Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Νικ και Άλεξ εδώ σας θέλω.Ποια απ'τις δυο θα πηδούσατε;


american_beauty_700.jpg
αν ειχαμε να διαλεξουμε απο αυτες τις δυο, την δεξια, την λεπτη.

αν ειχαμε να διαλεξουμε μεταξυ της χουφτας μας και της αριστερης, την αριστερη,

σορρυ δεν ειμαι μαλακας σαν και εσενα.
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
745
Like
588
Πόντοι
86
Φίλε εγώ μια φορά στην Οστράβα της Τσεχίας φόρτωσα μια ψηλή πανέμορφη επιβλητική γκόμενα που φορούσε τζιν και ένα λευκό T-shirt από αυτά τα καθημερινά και χοντρά !
Στην αρχή νόμιζα ότι είχε νορμάλ βιζιά αλλά όταν έβγαλα τη μπλούζα και το σουτιέν είδα δυο υπέροχες τούμπανες βιζάρες!!!!!  :tits2:
Αυτό που θέλω να πω είναι πως στην Ανατολική Ευρώπη πάντα κερδίζεις στο τζόγο! Πάντα αυτό που φορτώνεις είναι πολύ πιο ωραίο απ ‘ ότι δείχνει!

Προφανώς δεν υπάρχει σύγκριση μεταξύ μέσης Τσεχας και μέσης Ελληνίδας σε κορμί :)

Αλλά οκ νομίζω δεν είναι τόσο μεγάλος ο τζόγος. Στην Ελλάδα έχουμε χειμώνα Μαξ 2 μήνες το χρόνο, τους υπόλοιπους 10 βλέπεις αρκετά καλά τι παίρνεις..

Οκ καταλαβαίνω το point σου πάντως, προσωπικά και με 7 σε εμφάνιση είμαι οκ. Από εκεί και πανω πιο πολύ με ενδιαφέρει να κάνει καλές πιπες και να γαμιεται ζόρικα, παρά να να είναι 8αρι πχ
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056
οι νορμαλ επιλογες δεν γυριζουν να κοιταξουν τον σαντμαν λεει, για αυτες μιλαμε τωρα.

πχ εγω,
εχω παει με
μια 8ρι
τρεις 7ρια
εννια 6ρια
και οι υπολοιπες ηταν 5ρια για τα δικα μου υποκειμενικα κριτηρια.

ο σαντμαν τις βαθμολογει -1,
θα καταδεχοταν να παει λοιπον με την μια 7ρι και τις τρεις 6ρια.

αλλα θελει και ισοτητα και ομοιοτητα , δηλαδη αυτες να παιξουν το ρολο του αντρα και να τον αντιμετωπιζουν ως ισο προς ισο ή και ως ανωτερο αν αξιζει αυτος για 8. ενω ο ρολος τους που τους εδωσε η φυση ειναι να σε εξεταζουν για να σε εγκρινουν σαν να ειναι ανωτερες, ειναι αυτες που κανουν την επιλογη.

...και τελικα μενει με το πουλι στο χερι τραβοντας μαλακια, ΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ, και αντι να ταρακουνηθει και να προσπαθησει να γαμησει εστω 6ρια και 7ρια οπως λεει, κανει και τον εξυπνο ως αποτυχημενος αντρας.

βρες μαλακα σαντμαν 6ρι και 7ρι να γαμησεις και μετα εχεις καθε δικαιωμα να κοροιδευεις αν καποιος τωρα γαμαει 5ρι.

η χουφτα ειναι υπο του μηδεν δεν δικαιουται οποιος γαμει την υπο του μηδενος χουφτα του να ειρωνευεται αν καποιος γαμει 5ρια ή και 4ρια συμφωνα με αυτον.
εχασα το επεισοδιο που ο σαντμαν δηλωσε οτι ειναι και φεμινιστης

αληθεια ειναι αυτο ρε δυστυχια?
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056
πολλοι φεμινιστες μαζευτηκανε εδω μεσα απο καπου πρεπει να μπαζει  :2on1:

all-men-are-pigs-women-are-equal-to-men-feminist-meme.jpg
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
ηταν η μοναδικη γυναικα που ειχα και ειχε ΚΟΙΛΙΑΚΟΥΣ, γυμναζοταν συνεχεια,
ειχε και σιλικονη στηθος και μια τομη μαλλον απο αφαιρεση ογκου.
τι εχεις γαμησει ρε πουστη κασκαντερ στη ζηση σου;
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Βασικά σλαβικό κόσμο χτυπάς πολύ ψηλά,δηλαδή πολύ πάνω από την αξία που σου αποδίδεται σε Δύση,Μεσόγειο.Βασικά σκανδαλωδώς ψηλά για αυτό και Δυτικές,μεσογειακές εξεγείρονται κατά των σλαβογαμέων,μέχρι και νομοθετικές ρυθμίσεις θέλουν να περάσουνε γιατί ανατρέπουμε τις φυσικές ισορροπίες και μένουν αγάμητες χοντρές,αναξιοπαθούσες,Μιλφς κτλ.
Π.χ. ένας Πολωνός που βαρέθηκε τη γυναίκα του με τα ρόλει στα μαλλιά να του τα πρήζει έχει αυτές τις επιλογές σε βυζαρούδες,κωλαρούδες με θεικά πόδια και μπουτάρες έτσι και ξεπορτίσει στα κλαμπ.


Δύση και Μεσόγειο θα εισπράξει χλεύη,σκαμπίλια και φυστίκι από όλο το κοινωνικό σύνολο,όχι μόνο από τις γκόμενες,δεν τον παίρνει να είναι τόσο άνετος,υπεργαμέας φάση.
Κάνουν και κατήχηση οι ντόπιες γυναίκες στις Σλάβες,μην το δίνετε τόσο εύκολα,παίξτε το υπεράνω,μην παίρνετε πίπα τόσο γρήγορα,βασανίστε τον,μην είστε χαζές,εύκολες και απελπισμένες και ξεφτιλίζετε το γυναικείο φύλο και χαλάτε τη φάση για όλες μας,κάντε τον να δουλέψει για το μουνί,girl power,η γυναίκα έχει δικαιώματα κτλ.
Ενώ σλαβικό κόσμο η άλλη ξέρει οτι αν δε δώσει ψευδαίσθηση και όνειρο υπερμουνάρας τέλεια περιποίηση και αυθεντική πίπα,υπάρχουν άλλες χίλιες πρόθυμες να την αντικαταστήσουνε.Είναι ανελέητος ο ανταγωνισμός των γυναικών,διαλέγεις με πολύ αυστηρά κριτήρια ποια αξίζει το ευεργέτημα του βαλκανικού πέους.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
οι νορμαλ επιλογες δεν γυριζουν να κοιταξουν τον σαντμαν λεει, για αυτες μιλαμε τωρα.

πχ εγω,
εχω παει με
μια 8ρι
τρεις 7ρια
εννια 6ρια
και οι υπολοιπες ηταν 5ρια για τα δικα μου υποκειμενικα κριτηρια.

ο σαντμαν τις βαθμολογει -1,
θα καταδεχοταν να παει λοιπον με την μια 7ρι και τις τρεις 6ρια.

αλλα θελει και ισοτητα και ομοιοτητα , δηλαδη αυτες να παιξουν το ρολο του αντρα και να τον αντιμετωπιζουν ως ισο προς ισο ή και ως ανωτερο αν αξιζει αυτος για 8. ενω ο ρολος τους που τους εδωσε η φυση ειναι να σε εξεταζουν για να σε εγκρινουν σαν να ειναι ανωτερες, ειναι αυτες που κανουν την επιλογη.

...και τελικα μενει με το πουλι στο χερι τραβοντας μαλακια, ΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ, και αντι να ταρακουνηθει και να προσπαθησει να γαμησει εστω 6ρια και 7ρια οπως λεει, κανει και τον εξυπνο ως αποτυχημενος αντρας.

βρες μαλακα σαντμαν 6ρι και 7ρι να γαμησεις και μετα εχεις καθε δικαιωμα να κοροιδευεις αν καποιος τωρα γαμαει 5ρι.

η χουφτα ειναι υπο του μηδεν δεν δικαιουται οποιος γαμει την υπο του μηδενος χουφτα του να ειρωνευεται αν καποιος γαμει 5ρια ή και 4ρια συμφωνα με αυτον.



εσυ εχουμε πει οτι ως κοντοχοντρος κεφτες (1.60m, 120kg) ψωνιζεις μονο απο τα αποφαγια των αλλων
και οι γριες και οι χοντρες και οι αναπηρες που γαμας εχουν ψυχη αλλα δεν αντεχουν ολοι να κανουν την εργατια που κανεις εσυ
ειμαι βεβαιος οτι καποια στιγμη οι συλλογοι χοντρων και σπαστικων ελληνιδων θα σε βραβευσουν για την προσφορα σου
και τα ΚΑΠΗ ισως
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.877
Πόντοι
12.756
ασε εχω ασχολια τωρα στελνω αιτημα φβ στη τυχη αρκει να μενει αθηνα η αλλη

εχω και καποια στανταρ

:S
μην κανεις πολλα γιατι σε μπλοκαρει το φου μπου για καποιο διαστημα μετα
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
μην κανεις πολλα γιατι σε μπλοκαρει το φου μπου για καποιο διαστημα μετα


α τους πουστηδες με μπλοκαρανε

το ξερω αυτο για λιγες ωρες ειναι η μεχρι να σε δεχτει καμια


εστειλα καμια 60 αρια αιτηματα και

τωρα θα περιμενω να τσιμπησουν
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.877
Πόντοι
12.756
α τους πουστηδες με μπλοκαρανε

το ξερω αυτο για λιγες ωρες ειναι η μεχρι να σε δεχτει καμια


εστειλα καμια 60 αρια αιτηματα και

τωρα θα περιμενω να τσιμπησουν
χαχαχαχαχαχ παλι καλα που σε αφησαν και εκανες τοσα :headbaning1:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Μα κι εσύ συνεχώς με Σλαβάκια παίζεις!Αν ήταν τόσο γαμήσιμες  και χύμα όσο λες οι Ελλεινίδες θα μιλούσες περισσότερο για σκηνικά μαζί τους!

Το ότι είμαι σε χαρισματικό μέρος από άποψη γυναικών από όλο το κόσμο είναι αλήθεια και το χαίρομαι στον μέγιστο βαθμό!
Αλλά δες  τώρα που έκατσε στραβή με το τουρισμό!Δεν θα ήταν ωραία να είχαμε μεγάλες ποσότητες ωραίων γυναικών?
Πραγματικά λυπάμαι τόσα χρόνια όλους όσους προσπαθούσαν να βγάλουν άκρη με τις Ελλεινίδες...
Και στη τελική τι μιζέρια να βγάλω εδώ μεταξί μας σε ένα αντρικό φόρουμ που εκφράζουμε προβληματισμούς ?

Αυτοί όλοι παριστάνουν τους υπεράνω αλλά είναι μόνο στα λόγια.Αμα τους ρίξεις στην αρένα κλάνουνε αμέσως.Ρίξτους στο Κολοράντο π.χ. μες στον ανταγωνισμό.Δε θα αντέξει κανείς πάνω από δίωρο.Θα πούνε δεν είναι για εμένα αυτά,δύσκολα εδώ,εγώ θέλω έτοιμα πράγματα,τι κάνω εδώ,δεν ξέρω κανέναν κτλ.
Εγώ έχω συνηθίσει τα πολύ δύσκολα και αντίξοα περιβάλλοντα που όλες οι συνθήκες είναι αντικειμενικά εναντίον μου οπότε δε με ενδιαφέρει αν ένα μέρος είναι τρομερά δύσκολο μου φαίνεται εντελώς συνηθισμένο και αναμενόμενο.Εγώ θα μπω να βγάλω αποτέλεσμα δηλαδή να γαμήσω ανεξαρτήτως αντικειμενικών συνθηκών.Δεν κάθομαι να μετράω και να υπολογίζω.
Αν μετράς υπολογίζεις,ζητάς προυποθέσεις,ευκολίες,ειδικά δικαιώματα,προνόμια κτλ είσαι χαμένος από χέρι.Αμα έχεις συνηθίσει το χύμα χαοτικό και τις δύσκολες καταστάσεις μπορείς τελικά να επιβληθείς και να έχεις αποτέλεσμα.Αλλά οι πιο πολλοί δεν αντέχουν την πίεση απλά,δεν έχουν αντίδραση και αντανακλαστικά και τα παίρνουν όλα τοις μετρητοίς.Οπότε το ρίχνουν στη φιλοσοφία και κατηγορούν το γενικό πλαίσιο,δεν είναι δυναμικοί.
Εγώ όταν πάω κάπου επιβάλλω την αλλαγή δηλαδή εγώ καθορίζω το πλαίσιο δεν προσαρμόζομαι στο έξωθεν πλαίσιο.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Π.χ. ένας Πολωνός που βαρέθηκε τη γυναίκα του με τα ρόλει στα μαλλιά να του τα πρήζει έχει αυτές τις επιλογές σε βυζαρούδες,κωλαρούδες με θεικά πόδια και μπουτάρες έτσι και ξεπορτίσει στα κλαμπ.


Φαντάσου να'χεις και τέτοια γυναίκα σπίτι και να τη βαρεθείς κιόλας  :2funny:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Φαντάσου να'χεις και τέτοια γυναίκα σπίτι και να τη βαρεθείς κιόλας  :2funny:

Αυτό ισχύει σλαβικό κόσμο.Φιλάς τη μία,χουφτώνεις την άλλη ταυτόχρονα και μετά γαμάς μια άλλη που μπορεί μετά να ξεχάσεις.Δεν είσαι σίγουρος οτι γάμησες τη γκόμενά σου ή οτι χουφτώνεις τον κώλο της και όχι κάποια άλλης.Βλέπεις μια δίμετρη να περπατάει στο δρόμο και αναρωτιέσαι ρε μπας και την έχω ήδη γαμήσει αυτή?Η απλά την έχω γνωρίσει?Κάπως έτσι πάει.Απειρες επιλογές και συνεχής ανανέωση.Οι γκόμενες θεωρούν το γκόμενο της φίλης τους σα θήραμα,διεκδικίσιμο από τις ίδιες.
Είναι ωραία ατμόσφαιρα γενικά στα ανατολικά εδάφη,το καταλαβαίνεις αμέσως έτσι και διασχίσεις τα σύνορα.
Θα έλεγα οτι το χύσι και το πιώμα ρέει άφθονο,είναι σαν παράλληλο σύμπαν.Παράδεισος του πότη και του γαμέα.
Μπαίνεις στο κλαμπ και βλέπεις στο σοφά δέκα μπούτια το ένα δίπλα στο άλλο να ξεπροβάλουν από το σούπερ μίνι και οι γκόμενες να σε καλούν να κάτσεις δίπλα τους μέσα στις μπουτάρες.Μόνο ανατολική Ευρώπη.
Συνήθως κάτι Ιταλοί,Ισπανοί δεν πίστευαν αυτά που έβλεπαν και συχνά κολλούσαν και έμεναν πάση θυσία εκεί.
 

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
Απο παλια στη μαλακια ο κωλογερος.

Η αδερφή της γκόμενας μου που δεν τη είχα δει (παρά μόνο σε φωτογραφίες), βλέπεις είναι "εσωτερική" εδώ και αρκετό καιρό σε σχολείο της Ελβετίας) ήρθε προχτές για διακοπές. Όταν την είδα έμεινα στον τόπο. 1,82 εκατοστά ύψος, βυζί στητό τεσσάρι, κόκκινα μαλλιά, λευκό δέρμα, κορμί λαμπάδα. Μου έριχνε λοιπόν κάτι περίεργες ματιές και όταν μείναμε μόνοι μας ήρθε και κάθησε στα γόνατά μου, σηκώνοντας παράλληλα την φούστα τις αφήνοντας με να δώ καλά τα το κόκκινο στρινγκάκι της.
Είχαμε κλείσει ραντεβού για ποτάκια χθες το βράδυ. Στο Μπάρ συνεχίσθηκε η ίδια ιστορία. Έτσι λοιπόν για να πάρω θάρρος ήπια καμιά ντουζίνα σφηνάκια. Η "φάση" έγινε σε ξενοδοχείο. Δεν της άφησα τρύπα για τρύπα απήδηχτη. Μόνο που το πρωί όταν ξεμέθυσα κατάλαβα ότι, αντί να "φασώσω" την αδερφή της κοπέλας μου, έκανα λάθος και μέσα στη θολούρα μου "φάσωσα" την κοπέλα της αδερφής μου. Σε εκλιπαρώ για την βοήθειά σου. Τί να κάνω τώρα; Δώσε μου μια λύση με βάση τις τεράστιες τόσο σε αριθμό όσο και σε περιεχόμενο εμπειρίες σου. Παρακαλώ γονυπετής.

Ζει αραγε;
 

nikos77778

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2019
Μηνύματα
257
Like
4
Πόντοι
1
Αυτό ισχύει σλαβικό κόσμο.Φιλάς τη μία,χουφτώνεις την άλλη ταυτόχρονα και μετά γαμάς μια άλλη που μπορεί μετά να ξεχάσεις.Δεν είσαι σίγουρος οτι γάμησες τη γκόμενά σου ή οτι χουφτώνεις τον κώλο της και όχι κάποια άλλης.Βλέπεις μια δίμετρη να περπατάει στο δρόμο και αναρωτιέσαι ρε μπας και την έχω ήδη γαμήσει αυτή?Η απλά την έχω γνωρίσει?Κάπως έτσι πάει.Απειρες επιλογές και συνεχής ανανέωση.Οι γκόμενες θεωρούν το γκόμενο της φίλης τους σα θήραμα,διεκδικίσιμο από τις ίδιες.
Είναι ωραία ατμόσφαιρα γενικά στα ανατολικά εδάφη,το καταλαβαίνεις αμέσως έτσι και διασχίσεις τα σύνορα.
Θα έλεγα οτι το χύσι και το πιώμα ρέει άφθονο,είναι σαν παράλληλο σύμπαν.Παράδεισος του πότη και του γαμέα.
Μπαίνεις στο κλαμπ και βλέπεις στο σοφά δέκα μπούτια το ένα δίπλα στο άλλο να ξεπροβάλουν από το σούπερ μίνι και οι γκόμενες να σε καλούν να κάτσεις δίπλα τους μέσα στις μπουτάρες.Μόνο ανατολική Ευρώπη.
Συνήθως κάτι Ιταλοί,Ισπανοί δεν πίστευαν αυτά που έβλεπαν και συχνά κολλούσαν και έμεναν πάση θυσία εκεί.
εννοεις συγκεκριμενη πολη/χωρα η μιλας γενικα?δωσε ενα παραδειγμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom