Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.958

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Αν σου κάτσει όμως χοντρή ξεπέτα τρως μεγάλη ήττα.
ακολουθω το νομο του Ποτσου. Αν με φτιαξει η αλλη την παιρνω.

Η πρωτη που ανεφερα με ειχε φτιαξει πριν παμε καν κρεβατι, οποτε ηταν αποφαση του Ποτσου που θα ελεγε και ο ΚΜΑΝιος ο Β ο Πολιορκητης του Κιεβου
 

sexwizard

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
94
Like
123
Πόντοι
0
ακολουθω το νομο του Ποτσου. Αν με φτιαξει η αλλη την παιρνω.

Η πρωτη που ανεφερα με ειχε φτιαξει πριν παμε καν κρεβατι, οποτε ηταν αποφαση του Ποτσου που θα ελεγε και ο ΚΜΑΝιος ο Β ο Πολιορκητης του Κιεβου
Μεταξύ μας τις πιο πολλές αποφάσεις στο σεξ αυτός τις παίρνει.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.183
Like
1.701
Πόντοι
216
Μια απο τις καλυτερες πιπες που μου κανανε ηταν απο χοντρη. Η πιο ασχημη γκομενα που ειχα παρει, ξεπετα ηταν, τον εβαλε στο στομα και τον κατασπαραξε.

Και στα στριπτιτζαδικα εχει χοντρουλες που μεχρι και το πραγμα τους σε αφηνουν να πιασεις στο χορο του δεκαρικου.

Απο τοτε δεν υποτιμησα ξανα τις χοντρες. αν και μονο με αλλη μια χοντρη πηγα (επισης ξεπετα)
Οι χοντρές είναι hard workers αλλά αν ρίξεις τα στάνταρ σου και γαμάς χοντρές, είναι σίγουρο ότι θα το συνεχίσεις μια ζωή και θα καταλήξεις παντρεμένος με ένα ημίμπαζο.
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Οι χοντρές είναι hard workers αλλά αν ρίξεις τα στάνταρ σου και γαμάς χοντρές, είναι σίγουρο ότι θα το συνεχίσεις μια ζωή και θα καταλήξεις παντρεμένος με ένα ημίμπαζο.
Σε αυτο εχεις δικιο ειναι να μη σου γινει συνηθεια.Δεν εκανα ποτε σχεσιδιο η σχεση με χοντρη μονο 2 ξεπετες.

Βεβαια ηταν μια χοντρουλα που μου την επεφτε οταν ημουν πιτσιρικας και την εκλασα.

Μια μερα, χρονια μετα, ηρθε μια ξανθια μουναρα να με χαιρετησει. Λεω μαλακα ποια ειναι αυτη, μου λεει η Λουκια ειμαι. Επαθα σοκ. Και αλλες χοντρες εχουν χασει βεβαια, αλλα ειναι λοττο.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.183
Like
1.701
Πόντοι
216
Σε αυτο εχεις δικιο ειναι να μη σου γινει συνηθεια.Δεν εκανα ποτε σχεσιδιο η σχεση με χοντρη μονο 2 ξεπετες.

Βεβαια ηταν μια χοντρουλα που μου την επεφτε οταν ημουν πιτσιρικας και την εκλασα.

Μια μερα, χρονια μετα, ηρθε μια ξανθια μουναρα να με χαιρετησει. Λεω μαλακα ποια ειναι αυτη, μου λεει η Λουκια ειμαι. Επαθα σοκ. Και αλλες χοντρες εχουν χασει βεβαια, αλλα ειναι λοττο.
Αν μιλάμε για θεαματικές αλλαγές σε χοντρές είναι λίγο δύσκολο γιατί κάνουν ραγάδες, το βυζί και ο κώλος μετά θα κρεμάσουν, φαίνονται αυτά. Εκτός αν είναι αυτό που λες σφιχτή χοντρή, νταρντανοχοντρή στα 20 και το σώμα της έχει προδιαγραφές ή γυμνάζεται. Τότε μπορεί από 4άρι-5άρι να φτάσει 7άρι με σκληρή προσπάθεια. Και εδώ που τα λέμε ποια θα το κάνει από αυτές τώρα; Αφού τρώνε σαν ζώα, παραγγέλνουν σουβλάκια κάθε μέρα
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Stef68

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Αν μιλάμε για θεαματικές αλλαγές σε χοντρές είναι λίγο δύσκολο γιατί κάνουν ραγάδες, το βυζί και ο κώλος μετά θα κρεμάσουν, φαίνονται αυτά. Εκτός αν είναι αυτό που λες σφιχτή χοντρή, νταρντανοχοντρή στα 20 και το σώμα της έχει προδιαγραφές ή γυμνάζεται. Τότε μπορεί από 4άρι-5άρι να φτάσει 7άρι με σκληρή προσπάθεια.
Δεν την ειδα γυμνη, αλλα ειδα μια γκομενα με αλλο μαλλι τελειως (ειχε μια μαλακια μαλλι) και φαινοταν πολυ αδυνατη.

Για τις ραγαδες, ισχυει το εχω δει σε αλλη που ελεγε οτι ηταν καποτε χοντρη (δε ξερω πως ηταν)

ενταξει, κλαιν, ουτε εμεις ειμαστε τελειοι.

Αλλα αναφορικα με το τι γαμουσα στα 20 κατι μου σε σχεση με τα 30 κατι μου, ανεβηκα επιπεδο

Αυτη τη συμβουλη δινω στους νεους, να πηγαινουν σε σπιτακια, η εστω να γαμανε (χωρις σχεση) μετριες οταν ειναι πιτσιρικαδες. Αλλιως μενουν χουγια
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
θα ήθελα να μου πεις τι ελκυστικό είχε για έναν 32χρονο η 58χρονη που σε έκανε να βάζεις το πουλί σου την ίδια στιγμή που είχες τις άλλες δύο επιλογές.
Ξανθά σχεδόν πλατινε μαλλιά, γαλανά ματιά και πολύ μεγαλύτερα βυζια.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.239
Like
24.159
Πόντοι
6.056
οτι και να λενε για τις χοντρες τυποι
οτι και καλα κανουν γαματες πιπες βγαζουν καυλα στο γαμησι κλπ κλπ

δεν θα το μαθω ποτε
αν δεν ειναι η αλλη κοκαλο δεν γυρναω να την κοιταξω

γουστα ειναι αυτα εμενα μου αρεσουν τα κοκαλα
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
οτι και να λενε για τις χοντρες τυποι
οτι και καλα κανουν γαματες πιπες βγαζουν καυλα στο γαμησι κλπ κλπ

δεν θα το μαθω ποτε
αν δεν ειναι η αλλη κοκαλο δεν γυρναω να την κοιταξω

γουστα ειναι αυτα εμενα μου αρεσουν τα κοκαλα
τα ελαφια τα ρωσικα τυπε.

Ναμπερ ουαν
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Οι χοντρές είναι hard workers αλλά αν ρίξεις τα στάνταρ σου και γαμάς χοντρές, είναι σίγουρο ότι θα το συνεχίσεις μια ζωή και θα καταλήξεις παντρεμένος με ένα ημίμπαζο.
Διαφωνώ εκ πείρας. Απλά αντί να γαμας 2 γκόμενές το χρόνο και 3 μήνες να παίζεις το πουλί σου. Γαμας και μια χοντρή, δεν είναι κακό. Έχω κάνει μακροχρόνιες σχέσεις και με χοντρές και με λεπτές και τελικά παντρεύτηκα λεπτή. 47 κιλά ήταν η γυναίκα μου όταν ζήτησα διαζύγιο, τρομαζα μην το πάει προς νευρική ανορεξία γιατί και παλιότερα είχε περάσει τέτοια φάση.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.239
Like
24.159
Πόντοι
6.056

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.183
Like
1.701
Πόντοι
216
Δεν την ειδα γυμνη, αλλα ειδα μια γκομενα με αλλο μαλλι τελειως (ειχε μια μαλακια μαλλι) και φαινοταν πολυ αδυνατη.

Για τις ραγαδες, ισχυει το εχω δει σε αλλη που ελεγε οτι ηταν καποτε χοντρη (δε ξερω πως ηταν)

ενταξει, κλαιν, ουτε εμεις ειμαστε τελειοι.

Αλλα αναφορικα με το τι γαμουσα στα 20 κατι μου σε σχεση με τα 30 κατι μου, ανεβηκα επιπεδο

Αυτη τη συμβουλη δινω στους νεους, να πηγαινουν σε σπιτακια, η εστω να γαμανε (χωρις σχεση) μετριες οταν ειναι πιτσιρικαδες. Αλλιως μενουν χουγια
Στο παρελθόν με μια που κάναμε παρέα τον έδωσα κι εγώ πίπα αλλά ήμουν ντίρλα ξημερώματα και είχα τρελές καύλες. Είχε προσωπάρα-βυζάρες-ματάρες. Τρελό bait, αντιστάθηκε ο πούτσος τελευταία στιγμή να μπει στους πατσάδες.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
όλοι έχουμε εμπειρία πίπα με χοντρή, αν έχει και ωραίο πρόσωπο είναι μούρλια η φάση σαν να γάμησες γκόμενα 10άρι.
Στην πίπα όμως συμμετέχει μόνο το πουλί σου και προαιρετικά η όραση. Αν πρέπει να αγγίξεις με τα χέρια σου πατσάδες και γεροντικές ζάρες, καληνύχτα στύση.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.239
Like
24.159
Πόντοι
6.056
ε στην πιπα θα βαλεις και λιγο χερι να πιασεις βυζια κωλους

αντιο φαση πρεπει να φυγω
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom