Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.149
Πόντοι
6.056
Να λέμε την αλήθεια,μετά από μια ηλικία που οι φίλοι ο ένας μετά τον άλλο χάνονται απ'τη ζωή σου,δεν γίνεται να'σαι και χωρίς μουνί.Θα περιθωριοποιηθείς εντελώς,ειδικά στην Ελλάδα.

Αυτή είναι η ιστορία της ζωής σου σαντ ;
οχι

δεν εχει ηλικια η περιθωριοποιηση στη ζωη του σαντμαν

ετσι γεννηθηκε 2 ποδια 2 χερια 1 κεφαλι 1περιθωριοποιηση 2 αυτια
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.935
Πόντοι
12.756
Ετσι οπως εχουν ερθει τα πανω-κατω κι η ΒΙΑΙΗ φτωχοποιηση των Ελληνων εχει συμβει,ποσο δε μαλλον τωρα με την κορονα,που τα παντα διαλυθηκαν,ανεργια και φτωχεια εχουν πιασει ταβανι,θα πρεπει οι ελεηνίδες να αναθεωρησουν ΑΜΕΣΑ και να προσγειωθουν στην πραγματικοτητα,δεν μπορουν να ζητανε λεφτα για shopping therapy και αλλες τετοιες λαλακιες,την στιγμη που δεν υπαρχει σαλιο ( οπως ελεγε κι ενας πασοκος καποτε,Λοβερδος ).
οσο περιμενεις να γινει αυτο τσιμπα τιποτα απο τα εβερεστ...
θα πεινασεις
Το εχω ξαναγραψει.Η κριση προσγειωσε αρκετες καριολες και τωρα με τον κοβιντ ακομα περισσοτερες.Αχνοφαινεται μια δεσμη φωτος στο τουνελ.Εξαλλου οι φραγκατοι μειωθηκαν αρκετα και οι πλουσιοι που εμειναν εγιναν πιο αδιστακτοι και ψωνιζουν απο τον αφρο πολυ πιο ευκολα
συμφωνω παιζουν πολυ περισσοτερο
η εμεις ομορφυναμε η γεμισε ο τοπος πουστρονια

αλλα η μαλακια τους βγαινει αργα η γρηγορα (αν την εχουν και ειναι μαλακισμενες)
εχει και καλα κομματια και σωστα δεν τσουβαλιαζω ποτε..

γενικα μιλαω
Δεν διαφωνω μαζι σου πουθενα τονισα οτι ποσοτικα οι ξεκωλιαρες ειναι η φαινονται λιγοτερες:grin:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
δεν εχει ηλικια η περιθωριοποιηση στη ζωη του σαντμαν

ετσι γεννηθηκε 2 ποδια 2 χερια 1 κεφαλι 1περιθωριοποιηση 2 αυτια

Έχει και λάθος εντυπώσεις όμως. Δεν έχει καταλάβει , ότι τα προξενιά από παρέες , φτάνουν το πολύ μέχρι ηλικία σπουδών σε όσους σπουδάζουν !
Μέγα τέλος. Νομίζει ότι ο 30ρης τατουαζάς μουσάτος βρίσκει γκόμενα επειδή έχει 50 κολλητούς μαλάκες ίδιους με αυτόν .
ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΛΑΘΟΣ. ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΦΩΣ.

Γενικά έχει 1000 ηλίθιες εξηγήσεις για το ότι είναι παρθένος λίγο πριν τα 40 .
Όλες εκτός πραγματικότητας.

Αν του πει κανείς την αλήθεια, θα του πει ότι είναι αγάμητος κι εκείνος.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.149
Πόντοι
6.056
δεν εχει ηλικια η περιθωριοποιηση στη ζωη του σαντμαν

ετσι γεννηθηκε 2 ποδια 2 χερια 1 κεφαλι 1περιθωριοποιηση 2 αυτια

Έχει και λάθος εντυπώσεις όμως. Δεν έχει καταλάβει , ότι τα προξενιά από παρέες , φτάνουν το πολύ μέχρι ηλικία σπουδών σε όσους σπουδάζουν !
Μέγα τέλος. Νομίζει ότι ο 30ρης τατουαζάς μουσάτος βρίσκει γκόμενα επειδή έχει 50 κολλητούς μαλάκες ίδιους με αυτόν .
ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΛΑΘΟΣ. ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΦΩΣ.

Γενικά έχει 1000 ηλίθιες εξηγήσεις για το ότι είναι παρθένος λίγο πριν τα 40 .
Όλες εκτός πραγματικότητας.

Αν του πει κανείς την αλήθεια, θα του πει ότι είναι αγάμητος κι εκείνος.
αμυντικος μηχανισμος για να μη χαζεψει

δεν καταπινεται να ξερει οτι το καθε μουνι που λοκαρει απο το παγκακι τρωγοντας σπορια μετα απο λιγο ξεμουνιαζεται ανηλεως
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Το εχω ξαναγραψει.Η κριση προσγειωσε αρκετες καριολες και τωρα με τον κοβιντ ακομα περισσοτερες.Αχνοφαινεται μια δεσμη φωτος στο τουνελ.Εξαλλου οι φραγκατοι μειωθηκαν αρκετα και οι πλουσιοι που εμειναν εγιναν πιο αδιστακτοι και ψωνιζουν απο τον αφρο πολυ πιο ευκολα

Παπάρια τις προσγείωσε.

Προτιμούν να μένουν αγάμητες ή να γαμιούνται με ανωτέρους τους στη δουλειά,γυμναστές,σκύλους κλπ.

Μόνο πιτσιρίκες γαμιούνται και κάνουν σχέσεις εύκολα,αλλά έχουμε πει εκεί πρέπει να'σαι συνομήλικος

Γενικά η κατάσταση πάει απ'το κακό στο χειρότερο,η αγαμία πάει σύννεφο σε ανύπαντρους και όσους δεν έχουν σχέση



 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Αν ειναι κατωτερη οικονομικα αλλα και σε εμφανιση εσυ που την παντρευτηκες εισαι κακογουστος...αν δεν βλεπεσαι ειστε ταιριαστο ζευγαρι...αν βλεπεσαι τοτε εχεις προβλημα ορασης και εχεις συνειδητοποιησει οτι δεν μπορεις να διεκδικησεις τιποτα καλυτερο σε καμμια πτυχη της ζωης σου και καταντας να πεθαινεις καθε μερα και απο λιγο.Ο ορισμος της μιζεριας...και θα βρεις καποια να ζμπρωχνεις οταν θα εκπεμπεις αποτυχια;Χλωμο...

Φίλε, αυτό είναι σχετικό πάντα και με τα γούστα της κοινωνίας. Να θυμόμαστε πάντα ότι το τι θεωρεί η κοινωνία κατώτερη εμφάνιση δεν είναι πάντα του γούστου του αντρός. Το παράδειγμα στις φωτό

82f.png


:tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth:

 

Συνημμένα

  • c3c52e_7668996.jpg
    c3c52e_7668996.jpg
    305,6 KB · Εμφανίσεις: 22

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.935
Πόντοι
12.756
Το εχω ξαναγραψει.Η κριση προσγειωσε αρκετες καριολες και τωρα με τον κοβιντ ακομα περισσοτερες.Αχνοφαινεται μια δεσμη φωτος στο τουνελ.Εξαλλου οι φραγκατοι μειωθηκαν αρκετα και οι πλουσιοι που εμειναν εγιναν πιο αδιστακτοι και ψωνιζουν απο τον αφρο πολυ πιο ευκολα

Παπάρια τις προσγείωσε.

Προτιμούν να μένουν αγάμητες ή να γαμιούνται με ανωτέρους τους στη δουλειά,γυμναστές,σκύλους κλπ.

Μόνο πιτσιρίκες γαμιούνται και κάνουν σχέσεις εύκολα,αλλά έχουμε πει εκεί πρέπει να'σαι συνομήλικος

Γενικά η κατάσταση πάει απ'το κακό στο χειρότερο,η αγαμία πάει σύννεφο σε ανύπαντρους και όσους δεν έχουν σχέση
Τοσο τραγικα μονο εσυ τα βλεπεις ρε μαν:grin:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Εγώ ξέρω πενηντάρηδες που γαμάνε 20ρες , ίδια ηλικία με την κόρη τους.

Αλλά δεν ήταν παρθένοι στα 35 και τα 40 .
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.935
Πόντοι
12.756
Εγώ ξέρω πενηντάρηδες που γαμάνε 20ρες , ίδια ηλικία με την κόρη τους.

Αλλά δεν ήταν παρθένοι στα 35 και τα 40 .
α φρεσκα μουνακια...απο τα 45 τα σταματησα αναγκαστικα :(
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.149
Πόντοι
6.056

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.149
Πόντοι
6.056
Παπάρια τις προσγείωσε.

Προτιμούν να μένουν αγάμητες ή να γαμιούνται με ανωτέρους τους στη δουλειά,γυμναστές,σκύλους κλπ.

Μόνο πιτσιρίκες γαμιούνται και κάνουν σχέσεις εύκολα,αλλά έχουμε πει εκεί πρέπει να'σαι συνομήλικος

Γενικά η κατάσταση πάει απ'το κακό στο χειρότερο,η αγαμία πάει σύννεφο σε ανύπαντρους και όσους δεν έχουν σχέση
σταματα ρε απιθανε...

ολες γαμιουνται με ενα μαλακα που εχουν καβα εκτος απο κατι σαπιες που γυρναν ολη μερα με σταρακια μαυρα που εγιναν γκρι απο τη μπουγαδα και μαυρη ριζα 12 ποντους στο καποτε ξανθο μαλλι
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Έχει και λάθος εντυπώσεις όμως. Δεν έχει καταλάβει , ότι τα προξενιά από παρέες , φτάνουν το πολύ μέχρι ηλικία σπουδών σε όσους σπουδάζουν !
Μέγα τέλος. Νομίζει ότι ο 30ρης τατουαζάς μουσάτος βρίσκει γκόμενα επειδή έχει 50 κολλητούς μαλάκες ίδιους με αυτόν .
ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΛΑΘΟΣ. ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΦΩΣ.

Πες μας ένας 30-40 χρονών ας πούμε,που είναι εκτος κύκλων και παρεών,πώς βρίσκει γυναίκα στην Ελλάδα

Ή απ'τα σόσιαλ ή αν έχει καμια ελεύθερη στη δουλειά του.

Αν δεν βρίσκει απ'αυτά,μένει μόνος και αγάμητος









 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.149
Πόντοι
6.056
Έχει και λάθος εντυπώσεις όμως. Δεν έχει καταλάβει , ότι τα προξενιά από παρέες , φτάνουν το πολύ μέχρι ηλικία σπουδών σε όσους σπουδάζουν !
Μέγα τέλος. Νομίζει ότι ο 30ρης τατουαζάς μουσάτος βρίσκει γκόμενα επειδή έχει 50 κολλητούς μαλάκες ίδιους με αυτόν .
ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΛΑΘΟΣ. ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΦΩΣ.

Πες μας ένας 30-40 χρονών ας πούμε,που είναι εκτος κύκλων και παρεών,πώς βρίσκει γυναίκα στην Ελλάδα

Ή απ'τα σόσιαλ ή αν έχει καμια ελεύθερη στη δουλειά του.

Αν δεν βρίσκει απ'αυτά,μένει μόνος και αγάμητος
πιασε κουβεντα ρε

ασχετο στο φιλικο και βλεπεις που παει...


τι σου λεω τωρα ε?
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Εγώ πάντως βλέπω πολλά ζευγαράκια αλλά και πολλά μπακουρια όταν βγαίνω έξω για βόλτα. Κάτι ψωλο παρέες 5 και 6 άτομα. Οι γκόμενές όλες με ψυχολογικά αλλά κοιτάνε και παίζει το ματάκι τους. Πραγματικά βγαίνω έξω για περπάτημα με καφεδια(κατεβασμένη μάσκα) και όποτε περνάω δίπλα από γκομενάκι πάντα ρίχνει βλέφαρο. Αυτό καθημερινή εν ώρα δουλειας πρωινό η αν πήγαινα φάση για ψώνια δεν το έβλεπα και πολύ. Κάτι μου λέει ότι οι Ελληνίδες φρίκαραν με τον covid και δεν αντέχουν χωρίς πουτσα.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Εγώ πάντως βλέπω πολλά ζευγαράκια αλλά και πολλά μπακουρια όταν βγαίνω έξω για βόλτα. Κάτι ψωλο παρέες 5 και 6 άτομα. Οι γκόμενές όλες με ψυχολογικά αλλά κοιτάνε και παίζει το ματάκι τους. Πραγματικά βγαίνω έξω για περπάτημα με καφεδια(κατεβασμένη μάσκα) και όποτε περνάω δίπλα από γκομενάκι πάντα ρίχνει βλέφαρο. Αυτό καθημερινή εν ώρα δουλειας πρωινό η αν πήγαινα φάση για ψώνια δεν το έβλεπα και πολύ. Κάτι μου λέει ότι οι Ελληνίδες φρίκαραν με τον covid και δεν αντέχουν χωρίς πουτσα.

Παίζει μάτι αλλά μόνο όταν ξέρουν ότι δεν θα τους την πέσεις

Στη μέση του δρόμου,μέσα από κανα αμάξι κλπ

Αν κάθονται κάπου,μαγαζί,παγκάκι,παραλία,ούτε ασχολούνται
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Χωρίς να θέλω να δικαιώνω Σαντ, δεν έχει άδικο σε αυτό που λέει όσον αφορά τα μαγαζια και τον καφενέ, έχει τύχει να κάνω πιο εύκολα παιχνίδι στον δρόμο παρά στο μπάρ που σχεδόν 95% έτρωγα τα μούτρα μου. Βέβαια και πρό-καραντίνας.

ασχετο αλλα τι before και after λεει αυτη δεν εχασε γραμμαριο που τα ειδαν τα 100παουντς
μηπως το ρουχο ζυγιζε τοσο? :boff:

Έννοια σου και το καταλαβαίνει την διαφορά ο...αρχιτέκτωνας.:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.149
Πόντοι
6.056
Παίζει μάτι αλλά μόνο όταν ξέρουν ότι δεν θα τους την πέσεις

Στη μέση του δρόμου,μέσα από κανα αμάξι κλπ

Αν κάθονται κάπου,μαγαζί,παγκάκι,παραλία,ούτε ασχολούνται
μηπως σε κοιτανε τρομαγμενες?

σοβαρα ρωταω

ηξερα εναν μαλακα στο γυμναστηριο μου λεει μια μερα "δεν σταυρωνω μουνι ρε τι κακο ειναι αυτο?"

λεω γιατι τι φαση? και μου κανει μια "τις μιλαω και τρομαζουν και μαζευονται σαν γατια"

νορμαλ ο τυπος ουτε σαικο ουτε χαλια απλα δεν το εχει και γινεται αγαρμπος
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.149
Πόντοι
6.056
μηπως εισαι εσυ ρε βλακα γιωργο?

αλλα να μου πεις γυμναστηριο θα ειδες μονο στο νετ φανταζομαι
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Εγώ πάντως βλέπω πολλά ζευγαράκια αλλά και πολλά μπακουρια όταν βγαίνω έξω για βόλτα. Κάτι ψωλο παρέες 5 και 6 άτομα. Οι γκόμενές όλες με ψυχολογικά αλλά κοιτάνε και παίζει το ματάκι τους. Πραγματικά βγαίνω έξω για περπάτημα με καφεδια(κατεβασμένη μάσκα) και όποτε περνάω δίπλα από γκομενάκι πάντα ρίχνει βλέφαρο. Αυτό καθημερινή εν ώρα δουλειας πρωινό η αν πήγαινα φάση για ψώνια δεν το έβλεπα και πολύ. Κάτι μου λέει ότι οι Ελληνίδες φρίκαραν με τον covid και δεν αντέχουν χωρίς πουτσα.

Παίζει μάτι αλλά μόνο όταν ξέρουν ότι δεν θα τους την πέσεις

Στη μέση του δρόμου,μέσα από κανα αμάξι κλπ

Αν κάθονται κάπου,μαγαζί,παγκάκι,παραλία,ούτε ασχολούνται


Μολις γυρισα απο πρωινη βολτουλα(Γρηγορο τζοκινγκ και ετσι).Επαιξα και μπαλιτσα με ενα μουνακι μεσα στο αμαξι.Σταματημενη στο φαναρι(στο δευτερο αμαξι στην σειρα)εγω περιμενω και καλα να αναψει το πρασινο.Την μπανιζω με μπανιζει και τωρα παιζει ενα επιμονο κοιταγμα για περιπυ 5,6 δευτερολεπτα.Αναβει πρασινο τις κλεινω ματακι και γελαει.Καλουτσικο μουνακι μελαχρινο,πρεπει να ειχε λιγα κιλακια αν και δεν μπορουσα να δω καλα μεσα στο αμαξι.Παντως σε γενικες γραμμες ο κοσμος τα επαιξε.Ολοι εξω με τα σκυλια τους,αλλοι τρεχουν,αλλοι αραζουν με καφε και κατεβασμενη μασκα....δυσκολα τα πραγματα.:confused::confused::confused:
 

funkyxxxxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.534
Κριτικές
1
Like
3.103
Πόντοι
456
Τελικα ο sadman πρεπει να γαμαει 3 διαφορετικες την εβδομαδα και να μας δουλευει...:P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom