Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 78 άτομα (0 μέλη και 78 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
360
Πόντοι
326
Ελληνίδες ή Σλάβες έιναι το θέμα?
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.107
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
εννοεις συγκεκριμενη πολη/χωρα η μιλας γενικα?  δωσε ενα παραδειγμα
Τώρα στα ταξιδια του Γκιουλιβερ.
Αυτα ισχυαν τις παλιες καλες εποχες σε χωρες του ανατολικου μπλοκ, στα 80s, 90s, και λιγο μετα την δεκαετια του 2000. Τωρα αλλαξαν οι εποχες και δυτικοποιηθηκαν τα πραγματα, το πανηγυρακι ελαβε τελος
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
μα μονο την γυναικα με το μουσι απο το τσιρκο δεν μου στις επιλογες τον ειδες?

Ε για τον νικ1410 μιλάμε,που έχει γαμησει οτι χάλια υπάρχει και μετα κάθεται μετράει τις κατακτήσεις του (τρομάρα του)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ε για τον νικ1410 μιλάμε,που έχει γαμησει οτι χάλια υπάρχει και μετα κάθεται μετράει τις κατακτήσεις του (τρομάρα του)

αν εσυ γαμας συνεχεια 7ρια, 8ρια, 9ρια, 10ρια μπραβο σου.

η συζητηση εδω δεν ειναι για το αν προτιμαμε τις ομορφες απο τις ασχημες, αυτο ολοι φυσικα το προτιμαμε.

η συζητηση ειναι αν ειναι σωστη επιλογη να εισαι μαλακας αντι να γαμας 5ρια και 6ρια.

....και στα 6ρια ο σαντμαν τοποθετησε και την καλυ μινογκ που εκανε καριερα με την ομορφια της

 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Εσυ είσαι κασκαντέρ ρε.
Και την Σαπφώ Νοταρά γαμούσες για να πεις οτι έχεις κατακτήσεις.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Εσυ είσαι κασκαντέρ ρε.
Και την Σαπφώ Νοταρά γαμούσες για να πεις οτι έχεις κατακτήσεις.
την σαπφω οχι,

αλλα την καλυ μινογκ και μια χοντρουλα 5ρι λογω ωραιου προσωπου ή μια 40ρα μιλφ 6ρι.

και αυτες οι εκτιμησεις ειναι υποκειμενικες εκει που εγω λεω 6 εσυ μπορει να λες ειναι 7 και ο σαντμαν 5.

αλλα οτι η χουφτα ειναι 0 ειναι ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟ και αμα προτιμας την χουφτα σου λεγεσαι μαλακας.

οταν θες να βρισεις καποιον μαλακα τον λες οχι μπαζογαμια.

ο μακρον πχ δεν ειναι και τοσο προβλημα οτι τα εχει με ηλικιωμενη, αν δηλωνε αυνανιστης θα ηταν.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
αν εσυ γαμας συνεχεια 7ρια, 8ρια, 9ρια, 10ρια μπραβο σου.

η συζητηση εδω δεν ειναι για το αν προτιμαμε τις ομορφες απο τις ασχημες, αυτο ολοι φυσικα το προτιμαμε.

η συζητηση ειναι αν ειναι σωστη επιλογη να εισαι μαλακας αντι να γαμας 5ρια και 6ρια.

....και στα 6ρια ο σαντμαν τοποθετησε και την καλυ μινογκ που εκανε καριερα με την ομορφια της
κοιτα κεφτε
(στο λεω με αγαπη το κεφτε μην παρεξηγιεσαι)
υπαρχει μια τεραστια αλυσιδα στο τι μπορει να γαμησει ενας αντρας απλως για να βγαλει τις καυλες του
δεν μιλαμε για σχεσεις και παντρολογηματα τωρα, μιλαμε για ικανοποιηση καυλας
παει καπως ετσι (οχι με σειρα προτεραιοτητας)

μοντελο - μουναρα γκομενα - μετρια γκομενα - ασχημη γκομενα - μουναρα πορνη - μετρια πορνη - ασχημη πορνη - μουναρα αλλοδαπη - μετρια αλλοδαπη - ασχημη αλλοδαπη - λαθρομεταναστρια - πρεζακι - μεσοκοπη - γρια - αναπηρη - κατσικα/προβατινα - φουσκωτη κουκλα - σεντονια/μαξιλαρι - χουφτα

ο καθενας βαζει καπου μια κοκκινη γραμμη αναλογα με τις αποψεις του, τον χαρακτηρα του κλπ και λεει αυτο εγω δεν το γαμαω, καλυτερη η μαλακια
ουτε αυτος που γαμαει μουναρα πορνη ειναι καλυτερος απο αυτον που γαμαει ασχημη γκομενα, ουτε αυτος που γαμαει πρεζακι ειναι ανωτερος απο αυτον που γαμαει αναπηρη γρια, ουτε αυτος που γαμαει κατσικα ειναι ανωτερος απο αυτον που γαμαει τη χουφτα του
 

edigno

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2020
Μηνύματα
447
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
την σαπφω οχι,

αλλα την καλυ μινογκ και μια χοντρουλα 5ρι λογω ωραιου προσωπου ή μια 40ρα μιλφ 6ρι.

και αυτες οι εκτιμησεις ειναι υποκειμενικες εκει που εγω λεω 6 εσυ μπορει να λες ειναι 7 και ο σαντμαν 5.

αλλα οτι η χουφτα ειναι 0 ειναι ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟ και αμα προτιμας την χουφτα σου λεγεσαι μαλακας.

οταν θες να βρισεις καποιον μαλακα τον λες οχι μπαζογαμια.

ο μακρον πχ δεν ειναι και τοσο προβλημα οτι τα εχει με ηλικιωμενη, αν δηλωνε αυνανιστης θα ηταν.

Απ το να εισαι με μπσζα και να τα συχαινεσε, καλυτερη η μαλακια.Αν πετυχει η μαλακια τυφλα να χει το μπαζογαμησι.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
η συζητηση ειναι αν ειναι σωστη επιλογη να εισαι μαλακας αντι να γαμας 5ρια και 6ρια.

....και στα 6ρια ο σαντμαν τοποθετησε και την καλυ μινογκ που εκανε καριερα με την ομορφια της

Αυτές που γαμάς εσύ δεν είναι ούτε 5αρια και 6αρια
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
μυθικε πουλι μονο σου εβαλες την χουφτα τελευταια.

εννοειται και σαντμαν και ο οποιοσδηποτε εχει δυνατοτητα να παει και με μουναρα πορνη και με ασχημη γκομενα.

αν δεν ειχες δυνατοτητα τοτε οκ , ατυχησες να ζεις στην φολεγανδρο χειμωνα και σου δινω συγχωροχαρτι που εισαι μαλακας.

ο σαντμαν δεν ειναι στην φολεγανδρο, λεει βλεπω μια 6ρι μετρια γκομενα στο κλαμπ και δεν καταδεχομαι να παω να της μιλησω γιατι ξερω οτι ειναι ηλιθια και θα σπαστω ψυχολογικα ή θελω αφου εγω ειμαι 7ρι αυτη να με κυνηγησει!!!!
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
ο μακρον πχ δεν ειναι και τοσο προβλημα οτι τα εχει με ηλικιωμενη, αν δηλωνε αυνανιστης θα ηταν.

Όντως,είσαι πιο νορμάλ αν τα'χεις με μια μούμια 30 χρόνια μεγαλύτερη παρά αν τον παίζεις  :2funny:

 
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Αυτές που γαμάς εσύ δεν είναι ούτε 5αρια και 6αρια
τις ξες?
τις εχεις δει?
ολες?


εχω την ειλικρινεια να λεω οτι εχω παει και με ηλικιωμενες και με χοντρες ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ.

οσοι με ξερουν ξερουν και τα 7ρια που ειχα, που φυσικα ειναι λιγοτερα απο τα 6ρια και τα 6ρια λιγοτερα απο τα 5ρια.

αν περιμενα ποτε θα γαμησω 7ρι μια ζωη θα με ετρωγε η μαλακια.

ειπαμε δεν ειμαι μαλακας σαν εσενα, οτι ειναι πανω απο την βαση 5 για εμενα το κυνηγαω, γιατι αυτη ειναι η φυση του αντρα να κυνηγαει. στο χωριο που δουλευα καποτε στην  νοτια ροδο ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ 8ΡΙ , δεν ημουν ομως μαλακας και οι 5-7 πανω απο την βαση ειναι, ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΟ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΣΤΗΝ ΠΕΣΟΥΝ ΑΥΤΕΣ Ή ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΘΟΥΝ ΙΣΟΤΙΜΑ , αφου η φυση τις εκανε να επιλεγουν
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Νικ ενα φετίχ με τις χοντρές παίζει να το έχεις πάντως
οχι εχω να παω με χοντρη 4 χρονια
απο τις 39 οι 10 ηταν χοντρες, περιπου 25% αν σκεφτεις οτι χοντρες στον γενικο πληθυσμο ειναι 30% ειμαι και κατω απο τον μεσο ορο. σκεψου πχ τον οποιονδηποτε θειο σου που παντρεφτηκε 25ρα λεπτη την γυναικα του και μετα τα παιδια στα 35 της ηταν πλεον χοντρη, στο υπολοιπο της ζωης τους ηταν παντρεμενος με χοντρη, οπως και ο ανω των 50 που ειναι παντρεμενος με μια ανω των 50 ειναι με ηλικιωμενη, τι ειναι μπαζογαμιας? απλα του εμεινε μαζι με τα παιδια, ετσι και καποιος που κυνηγαει ποσοστητα για εμπειριες σε καποια περιβαλλοντα θα βρει και 50ρα που κρατιεται και χοντρη που βλεπεται, οχι σαν αυτες που ποσταρει ο σαντμαν για να κοροιδεψει, σαν την παμελα αντερσον και την καλυ μινογκ μετα 40 τους.

σορρυ ο μπονατσος και ο σπυροπουλος οταν τα ειχαν με την βουγιουκλακη δεν τους ελεγες μπαζογαμιαδες
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Μου αρέσει που μετράς τις κατακτήσεις του.Να υποθέσω οι 10 ηταν χοντρές,οι 15 γριές και οι 14 κατι ενδιάμεσο;.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Μου αρέσει που μετράς τις κατακτήσεις του.Να υποθέσω οι 10 ηταν χοντρές,οι 15 γριές και οι 14 κατι ενδιάμεσο;.
ειχα και 18 και 19 χρονων χωρις περιττα κιλα
www.bourdela.com/forum/index.php?topic=207438.0]https://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=207438.0[/url]

αν εννοεις γριες οσες ηταν ανω των 40 ναι ειναι καμμια 10ρια και αυτες, ανω των 50 μονο μια.

αλλα ειπαμε στο σαητ ειστε πολλοι κακεντρεχεις που κανετε την τριχα τριχια για να πουλησετε πνευμα,

πχ ο πουλις ενω ειμαι 1,67 110κιλα , με γραφει 1,60 και 120 κιλα ετσι για να με παρουσιασει ακομη πιο κοντοχοντρο.

το να λες υπερβολες για να κανεις το καραγκιοζιλικι σου ειναι μεσα στον χαβαλε, αλλα δεν μιλας ρεαλιστικα και δεν ειναι σοβαρα αυτα που λες.

 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
ειχα και 18 και 19 χρονων χωρις περιττα κιλα
[video]]

αν εννοεις γριες οσες ηταν ανω των 40 ναι ειναι καμμια 10ρια και αυτες, ανω των 50 μονο μια.

αλλα ειπαμε στο σαητ ειστε πολλοι κακεντρεχεις που κανετε την τριχα τριχια για να πουλησετε πνευμα,

πχ ο πουλις ενω ειμαι 1,67 110κιλα , με γραφει 1,60 και 120 κιλα ετσι για να με παρουσιασει ακομη πιο κοντοχοντρο.

το να λες υπερβολες για να κανεις το καραγκιοζιλικι σου ειναι μεσα στον χαβαλε, αλλα δεν μιλας ρεαλιστικα και δεν ειναι σοβαρα αυτα που λες.

Τα ψυχικά που κάνεις εσύ πάντως,δεν θα άντεχε κανένας να τα κάνει.

Kαι αγύμναστος σίγουρα!

Ναι,είμαστε κακεντρεχείς γιατί ζηλεύουμε τις κατακτήσεις σου. :S

Πάντως για σοβαρά πράγματα εσύ δεν πρέπει να μιλάς.Εσύ που λες την γνωστή μαλακία για τον κυνηγό και το θήραμα εξομοιώνοντας ανθρώπους και ζωα,ή που προτρέπεις κόσμο σε σαβουρογαμίαση. :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom