Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.958

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Στο ράφι μένουν μόνο κάτι φεμινόμπαζα,καμια εμφανίσιμη δε μένει.Βασικά ούτε καν ελεύθερη εμφανίσιμη δεν υπάρχει μετά τα 25
Δεν ισχυει αυτο που λες. Ξερω 2 γκομενες (στα νιατα τους η μια 6αρι η αλλη 7.5αρι) που κατεληξαν στα 40 μονες τους. και απο τα 35 και μετα αρχισαν να γραφουν στη σελιδα του φεησμπουκ "ναι εισαι μισογυνης"

εκει να μπεις να δεις καμενες γυναικες.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Λιγες ελληνιδες μενουν στο ραφι γιατι ξερουν να επενδυουν.
Μπορει τη φημη να εχουν αλλες χωρες οτι οι γυναικες κοιτανε το χρημα αλλα τελικα οι ελληνιδες το κοιτανε περισσοτερο.
Αυτα τα υψηλα στανταρς των ελληνιδων εχουν χαλασει τη πιατσα παρολο που σε σχεση με την υπολοιπη ευρωπη ειναι σαν γυφτοπουλες διπλα τους.
Δυστηχως στον ελλαδικο χωρο οι αντρες ειναι ατυχοι απο το γυναικειο φυλο οποτε τα λοιπα βαλκανια εκτος απο γιουγκοσλαβια ενδεικνουνται.

Απλά επειδή δεν μπορούν όλες να βρουν λεφτάδες,παίρνουν κανα τύπο των 900-1000 το μήνα
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Δεν ισχυει αυτο που λες. Ξερω 2 γκομενες (στα νιατα τους η μια 6αρι η αλλη 7.5αρι) που κατεληξαν στα 40 μονες τους. και απο τα 35 και μετα αρχισαν να γραφουν στη σελιδα του φεησμπουκ "ναι εισαι μισογυνης"

εκει να μπεις να δεις καμενες γυναικες.

Μειοψηφία είναι αυτές
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Συμφωνώ,αλλά παίζει ρόλο και η ηλικία.Ακόμα και τα 5αρια που ψάχνονται για γάμο,έχουν απαιτήσεις.Αν είναι πιτσιρίκες,γαμιούνται πιο εύκολα.Γι'αυτό λεω συνέχεια όσο μικρότερος είσαι,τόσο καλύτερα

2αρια-3αρια και μόνο που θα βρεθεί κακομοίρης να τις γαμήσει,του λένε κι ευχαριστώ
αν εισαι πιτσιρικος κατω απο 20 , αδιανοητο να κανεις κατι με 35ρα ή 40ρα μιλφα.

και 20κατι επισης δυσκολο να σε δουν σαν αντρα.

αντιθετα οσο μεγαλωνεις εχεις ολες τις ηλικιακες επιλογες, στα 32 εγω ειχα ταυτοχρονα μια 18, μια 38 και μια.... 58!! και μου καναν πλακα οι φιλοι μου ηταν ολες σε 8
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.239
Like
24.159
Πόντοι
6.056
ποια βλεποταν απο αυτες?
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Απλά επειδή δεν μπορούν όλες να βρουν λεφτάδες,παίρνουν κανα τύπο των 900-1000 το μήνα
Τυπε αυτο ειναι λογικο να συμβει μιας και μονο τοτε το 15% περιπου θα ηταν καλυμενο και οι λοιπες στο ραφι.
Απλα οι ελληνιδες ειπαμε επενδυουν με το μουνι τους και οχι με την αξια τους.
Δεν ειναι τυχαιο οτι μεχρι και οι 5αρες ειναι καπαρο και αν βαλουμε κατω την εμφανιση οι περισσοτερες τα εχουν μπλεξει με ανωτερο τους ειτε σε εμφανιση ειτε σε επαγ.αποκατασταση ειτε στα οικονομικα η κοινωνικο επιπεδο.
Ειχα βρεθει σε χωρα που καποιες μου ειπαν ντοπιες καλα στη χωρα σας δεν εχετε γυναικες και της ειπα πως εχουμε γυναικες αλλα σε επίπεδο σκατε ολε σε θεμα εμφανισης χαρακτηρα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ποια βλεποταν απο αυτες?
ολες βλεποταν κακε.

η μικρη ειχε 2 κιλα παραπανω αλλα σφικτο δερμα χωρις ιχνος κυτταριτιδας προς το ψηλη νταρνανα σε καμμια περιπτωση δεν την λες χοντρη

η μεσαια ειχε 15 κιλα παραπανω αλλα εδινε κωλο και ηταν κοκκινομαλλα με πρασινα ματια. (οχι κοιλιες και αντιαισθητικα κρεμασμενα, χοντροκωλα, χοντρομπουτα, σαν πιονι του σκακι)

η μεγαλη ειχε φυσικα χειροτερο δερμα αλλα παραξενως ειχε τεραστια βυζια και σκληρα πετρα , 55 κιλα, η ελαφρυτερη, πιο ελαφρια απο ολες ξανθια γαλανοματα.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
αν εισαι πιτσιρικος κατω απο 20 , αδιανοητο να κανεις κατι με 35ρα ή 40ρα μιλφα.

και 20κατι επισης δυσκολο να σε δουν σαν αντρα.

αντιθετα οσο μεγαλωνεις εχεις ολες τις ηλικιακες επιλογες, στα 32 εγω ειχα ταυτοχρονα μια 18, μια 38 και μια.... 58!! και μου καναν πλακα οι φιλοι μου ηταν ολες σε 8

Ε στα 20 γιατί να ψάχνεις 40αρα,αφού έχεις όλα τα 20χρονα καυλάκια που ψάχνονται;Άμα σου κάτσει και η μιλφα για την εμπειρία, δεν θα πεις όχι

Όσο μεγαλώνουμε,για τους περισσότερους μειώνονται εντελώς οι επιλογές,εκτός αν ακόμα σαβουρογαμάς.Πας δηλαδή με τη χοντρή 20αρα,την ψυχοπαθή 40αρα ή καμια γιαγιά
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ε στα 20 γιατί να ψάχνεις 40αρα,αφού έχεις όλα τα 20χρονα καυλάκια που ψάχνονται;Άμα σου κάτσει και η μιλφα για την εμπειρία, δεν θα πεις όχι

Όσο μεγαλώνουμε,για τους περισσότερους μειώνονται εντελώς οι επιλογές,εκτός αν ακόμα σαβουρογαμάς.Πας δηλαδή με τη χοντρή 20αρα,την ψυχοπαθή 40αρα ή καμια γιαγιά
σαβουρογαμαω και μερικες φορες καλογαμαω

μαλακας δεν ειμαι σαν εσενα
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.239
Like
24.159
Πόντοι
6.056
Προτιμώ να μένω μαλάκας απ'το ν'ασχολούμαι με χοντρές
χοντραδια δεν λεει οντως


αλλα καμια σκυλοφατσα με καλο σωματακι της τον δινεις να περναει η ωρα

απο το τιποτα 1000φορες καλυτερο
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.183
Like
1.701
Πόντοι
216
αν εισαι πιτσιρικος κατω απο 20 , αδιανοητο να κανεις κατι με 35ρα ή 40ρα μιλφα.

και 20κατι επισης δυσκολο να σε δουν σαν αντρα.

αντιθετα οσο μεγαλωνεις εχεις ολες τις ηλικιακες επιλογες, στα 32 εγω ειχα ταυτοχρονα μια 18, μια 38 και μια.... 58!! και μου καναν πλακα οι φιλοι μου ηταν ολες σε 8
Δεν ισχύει αυτό που λες, πολλές πάνε για το γαμήσι. Απλά έχουν πετριά. Δες την άλλη την καμμένη που πήγε με το σχολιαρόπαιδο. Κι εγώ γάμησα 45άρα τι να λέει; Έτσι δεν πας μπροστά. Το θέμα είναι αυτό που λέει ο Σαντμαν να αποκτάς πρόσβαση σε πολλά πιπίνια όσο μεγαλώνεις και αυτό είναι δύσκολο και εξωτερικό ακομα. Γιατί οι άνω των 25-30 είναι σε μεγάλο ποσοστό φουλ στα ψυχολογικά αλλά και καβατζωμένες από γόνους. Οπότε αν πηγαίνεις με αρκετά μικρότερες δεν καίγεται το μυαλό σου, δε σου πολυσκοτίζουν τ' αρχίδια και ούτω καθ' εξής. Τώρα αυτός ο Σαντμαν ούτε την πέφτει, ούτε κύκλο έχει και θα ναι και άνεργος. Αν είχε δουλειά έστω κάτι θα έτρωγε από εκεί.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Μια απο τις καλυτερες πιπες που μου κανανε ηταν απο χοντρη. Η πιο ασχημη γκομενα που ειχα παρει, ξεπετα ηταν, τον εβαλε στο στομα και τον κατασπαραξε.

Και στα στριπτιτζαδικα εχει χοντρουλες που μεχρι και το πραγμα τους σε αφηνουν να πιασεις στο χορο του δεκαρικου.

Απο τοτε δεν υποτιμησα ξανα τις χοντρες. αν και μονο με αλλη μια χοντρη πηγα (επισης ξεπετα)
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
αν εισαι πιτσιρικος κατω απο 20 , αδιανοητο να κανεις κατι με 35ρα ή 40ρα μιλφα.

και 20κατι επισης δυσκολο να σε δουν σαν αντρα.

αντιθετα οσο μεγαλωνεις εχεις ολες τις ηλικιακες επιλογες, στα 32 εγω ειχα ταυτοχρονα μια 18, μια 38 και μια.... 58!! και μου καναν πλακα οι φιλοι μου ηταν ολες σε 8
θα ήθελα να μου πεις τι ελκυστικό είχε για έναν 32χρονο η 58χρονη που σε έκανε να βάζεις το πουλί σου την ίδια στιγμή που είχες τις άλλες δύο επιλογές.
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
θα ήθελα να μου πεις τι ελκυστικό είχε για έναν 32χρονο η 58χρονη που σε έκανε να βάζεις το πουλί σου την ίδια στιγμή που είχες τις άλλες δύο επιλογές.
ειχα γνωρισει Τσεχα πενηνταρα, (52) ενω ημουν 27.

Εβαζε κατω εικοσαρες ελληνιδες
 

sexwizard

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
94
Like
123
Πόντοι
0
Μια απο τις καλυτερες πιπες που μου κανανε ηταν απο χοντρη. Η πιο ασχημη γκομενα που ειχα παρει, ξεπετα ηταν, τον εβαλε στο στομα και τον κατασπαραξε.

Και στα στριπτιτζαδικα εχει χοντρουλες που μεχρι και το πραγμα τους σε αφηνουν να πιασεις στο χορο του δεκαρικου.

Απο τοτε δεν υποτιμησα ξανα τις χοντρες. αν και μονο με αλλη μια χοντρη πηγα (επισης ξεπετα)
Έχει ειπωθεί πολλάκις ότι οι χοντρές δίνουν πόνο γιατί από εμφάνιση δεν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom