Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 72 άτομα (0 μέλη και 72 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Τα ψυχικά που κάνεις εσύ πάντως,δεν θα άντεχε κανένας να τα κάνει.

Kαι αγύμναστος σίγουρα!

Ναι,είμαστε κακεντρεχείς γιατί ζηλεύουμε τις κατακτήσεις σου. :S

Πάντως για σοβαρά πράγματα εσύ δεν πρέπει να μιλάς.Εσύ που λες την γνωστή μαλακία για τον κυνηγό και το θήραμα εξομοιώνοντας ανθρώπους και ζωα,ή που προτρέπεις κόσμο σε σαβουρογαμίαση. :S
αν δεν ξες οτι και ο ανθρωπος ειναι ζωο και ακολουθει στους ιδιους βιολογικους νομους ξανα πισω στο σχολειο να τα μαθεις.

με τα 110 κιλα μου κανω 14 ελξεις στο μονοζυγο,
στο τρεξιμο και στο κολυμπι με αργο βεβαια ρυθμο τρεχω πανω απο 1 ωρα και κολυμπαω πανω απο 2 ωρες.

δεν ειμαι φιτ σε εμφανιση, αλλα δεν μου λειπει ουτε δυναμη ουτε αντοχη, εχω φαρδιες πλατες απο βαρη και χοντρα δυνατα ποδια που σηκωνα 117 κιλα γκομενα μαζι με το δικο μου 100 κιλων βαρος τοτε.
 

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
αν δεν ξες οτι και ο ανθρωπος ειναι ζωο και ακολουθει στους ιδιους βιολογικους νομους ξανα πισω στο σχολειο να τα μαθεις.

με τα 110 κιλα μου κανω 14 ελξεις στο μονοζυγο,
στο τρεξιμο και στο κολυμπι με αργο βεβαια ρυθμο τρεχω πανω απο 1 ωρα και κολυμπαω πανω απο 2 ωρες.

δεν ειμαι φιτ σε εμφανιση, αλλα δεν μου λειπει ουτε δυναμη ουτε αντοχη, εχω φαρδιες πλατες απο βαρη και χοντρα δυνατα ποδια που σηκωνα 117 κιλα γκομενα μαζι με το δικο μου 100 κιλων βαρος τοτε.

Τους ελεγες οτι πας και με τραβελια;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Την 19χρονη την είχες γιατί διέθετες καλή εμφανιση,όπως γραφεις
Πιστεύεις ότι θα σε κοιταζε τώρα που είσαι 1.60 και 120 κιλά?
βρηκα και οταν παχυνα αρκετα πολυ καλυτερες εμφανισιακα, οπως και καποιες ηλικιακα στα ιδια.

οταν  ημουν 63 κιλα στα 18 μου δεν ειχα γκομενα , στα 100 κιλα στα 27 μου και στα στα 29 μου εβγαλα ανα χρονια,

δεν τους πειραζε φαινεται τα 40 παρπαπανω κιλα αλλα τα 9 χρονια λιγοτερη εμπειρια
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
βρηκα και οταν παχυνα αρκετα πολυ καλυτερες εμφανισιακα, οπως και καποιες ηλικιακα στα ιδια.

0HVJhIu.gif
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
με τα 110 κιλα μου κανω 14 ελξεις στο μονοζυγο,
στο τρεξιμο και στο κολυμπι με αργο βεβαια ρυθμο τρεχω πανω απο 1 ωρα και κολυμπαω πανω απο 2 ωρες.

Και μετά τί γίνεται,πλακώνεσαι στα πιτόγυρα και δεν πέφτουν τα κιλά;
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
αν δεν ξες οτι και ο ανθρωπος ειναι ζωο και ακολουθει στους ιδιους βιολογικους νομους ξανα πισω στο σχολειο να τα μαθεις.

Kατσε διάβασε λιγακι

Δεν προσπαθώ να πάρω σε καμιά περίπτωση την πλευρά του sadman γιατί τον θεωρώ ενα απο τα μεγαλύτερα ναυάγια του σαη.
Απο την άλλη ρε τύπε και αυτή η παπάρα της απευθείας εξομοίωσης του κυνηγιού με τις ανθρώπινες σχέσεις πρέπει να σταματήσει.
Πρώτων γιατί πλέον, ναι και λόγω ισότητας, το θήραμα κάνει κίνηση προς τον υποτιθέμενο κυνηγό, χωρίς βέβαια να είναι ο κανόνας.
Δεύτερον γιατί στο κυνήγι το θήραμα αν τυχόν πιαστεί δεν έχει επιλογή.
Στις ανθρώπινες σχέσεις αυτό λέγεται βιασμός και διώκεται ποινικά! :S
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.326
Κριτικές
15
Like
114
Πόντοι
2.945
κονταρομαχίες
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Kατσε διάβασε λιγακι
οκ αν σε πειραζει η λεξη κυνηγος, βαλε την προταση ¨αυτος που κανει το πρωτο και το τελευταιο βημα"

εμενα ζητημα 5 φορες να ηρθαν να μου μιλησουν γκομενες και αλλες 100 να πηγα εγω να μιλησω σε γκομενες και αυτο ειναι το φυσιολογικο.

οχι αυτο που λεει ο σαντμαν ειμαι 7 δεν παω να μιλησω στην 6 και στην 5 αυτες πρεπειε να με πολιορκουν.

αν ησουν 10, δηλαδη λεφτας που φαινεται με φερραρι ή διασημος ηθοποιος-τραγουδιστης τοτε ναι θα ειχες επαρκη πεσιματα απο γυναικες που δεν θα χρειαζοταν εσυ να κυνηγησεις, αφου ανηκεις στο αλλο 99% των ανδρων θα κανεις αυτο που λεει η φυση στο 99% των ανδρων, να προσπαθησεις να φλερταρεις
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
οκ αν σε πειραζει η λεξη κυνηγος, βαλε την προταση ¨αυτος που κανει το πρωτο και το τελευταιο βημα"

εμενα ζητημα 5 φορες να ηρθαν να μου μιλησουν γκομενες και αλλες 100 να πηγα εγω να μιλησω σε γκομενες και αυτο ειναι το φυσιολογικο.

οχι αυτο που λεει ο σαντμαν ειμαι 7 δεν παω να μιλησω στην 6 και στην 5 αυτες πρεπειε να με πολιορκουν.

αν ησουν 10, δηλαδη λεφτας που φαινεται με φερραρι ή διασημος ηθοποιος-τραγουδιστης τοτε ναι θα ειχες επαρκη πεσιματα απο γυναικες που δεν θα χρειαζοταν εσυ να κυνηγησεις, αφου ανηκεις στο αλλο 99% των ανδρων θα κανεις αυτο που λεει η φυση στο 99% των ανδρων, να προσπαθησεις να φλερταρεις

Eίσαι μπετόστοκος τελικά...
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
οχι αυτο που λεει ο σαντμαν ειμαι 7 δεν παω να μιλησω στην 6 και στην 5 αυτες πρεπειε να με πολιορκουν.

Με 6αρι (για τα δικά μου στάνταρ),δεν είπα ότι δεν θα έκανα τίποτα.Αλλά να δείχνω ενδιαφέρον κι αυτή να μου το παίζει βαρύ πεπόνι,ναι αυτό δεν το καταπίνω.Εσύ λες ότι είναι η Φύση,εγώ λέω ότι είναι η μαλακία τους.Το καταπίνω μόνο αν δεν είναι ελλεεινίδα,εκεί δεν με πειράζει καθόλου.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Με 6αρι (για τα δικά μου στάνταρ),δεν είπα ότι δεν θα έκανα τίποτα.Αλλά να δείχνω ενδιαφέρον κι αυτή να μου το παίζει βαρύ πεπόνι,ναι αυτό δεν το καταπίνω.Εσύ λες ότι είναι η Φύση,εγώ λέω ότι είναι η μαλακία τους.Το καταπίνω μόνο αν δεν είναι ελλεεινίδα,εκεί δεν με πειράζει καθόλου.
είναι η φύση λέμε. Δεν πας να είσαι και μποντυμπιλντερ, εσύ εξετάζεσαι και αυτές επιλέγουν και ας είναι ενάμιση μετρο. Όπως δεν θα δεις κοντόχοντρη κότα να χώνεται κάτω από όμορφο πλουμιστο με παρδαλά φτερά κοκκορα για να πηδηχτει. Ο κόκορας θα ορμιξει για να πηδήξει και ας είναι πιο ψηλός πιο δυνατός πιο ομορφος
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
117 κιλά γκόμενα?Δε νομίζω να τρέχανε τα σάλια του Σάντμαν.
για την σαρανταπενταρα με το σιλικονατο στήθος τους κοιλιακούς και μηδέν κυτταρίτιδα θα του έπεφταν όμως τα σάλια όπως τους έπεφταν όλους που την εβλεπαν στο μπιτς μπαρ και χωρίς να την έχει δει κορόιδευε και ποσταρε μια χοντρή, το ακριβώς αντίθετο. Απλά για να κοροϊδέψει να φανεί ανώτερος ενώ είναι μαλακας και κατώτερος. Είπε άλλος ότι γαμαει 8ρια ή 9ρια να του πω μπράβο. Του μαλακά τι να του πω;;; Μπράβο που γαμας την χούφτα σου;;; Ή η χούφτα σου είναι καλύτερη από μιλφ ή από χοντρή; Ε όχι δεν είναι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom