Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.958

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Τι να μου κάνει το πιοτό
σαν η καρδιά πονάει
αφότου σ’ εχασα και πια δε σε ξανάβρα
είν’ όλα μαύρα, είν’ όλα μαύρα

Τι να τα κάνω τα λεφτά
και το γλυκό μεθύσι
αφού μου άναψες εσύ φωτιά και λάβρα
είν’ όλα μαύρα, είν’ όλα μαύρα

Τι να την κάνω την ζωή
χωρίς εσένα τώρα
αφού με πρόδωσες και πήγες μ’ άλλον άντρα
είν’ όλα μαύρα, είν’ όλα μαύρα
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.239
Like
24.159
Πόντοι
6.056
Πάντως και τα γούστα κάποιων ελλεεινίδων είναι ότι να'ναι

Είδα χτες ένα 7αρι μ'έναν ατσούμπαλο με μισοξυρισμένο κεφάλι και...μουστάκι.Μουστάκι ρε φίλε :confused: .Και η τύπισσα τον φίλαγε μες στη μέση του δρόμου.Τί να πεις ρε πούστη
ρε πουστη μου δες τι κανεις εσυ και ασε τους αλλους πως την βρησκουν

σαν τις κυρατσες απο τα μπαλκονια που δεν εχουν τι να κανουν και ολη μερα κουτσομπολευουν την γειτονια κανεις
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
ρε πουστη μου δες τι κανεις εσυ και ασε τους αλλους πως την βρησκουν

σαν τις κυρατσες απο τα μπαλκονια που δεν εχουν τι να κανουν και ολη μερα κουτσομπολευουν την γειτονια κανεις
Ο Sad Man στάνταρ είναι υπέρμαχος της λογικής ''να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα''.
Είμαι απόλυτα πεπεισμένος περί ζηλοφθονίας του για συγκεκριμένα μέλη λόγω εξωτερικής τους εμφάνισης και επιτυχιών στο γυναικείο φύλο,θαυμάζοντας συγχρόνως μέλη όπως Κμαν,Εμπερορ κλπ,ενώ με τα κατά καιρούς φανταστικά παραδείγματα αταίριαστων οπτικά ζευγαριών ουσιαστικά δηλώνει τον πόθο του να τον προσέξει μια γυναικάρα...
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.239
Like
24.159
Πόντοι
6.056
Ο Sad Man στάνταρ είναι υπέρμαχος της λογικής ''να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα''.
Είμαι απόλυτα πεπεισμένος περί ζηλοφθονίας του για συγκεκριμένα μέλη λόγω εξωτερικής τους εμφάνισης και επιτυχιών στο γυναικείο φύλο,θαυμάζοντας συγχρόνως μέλη όπως Κμαν,Εμπερορ κλπ,ενώ με τα κατά καιρούς φανταστικά παραδείγματα αταίριαστων οπτικά ζευγαριών ουσιαστικά δηλώνει τον πόθο του να τον προσέξει μια γυναικάρα...
τι κακο ειναι αυτο ρε?και σου λεω αληθεια να ειναι...παιζει...
αλλη δουλεια δεν εχει αυτος μονο να κοιταει τους αλλους με ποιον/ποια/τι γαμιουνται να ερθει να το ποσταρει στις ελλεεινιδες?

η ψυχη της παρεας λεμε :uzi:
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
τι κακο ειναι αυτο ρε?και σου λεω αληθεια να ειναι...παιζει...
αλλη δουλεια δεν εχει αυτος μονο να κοιταει τους αλλους με ποιον/ποια/τι γαμιουνται να ερθει να το ποσταρει στις ελλεεινιδες?

η ψυχη της παρεας λεμε :uzi:
Φαντάσου τον σε μια παρέα,η επιτομή της τοξικότητας θα ναι ο πούστης
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.239
Like
24.159
Πόντοι
6.056
Φαντάσου τον σε μια παρέα,η επιτομή της τοξικότητας θα ναι ο πούστης
ουτε σε φορουμ δεν παλευεται ρε ο σκυλος που να τον εχεις κοντα να σε δηλητηριαζει

κοιτα ρε μαν πως θα περασεις καλα με οτι εχεις και ασε τους αλλους σαν τον μανιακο να πουμε

αηδια πια
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
ουτε σε φορουμ δεν παλευεται ρε ο σκυλος που να τον εχεις κοντα να σε δηλητηριαζει

κοιτα ρε μαν πως θα περασεις καλα με οτι εχεις και ασε τους αλλους σαν τον μανιακο να πουμε

αηδια πια
Nα δεις που αυτός είναι και χαιρέκακος
Πάμε στοίχημα?
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.239
Like
24.159
Πόντοι
6.056
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
ε δεν θα ειναι...
ολα τα κουσουρια εχει που να τον πλησιασει μουνι
αυτα τα μυριζουν οι γκομενες απο 2 τετραγωνα μακρια και σπανε στο τροχαδην
Τεφαρίκι λέμε
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.562
Πόντοι
3.656
Α ρε Μπρόκολε,εγώ έγραψα ενα γενικότερο ποστ και εσυ εκεί,τα δικά σου.
Μίλησα γενικότερα και εσύ κόλλησες σε ένα συγκεκριμένο πράγμα,με μια τύπισσα που μιλά σαν νταλικέρης...
Ναι, γιατί το γενικότερο πόστ, δεν έχει την παραμικρή σχέση με το τι αποκαλύπτει το βίντεο που ποστάρησα. Και σημειωτέον ότι γνώριζε πολύ καλά πως την βιντεοσκοπούσε. Δεν μπορώ να φανταστώ τι θα λένε όταν δεν υπάρχουν μάρτυρες μπροστά
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Πάντως και τα γούστα κάποιων ελλεεινίδων είναι ότι να'ναι

Είδα χτες ένα 7αρι μ'έναν ατσούμπαλο με μισοξυρισμένο κεφάλι και...μουστάκι.Μουστάκι ρε φίλε :confused: .Και η τύπισσα τον φίλαγε μες στη μέση του δρόμου.Τί να πεις ρε πούστη
για χιλιοστη φορα οι γυναικες εχουν την εμφανιση νο5.
παιζει ρολο μονο στην αρχικη προσεγγιση αν εισαι αγνωστος.

σε εμας ειναι νο1 η εμφανιση και μαλιστα δεν υπαρχει νο2, δεν μας νοιαζει καθολου αν η γκομενα εχει χιουμορ,χαρακτηρα, λεφτα, μορφωση, αυτα τα ζυγιζουμε αν θελουμε κατι μονιμο.

γιατι θελεις οι γυναικες να βαζουν τα ιδια κριτηρια που βαζεις εσυ ως αντρας?

φυσικα και δεν γουσταρουν τον αντρα χοντρο, αλλα γουσταρουν πχ τον χοντρο βουτσα επειδη ηταν διασημος και με χιουμορ, αυτες αυτα ζυγιζουν, ειτε για να περασουν καλα ειτε για να κανουν οικογενεια.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
για χιλιοστη φορα οι γυναικες εχουν την εμφανιση νο5.
παιζει ρολο μονο στην αρχικη προσεγγιση αν εισαι αγνωστος.

σε εμας ειναι νο1 η εμφανιση και μαλιστα δεν υπαρχει νο2, δεν μας νοιαζει καθολου αν η γκομενα εχει χιουμορ,χαρακτηρα, λεφτα, μορφωση, αυτα τα ζυγιζουμε αν θελουμε κατι μονιμο.

γιατι θελεις οι γυναικες να βαζουν τα ιδια κριτηρια που βαζεις εσυ ως αντρας?

φυσικα και δεν γουσταρουν τον αντρα χοντρο, αλλα γουσταρουν πχ τον χοντρο βουτσα επειδη ηταν διασημος και με χιουμορ, αυτες αυτα ζυγιζουν, ειτε για να περασουν καλα ειτε για να κανουν οικογενεια.

Μιλάω για όταν η γκόμενα είναι εμφανίσιμη

Αν είναι η άλλη 7αρι και πάνω και προτιμάει έναν κατώτερο σε εμφάνιση,ενώ μπορεί να βρει όσους εμφανίσιμους θέλει,εκεί σηκώνεις τα χέρια

Δεν είναι τυχαίο που πολλοί εμφανίσιμοι δεν γαμάνε τίποτα ή γαμάνε μπάζα αφού οι εμφανίσιμες τους κλάνουν
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
σε πειραζει το μουστακι μας σαντ μαν

ελα να μας τα πεις απο κοντα αν σ βασταει
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Μιλάω για όταν η γκόμενα είναι εμφανίσιμη

Αν είναι η άλλη 7αρι και πάνω και προτιμάει έναν κατώτερο σε εμφάνιση,ενώ μπορεί να βρει όσους εμφανίσιμους θέλει,εκεί σηκώνεις τα χέρια

Δεν είναι τυχαίο που πολλοί εμφανίσιμοι δεν γαμάνε τίποτα ή γαμάνε μπάζα αφού οι εμφανίσιμες τους κλάνουν
οχι δεν ισχυει.

η 7-8-9-10
αλλα και η 5-6

προτιμουν τον ωραιο απο τον ασχημο.

αλλα οταν φετος που ηταν ελευθερες το καλοκαιρι τους την επεσαν 2 ωραιοι που δεν ηξεραν να μιλησουν τους χυλοπιτιασαν
και οταν τους την επεσαν 3 ασχημοι, ο 1 απο αυτους της διασκεδαζε πολυ και του κατσανε.

αυτη ειναι η αληθεια χωνεψε το.

εσυ θα γαμαγες τις 2 ομορφες και ας ηταν γκαου και θα χυλοπιτιαζες τις 3 ασχημες γιατι εσενα σε νοιαζει και σου αρκει η ομορφια για να πας με μια γυναικα. τα αλλα μονο αν ειναι να την κρατησεις για καιρο. αλλος τροπος σκεψης δεν εχεις λογο να τις κατακρινεις επειδη βαλανε την ομορφια νο5 και νο1 την εξυπναδα ή νο2 τα λεφτα ή νο3 το χιουμορ.
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
Ο Sad Man στάνταρ είναι υπέρμαχος της λογικής ''να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα''.


αχ να ήμουνα για μια μερούλα μόνο γιδοβοσκός!
βλέπεις τα ζα, πρόβατα, κατσίκες, και οι πιο bitchy χαρακτήρες, οι γελάδες, όλη μέρα ξύνουν το τέτοιο τους, βολτούλα πέρα δώθε, άραγμα σε πηγαδάκια, ομαδικά με τον μάγκα του κοπαδιού και ούτε προβλήματα ούτε συμβατικές σχέσεις που ταλαιπωρούσαν συνομήλικους μου...

τις προάλλες, ήμουνα σε μια φάρμα και το τι είδανε τα μάτια μου δεν λέγεται....τι τα θες, άμα γεννιέσαι σε λάθος χρόνο, τόπο, είδος...
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
οχι δεν ισχυει.

η 7-8-9-10
αλλα και η 5-6

προτιμουν τον ωραιο απο τον ασχημο.

αλλα οταν φετος που ηταν ελευθερες το καλοκαιρι τους την επεσαν 2 ωραιοι που δεν ηξεραν να μιλησουν τους χυλοπιτιασαν
και οταν τους την επεσαν 3 ασχημοι, ο 1 απο αυτους της διασκεδαζε πολυ και του κατσανε.

αυτη ειναι η αληθεια χωνεψε το.

εσυ θα γαμαγες τις 2 ομορφες και ας ηταν γκαου και θα χυλοπιτιαζες τις 3 ασχημες γιατι εσενα σε νοιαζει και σου αρκει η ομορφια για να πας με μια γυναικα. τα αλλα μονο αν ειναι να την κρατησεις για καιρο. αλλος τροπος σκεψης δεν εχεις λογο να τις κατακρινεις επειδη βαλανε την ομορφια νο5 και νο1 την εξυπναδα ή νο2 τα λεφτα ή νο3 το χιουμορ.

Έλα ρε φίλε τώρα που περιμένουν πέσιμο για να βρουν άντρα

Όλες μα όλες διαλέγουν από τους γνωστούς που έχουν και χυλοπιτιάζουν οποιονδήποτε άγνωστο από δρόμο,σόσιαλ κλπ.Δεν έχει σημασία αν είναι όμορφος,αστείος κλπ αφού αν είναι άγνωστος ούτε καν του δίνουν ευκαιρία να το δείξει.

Βλέπεις πλέον κάτι πράγματα,να'ναι ένα μπάζο και να'χει 20-30 εμφανίσιμους γυμνασμένους να την παρακαλάνε στα σοσιαλ κι αυτή να προτιμάει έναν χάλια γνωστό της
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Έλα ρε φίλε τώρα που περιμένουν πέσιμο για να βρουν άντρα

Όλες μα όλες διαλέγουν από τους γνωστούς που έχουν και χυλοπιτιάζουν οποιονδήποτε άγνωστο από δρόμο,σόσιαλ κλπ.Δεν έχει σημασία αν είναι όμορφος,αστείος κλπ αφού αν είναι άγνωστος ούτε καν του δίνουν ευκαιρία να το δείξει.

Βλέπεις πλέον κάτι πράγματα,να'ναι ένα μπάζο και να'χει 20-30 εμφανίσιμους γυμνασμένους να την παρακαλάνε στα σοσιαλ κι αυτή να προτιμάει έναν χάλια γνωστό της
αμα τις πουν ωραια αστεια και οι ωραιοι απο το φεησμπουκ , θα βγουν και με αυτον.

εγω απο τις 5 τελευταιες γκομενες 1 μονο μου την γνωρισε φιλη , οι αλλες ηταν αγνωστες και πηγα και τους μιλησα εγω.

και οπως εχω ξαναπει δεν ειμαι εμφανισιμος για να εχω το πλεονεκτημα της πρωτης εικονας.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.902
Like
1.442
Πόντοι
216
αχ να ήμουνα για μια μερούλα μόνο γιδοβοσκός!
βλέπεις τα ζα, πρόβατα, κατσίκες, και οι πιο bitchy χαρακτήρες, οι γελάδες, όλη μέρα ξύνουν το τέτοιο τους, βολτούλα πέρα δώθε, άραγμα σε πηγαδάκια, ομαδικά με τον μάγκα του κοπαδιού και ούτε προβλήματα ούτε συμβατικές σχέσεις που ταλαιπωρούσαν συνομήλικους μου...

τις προάλλες, ήμουνα σε μια φάρμα και το τι είδανε τα μάτια μου δεν λέγεται....τι τα θες, άμα γεννιέσαι σε λάθος χρόνο, τόπο, είδος...

Μια τετοια φαρμα θελω...
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Μιλάω για όταν η γκόμενα είναι εμφανίσιμη

Αν είναι η άλλη 7αρι και πάνω και προτιμάει έναν κατώτερο σε εμφάνιση,ενώ μπορεί να βρει όσους εμφανίσιμους θέλει,εκεί σηκώνεις τα χέρια

Δεν είναι τυχαίο που πολλοί εμφανίσιμοι δεν γαμάνε τίποτα ή γαμάνε μπάζα αφού οι εμφανίσιμες τους κλάνουν
πολλες προτιμουν το προξενιο για αυτο βλεπεις καλα μουνακια με μαπες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom