...!
 

Psixopathis

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
1.938
Like
491
Πόντοι
36

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.663
Κριτικές
62
Like
45.407
Πόντοι
9.297
Απλως εκανε κατι αναρτησεις στο ιδιο υφος με την δικια σου...μικρο μαθημα ιστοριας...ειμαι δεκα χρονια και εφτα μηνες μεσα...welcome συναγωνιστη ψυχοπαθη!
 

KGS_Dive

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2021
Μηνύματα
8
Like
8
Πόντοι
0
Συναγωνιστές ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας, ηθελα απλα μια επιβεβαίωση οτι το πραγμα πιο πολυ θα ικανοποιήσει τη κοπελιά και τη μανα μου που θελει εγγονακια παρα εμενα που θελω την ησυχία μου.
Καλη συνέχεια σε ολους,με τα καβλια ψηλα!
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
μα δεν στέλνει η Άμπερ Σμιθ κωλοδάχτυλο στον Μπόκολο. Στο πρόσωπό της η μέση γυναίκα της Δύσης στέλνει κωλοδάχτυλο στους άντρες της Δύσης και τους λέει κατάμουτρα ........θα κάνω ότι γουστάρω και θα την γλυτώνω. Αρκεί να μακιγιαριστώ, να βάλω τη φωτογραφία στα Social Media και να ισχυριστώ με δάκρυα στα μάτια πως με δέρνουν και ΟΛΟΙ θα με πιστέψουν

ουφ
το ίδιο λέμε αγαπητέ, συμβολικά το είπα :)
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
μποκολε μαλλον δεν εχεις αισθηση του χιουμορ

να δεις μοντυ παιθονς συστηνω

πιθανοτητα δεν θα σ αρεσουν
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.562
Πόντοι
3.656
μποκολε μαλλον δεν εχεις αισθηση του χιουμορ

να δεις μοντυ παιθονς συστηνω

πιθανοτητα δεν θα σ αρεσουν
έχω δει και το Life of Bryan και πολλά πονήματά τους, και τα μέλη τους σόλο. Γιατί ισχυρίζεσαι ότι δεν μου αρέσουν;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom