Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (0 μέλη και 43 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Αυτό είναι σενάριο από ταινία ρε φίλε......ποσά αλλά φίδια ακόμα?

Έχεις δίκιο τύπε.
Πουλάω μούρη για ένα γνωστό μου από τη γειτονιά.

Μεγάλα οφέλη από αυτό θα έχω, δεν βλέπεις ;;;
Είναι ξεκάθαρο το κίνητρο που το κάνω !
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Το μόνο που ... προέκυψε, μια γειτόνισσα με εκτίμησε που κατέβασα σκουπίδια και ήμουν με αμάνικη φανέλα. Ενώ είχε 2 C.
Μου είπε ότι με ... είχε δει μόνο με σακάκια και ήμουν σέξυ με τη φανέλα !!!!!!

Πού τα σκέφτεσαι ρε Λάκη;:2funny:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.527
Κριτικές
62
Like
45.236
Πόντοι
9.297
2βαθμοι;Στο Νευροκοπι μενεις ρε μαν;
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.492
Κριτικές
1
Like
7.531
Πόντοι
2.306
Αυτό είναι σενάριο από ταινία ρε φίλε......ποσά αλλά φίδια ακόμα?

Έχεις δίκιο τύπε.
Πουλάω μούρη για ένα γνωστό μου από τη γειτονιά.

Μεγάλα οφέλη από αυτό θα έχω, δεν βλέπεις ;;;
Είναι ξεκάθαρο το κίνητρο που το κάνω !
Πάντως η ταινία είναι πρόσφατη και λέγεται the laundromat. αφορά τα Panama papers.
O Μπαμπας βέβαια στην ταινία δίνει στη κόρη μετοχές αξίας 10 Μυρίων Ευρώ για την σιωπή της....και τελικά οι μετοχες αξίζουν 200 δολάρια, κοινώς εξαπατά και την κόρη του!
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Πάντως η ταινία είναι πρόσφατη και λέγεται the laundromat. αφορά τα Panama papers.
O Μπαμπας βέβαια στην ταινία δίνει στη κόρη μετοχές αξίας 10 Μυρίων Ευρώ για την σιωπή της....και τελικά οι μετοχες αξίζουν 200 δολάρια, κοινώς εξαπατά και την κόρη του!

Είδες ;;
Έχεις δει σε ταινία μάγκες 50ρηδες που γαμάνε μικρές !

Υπάρχουν και στα αλήθεια πάντως.

Και ο σαντ, έχει δει πήδημα σε τσόντες.

 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.451
Like
795
Πόντοι
96
Απάντηση στον Τhe Wolf μια που δεν μπορώ να κάνω παράθεση λόγω εκσυχρονισμού της ιστοσελίδας μας :uglystupid:

Φίλε δεν διαφωνήσω , αλλά υπάρχει και το ανάποδο.Γνωστός μου εμφανίσημος όταν σπούδαζε στην Γαλλία και όπου δούλευε και σε βενζινάδικο εκεί για να πληρώνει δίδακτρα, ενοίκια κτλπ γαμούσε και έδερνε με γαλλίδες , άλλες φοιτήτριες και ήταν μια χαρά.Γύρισε εδώ και στην κυριολεξία έφαγε τα μούτρα του .Δεν μπορούσε να βρει Ελλεϊνίδα που να βλέπεται γιατίι γυρίζοντας μεγάλος ήταν έξω από παρέες , κύκλούς κτλπ.Κατέλειξε ότι δεν μπορεί να κάνει κάτι εδώ σε σχέσεις και δουλεύει στην Ευρωτράπεζα και Σαββατοκύριακα αφού το πήρε απόφαση ότι Ελλεϊνίδα τέλος.Ζει στο πατρικό του. :(
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.455
Κριτικές
14
Like
4.577
Πόντοι
746
Η αληθεια ειναι οτι οποιος εχει ζησει εξωτερικο δεν μπορει να ασχοληθει με τις Ελε-ι-νιδες...

Ειναι ζωα...!
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.242
Κριτικές
81
Like
8.014
Πόντοι
7.865
Ελληνίδα, κολλημένη με τη μάνα της, δεν απογαλακτιζεται ούτε στα 40+, όταν βλέπει τον συζηγο έστω να μιλάει στη μάνα του τον χαρακτηρίζει μαμακια ενώ η ίδια είναι κολλημένη στον κωλο της μάνας της, όταν ο άντρας χάνει την υπομονή κλαίγεται ότι την παρατάει μόνη της με τα παιδιά, ψάχνει σαν αρπακτικό τον επόμενο χάχα που θα βρει, δεν ξέρω αν είναι μόνο οι ελεηνιδεσ η όλες οι γυναίκες έτσι....
Εννοείται.Μα σε θέλουν αποκομμένο απο την προηγούμενη ζωή σου.Αν το βάλεις κάτω σχεδόν κανένας παντρεμένος πλέον,δεν διατηρεί τις φιλίες που είχε πρίν παντρευτεί ή απλά γίνονται τυπικές.Η σχέση με τους δικούς του θα είναι επίσης κάπως τυπικές,καθώς η μέση ελλεινίδα δεν γουστάρει πεθερικά,αλλά σου φορτώνει τους δικούς της,τους οποίους ξέρω περιπτώσεις που τους ξενοίκιασαν τα σπίτια και τους έφεραν στο δικό τους και τους τρώει ο μαλάκας στη μουρη,αλλά για να μιλήσει στην μάνα του πρέπει να κάνει αίτηση.Και ο μαμάκιας είναι ο άντρας.Εκείνη που μιλάμε 40 φορές την ημέρα με την μάνα της και λένε ότι μαλακία μπορείς να φανταστείς,όχι.Δεν φταίνε αυτές.Πλέον έχω μεγαλώσει πολύ και γενικά έχω δεί πολλά σκατά στη ζωή μου και παραδέχτηκα όλους όσους την έκαναν με το που ξεκίνησαν όλα αυτα και δεν λογάριασαν τίποτε.Και τι σημαίνει έχω παιδιά;Τι σημαίνει αφήνω το σπίτι μου;Τίποτε.Και εκεί να έμενες τα παιδιά σου θα ειχαν για πατέρα ένα άτομο αξιολύπητο που δεν θα το σέβεται κανείς.Και όχι μονο αυτό,αλλά και εναντίον σου θα είνια καθώς όλη μέρα θα ακούνε για τον άχρηστο τον πατέρα τους και θα τον βλέπουν να αργοπεθαίνει.Όχι ρε πούστη.Δρόμο και μάλιστα γρήγορα.Και όχι απλά δρόμο,αλλά σε σημείο να τα τρώς όλα και να μην δίνεις τίποτε ούτε στην γυναίκα σου,ούτε και στα παιδιά σου,για να καταλάβουν όλοι την διαφορά μεταξύ χρήσιμου και απαραίτητου.Γιατί και μια σερβιέτα είναι χρήσιμη,αλλά όταν χρησιμοποιηθεί πάει στα σκουπίδια και την σιχαίνεσαι κιόλας..Ενώ ο απαραίτητος χρήζει σεβασμού.Και όχι,δεν είναι όλες οι γυναίκες έτσι.Εδώ είναι οι χειρότερες.Μακράν.Ακομα και στην πολιτισμένη δύση υπάρχει σεβασμός,καθώς ναι μεν δεν έχουν πολλές εφαγές μεταξύ τους,αλλά σου λέει είναι ο γονιός σου και τέλος.Αντίστοιχα σε άλλες χώρες της βαλκανικής η κοινωνία η ίδια θα σε χέσει αν είσαι καμία μαλακισμένη απέναντι στα πεθερικά σου.Σου λέει πλέιν παντρεύτηκες και ανήκεις ασε αυτή την οικογένεια και οφείλεις να τους σεβαστείς.Τώρα δεν μιλάμε για ακραίες περιπτώσεις,τύπου 7 θανάσιμες πεθερές,αλλά για νορμάλ πράγματα.Γενικά έχον μπερδέψει πολλάπράγματα οι εδώ γυναίκες.Δεν γίνεται κυρία μου να είσαι γατούλα και αδύναμη ή ανεξάρτητη και χειραφετημένη.Θυμάμαι κάποτε εις Παρισίους που σπούδαζα,πως οι φεμινίστριες έκανα πορείες εναντίον τέτοιου είδους γυναικών με το αίτημα να σταματήσυν να δηλώνουν φεμινίστριες και να μην ντροπιάζουν το κίνημα.Θυμάμαι μια οπτασία να μιλάει με τηλεβόα έξω απο το πανεπιστήμιο και να τους λέει "Θα είστε ή γυναίκες ανεξάρτητες ή σκλάβες και όχι ότι σαν συμφέρει και όποτε σαν συμφέρει".Βεβαια αυτά ήταν πολύ παλιά...Πλέον και εκεί μαθαίνουν την πουτανιά και την κουτοπονηριά των ελλεϊνίδων.
 

The_Wolf

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2020
Μηνύματα
21
Like
22
Πόντοι
0
Reznov
]τυπε εγραψα πριν καιρο οτι εφυγα απο το σπιτι στα 20 γιατι ηθελα τον χωρο μου να κανω οτι γουσταρω
μαντεψε...
μου την επεσαν κατι 40-50ριδες "μαμα καφε" και εκραξαν τους φανηκε αδιανοητο λεμε
ενας μου ειπε οτι το λεω για να κανω τον "μαγκα" στο νετ

Κλασικη ιστορια μου θυμιζει εναν φιλο μου που πηγε στο Λονδινο και εβγαζε κανα 1600 ευρω στην αρχη. Η οικογενεια του του ελεγε οτι δεν συμφερει οικονομικα και οτι περισσοτερα αποταμιευε ζωντας στο πατρικο του. Διαφοροι φιλοι και γνωστοι γελουσαν γιατι ζουσε σαν Πακιστανος σε δωματιο, στη βροχη, στο κρυο και ελεγαν "σαν την Ελλαδα δεν εχει". Λιγα χρονια αργοτερα ο φιλος μου δουλευει σαν πληροφορικαριος και καθαριζει πανω απο 4Κ λιρες. Ολο την ωρα ταξιδια κανει(προ Covid) σε Πραγες, Παρισιa, Βαρκελωνες. Την ιδια στιγμη οι κλασικοι μαμοθρεφτοι ελληναραδες δουλεουν σερβιτοροι, συζητανε για την μεγαλη τους αγαπη το Μαρακι απο το Χολαργο και κανουν σεξ στα αμαξια(αν εχουν) σαν πιτσιρικαδες. Οπου ναναι θα πρεπει να παντρευτουν αλλιως θα ακουνε ολη μερα γκρινια στο σπιτι απο τη μαμα :2funny::2funny::2funny:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Reznov

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.149
Πόντοι
6.056
Reznov
]τυπε εγραψα πριν καιρο οτι εφυγα απο το σπιτι στα 20 γιατι ηθελα τον χωρο μου να κανω οτι γουσταρω
μαντεψε...
μου την επεσαν κατι 40-50ριδες "μαμα καφε" και εκραξαν τους φανηκε αδιανοητο λεμε
ενας μου ειπε οτι το λεω για να κανω τον "μαγκα" στο νετ

Κλασικη ιστορια μου θυμιζει εναν φιλο μου που πηγε στο Λονδινο και εβγαζε κανα 1600 ευρω στην αρχη. Η οικογενεια του του ελεγε οτι δεν συμφερει οικονομικα και οτι περισσοτερα αποταμιευε ζωντας στο πατρικο του. Διαφοροι φιλοι και γνωστοι γελουσαν γιατι ζουσε σαν Πακιστανος σε δωματιο, στη βροχη, στο κρυο και ελεγαν "σαν την Ελλαδα δεν εχει". Λιγα χρονια αργοτερα ο φιλος μου δουλευει σαν πληροφορικαριος και καθαριζει πανω απο 4Κ λιρες. Ολο την ωρα ταξιδια κανει(προ Covid) σε Πραγες, Παρισιa, Βαρκελωνες. Την ιδια στιγμη οι κλασικοι μαμοθρεφτοι ελληναραδες δουλεουν σερβιτοροι, συζητανε για την μεγαλη τους αγαπη το Μαρακι απο το Χολαργο και κανουν σεξ στα αμαξια(αν εχουν) σαν πιτσιρικαδες. Οπου ναναι θα πρεπει να παντρευτουν αλλιως θα ακουνε ολη μερα γκρινια στο σπιτι απο τη μαμα :2funny::2funny::2funny:
μαν φαντασου να ελαγα οτι εμενα σε καμια βιλα σαν του λεμπρον...

με μια θεομουρλη φοιτητρια φιλοσοφικης συγκατοικουσα σε ενα 2ρι που εβλεπε σε τοιχο :2funny:

τωρα οκ αξιωθηκα και πηρα σπιτι της προκοπης και ειμαι οκ αλλα γαμα το αυτο

πλακα ειχαν οι χαζομαμοθρευτοι που τους φαινοταν αδιανοητο να φυγεις απο το πατρικο σου στα 20 και χασκογελουσαν τα ζωα 40χρονων μαλακες "μαμα καφε"
θελουν και να το παιξουν γαμιαδες και κοσμογυρισμενοι τα οργια

ουρτ μοσχαρια λεμε :birdman:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 131614

Επισκέπτης
Ελληνίδα, κολλημένη με τη μάνα της, δεν απογαλακτιζεται ούτε στα 40+, όταν βλέπει τον συζηγο έστω να μιλάει στη μάνα του τον χαρακτηρίζει μαμακια ενώ η ίδια είναι κολλημένη στον κωλο της μάνας της, όταν ο άντρας χάνει την υπομονή κλαίγεται ότι την παρατάει μόνη της με τα παιδιά, ψάχνει σαν αρπακτικό τον επόμενο χάχα που θα βρει, δεν ξέρω αν είναι μόνο οι ελεηνιδεσ η όλες οι γυναίκες έτσι....
Εννοείται.Μα σε θέλουν αποκομμένο απο την προηγούμενη ζωή σου.Αν το βάλεις κάτω σχεδόν κανένας παντρεμένος πλέον,δεν διατηρεί τις φιλίες που είχε πρίν παντρευτεί ή απλά γίνονται τυπικές.Η σχέση με τους δικούς του θα είναι επίσης κάπως τυπικές,καθώς η μέση ελλεινίδα δεν γουστάρει πεθερικά,αλλά σου φορτώνει τους δικούς της,τους οποίους ξέρω περιπτώσεις που τους ξενοίκιασαν τα σπίτια και τους έφεραν στο δικό τους και τους τρώει ο μαλάκας στη μουρη,αλλά για να μιλήσει στην μάνα του πρέπει να κάνει αίτηση.Και ο μαμάκιας είναι ο άντρας.Εκείνη που μιλάμε 40 φορές την ημέρα με την μάνα της και λένε ότι μαλακία μπορείς να φανταστείς,όχι.Δεν φταίνε αυτές.Πλέον έχω μεγαλώσει πολύ και γενικά έχω δεί πολλά σκατά στη ζωή μου και παραδέχτηκα όλους όσους την έκαναν με το που ξεκίνησαν όλα αυτα και δεν λογάριασαν τίποτε.Και τι σημαίνει έχω παιδιά;Τι σημαίνει αφήνω το σπίτι μου;Τίποτε.Και εκεί να έμενες τα παιδιά σου θα ειχαν για πατέρα ένα άτομο αξιολύπητο που δεν θα το σέβεται κανείς.Και όχι μονο αυτό,αλλά και εναντίον σου θα είνια καθώς όλη μέρα θα ακούνε για τον άχρηστο τον πατέρα τους και θα τον βλέπουν να αργοπεθαίνει.Όχι ρε πούστη.Δρόμο και μάλιστα γρήγορα.Και όχι απλά δρόμο,αλλά σε σημείο να τα τρώς όλα και να μην δίνεις τίποτε ούτε στην γυναίκα σου,ούτε και στα παιδιά σου,για να καταλάβουν όλοι την διαφορά μεταξύ χρήσιμου και απαραίτητου.Γιατί και μια σερβιέτα είναι χρήσιμη,αλλά όταν χρησιμοποιηθεί πάει στα σκουπίδια και την σιχαίνεσαι κιόλας..Ενώ ο απαραίτητος χρήζει σεβασμού.Και όχι,δεν είναι όλες οι γυναίκες έτσι.Εδώ είναι οι χειρότερες.Μακράν.Ακομα και στην πολιτισμένη δύση υπάρχει σεβασμός,καθώς ναι μεν δεν έχουν πολλές εφαγές μεταξύ τους,αλλά σου λέει είναι ο γονιός σου και τέλος.Αντίστοιχα σε άλλες χώρες της βαλκανικής η κοινωνία η ίδια θα σε χέσει αν είσαι καμία μαλακισμένη απέναντι στα πεθερικά σου.Σου λέει πλέιν παντρεύτηκες και ανήκεις ασε αυτή την οικογένεια και οφείλεις να τους σεβαστείς.Τώρα δεν μιλάμε για ακραίες περιπτώσεις,τύπου 7 θανάσιμες πεθερές,αλλά για νορμάλ πράγματα.Γενικά έχον μπερδέψει πολλάπράγματα οι εδώ γυναίκες.Δεν γίνεται κυρία μου να είσαι γατούλα και αδύναμη ή ανεξάρτητη και χειραφετημένη.Θυμάμαι κάποτε εις Παρισίους που σπούδαζα,πως οι φεμινίστριες έκανα πορείες εναντίον τέτοιου είδους γυναικών με το αίτημα να σταματήσυν να δηλώνουν φεμινίστριες και να μην ντροπιάζουν το κίνημα.Θυμάμαι μια οπτασία να μιλάει με τηλεβόα έξω απο το πανεπιστήμιο και να τους λέει "Θα είστε ή γυναίκες ανεξάρτητες ή σκλάβες και όχι ότι σαν συμφέρει και όποτε σαν συμφέρει".Βεβαια αυτά ήταν πολύ παλιά...Πλέον και εκεί μαθαίνουν την πουτανιά και την κουτοπονηριά των ελλεϊνίδων.
Τα σεβη μου , να μαθαινουμε και εμεις οι νεοτεροι :hi::hi::hi:
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.527
Like
11.587
Πόντοι
3.506
σε θέλουν αποκομμένο απο την προηγούμενη ζωή σου.Αν το βάλεις κάτω σχεδόν κανένας παντρεμένος πλέον,δεν διατηρεί τις φιλίες που είχε πρίν παντρευτεί ή απλά γίνονται τυπικές.Η σχέση με τους δικούς του θα είναι επίσης κάπως τυπικές,καθώς η μέση ελλεινίδα δεν γουστάρει πεθερικά,αλλά σου φορτώνει τους δικούς της,τους οποίους ξέρω περιπτώσεις που τους ξενοίκιασαν τα σπίτια και τους έφεραν στο δικό τους και τους τρώει ο μαλάκας στη μουρη,αλλά για να μιλήσει στην μάνα του πρέπει να κάνει αίτηση.Και ο μαμάκιας είναι ο άντρας.Εκείνη που μιλάμε 40 φορές την ημέρα με την μάνα της και λένε ότι μαλακία μπορείς να φανταστείς,όχι.Δεν φταίνε αυτές.

Φίλε μου έχεις απόλυτο δίκιο. Η ιστορία μου ακριβώς, μόλις γύρισα από 10ετή παραμονή στο εξωτερικό (Ολλανδία / Νορβηγία) το 1992 και έκανα το λάθος να παντρευτώ ελληνίδα το 1995. Στον τέταρτο χρόνο δεν άντεξα. Τα βρόντηξα και έφυγα πάλι πίσω (παρά τα δύο τέκνα) και σου ομολογώ ότι είναι ό,τι καλύτερο έκανα στη ζωή μου.

Έγραψες! :hi:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.527
Κριτικές
62
Like
45.236
Πόντοι
9.297
Η αληθεια ειναι οτι οταν υπαρχουν παιδια δεν υπαρχει χρονος για να κοπροσκυλιαζεις με τους φιλους σου.
Οταν δεν υπαρχουν παιδια παλι υπαρχει ενα νεο κοινωνικο περιβαλλον κυριως με τα πεθερικα οποτε ο χρονος για φιλους παλι μειωνεται αισθητα.
Το ιδιο και για τις γυναικες.Μονο που μπορουν να εκτονωθουν πιο ευκολα π.χ.shopping therapy αν υπαρχουν λεφτα η εστω οφθαλμολουτρο σε βιτρινες.Ενω εμεις δεν μπορουμε ουτε σε γηπεδο να παμε πλην των ηρωικων οπαδων του Ιωνικου ουτε σε καφενειο ουτε σε ΠΡΟΠΟτζηδικο...ουτε στα λατρεμενα μας ιδρυματα.Ολα εναντιον μας...
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Άλλο να έχεις οικογένεια - παιδία και να χρειάζεται να τα προσέχεις όποτε δεν πάς κάθε μέρα γήπεδο και μετά για μπύρες με την αλλητοπαρέα που είναι το ένα άκρο και άλλο το ελληνικό άκρο που περνάει ο μέσος ελληνάντζας, που με το που πιάσει γυναίκα, αυτόματα τα κόβει όλα, χαλβαδιάζει και τον έχει αυτή, η μάνα της και τα κωλοπαιδά της του χεριού της και τον κάνουνε πατίνι και χάνει όλες τις επαφές με τους φίλους.

Η μόνη χώρα που το κάνουμε αυτό. Δηλαδή σίχαμα. Ακόμα και σε χώρες του στύλ Ελβετία, Αυστρία και Ιαπωνία που μπορεί να πέσει πολύ γερός πούτσος στην δουλεία με over-time, ακόμα και εκεί ρε φίλε οι γυναίκες δεν είναι τόσο σκατιάρες να σου ακύρωσουν την κυριακάτικη παρεοσυγκέντρωση για κοψίδια που λέει ο λόγος.

Αλλά τις αφήνουμε και εμείς να μας κάνουνε όχι απλά πατίνι αλλά σκέιτμπορντ του Τόνυ Χώκ σε επαγγελματικό βιντέακι του και μετά αναρωτιέται ο κάθε πικραμένος χωρισμένος χαλβάς γιατί χαλάσαν οι γυναίκες. Εμ, αφού είναι ανίκανος και εξίσωσε το μουνί της και της μάνας της στα ύψη, αυτά παθαίνει.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.149
Πόντοι
6.056
Άλλο να έχεις οικογένεια - παιδία και να χρειάζεται να τα προσέχεις όποτε δεν πάς κάθε μέρα γήπεδο και μετά για μπύρες με την αλλητοπαρέα που είναι το ένα άκρο και άλλο το ελληνικό άκρο που περνάει ο μέσος ελληνάντζας, που με το που πιάσει γυναίκα, αυτόματα τα κόβει όλα, χαλβαδιάζει και τον έχει αυτή, η μάνα της και τα κωλοπαιδά της του χεριού της και τον κάνουνε πατίνι και χάνει όλες τις επαφές με τους φίλους.

Η μόνη χώρα που το κάνουμε αυτό. Δηλαδή σίχαμα. Ακόμα και σε χώρες του στύλ Ελβετία, Αυστρία και Ιαπωνία που μπορεί να πέσει πολύ γερός πούτσος στην δουλεία με over-time, ακόμα και εκεί ρε φίλε οι γυναίκες δεν είναι τόσο σκατιάρες να σου ακύρωσουν την κυριακάτικη παρεοσυγκέντρωση για κοψίδια που λέει ο λόγος.

Αλλά τις αφήνουμε και εμείς να μας κάνουνε όχι απλά πατίνι αλλά σκέιτμπορντ του Τόνυ Χώκ σε επαγγελματικό βιντέακι του και μετά αναρωτιέται ο κάθε πικραμένος χωρισμένος χαλβάς γιατί χαλάσαν οι γυναίκες. Εμ, αφού είναι ανίκανος και εξίσωσε το μουνί της και της μάνας της στα ύψη, αυτά παθαίνει.
αυτοι που χανονται οταν βρουν μουνι ειναι απλα ανασφαλης χαφτομουνιδες
με μεγαλη πιθανοτητα να ειναι φιδια με γκομενα η και χωρις γκομενα...

δεν τους θελουμε ετσι+αλλιως κοντα μας

τον πουλο τους :birdman:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.931
Πόντοι
12.756
Αρα καταληγουμε πως εμεις φταιμε σαν ανδρες που τα δεχομαστε-η πλειοψηφια μαλλον που τα δεχεται-.Προσωπικα το μονο που δεν κανω ειναι να παω σε μπαρ η μπουζουκια....εχει γινει συμφωνια μεταξυ εμου και της γυναικας...ολα τα αλλα τα κανω οπως τα εκανα οταν ημουν ελευθερος
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26


αυτοι που χανονται οταν βρουν μουνι ειναι απλα ανασφαλης χαφτομουνιδες
με μεγαλη πιθανοτητα να ειναι φιδια με γκομενα η και χωρις γκομενα...

δεν τους θελουμε ετσι+αλλιως κοντα μας

τον πουλο τους :birdman:

Απόλυτα σύμφωνος Το κακό είναι ότι είναι πλειοψήφιοι όμως και ως γνωστόν, οι πολλοί είναι που χαλάν την πιάτσα, όχι ο ένας.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.809
Πόντοι
3.556
ρε νιαμου ολα στην ζωη ειναι. δεν υπαρχει απαράβατος κανονας. :sunglasses: παιζουν πεθερές ξηγημενες που σου μαγειρεύουν 3 φαγητα την μερα και σε εχουν βασιλιά. παιζουν ελλεινιδες σύζυγοι που σε ανέχονται και το γηπεδο σου να πας και το ποτό σου να πιεις και το μασαζ σου να κανεις και την βίζιτα να παρεις παντα κυριος ξεχου:)

:rockon::wanker::wanker:

μειοψηφία βεβαια αλλα παιζουν :coffee:

και τα παιδια και ειδικα τα μικρα παιδια αφήστε τα απεξω απο την αντιπαράθεση με τις ελλεηνιδες. αν γίνατε ναυαγία με την γυναικα, τα παιδια δεν φταινε σε τιποτα. και οσοι πικραμένοι δεν γουστάρουν να αφιερώσουν χρονο στα παιδια να μην τα έκαναν καθολου. διαζύγιο παιρνεις απο την ελληνίδα ρε τρομπες οχι απο τα παιδια που γεννήθηκαν με το σπερμα σου

ενταξει ειμαστε; :bigdick:




 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom