Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (0 μέλη και 34 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Καλά, και εμένα μου αρέσει να ονειρεύομαι οτι θα πετύχω την μυθική μειοψήφια αλλά είμαστε και 9 εκατομμύρια βρε παιδί μου.:tooth:

Τώρα για τα παιδία, ξαναδιάβασε το. Αυτό που έγραψα :

ον έχει αυτή, η μάνα της και τα κωλοπαιδά της

Οκ;:rolleyes:
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Να λέμε την αλήθεια,μετά από μια ηλικία που οι φίλοι ο ένας μετά τον άλλο χάνονται απ'τη ζωή σου,δεν γίνεται να'σαι και χωρίς μουνί.Θα περιθωριοποιηθείς εντελώς,ειδικά στην Ελλάδα.















 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.809
Πόντοι
3.556
ρε νιαμου μαγειρεμα θελει το πραμα. η γυναικα ειναι 3 πραματα. μανα νοικοκυρά και πορνη στο κρεβατι. αριστα 10 και στα 3 δεν παιρνει καμια. βρειτε μια και δώστε βαση να ειναι καλη μανα. :sunglasses:

για νοικοκυριό μπάσε πεθερά στο παιχνιδι να την εχεις να σου μαγειρεύει καθε μερα και να τηνε λες να εκπαιδεύσει την κορη στην κουζινα :rockon:

για πορνη στο κρεβατι γαματε παντα να ποτίζετε η γλάστρα :bigdick: αλλα ταυτοχρονα γαματε μια στο τοσο βιζιτονια και λαδοκορες παντα κυριλέ με ασφαλεια να μην χάνετε επαφη. :wanker:

και μεσα σε ολα αυτα διαλέξτε ελλεηνιδα οικονομικα αρκετα κατώτερη απο εσας ωστε να υπαρχει σχεση εξάρτησης. :)

δυσκολο αλλα μπορει να γινει. βαλτε ψηλα το πηχη ρε νιαμου :glasses:
 
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
445
Like
565
Πόντοι
81
Σαλουτ!

Να σας πει και ενας αλλος την ιστορια του...

Ειπα και εγω καποτε να μπω στο κλαμπ των παντρεμενων. Το εκανα γιατι το ηθελα, και οχι γιατι οπως παρα πολλοι στην ελλαδα το επιτασσει το κοινωνικό γίγνεσθαι ή γιατι ειμαι καιρο με την κοπελα και μεγαλωσε και δεν παει να την αφησω (ναι το εχω ακουσει και αυτο απο γνωστο!!! Αν ειναι δυνατον την παντρευθηκε για αυτο το λογο!).

Ευτυχως για μενα ειδα αναγνωρισα νωρις τα σημαδια των γκεσταμπο πεθερικών. Αλλα βρηκαν να κανουν μαγκες σε καπετανιο? χαχα! Οποτε την εκανα πολυ νωρις ! Εχουν περασει πανω απο 10 χρονια εκτοτε και καθε μερα κανω τον σταυρο μου που δεν κώλωσα και ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑ 9 στους 10 ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΣ που ήταν αντιθετοι στο να χωρισω γιατι θα βρισκομουνα μονος μου!!! Ακουστε κριτηριο που εχουν οι 9 στους 10 μουνοδουλοι. Για να μην μεινω μονος μου να εχω τους γκεσταμπιτες πανω απο το κεφαλι μου. ΕΛΕΟΣ! Και ομως , ειναι παρα πολλοι αυτοι που σκεφτονται ετσι. ΤΩΡΑ, αυτοι ΟΙ ΙΔΙΟΙ που πανω απο τους μισους ειναι τελειωμενοι με τις γυναικες και τα σογια τους, μου λενε "τι αναγκη εχεις εσυ, αλωνιζεις". Μαλιστα ενας μου το ειπε προχθες αυτο.

Επελεξα την ελευθερια μου και ειμαι εξω καρδια με χαμογελο και 2 γκομενακια πλεον να περναει ωραια ο χρονος.

Αλλος επιλεγει αξιοπρεπεια και ελευθερια, αλλος ξεφτυλικι και καταναγκασμό. Ιδανικα θα ηταν να συνδυαζεις την αξιοπρεπή ζωή και ευτυχια με την οικογένεια, αλλά προσωπικά αν δεν συνδυαζει και τα 2 επιλεγω αξιοπρέπεια και ελευθερια.

Καλα μας ταξίδια

 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Εγώ έχω την άλλη εμπειρία. Μείναμε εγώ και ένα παλικάρι χωρίς γκόμενα και όλοι οι φίλοι μου πήγαν εξωτερικό και μόνο ένας από αυτούς παντρεύτηκε μια ελληνίδα που ήξερε από νήσι και τώρα ζούνε έξω, οι υπόλοιποι φτιάξαν την ζώη τους σε Ελβετίες, αμερικές κλπ. Φαίνεται είμαι στα περιθώρια και ζώ ότι ζήσαν και τα πιο νέα παληκάρια της Γενιάς Υ. Έχω και τύχη ο μαλάκας. :tooth:
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.455
Κριτικές
14
Like
4.577
Πόντοι
746
Η διαφορα νοοτροπιας ειναι ως εξης:

Η ξενες βλεπουν τον ανδρα σαν αλογο κουρσας ... του δινουν ζαχαρη για να τρεχει και να κερδιζει ...

Η Ελε-ι-νιδα τον βλεπει σαν γαιδουρι, του φωρτωνει τα παντα για μια ζωη...


Μακρια απο τη μιζερια τους ... δεν αξιζει...


 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
Η εκδοχή να κόψετε από τις οικογένειες σας και να τους βλέπετε μια φορά το δίμηνο δεν παίζει; Να συζητήσετε με τη γυναίκα σας πώς θα συμπεριφέρεστε στους γονείς εκατέρωθεν και να συμφωνήσετε να τους κρατήσετε μακριά;;;
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.862
Like
2.252
Πόντοι
456
Η ξενες βλεπουν τον ανδρα σαν αλογο κουρσας ... του δινουν ζαχαρη για να τρεχει και να κερδιζει ...
Η Ελε-ι-νιδα τον βλεπει σαν γαιδουρι, του φωρτωνει τα παντα για μια ζωη...
Γαϊδούρι στη δεκαετία '70-'80. Τώρα βλέπουν τον άντρα ανταγωνιστικά, αντί για ζάχαρη δηλητήριο. :tooth:
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.897
Like
1.437
Πόντοι
216
Η εκδοχή να κόψετε από τις οικογένειες σας και να τους βλέπετε μια φορά το δίμηνο δεν παίζει; Να συζητήσετε με τη γυναίκα σας πώς θα συμπεριφέρεστε στους γονείς εκατέρωθεν και να συμφωνήσετε να τους κρατήσετε μακριά;;;

Ναι εισαι σιγουρος, οτι οτι σου πει η ελλεινιδα γυναικα, θα τηρηθει με ευλαβεια....
:tickedoff::confused::confused:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.527
Κριτικές
62
Like
45.236
Πόντοι
9.297
Αν ειναι κατωτερη οικονομικα αλλα και σε εμφανιση εσυ που την παντρευτηκες εισαι κακογουστος...αν δεν βλεπεσαι ειστε ταιριαστο ζευγαρι...αν βλεπεσαι τοτε εχεις προβλημα ορασης και εχεις συνειδητοποιησει οτι δεν μπορεις να διεκδικησεις τιποτα καλυτερο σε καμμια πτυχη της ζωης σου και καταντας να πεθαινεις καθε μερα και απο λιγο.Ο ορισμος της μιζεριας...και θα βρεις καποια να ζμπρωχνεις οταν θα εκπεμπεις αποτυχια;Χλωμο...
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.455
Κριτικές
14
Like
4.577
Πόντοι
746
Το θεμα ειναι γιατι ολοι οι παντρεμενοι σε ρωτανε ποτε θα παντρευτεις, ενω ειναι με Ελε-ι-νιδα ...

Δεν εχει βρεθει ενας να μου πει
Μην το κανεις φιλε ...

Ειναι σαν να σου λεει ... εκανα τη μαλακια, καντη τωρα και εσυ...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.710
Κριτικές
6
Like
11.138
Πόντοι
3.936
Η διαφορα νοοτροπιας ειναι ως εξης:
Η ξενες βλεπουν τον ανδρα σαν αλογο κουρσας ... του δινουν ζαχαρη για να τρεχει και να κερδιζει ...
Η Ελε-ι-νιδα τον βλεπει σαν γαιδουρι, του φωρτωνει τα παντα για μια ζωη...
Μακρια απο τη μιζερια τους ... δεν αξιζει...
Η γυναίκα είναι σαν το αλογάκι της Παναγιάς, στην αρχή κάνει τα πάντα για να σε φέρει κοντά, και αφού σε βάλει στον δικό της ρυθμό, μετά από καιρό στο τέλος, σου τρώει το κεφάλι. :confused:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 199414

Επισκέπτης
Ετσι οπως εχουν ερθει τα πανω-κατω κι η ΒΙΑΙΗ φτωχοποιηση των Ελληνων εχει συμβει,ποσο δε μαλλον τωρα με την κορονα,που τα παντα διαλυθηκαν,ανεργια και φτωχεια εχουν πιασει ταβανι,θα πρεπει οι ελεηνίδες να αναθεωρησουν ΑΜΕΣΑ και να προσγειωθουν στην πραγματικοτητα,δεν μπορουν να ζητανε λεφτα για shopping therapy και αλλες τετοιες λαλακιες,την στιγμη που δεν υπαρχει σαλιο ( οπως ελεγε κι ενας πασοκος καποτε,Λοβερδος ).
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.695
Like
1.463
Πόντοι
216
Το θεμα ειναι γιατι ολοι οι παντρεμενοι σε ρωτανε ποτε θα παντρευτεις, ενω ειναι με Ελε-ι-νιδα ...

Δεν εχει βρεθει ενας να μου πει
Μην το κανεις φιλε ...

Ειναι σαν να σου λεει ... εκανα τη μαλακια, καντη τωρα και εσυ...
Οι φιλοι μου οταν παντρευτηκαν στην αρχη μου ελεγαν να παντρευτω και να νοικοκυρευτω!
Μετα απο λιγο καιρο αφου εμειναν παντρεμενοι μου λενε μακρια....
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.149
Πόντοι
6.056
Ετσι οπως εχουν ερθει τα πανω-κατω κι η ΒΙΑΙΗ φτωχοποιηση των Ελληνων εχει συμβει,ποσο δε μαλλον τωρα με την κορονα,που τα παντα διαλυθηκαν,ανεργια και φτωχεια εχουν πιασει ταβανι,θα πρεπει οι ελεηνίδες να αναθεωρησουν ΑΜΕΣΑ και να προσγειωθουν στην πραγματικοτητα,δεν μπορουν να ζητανε λεφτα για shopping therapy και αλλες τετοιες λαλακιες,την στιγμη που δεν υπαρχει σαλιο ( οπως ελεγε κι ενας πασοκος καποτε,Λοβερδος ).
οσο περιμενεις να γινει αυτο τσιμπα τιποτα απο τα εβερεστ...
θα πεινασεις

 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.931
Πόντοι
12.756
Ετσι οπως εχουν ερθει τα πανω-κατω κι η ΒΙΑΙΗ φτωχοποιηση των Ελληνων εχει συμβει,ποσο δε μαλλον τωρα με την κορονα,που τα παντα διαλυθηκαν,ανεργια και φτωχεια εχουν πιασει ταβανι,θα πρεπει οι ελεηνίδες να αναθεωρησουν ΑΜΕΣΑ και να προσγειωθουν στην πραγματικοτητα,δεν μπορουν να ζητανε λεφτα για shopping therapy και αλλες τετοιες λαλακιες,την στιγμη που δεν υπαρχει σαλιο ( οπως ελεγε κι ενας πασοκος καποτε,Λοβερδος ).
οσο περιμενεις να γινει αυτο τσιμπα τιποτα απο τα εβερεστ...
θα πεινασεις
Το εχω ξαναγραψει.Η κριση προσγειωσε αρκετες καριολες και τωρα με τον κοβιντ ακομα περισσοτερες.Αχνοφαινεται μια δεσμη φωτος στο τουνελ.Εξαλλου οι φραγκατοι μειωθηκαν αρκετα και οι πλουσιοι που εμειναν εγιναν πιο αδιστακτοι και ψωνιζουν απο τον αφρο πολυ πιο ευκολα
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.931
Πόντοι
12.756
Η διαφορα νοοτροπιας ειναι ως εξης:
Η ξενες βλεπουν τον ανδρα σαν αλογο κουρσας ... του δινουν ζαχαρη για να τρεχει και να κερδιζει ...
Η Ελε-ι-νιδα τον βλεπει σαν γαιδουρι, του φωρτωνει τα παντα για μια ζωη...
Μακρια απο τη μιζερια τους ... δεν αξιζει...
Η γυναίκα είναι σαν το αλογάκι της Παναγιάς, στην αρχή κάνει τα πάντα για να σε φέρει κοντά, και αφού σε βάλει στον δικό της ρυθμό, μετά από καιρό στο τέλος, σου τρώει το κεφάλι. :confused:
παρα πολλες το κανουν αυτο εχει δικιο.Μολις ξεκινησουν τοτε φευγουμε χαλαρα:)
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Να λέμε την αλήθεια,μετά από μια ηλικία που οι φίλοι ο ένας μετά τον άλλο χάνονται απ'τη ζωή σου,δεν γίνεται να'σαι και χωρίς μουνί.Θα περιθωριοποιηθείς εντελώς,ειδικά στην Ελλάδα.

Αυτή είναι η ιστορία της ζωής σου σαντ ;
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.149
Πόντοι
6.056
Ετσι οπως εχουν ερθει τα πανω-κατω κι η ΒΙΑΙΗ φτωχοποιηση των Ελληνων εχει συμβει,ποσο δε μαλλον τωρα με την κορονα,που τα παντα διαλυθηκαν,ανεργια και φτωχεια εχουν πιασει ταβανι,θα πρεπει οι ελεηνίδες να αναθεωρησουν ΑΜΕΣΑ και να προσγειωθουν στην πραγματικοτητα,δεν μπορουν να ζητανε λεφτα για shopping therapy και αλλες τετοιες λαλακιες,την στιγμη που δεν υπαρχει σαλιο ( οπως ελεγε κι ενας πασοκος καποτε,Λοβερδος ).
οσο περιμενεις να γινει αυτο τσιμπα τιποτα απο τα εβερεστ...
θα πεινασεις
Το εχω ξαναγραψει.Η κριση προσγειωσε αρκετες καριολες και τωρα με τον κοβιντ ακομα περισσοτερες.Αχνοφαινεται μια δεσμη φωτος στο τουνελ.Εξαλλου οι φραγκατοι μειωθηκαν αρκετα και οι πλουσιοι που εμειναν εγιναν πιο αδιστακτοι και ψωνιζουν απο τον αφρο πολυ πιο ευκολα
συμφωνω παιζουν πολυ περισσοτερο
η εμεις ομορφυναμε η γεμισε ο τοπος πουστρονια

αλλα η μαλακια τους βγαινει αργα η γρηγορα (αν την εχουν και ειναι μαλακισμενες)
εχει και καλα κομματια και σωστα δεν τσουβαλιαζω ποτε..

γενικα μιλαω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom