Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 63 άτομα (0 μέλη και 63 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
Μετά από 8394 σελίδες τι να προσφέρει κάποιος εκτός από τρολάρισμα?
Όταν μάλιστα από τη πρώτη σελίδα μέχρι τώρα δεν άλλαξε τίποτα επί του θέματος ...

Ροδιτη κατσικοκλεφτη φιδεμπορα λεγεται οτι οργωνεις την Ευρωπη και προσφερεσαι ως ανδρικη πορνη σε διψασμενες μουναρες που δουλευουν σε πολυεθνικες και τρελαινονται για την χωριατικη γιδιλα που αποπνεεις :2funny: :2funny:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Ροδιτη κατσικοκλεφτη φιδεμπορα λεγεται οτι οργωνεις την Ευρωπη και προσφερεσαι ως ανδρικη πορνη σε διψασμενες μουναρες που δουλευουν σε πολυεθνικες και τρελαινονται για την χωριατικη γιδιλα που αποπνεεις :2funny: :2funny:
:klapseee:
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.794
Like
743
Πόντοι
96
Θα το ξαναπώ,Ελλάδα μόνο 18χρονα και 20χρονα περνάνε καλά.Γιατί οι 18χρονες και οι 20χρονες ΕΧΟΥΝ ΟΡΜΕΣ,ΚΑΥΛΕΣ και ΨΑΧΝΟΝΤΑΙ.Όλες μα όλες σχεδόν έχουν σχέσεις με συνομηλίκους.Πάλι καλά που υπάρχουν κι αυτοί γιατί θα νόμιζες οτι αυτή η χώρα κατοικείται μόνο από gay,λεσβίες,ζωόφιλους και γέρους.

Και πας μετά στους 30+ που μπορεί να έχουν και μεγαλύτερες καύλες απ'ότι στα 20,και τον παίζουν.Γιατί οι αντίστοιχες γυναίκες είναι ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΑΓΑΜΗΤΕΣ στο μεγαλύτερο ποσοστό.


εδω βγαζει τα ιδια συμπερασματα με πιο χοντροκομμενο τροπο ο πατηρ Δασκαλε :rockon: :rockon: :rockon:
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
τους εσκισες τα μουτρα δασκαλε παλι  :rockon:

(καλυπτω τον εμπερορ που εσπασε την καραντινα και βγηκε χωρις σμς)

Γελαω εδω και πεντε λεπτα με αυτα τα σχόλια...
ψυχοθεραπεια που δεν αναπληρωνεται με τιποτε..

να στε καλα ρε παιδια...

not to be missed αυτα τα νηματα
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Διαβαστε τον νομο του Πικερ και ξεστραβωθειτε ρε αυνανες.

Που καθεστε και απαντατε στον νικ1410 που γραφει και την ιδια ωρα βλεπει πορνο με τραβελια στο ιντερνετ :2funny:

o μεγαλος του ερωτας η φιονα το τρενο  :tn04: :tn04: :S :S :2funny: :2funny: :2funny:

 

Συνημμένα

  • γκομενα.του.nik14τραβελα.jpg
    γκομενα.του.nik14τραβελα.jpg
    78,4 KB · Εμφανίσεις: 11

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Θα το ξαναπώ,Ελλάδα μόνο 18χρονα και 20χρονα περνάνε καλά.Γιατί οι 18χρονες και οι 20χρονες ΕΧΟΥΝ ΟΡΜΕΣ,ΚΑΥΛΕΣ και ΨΑΧΝΟΝΤΑΙ.Όλες μα όλες σχεδόν έχουν σχέσεις με συνομηλίκους.Πάλι καλά που υπάρχουν κι αυτοί γιατί θα νόμιζες οτι αυτή η χώρα κατοικείται μόνο από gay,λεσβίες,ζωόφιλους και γέρους.

Και πας μετά στους 30+ που μπορεί να έχουν και μεγαλύτερες καύλες απ'ότι στα 20,και τον παίζουν.Γιατί οι αντίστοιχες γυναίκες είναι ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΑΓΑΜΗΤΕΣ στο μεγαλύτερο ποσοστό.

κ ο αδερφος ενος συμμαθητη φιλου μ ειναι 24 στα 25 κ εχει χαρεμι  :takethis: :takethis: :takethis: :fuck2: :fuck2: :wanker: :wanker: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra:
βεβαια εχει κ πολυ χρημα  :babycry: :babycry: :afro: :afro: :orchestra: :orchestra:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Γελαω εδω και πεντε λεπτα με αυτα τα σχόλια...
ψυχοθεραπεια που δεν αναπληρωνεται με τιποτε..

να στε καλα ρε παιδια...

not to be missed αυτα τα νηματα
Συμπαθέστατε Φίλε cool, πως πάει η αναζήτηση ταιριού εν έτη 2020? Έχεις παρατηρήσει ανταπόκριση απο κάποια εθνικότητα ή ομάδα γυναικών στην διαρκή έρευνά σου σε συνδυασμό με το τεράστιο δίχτυ πληροφοριών που έχεις από ίντερνετ γνωστούς κτλ?
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
μυθικε πουλι μονο σου εβαλες την χουφτα τελευταια.

εννοειται και σαντμαν και ο οποιοσδηποτε εχει δυνατοτητα να παει και με μουναρα πορνη και με ασχημη γκομενα.

αν δεν ειχες δυνατοτητα τοτε οκ , ατυχησες να ζεις στην φολεγανδρο χειμωνα και σου δινω συγχωροχαρτι που εισαι μαλακας.

ο σαντμαν δεν ειναι στην φολεγανδρο, λεει βλεπω μια 6ρι μετρια γκομενα στο κλαμπ και δεν καταδεχομαι να παω να της μιλησω γιατι ξερω οτι ειναι ηλιθια και θα σπαστω ψυχολογικα ή θελω αφου εγω ειμαι 7ρι αυτη να με κυνηγησει!!!!

Καλα κανει και δεν παει να της μιλησει τυπε.

Σκεψου το γιατι και θα καταλαβεις, αν καταλαβεις.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Θα το ξαναπώ,Ελλάδα μόνο 18χρονα και 20χρονα περνάνε καλά.Γιατί οι 18χρονες και οι 20χρονες ΕΧΟΥΝ ΟΡΜΕΣ,ΚΑΥΛΕΣ και ΨΑΧΝΟΝΤΑΙ.Όλες μα όλες σχεδόν έχουν σχέσεις με συνομηλίκους.Πάλι καλά που υπάρχουν κι αυτοί γιατί θα νόμιζες οτι αυτή η χώρα κατοικείται μόνο από gay,λεσβίες,ζωόφιλους και γέρους.

Και πας μετά στους 30+ που μπορεί να έχουν και μεγαλύτερες καύλες απ'ότι στα 20,και τον παίζουν.Γιατί οι αντίστοιχες γυναίκες είναι ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΑΓΑΜΗΤΕΣ στο μεγαλύτερο ποσοστό.
Απο πού τα εχεις συμπερανει ολα αυτα, ενω οι κοινωνικες σου συναναστροφες ειναι ελαχιστες, αδυνατω να κατανοησω.
Εικονικη πραγματικοτητα εχεις φτιαξει στο κεφαλι σου και την ζεις.
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.794
Like
743
Πόντοι
96
εχετε ζαλιστει απο τις συνεχεις φαπες του Δασκαλου? :2funny: :2funny: :2funny:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Αλεξ, εισαι μορφωνενος ανθρωπος και αξιοπρεπης απο οτι εχω καταλαβει.

Γιατι ασχολεισαι με αυτους φιλε;

Νταξει εγω ειμαι οτι να ναι...εσυ ομως φιλε εισαι νομικος και εχεις μια θεση μεσα στη κοινωνια, τι ασχολεισαι με αυτους; Τι εχει βγει δηλαδη ως θετικο αποτελεσμα απο αυτο;

Τον ειδες ειτε τον εναν ειτε τον αλλον να καταλαβαινουν, να σεβονται το οτι ασχολεισαι μαζι τους (ο αλλος σου ειχε βγαλει και γλωσσα αν θυμασαι)και να προσπαθουν να αλλαξουν;

Δεν εχεις καταλαβει ακομα οτι τετοιοι ανθρωποι ειναι απλα πρεζακια της προσοχης;

 :hi:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Αλεξ, εισαι μορφωνενος ανθρωπος και αξιοπρεπης απο οτι εχω καταλαβει.

Γιατι ασχολεισαι με αυτους φιλε;

Νταξει εγω ειμαι οτι να ναι...εσυ ομως φιλε εισαι νομικος και εχεις μια θεση μεσα στη κοινωνια, τι ασχολεισαι με αυτους; Τι εχει βγει δηλαδη ως θετικο αποτελεσμα απο αυτο;

Τον ειδες ειτε τον εναν ειτε τον αλλον να καταλαβαινουν, να σεβονται το οτι ασχολεισαι μαζι τους (ο αλλος σου ειχε βγαλει και γλωσσα αν θυμασαι)και να προσπαθουν να αλλαξουν;

Δεν εχεις καταλαβει ακομα οτι τετοιοι ανθρωποι ειναι απλα πρεζακια της προσοχης;

  :hi:
Δεν ειμαι υπερ της αποστασιοποιησης των ανωτερων. Οφειλουν να παρεμβαινουν.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Δεν ειμαι υπερ της αποστασιοποιησης των ανωτερων. Οφειλουν να παρεμβαινουν.

Οπως και ο πατερας μου, ειχε την εντυπωση οτι εαν ειχα ασχοληθει τοτε με τον πρεζακια τον ανηψιο μου, αυτος θα με ακουγε και δεν θα πεθαινε απο πρεζα.

Οχι Αλεξ, αυτος που θελει να κανει αυτο που θελει, θα το κανει και ας παμε να χτυπιομαστε ολοι μας μαζι πανω κατω καθε μερα.

Οι ανθρωποι που αξιζει να ασχοληθεις και να ισχυσει αυτο που εγραψες, φαινονται. Σου δινουν σημαδια. Εχουν φιλοτιμο, καταλαβαινουν οτι τα εκαναν σκατα και ζητανε βοηθεια, ειναι προθυμοι στο να εργαστουν πανω στο θεμα διαπιστωση-αλλαγη-προοδος.

Φαινονται αυτα τα παιδια που ναι αξιζει να ασχοληθεις.

Θλιβομαι πραγματικα που ενω δεν εχεις δει αυτα τα σημαδια, σπαταλιεσαι ασκοπα φιλε.

  :hi:

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Οπως και ο πατερας μου, ειχε την εντυπωση οτι εαν ειχα ασχοληθει τοτε με τον πρεζακια τον ανηψιο μου, αυτος θα με ακουγε και δεν θα πεθαινε απο πρεζα.

Οχι Αλεξ, αυτος που θελει να κανει αυτο που θελει, θα το κανει και ας παμε να χτυπιομαστε ολοι μας μαζι πανω κατω καθε μερα.

Οι ανθρωποι που αξιζει να ασχοληθεις και να ισχυσει αυτο που εγραψες, φαινονται. Σου δινουν σημαδια. Εχουν φιλοτιμο, καταλαβαινουν οτι τα εκαναν σκατα και ζητανε βοηθεια, ειναι προθυμοι στο να εργαστουν πανω στο θεμα διαπιστωση-αλλαγη-προοδος.

Φαινονται αυτα τα παιδια που ναι αξιζει να ασχοληθεις.

Θλιβομαι πραγματικα που ενω δεν εχεις δει αυτα τα σημαδια, σπαταλιεσαι ασκοπα φιλε.

  :hi:
Δεν διαφωνω κατα βαθος. Ειναι ελαττωμα μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom