Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 61 άτομα (0 μέλη και 61 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056
Το κακο ειναι οτι το "εννοειται" το λες σοβαρα και γελας κιολας

Μιλαμε για τραγωδια.
Εμενα η χοντρουλα ρε τύπε μου προσφερε αναμνησεις δυο ετων. Με πολλα και ωραια πραγματα και συμβαντα.

Η χουφτα τι προσφερει?
δοκιμασε να κανεις καφε χωρις χουφτες
αντε να σε δω
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
στο sad man προσφέρει αποφυγή απορρίψεων...

δεν την μπορεί την απόρριψη.
(χωρίς αυτό να σημαίνει ότι υπάρχει κάποιος από εμα΄ς που δεν το έχει βιώσει, ο sad man όμως δεν το μπορεί)
Αν ο φοβος της απορριψης σε εμποδιζει να ζησεις, πρεπει να απευθυνθεις αμεσως σε εναν ειδικο.
Αυτο το ξεπερνας πριν καν φτασεις στα 18-20 σου χρονια. Μετα ειναι ψυχωση.
Επισης, εχω διαπιστωσει οτι οσο λιγοτερο φοβασαι την απορριψη, τοσο λιγοτερη απορριψη εισπραττεις

Ειναι αμφιδρομο
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
δοκιμασε να κανεις καφε χωρις χουφτες
αντε να σε δω
δεν μιλαμε για καφε αλλα για σεξ

και οποιαδηποτε αντρικη χουφτα ειναι πολλες κλασεις κατω απο γυναικα, ειτε και μετρια ειτε και ασχημη γυναικα, συνολικα.

μια χοντρη πχ μπορει να κανει λαιμαργες πιπες ή να εχει ωραιο προσωπο, μια αντρικη χουφτα τι?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Τυπικά βάσανα Πολωνών με τις παντρεμένες βυζαρούδες χωριατοπούλες.(ona nosi D,φοράει νούμερο D)


Στα ελληνικά χωριά σπάνια η βότκα έχει τέτοια αποτελέσματα να εξουδετερώνει το σύζυγο.

Παραδοσιακή πολωνική περιποίηση και νοικοκυριό από τη γκόμενα ή τη σύζυγο κατάλληλα ενδεδυμένη.Οι Ελληνίδες δε φτάνουν σε τέτοια σημεία.


Γενικά οι Σλάβες επιδιώκουν να είσαι διαρκώς καυλωμένος με την πάρτη τους και προσπαθούν εναγωνίως να σε ικανοποιήσουν.Θυμάμαι γκόμενες να πλένουν πιάτα φορώντας διαφανείς κυλότες,ζαρτιέρες ή καυτά σορτσάκια οπότε συνήθως ακολουθούσε πούτσος.

Πολωνικά πάρτυ που γίνεται της πουτάνας ιδίως με τις γκόμενες από μικρές πόλεις και χωριά,Radom,Ruda Slaska,Zabrze,Bielsko Biala κτλ,όλα τα καυλωτικά ονόματα πόλεων.

 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Εμενα η χοντρουλα ρε τύπε μου προσφερε αναμνησεις δυο ετων. Με πολλα και ωραια πραγματα και συμβαντα.

Εγώ μετά θα χρειαζόμουν αυτό


4Fxv.gif
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056
δεν μιλαμε για καφε αλλα για σεξ

και οποιαδηποτε αντρικη χουφτα ειναι πολλες κλασεις κατω απο γυναικα, ειτε και μετρια ειτε και ασχημη γυναικα, συνολικα.

μια χοντρη πχ μπορει να κανει λαιμαργες πιπες ή να εχει ωραιο προσωπο, μια αντρικη χουφτα τι?
δεν εχω παει με αλλη αντρικη χουφτα εκτος απο την δικη μου
θα μεινω μονογαμικος ως προς αυτο

:boff:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Μα κι εσύ συνεχώς με Σλαβάκια παίζεις!Αν ήταν τόσο γαμήσιμες  και χύμα όσο λες οι Ελλεινίδες θα μιλούσες περισσότερο για σκηνικά μαζί τους!

Το ότι είμαι σε χαρισματικό μέρος από άποψη γυναικών από όλο το κόσμο είναι αλήθεια και το χαίρομαι στον μέγιστο βαθμό!
Αλλά δες  τώρα που έκατσε στραβή με το τουρισμό!Δεν θα ήταν ωραία να είχαμε μεγάλες ποσότητες ωραίων γυναικών?
Πραγματικά λυπάμαι τόσα χρόνια όλους όσους προσπαθούσαν να βγάλουν άκρη με τις Ελλεινίδες...
Και στη τελική τι μιζέρια να βγάλω εδώ μεταξί μας σε ένα αντρικό φόρουμ που εκφράζουμε προβληματισμούς ?

Κατα 70% ναι παιζω με σλαβες, σωστα μιλας μιας και γνωριζεις το τι παιζει.

Και οι Ελληνιδες που εχω κατα καιρους και παιζω μπαλα δεν μου δημιουργουν θεμα τυπε, απλα δεν μου αρεσει αυτη η τεμπελια που εχουν στα παντα και που λογω αυτης μενουν πισω σε πολλα ζητηματα.

Οι σλαβες μπορει να μην εργαζονται καποιες απο αυτες και να τα τρωνε απο τα χ θυματα αλλα ξεκωλιαζονται στις γυμναστικες και διαφορες φροντιδες του εαυτου τους καθημερινα, δεν καθονται ολη μερα.

Συν του οτι και ξερουν το πως να φερθουν σε εναν αντρα.

Δηλαδη, παραδειγμα.

Εισαι αλφα αρσενικο, οκ.

Η σλαβα θα το καταλαβει αμεσως και θα φερθει αναλογα, θα τιμησει την επιλογη σου που την επελεξες και θα φερθει ομορφα. Η ιδια σλαβα γυναικα εαν εισαι βητα, θα σου φερθει παλι εντελως διαφορετικα, οπως αλλωστε σου αξιζει.

Η Ελληνιδα, αν θα το καταλαβει το τι εισαι (ειναι γενονος οτι ειναι ηλιθιες πανω σε τετοια ζητηματα κοιμουνται ορθιες) παλι θα φερθει το ιδιο. Ειτε εισαι α ειτε β τις ιδιες μαλακιες θα κανει αργα ή γρηγορα, δεν εχει διαχωρισμο, διακριση. Τα παντα ολα παντου οτι να ναι...εκει χανουν σε σχεση με τις σλαβες.

Για αυτο και κανενας α αρσενικος δεν ασχολειται σοβαρα μαζι τους περα απο τη πουτσα.

 :hi:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
δεν εχω παει με αλλη αντρικη χουφτα εκτος απο την δικη μου
θα μεινω μονογαμικος ως προς αυτο

:boff:
προτιμας την αντρικη χουφτα σου?

ή μια χοντρη με ωραια βυζια?

ή μια ηλικιωμενη με ωραιες γαμπες?

ή μια "γαριδα" με μαπα προσωπο και κορμι λαμπαδα?

λεγε
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Σε αυτό δε διαφωνώ, αλλά γι αυτό είναι και ωραίο το πρώτο γαμησι όμως. Έχει τζόγο η φάση.

Τεσπα, προσωπική γνώμη εκφράζω, δε λέω ότι έχω το αλάθητο.

Προσωπικά αν μια γκόμενα με τα ρούχα στο μπαρ μου φαίνεται 7αρι αλλά μετά το μπαλαμουτι με εσώρουχα αποδειχτεί 6αρι δε με χαλάει. Τη γαμαω ευχαρίστως.

Τώρα περίπτωση να φαίνεται 7αρι και να αποδειχτεί 4αρι δε μου έχει τύχει. Ψιλό φαίνεται από πολλά σημεία η φάση, ακόμα και τα χέρια να προσέξεις τα βλέπεις τα σημάδια. Έχεις ρίξει και λίγο μπαλαμουτι, κόβεις και δια της αφής. Δύσκολα πέφτεις έξω πάνω από μια μονάδα νομίζω.
Φίλε εγώ μια φορά στην Οστράβα της Τσεχίας φόρτωσα μια ψηλή πανέμορφη επιβλητική γκόμενα που φορούσε τζιν και ένα λευκό T-shirt από αυτά τα καθημερινά και χοντρά !
Στην αρχή νόμιζα ότι είχε νορμάλ βιζιά αλλά όταν έβγαλα τη μπλούζα και το σουτιέν είδα δυο υπέροχες τούμπανες βιζάρες!!!!!  :tits2:
Αυτό που θέλω να πω είναι πως στην Ανατολική Ευρώπη πάντα κερδίζεις στο τζόγο! Πάντα αυτό που φορτώνεις είναι πολύ πιο ωραίο απ ‘ ότι δείχνει!
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056
προτιμας την αντρικη χουφτα σου?

ή μια χοντρη με ωραια βυζια?

ή μια ηλικιωμενη με ωραιες γαμπες?

ή μια "γαριδα" με μαπα προσωπο και κορμι λαμπαδα?

λεγε
δωσε το 3 ξερω γω

οι αλλες πεθαναν απο κατι και δεν εχει νορμαλ στις επιλογες?
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
Φίλε εγώ μια φορά στην Οστράβα της Τσεχίας φόρτωσα μια ψηλή πανέμορφη επιβλητική γκόμενα που φορούσε τζιν και ένα λευκό T-shirt από αυτά τα καθημερινά και χοντρά !
Στην αρχή νόμιζα ότι είχε νορμάλ βιζιά αλλά όταν έβγαλα τη μπλούζα και το σουτιέν είδα δυο υπέροχες τούμπανες βιζάρες!!!!!  :tits2:
Αυτό που θέλω να πω είναι πως στην Ανατολική Ευρώπη πάντα κερδίζεις στο τζόγο! Πάντα αυτό που φορτώνεις είναι πολύ πιο ωραίο απ ‘ ότι δείχνει!

Ενω στην Ελλαδα συνηθως ο τζογος καταληγει σε μουφα!
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Νικ και Άλεξ εδώ σας θέλω.Ποια απ'τις δυο θα πηδούσατε;


american_beauty_700.jpg





 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
δωσε το 3 ξερω γω

οι αλλες πεθαναν απο κατι και δεν εχει νορμαλ στις επιλογες?
οι νορμαλ επιλογες δεν γυριζουν να κοιταξουν τον σαντμαν λεει, για αυτες μιλαμε τωρα.

πχ εγω,
εχω παει με
μια 8ρι
τρεις 7ρια
εννια 6ρια
και οι υπολοιπες ηταν 5ρια για τα δικα μου υποκειμενικα κριτηρια.

ο σαντμαν τις βαθμολογει -1,
θα καταδεχοταν να παει λοιπον με την μια 7ρι και τις τρεις 6ρια.

αλλα θελει και ισοτητα και ομοιοτητα , δηλαδη αυτες να παιξουν το ρολο του αντρα και να τον αντιμετωπιζουν ως ισο προς ισο ή και ως ανωτερο αν αξιζει αυτος για 8. ενω ο ρολος τους που τους εδωσε η φυση ειναι να σε εξεταζουν για να σε εγκρινουν σαν να ειναι ανωτερες, ειναι αυτες που κανουν την επιλογη.

...και τελικα μενει με το πουλι στο χερι τραβοντας μαλακια, ΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ, και αντι να ταρακουνηθει και να προσπαθησει να γαμησει εστω 6ρια και 7ρια οπως λεει, κανει και τον εξυπνο ως αποτυχημενος αντρας.

βρες μαλακα σαντμαν 6ρι και 7ρι να γαμησεις και μετα εχεις καθε δικαιωμα να κοροιδευεις αν καποιος τωρα γαμαει 5ρι.

η χουφτα ειναι υπο του μηδεν δεν δικαιουται οποιος γαμει την υπο του μηδενος χουφτα του να ειρωνευεται αν καποιος γαμει 5ρια ή και 4ρια συμφωνα με αυτον.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom