Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.186
Like
1.705
Πόντοι
216
Βασικά πράγματα ... που όταν ήμουν νέος δεν τα ήξερα.

1)ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΛΟΓΙΚΗ ΕΞΗΓΗΣΗ ΣΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.
Πρέπει να μάθεις πως αντιδράνε σε συγκεκριμένα ερεθίσματα, με τι τσιμπάνε, τις τις δαιμονίζει , πως τις διώχνεις,
πως τις έλκεις ... ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΨΑΧΝΕΙΣ ΕΞΗΓΗΣΗ. ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΠΛΑ.

2)Δεν σε νοιάζει τι θέλουν . ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΣΟΥ, ΚΑΤΑ ΣΥΝΕΠΕΙΑ, ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΤΟ ... ΠΡΟΣΦΕΡΕΙΣ.

3)Δεν κυνηγάς ποτέ μία. ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΤΕ ΑΞΙΟΛΟΓΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΡΙΞΕΙΣ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ.
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ.

Ο μάγκας , έχει κάνει αγώνα, παραμύθα , προσπάθεια ... πολλά ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΥΡΩ ΤΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΟΣΕΣ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΔΑΓΚΩΣΑΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΤΗΚΑΝ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ....
ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΝΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ.

Από αυτές τρως.

Αν πεις ότι θα κάνεις αγώνα για να ρίξεις μια συγκεκριμένη , ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΠΕΣΕ ΕΥΚΟΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ .... αυτοκτόνα.
Έχεις αποτύχει και δεν το έμαθες. Κάποιος άλλος θα τη φάει εύκολα ή ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΕΙ . ΕΣΥ ΟΜΩΣ ΟΧΙ , ΕΧΑΣΕΣ.

Next .

4)Δεν μένεις αγάμητος. ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΑΓΑΜΗΤΟΣ, ΠΑΡΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ .... ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΟΛΗ Η ΑΝΘΡΩΠΟΤΗΤΑ ... ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ.
Και μάντεψε !!!!!! Δεν σε θέλουν ούτε οι 40ρες παρθένες. Ο ΑΓΑΜΗΤΟΣ, ΔΕΝ ΓΑΜΑΕΙ . ΠΟΤΕ, ΚΑΜΙΑ , ΜΕ ΤΙΠΟΤΕ.

Επάνω σε αυτό .... ειδικά στην ελλάδα .... από μετάξι μέχρι ct .... έχει πολύ υλικό για να είσαι άνδρας και να χύνεις όπως πρέπει !
ΟΧΙ ΜΕ ΜΑΛΑΚΙΑ. ΟΥΤΕ ΑΓΑΜΙΑ.

5)ΔΕΝ ΖΗΤΑΣ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΝΔΡΑΣ. Αν σε βάλουν σε αυτό το τριπάκι , έχεις ξοφλήσει για τη συγκεκριμένη γυναικεία παρέα.
ΔΕΝ ΓΑΜΑΣ.

Οι λύκοι δεν ζητάνε συγνώμη που τρώνε γίδια και πρόβατα. Τα λιοντάρια δεν ζητάνε συγνώμη που ξεσκίζουν τις αντιλόπες.
ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΑΝΔΡΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΖΗΤΑΣ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΘΕΣ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙ ΚΑΘΕ ΟΜΟΡΦΟ ΜΟΥΝΙ .
ΕΤΣΙ ΦΤΙΑΧΤΗΚΕ ΚΑΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΛΙΟΝΤΑΡΙ ΚΑΙ Ο ... ΑΝΔΡΑΣ !!!!

Γαμάς, γαμάς , γαμάς.

6)ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΑΝΑ , ΑΔΕΛΦΗ και άντε μικρές ξαδελφούλες και κάποιες κολλητές που γνώρισες πριν πας στο δημοτικό ...
ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΦΙΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ. ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΩΝΕ ΠΟΥΤΣΟ.
Αλλιώς να πάνε με τις φίλες τους.

Με άνδρες φίλους πρέπει να δείχνεις ότι μπορείς να κάνεις τα πάντα, ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΓΑΜΙΕΣΑΙ.
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΑΝΔΡΕΣ ΦΙΛΟΙ , ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΑΜΗΣΙ.

Αν σε θέλουν για κάτι άλλο ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΤΙΣ ΞΕΡΕΙΣ. ΔΕΝ ΚΑΤΑΔΕΧΕΣΑΙ . ΝΑ ΠΑΝΕ ΑΛΛΟΥ,
ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΕ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΤΟΥΣ. Να πάνε στα τσακίδια , στο διάολο .... όπου θέλουν !

ΔΕΝ ΘΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΑΜΑΣ.Για τίποτε. Ούτε καλημέρα δεν τους λες.
Δεν καταδέχεσαι .

7) ΕΧΕΙΣ ΓΑΜΑΤΑ ΧΟΜΠΥ, ΓΑΜΑΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ, ΤΡΩΣ , ΠΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΛΑ ΠΑΝΤΑ.
Δεν κάθεσαι να περιμένεις την κάθε καριόλα.
Δεν είσαι σαν αντικείμενο στο ράφι της, να το χρησιμοποιεί όπως θέλει !

Πάει κάπου και λείπει ώρες ;; ΝΑ ΦΟΒΑΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ .......

ή ότι θα πιείς μια 12αδα μπουκάλια με τους φίλους σου και θα κοιμάσαι 3 μέρες.

ΤΙΣ ΕΧΕΙΣ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΣΟΥ , ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ.

Μην σε έχουν για δεδομένο , για τύπο που τις περιμένει ... και τις περιμένει ... και τις περιμένει ......

ΑΝ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙΣ ΕΤΣΙ ... ΕΦΥΓΑΝ !!!!
Lakis comeback! :respect:
:rockon::rockon::rockon:
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Δε νομιζω οτι παει με την ομορφια το ποσο καργιολα ειναι η αλλη. Σκεφτομαι τις γκομενες που ειχα.

Μια απο τις πρωτες που ειχα, που ηταν και απο τις χειροτερες (αν δε μπαζωσεις δε χτιζεις). Σκατο χαρακτηρας και γαμιολα.

Επισης εμεινα μαζι με καποια οπως ο ιρονμειντεν. Επισης αποδειχτηκε οτι στην πρωτη δυσκολια πουλο (αν και της τον εδωσα εγω). Καργιολα επισης αλλα μια απο τις ωραιοτερες που ειχα.

Στο ενδιαμεσο , αλλα και πιο μετα, ειχα γκομενες που ηταν πραγματικα ωραιες αλλα δεν ηταν κακιασμενες. Δε ξερω βεβαια (ειδικα για καποιες δε το πιστευω) κατα ποσον θα μενανε σε μια σχεση στη πρωτη δυσκολια.

Γενικα οι νεες γενιες ειναι κακομαθημενες, αντρες γυναικες μεσα. Επισης τελειως μακρια απο γκομενες που μονιμως ποσταρουν ινσταγκραμ.

Εχοντας σχεσεις και εχοντας γνωρισει γκομενες απο παρα πολλες χωρες, αυτη η μανια με το πουλ μουρ στο ινσταγκραμ (το οποιο δεν εχω καν) ειναι μονο με τις ελληνιδες, Εχω κατι φοραδες, χοντρες στο φεησ που νομιζουν οτι ειναι μουναρες. Ε δεν παμε σε τετοιες. Και ναι ειναι πολλες που ειναι ετσι αλλα και πολλοι αντρες σκατα ειναι.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Καταρχάς να συστηθώ..35 χρονών, πτυχιούχος σχολής με βάση εισαγωγής τα 18.500 μόρια και κάτοχος 2 μεταπτυχιακών τίτλων...

Εμφανισιακά ( δεν περιαυτολογώ γιατί όπως εύστοχα ανέφερε ένας προλαλήσας διατηρώ μια ταπεινοφροσύνη σε αντίθεση με τις γυναίκες, αλλά καταθέτω αυτά που μου έχουν πεί άντρες και γυναίκες ) είμαι άνω του 9.. Και πρόσωπο και σώμα καθότι απο τότε που με θυμάμαι γυμνάζομαι ( τέννις, ποδόσφαιρο, κολύμβηση ), ενώ τα σχόλια απο τις γυναίκες τόσο για το προσωπό μου, όσο για το σώμα μου είναι τουλάχιστον εγκωμιαστικά..

Έχω συναναστραφεί με δεκάδες γυναίκες, έχω κάνει αρκετές σχέσεις δυστυχώς εφήμερες ( και λέω δυστυχώς γιατί ΔΕΝ κάνουν καλό οι πολλές σχέσεις) και μόνο μια διαρκείας με μια πανέμορφη κοπέλα με την οποία συζούσα για 1,5 χρόνο και όδευε προς γάμο αλλά όταν εμφανίστηκε το πρώτο πρόβλημα στη σχέση μας, η ίδια εξαφανίστηκε.Μετα επανεμφανίστηκε ΜΟΝΟ για το πήδημα για κανένα 4μηνο και ύστερα εξαφανίστηκε δια παντός.Αυτό έγινε μεταξυ 2013-2015, κι απο τότε ψάχνω να βρώ μια γυναίκα της προκοπής για κάτι σοβαρό και δεν βρίσκω καθότι απο τότε τα πράγματα έχουν αλλάξει εκθετικά...

Τύπε εχω μερικές απορίες :think:

Αν έχεις όλα αυτά που λες,πώς βρέθηκες σε site με πουτάνες;

Επίσης,πώς γίνεται να μην σε κυνηγάνε οι γυναίκες να τις κρεμπεδιάσεις και αντ'αυτού λες ότι ψάχνεις γυναίκα απ'το 2015;
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2013
Μηνύματα
298
Like
202
Πόντοι
21
Καταρχάς να συστηθώ..35 χρονών, πτυχιούχος σχολής με βάση εισαγωγής τα 18.500 μόρια και κάτοχος 2 μεταπτυχιακών τίτλων...

Εμφανισιακά ( δεν περιαυτολογώ γιατί όπως εύστοχα ανέφερε ένας προλαλήσας διατηρώ μια ταπεινοφροσύνη σε αντίθεση με τις γυναίκες, αλλά καταθέτω αυτά που μου έχουν πεί άντρες και γυναίκες ) είμαι άνω του 9.. Και πρόσωπο και σώμα καθότι απο τότε που με θυμάμαι γυμνάζομαι ( τέννις, ποδόσφαιρο, κολύμβηση ), ενώ τα σχόλια απο τις γυναίκες τόσο για το προσωπό μου, όσο για το σώμα μου είναι τουλάχιστον εγκωμιαστικά..

Έχω συναναστραφεί με δεκάδες γυναίκες, έχω κάνει αρκετές σχέσεις δυστυχώς εφήμερες ( και λέω δυστυχώς γιατί ΔΕΝ κάνουν καλό οι πολλές σχέσεις) και μόνο μια διαρκείας με μια πανέμορφη κοπέλα με την οποία συζούσα για 1,5 χρόνο και όδευε προς γάμο αλλά όταν εμφανίστηκε το πρώτο πρόβλημα στη σχέση μας, η ίδια εξαφανίστηκε.Μετα επανεμφανίστηκε ΜΟΝΟ για το πήδημα για κανένα 4μηνο και ύστερα εξαφανίστηκε δια παντός.Αυτό έγινε μεταξυ 2013-2015, κι απο τότε ψάχνω να βρώ μια γυναίκα της προκοπής για κάτι σοβαρό και δεν βρίσκω καθότι απο τότε τα πράγματα έχουν αλλάξει εκθετικά...

Τύπε εχω μερικές απορίες :think:

Αν έχεις όλα αυτά που λες,πώς βρέθηκες σε site με πουτάνες;

Επίσης,πώς γίνεται να μην σε κυνηγάνε οι γυναίκες να τις κρεμπεδιάσεις και αντ'αυτού λες ότι ψάχνεις γυναίκα απ'το 2015;
Δεν θέλω να σε πληγώσω αλλά οι γυναίκες την πέφτουν σπάνια...
Αν ο τύπος δεν κάνει κίνηση να γνωρίσει γκόμενες ή την πέφτει σε ότι να ναι τότε δεν βρίσκει αυτό που θέλει.
Εσύ πχ που περιμένεις το μάνα εξ ουρανού θα μείνεις για πάντα με το πουλί στο χέρι μιας και δεν βλέπεσαι κιόλας.
 

Istioploos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
311
Πόντοι
21
Τύπε εχω μερικές απορίες :think:

Αν έχεις όλα αυτά που λες,πώς βρέθηκες σε site με πουτάνες;

ο λόγος είναι ότι το bourdela.com δεν είναι ένα site με πουτάνες αλλά παραδίδει μαθήματα ζωής.... μάθε να ακούς...
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Δεν θέλω να σε πληγώσω αλλά οι γυναίκες την πέφτουν σπάνια...
Αν ο τύπος δεν κάνει κίνηση να γνωρίσει γκόμενες ή την πέφτει σε ότι να ναι τότε δεν βρίσκει αυτό που θέλει.
Εσύ πχ που περιμένεις το μάνα εξ ουρανού θα μείνεις για πάντα με το πουλί στο χέρι μιας και δεν βλέπεσαι κιόλας.

Πόσα προφιλ έχεις εσύ ρε τρελομουνοκωλαρακια;
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.186
Like
1.705
Πόντοι
216
Καταρχάς να συστηθώ..35 χρονών, πτυχιούχος σχολής με βάση εισαγωγής τα 18.500 μόρια και κάτοχος 2 μεταπτυχιακών τίτλων...

Εμφανισιακά ( δεν περιαυτολογώ γιατί όπως εύστοχα ανέφερε ένας προλαλήσας διατηρώ μια ταπεινοφροσύνη σε αντίθεση με τις γυναίκες, αλλά καταθέτω αυτά που μου έχουν πεί άντρες και γυναίκες ) είμαι άνω του 9.. Και πρόσωπο και σώμα καθότι απο τότε που με θυμάμαι γυμνάζομαι ( τέννις, ποδόσφαιρο, κολύμβηση ), ενώ τα σχόλια απο τις γυναίκες τόσο για το προσωπό μου, όσο για το σώμα μου είναι τουλάχιστον εγκωμιαστικά..

Έχω συναναστραφεί με δεκάδες γυναίκες, έχω κάνει αρκετές σχέσεις δυστυχώς εφήμερες ( και λέω δυστυχώς γιατί ΔΕΝ κάνουν καλό οι πολλές σχέσεις) και μόνο μια διαρκείας με μια πανέμορφη κοπέλα με την οποία συζούσα για 1,5 χρόνο και όδευε προς γάμο αλλά όταν εμφανίστηκε το πρώτο πρόβλημα στη σχέση μας, η ίδια εξαφανίστηκε.Μετα επανεμφανίστηκε ΜΟΝΟ για το πήδημα για κανένα 4μηνο και ύστερα εξαφανίστηκε δια παντός.Αυτό έγινε μεταξυ 2013-2015, κι απο τότε ψάχνω να βρώ μια γυναίκα της προκοπής για κάτι σοβαρό και δεν βρίσκω καθότι απο τότε τα πράγματα έχουν αλλάξει εκθετικά...

Τύπε εχω μερικές απορίες :think:

Αν έχεις όλα αυτά που λες,πώς βρέθηκες σε site με πουτάνες;

Επίσης,πώς γίνεται να μην σε κυνηγάνε οι γυναίκες να τις κρεμπεδιάσεις και αντ'αυτού λες ότι ψάχνεις γυναίκα απ'το 2015;
Φίδια λέει τύπε, απλά του κάνουμε like για να μη τον πάρει από κάτω :S
Πάντως δεν περιαυτολόγησε :S
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Δεν θέλω να σε πληγώσω αλλά οι γυναίκες την πέφτουν σπάνια...
Αν ο τύπος δεν κάνει κίνηση να γνωρίσει γκόμενες ή την πέφτει σε ότι να ναι τότε δεν βρίσκει αυτό που θέλει.
Εσύ πχ που περιμένεις το μάνα εξ ουρανού θα μείνεις για πάντα με το πουλί στο χέρι μιας και δεν βλέπεσαι κιόλας.

Πόσα προφιλ έχεις εσύ ρε τρελομουνοκωλαρακια;

Επειδή αναφέρεσαι σε εμένα και όχι στον Κρους ή τον Μουνοκωλαράκη:
Τόσο πολύ σε τσούζει το κράξιμο που παντού πολλαπλά προφίλ βλέπεις ρε σαντμανεμπερορ13κουλ11?
 

Zesty

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2020
Μηνύματα
364
Like
407
Πόντοι
21
Η γυναικα δινει σεξ για να παρει τρυφεροτητα και ο αντρας δινει τρυφεροτητα για να παρει σεξ. - Κουντερα

Οποιος το εχει εμπεδωσει αυτο εχει επιτυχιες,ειναι ευκολο.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.149
Πόντοι
6.056
ο κουντερας τα ελεγε αυτα το 1950
τωρα η γυναικα "δινει σεξ" για οτι λογο της καπνισει πες του του μαλακα του μιλαν
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Οδηγος για simp ειναι αυτος , ο φιλος ειμαι σιγουρος εχει πολλες επιτυχίες χαχαχαχα
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.149
Πόντοι
6.056
γαμησετα με αποφθεγματα σχεδον ενα αιωνα πριν

το εγραψε λες και μας εδωσε το δισκοποτηρο που εψαχνε ο ιντιανα τζοουνς:"να ρε παρτε να γαμησετε και σεις":2funny:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.809
Πόντοι
3.556
Η γυναικα δινει σεξ για να παρει τρυφεροτητα και ο αντρας δινει τρυφεροτητα για να παρει σεξ. - Κουντερα

Οποιος το εχει εμπεδωσει αυτο εχει επιτυχιες,ειναι ευκολο.

τυπε εισαι και εσυ μαθητης του κουντερα οπως η δημητρα λιανη παπανδρεου?:confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom