Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.958

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
αρα οι ευσωμοι ανθρωποι δεν πρεπει να κανουν σεξ συμφωνα με την αποψη σου
Αυτό κατάλαβες?
Ο καθένας κάνει ότι γουστάρει,ο συγκεκριμένος όμως το "προωθεί" συνέχεια λες και είναι επιβεβλημένο.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Αυτό κατάλαβες?
Ο καθένας κάνει ότι γουστάρει,ο συγκεκριμένος όμως το "προωθεί" συνέχεια λες και είναι επιβεβλημένο.
ο καθενας δεν κανει οτι γουσταρει? ετσι δεν ειπες?

αρα και ο νικ κανει οτι γουσταρει , σωστα ?
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Ξαναδιάβασε τι έγραψα στο τέλος του τελευταίου μηνύματος.
μια χαρα το διαβασα

μη φασκεις και αντιφασκεις

το να κανει ο,τι γουσταρει εξυπακουεται και να προπαγανδιζει τα γουστα του

μεγαλο παιδι εισαι να μαθεις να μην μασσας ευκολα με τα γουστα καποιου
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
μια χαρα το διαβασα

μη φασκεις και αντιφασκεις

το να κανει ο,τι γουσταρει εξυπακουεται και να προπαγανδιζει τα γουστα του

μεγαλο παιδι εισαι να μαθεις να μην μασσας ευκολα με τα γουστα καποιου
Πάμε πάλι

Ο καθένας κάνει ότι γουστάρει με οποία θέλει.Αλλα το να θες να επιβάλλεις τα γούστα σου είναι λάθος.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Πάμε πάλι

Ο καθένας κάνει ότι γουστάρει με οποία θέλει.Αλλα το να θες να επιβάλλεις τα γούστα σου είναι λάθος.
δεν επιβαλλει ο νικ λεει την αποψη του

και καλα κανει

αν καποιος αισθανθει οτι τον βοηθαει αυτο υπαρχει κερδος
 

ditis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.228
Like
3.746
Πόντοι
456
Οι λεγόμενες chubby(παραπάνω κιλάκια κυρίως λόγω genes και όχι burger) είναι πολύ κομπλέ και συνήθως κάνουν ωραίο σεξ, ειδικά αν υπάρχει και ωραίο πρόσωπο στο πακέτο. Από κει και πέρα αν φτάσεις σε σημείο να σιχαίνεσαι και να μην θες ούτε να αγγίξεις το σώμα της, , μάλλον ξεπέρασες τα όριά σου και δεν έπρεπε καν να το ξεκινήσεις.
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
612
Κριτικές
21
Like
5.749
Πόντοι
1.436
Παραθέτω κάτι άσχετο με όσα έχουν γραφτεί.
Ο αδερφός μου γνώρισε τον Οκτώβριο μια κοπέλα. 24 αυτός, 20 αυτή.
Πέρα από το μικροπρόβλημα ότι αυτή θέλει να τον έχει λίγο στην τσίτα, δειχνεται δηλαδή (μου την πέφτει ο ενας, μιλάω με τον άλλο, με πήρε τηλ ο παράλλος) και ενός μικρού σαδισμού (στον χ που του αρέσω δεν έχω πει ότι τα εχουμε, θα σταναχωρηθεί. Ο ψ δεν ξέρει για σένα, δεν του έχω πει κάτι κλπ) τα βρίσκουν σε όλα. Στην ψυχσγωγία, στα ενδιφεροντα, στις ανησυχίες, στο φαγητό. Μιλάμε ότι ο αδερφός μου περνάει πολυ καλά και χαίρομαι που τον βλεπω έτσι. Επιτέλους δηλαδή γιατί οι προηγούμενες τον ειχαν πρήξει.

Στο δε σεξουαλικό; Απλα αναφέρω ότι η κοπέλα του ζητάει συμβουλές για το τι του αρέσει. Η πίπα της ήταν κακή και έχει θεαματική βελτίωση μέσω προσπαθειών. Ετοιμάζεται να του δώσει και κώλο.

Μια εύλογη ερώτηση έχω μετά από όλα αυτά. Σε πρόσφατη συζήτηση με τον αδερφο μου, μου λέει ότι αν πάει με πόρνη, πάλι, θα έχει τύψεις. Αυτός έως τον Οκτώβριο ήταν στο φανκλαμπ του Μεταξουργείου.
Ότι δηλαδή έως και δύο εβδομάδες θα κρατιόταν αν έλλειπε η κοπέλα.

Πάνω στο διάλογο που είχαμε δεν μπορούσα να καταλάβω πού ακριβώς είναι το μεμπτό. Το περίεργο είναι ότι ούτε και αυτός (ειρωνεία ε; ). Αφού με την ιερόδουλη δεν έχεις συναίσθημα. Τότε πώς απατάς την κοπέλα σου;
Η απάτη είναι εφόσον κρύβεις μια συναισθηματική και σωματική αφοσίωσή σου σε άλλη.

Μπορεί να φταίει ότι δεν είχα σχέση έως τώρα και δεν μπορώ να το καταλάβω. Αλλά μόνο σεξουαλικές επαφές με επαγγελματίες. Παρά ταύτα, και παπάδες να μου εκανε η άλλη σε μια σχέση, δεν μπορώ να με φανταστώ χωρίς την τσάρκα, την αναζήτηση, τη γνωριμία, τα χάδια με καινούρια ανεξερεύνητα κορμιά, νέες φωνές, γέλια, εκφράσεις.
Διαφορετική υφή και μάκρος μαλλιών...

Και μια προσωπική θέση:
Το ιδανικό για εμένα είναι να συνδυάζει κανείς γκόμενα και πουτάνες. Δεν απονευρώνεται και ποτέ. Ούτε συναισθηματικά ούτε από ελλειψη ηδονής αλλά ούτε και από έλλειψη αναζήτησης.

Καλά ε; Και παραλίγο να το ξεχάσω:
Πριν καιρό μετά την πίπα στον αδερφό μου, αφού τον στράγγιξε, κάνει μια "Γκλουκ!" και τα καταπίνει...
Και τι τον ρωτάει: Μήπως σε ενοχλεί; Γιατί μου αρέσει να τα καταπίνω... :2funny:

Συνεπώς, επανέρχεται η φράση:
Τι τρεχει επιτέλους με αυτές τις ελλεεινιδες; :rolleyes:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.346
Κριτικές
1
Like
32.277
Πόντοι
8.006

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.346
Κριτικές
1
Like
32.277
Πόντοι
8.006
Άστον μωρέ να την ξεσκίσει όσο πάει,δεν θα την παντρευτεί κιόλας
Θα εχω σχεση με καποια και δεν θα το λεει σε εναν τριτο "για να μην τον στενοχωρησει"?
Και ειναι ακομη μαζι της επειδη εχουν κοινα ενδιαφεροντα στη διασκεδαση και στο φαγητο και επειδη εμαθε να παιρνει καλη πιπα?
Σοβαρα τωρα?
Καλα, εσυ προκειμενου να πηδουσες καποια, θα δεχοσουν να σε βαζει να περπατας με τα χερια, δεν το συζητω
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.322
Like
72.599
Πόντοι
12.756
Θα εχω σχεση με καποια και δεν θα το λεει σε εναν τριτο "για να μην τον στενοχωρησει"?
Και ειναι ακομη μαζι της επειδη εχουν κοινα ενδιαφεροντα στη διασκεδαση και στο φαγητο και επειδη εμαθε να παιρνει καλη πιπα?
Σοβαρα τωρα?
Καλα, εσυ προκειμενου να πηδουσες καποια, θα δεχοσουν να σε βαζει να περπατας με τα χερια, δεν το συζητω
θα της εκανε και σκηνη γιατι τον διάλεξε και οτι κατι κρυβεται πισω απο αυτη την επιλογη της
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
612
Κριτικές
21
Like
5.749
Πόντοι
1.436
Προσωπικά του έχω πει να μην παίρνει τα πράγματα πολύ σοβαρά. Οτι δηλαδή έχει μια σεξουαλική σύντροφο, περνά καλά κλπ.
Κ αν θελει να παραμεινει μαζι της οφειλει να μη δινει σημασια, να ψυχρανει το συναισθημα της ζηλειας κ να μην ερεθιζεται συναισθηματικά από τα σαδιστικά της.

Παρά ταύτα βλέπω ότι δεν μπορεί κ ότι η συγκεκριμένη δεν έχει και σκοπό να το σταματήσει (αυτό έλλειπε).

Αλλά το απόσταγμα του όλου ζητήματος το εντοπίζω στο εξής:
Ότι ο αδερφός μου τη σκέφτεται ως μέλλουσα γυναίκα του -έστω και πιθανολογικά.
Ειδάλλως, θα ήμουν με τον Sad_man

:hi:
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Θα εχω σχεση με καποια και δεν θα το λεει σε εναν τριτο "για να μην τον στενοχωρησει"?
Και ειναι ακομη μαζι της επειδη εχουν κοινα ενδιαφεροντα στη διασκεδαση και στο φαγητο και επειδη εμαθε να παιρνει καλη πιπα?
Σοβαρα τωρα?
Καλα, εσυ προκειμενου να πηδουσες καποια, θα δεχοσουν να σε βαζει να περπατας με τα χερια, δεν το συζητω

Στα 20 θα σε ενδιέφερε πολύ το τί έλεγε;

Ή θα έβλεπες μόνο το κωλαράκι της και τα στοματάκι της στην πούτσα σου;
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
612
Κριτικές
21
Like
5.749
Πόντοι
1.436
*Μέχρι και την κωλογλυφάδα που του κάνει ξέχασα να αναφέρω από τις εξελίξεις. Όλοι οι δρόμοι οδηγούν στον τίτλο του νήματος. :confused:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.346
Κριτικές
1
Like
32.277
Πόντοι
8.006
θα της εκανε και σκηνη γιατι τον διάλεξε και οτι κατι κρυβεται πισω απο αυτη την επιλογη της
Σαν το ΚΚΕ, που αν κερδισει τις εκλογες θα κανει καταγγελια οτι υπηρξε νοθεια για να πληγεί το κομμουνιστικο κινημα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Στα 20 θα σε ενδιέφερε πολύ το τί έλεγε;

Ή θα έβλεπες μόνο το κωλαράκι της και τα στοματάκι της στην πούτσα σου;
Γιατι, στα 24 (οχι 20) εισαι αναξιοπρεπής και κορόιδο?
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Πω ρε πούστη μου,πόσο χτυπιέμαι που δεν είμαι τώρα σ'αυτές τις ηλικίες

Τα βλέπω όλα αυτά τα πουτανάκια και σκέφτομαι τί γαμήσια θα έριχνα με το μυαλό που έχω τώρα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.346
Κριτικές
1
Like
32.277
Πόντοι
8.006
Πω ρε πούστη μου,πόσο χτυπιέμαι που δεν είμαι τώρα σ'αυτές τις ηλικίες

Τα βλέπω όλα αυτά τα πουτανάκια και σκέφτομαι τί γαμήσια θα έριχνα με το μυαλό που έχω τώρα.
Ρε δεν κουνας το κεφαλι σου λιγο?
Εχεις την καλυτερη ηλικια για να γαμησεις ό,τι κινειται και παραπονιεσαι?

Οσο για το "μυαλο που εχεις τωρα", δεν θα το σχολιασω.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.346
Κριτικές
1
Like
32.277
Πόντοι
8.006
Πώς γινεται ρε σαντμαν στην περιπτωση σου "everybody fucks except from you".
Γαμανε παντα οι αλλες ηλικιες, οι αλλες εθνικοτητες, τα άλλα επαγγελματα, ολα τα αλλα.

Μεγαλη συμπτωση, δεν βρισκεις?
Καποια στιγμη ΙΣΩΣ αντιληφθεις οτι ΟΠΟΙΑ ηλικια, επαγγελμα, εθνικοτητα κι αν ειχες, παλι δεν θα γαμουσες γιατι το προβλημα ειναι μεσα στο κεφαλι σου και δεν κανεις τιποτα για να το αντιμετωπισεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom