Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 64 άτομα (0 μέλη και 64 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Χαίρομαι που σε κάνω και γελάς,με τόσα νοσηρά vibes και μιζέρια που εκπέμπεις ρε Vladimir,καλό σου κάνει.Χαίρομαι επίσης που μου απαντάς για τις τρολιές που εχω ρίξει για εσένα σε άλλα νήματα.Δείχνει ότι κατά βάθος σε ενοχλεί(και ας το παίζεις τέρμα ψύχραιμος).

Ναι τέρμα εμμονη ιδέα,δεν κοιμάμαι λέμε τις νύχτες. :S

Τώρα για το τι είπε ενα μέλος,χέστηκε η Φατμέ στο Γενί Τζαμί.
Αν δεις πόσοι σε έχουν κράξει ή σε έχουν δουλέψει,κάτι μπορεί να καταλάβει κανείς για το ποιόν σου(όχι αυτό που φαντάζεσαι πάντως). ;)
ρε τρελε,

εχεις απαντησει σε 10-20 ποστ μου παντα με ειρωνεια

λεω πχ οτι πηγα με μια χοντρη,  3 με πιασιματα, 10 μετριες, 5 λεπτες,

και εσυ πεταγεσαι να κοροιδεψεις οτι ειμαι μπαζογαμιας οτι εχω εμμονη με χοντρες κλπ,

οχι ρε φιλε δεν εχω καμμια εμμονη που θες να παρουσιασεις.

εδω γραφουμε τις εμπειριες μας, λεμε την γνωμη μας, κανουμε τον  χαβαλε μας,

εσυ μονο χαβαλε κανεις και μονο με κακο τροπο (ο καλος τροπος ειναι οταν λεω για χοντρη να πετας μια εικονα μια χοντρη να γελασουμε, οταν λεω πχ μια γαλλιδα, μια ρωσσιδα, μια που γνωρισα περσι και εσυ ή ο σαντμαν αυθαιρετα λετε ΘΑΑΑΑΑ ΗΤΑΝ και αυτη χοντρη, δεν λεγεται καλογουστο χιουμορ, κακογουστο και πρηξιμο λεγεται.)

πες μας επιτελους εσυ τα 8ρια και τα 9ρια που πας και δωσε συμβουλες να σε παραδεχτουμε αν τα καταφερνεις καλυτερα. εγω δεν το παιζω γκομενος, ειμαι κατω απο το μεσο ορο, αλλα αφου δεν μπορω να εχω ποσοτητα και ποιοτητα τουλαχιστον ριχνοντας τα στανταρτς μου στα 23 μου χρονια καταφερα να εχω ποσοτητα και στην συνεχεια μεσα απο την εμπειρια που προσκομισα καταφερα και καποιες εμφανισιακα ποιοτικες, λιγες. εσυ?
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.794
Like
743
Πόντοι
96
Δασκαλε τους εχεις κανει να κουτουλανε μεταξυ τους :rockon: :rockon: :rockon:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606
:S :S
Christos Savvidis εσύ με τι ασχολείσαι φίλε;(ώς δουλειά εννοώ)

τυπε θα σου πει ότι δε χρειάζεται απαντήσει γιατί δε χρειάζεται αποδείξει τίποτα σε κανέναν απλά είναι εδώ για να βοηθήσει μέλη να γίνουνε μεγάλοι γαμιαδες και άλλες τέτοιες πίπες  :S :S :S
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.794
Like
743
Πόντοι
96
Πάντως ο λόγος που πέφτει τόσο βρισίδι εδω ειναι η αγαμία και είναι λογικό να υπαρχουν νεύρα και μίσος. Το sex είναι μια βιολογική ανάγκη όπως τα φαγητό και το νερό που χρειαζόμαστε κάθε μερα. Δυστυχως στην Ελλάδα(για το εξωτερικό δεν ξέρω) θεωρείται ταμπού. Και οι γυναίκες το έχουν ανάγκη απλά σε μικρότερο βαθμό απο τους άνδρες.

ακριβως τυπε

για αυτο θελουμε αναδιανομη δραστικη και του αιδοιου μεσω του κοινωνιοικονομικου συστηματος που προτεινουσε ωστ να μηδενιστει και η γκρινια και το αλληλοφαγωμα :rockon: :rockon: :rockon:
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
ρε τρελε,

εχεις απαντησει σε 10-20 ποστ μου παντα με ειρωνεια

λεω πχ οτι πηγα με μια χοντρη,  3 με πιασιματα, 10 μετριες, 5 λεπτες,

και εσυ πεταγεσαι να κοροιδεψεις οτι ειμαι μπαζογαμιας οτι εχω εμμονη με χοντρες κλπ,

οχι ρε φιλε δεν εχω καμμια εμμονη που θες να παρουσιασεις.

εδω γραφουμε τις εμπειριες μας, λεμε την γνωμη μας, κανουμε τον  χαβαλε μας,

εσυ μονο χαβαλε κανεις και μονο με κακο τροπο (ο καλος τροπος ειναι οταν λεω για χοντρη να πετας μια εικονα μια χοντρη να γελασουμε, οταν λεω πχ μια γαλλιδα, μια ρωσσιδα, μια που γνωρισα περσι και εσυ ή ο σαντμαν αυθαιρετα λετε ΘΑΑΑΑΑ ΗΤΑΝ και αυτη χοντρη, δεν λεγεται καλογουστο χιουμορ, κακογουστο και πρηξιμο λεγεται.)

πες μας επιτελους εσυ τα 8ρια και τα 9ρια που πας και δωσε συμβουλες να σε παραδεχτουμε αν τα καταφερνεις καλυτερα. εγω δεν το παιζω γκομενος, ειμαι κατω απο το μεσο ορο, αλλα αφου δεν μπορω να εχω ποσοτητα και ποιοτητα τουλαχιστον ριχνοντας τα στανταρτς μου στα 23 μου χρονια καταφερα να εχω ποσοτητα και στην συνεχεια μεσα απο την εμπειρια που προσκομισα καταφερα και καποιες εμφανισιακα ποιοτικες, λιγες. εσυ?

Ολοι γαμάνε καλύτερες από τις δικές σου. ;)

Και αν νομίζεις ότι είμαι ο μόνος που σε έχει κοροιδέψει,ψάξε λίγο να δεις πόσοι σε κράζουν.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ολοι γαμάνε καλύτερες από τις δικές σου. ;)

Και αν νομίζεις ότι είμαι ο μόνος που σε έχει κοροιδέψει,ψάξε λίγο να δεις πόσοι σε κράζουν.
ρε τυπε παλι δεν απαντησες,

ποιες επιτελους ειναι οι καλυτερες που αναφερεσαι,

εγω πχ αναφερα μια κορμαρα γαλλιδα πριν λιγες μερες,

περσι τα ειχα με μια αλλη μιλφαρα που γνωρισα σε κολυμβητηριο,

και εσυ λες ειμαι μπαζογαμιας επειδη πριν 4 χρονια γαμησα την τελευταια χοντρη σχεση μου....

δεν στεκει.

ακομη περιμενω να πεις, εχω ανεβασει και ερωτικες ιστοριες,

αν θες να εισαι απλα θεατης μεινε απλα θεατης, αν θες να μιλησεις μιλα αλλα λεγε και τα δικα σου.  το να λες ειστε ολοι μαλακες χωρις να λες τι κανεις εσυ και εισαι εξυπνος δεν σε κανει εξυπνο, αντιπαθητικο σε κανει.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
ρε τυπε παλι δεν απαντησες,

ποιες επιτελους ειναι οι καλυτερες που αναφερεσαι,

εγω πχ αναφερα μια κορμαρα γαλλιδα πριν λιγες μερες,

περσι τα ειχα με μια αλλη μιλφαρα που γνωρισα σε κολυμβητηριο,

και εσυ λες ειμαι μπαζογαμιας επειδη πριν 4 χρονια γαμησα την τελευταια χοντρη σχεση μου....

δεν στεκει.

ακομη περιμενω να πεις, εχω ανεβασει και ερωτικες ιστοριες,

αν θες να εισαι απλα θεατης μεινε απλα θεατης, αν θες να μιλησεις μιλα αλλα λεγε και τα δικα σου.  το να λες ειστε ολοι μαλακες χωρις να λες τι κανεις εσυ και εισαι εξυπνος δεν σε κανει εξυπνο, αντιπαθητικο σε κανει.

Αδιαφορώ για αντιπάθειες και συμπάθειες όσο δεν φαντάζεσαι.

Πάντως όχι χοντρές και γριές. ;)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
αν ειναι να λεω και εγω αυθαιρετα, εγω πηγα με 18χρονη , ο τρελος δεν λεει με ποια πηγε, αρα ειναι γεροντολαγνος παει με 50ρες και πανω.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
οκ λοιπον τρελε δεν εχεις παει με κατω των 30 ποτέ σου, πας με μπας κλαςς δευτεραντζες....

τι οχι?
γιατι?
εγω που πηγα με 19 και 20 χρονων το εγραψα εσυ τι ντρεπεσαι?
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
οκ λοιπον τρελε δεν εχεις παει με κατω των 30 ποτέ σου, πας με μπας κλαςς δευτεραντζες....

τι οχι?
γιατι?
εγω που πηγα με 19 και 20 χρονων το εγραψα εσυ τι ντρεπεσαι?

Καλά,πήγαινε στην Φιόνα τώρα. :S

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Καλά,πήγαινε στην Φιόνα τώρα. :S
συνεχισε το τρολαρισμα μονο για αυτο εισαι ικανος φαινεται

κριτικες μηδεν
εμπειριες μηδεν
αλλα το 99% των ποστ ειρωνια και κοροϊδια
σαν 15χρονο που δεν εχει γαμησει και κοροϊδευει τον γειτονα που γαμαει χοντρη (...και αλλες 2 λεπτες)
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
συνεχισε το τρολαρισμα μονο για αυτο εισαι ικανος φαινεται

κριτικες μηδεν
εμπειριες μηδεν
αλλα το 99% των ποστ ειρωνια και κοροϊδια
σαν 15χρονο που δεν εχει γαμησει και κοροϊδευει τον γειτονα που γαμαει χοντρη (...και αλλες 2 λεπτες)

Τύπε με απαξίωσες άσχημα τώρα. :S
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Τύπε με απαξίωσες άσχημα τώρα. :S
πες μας κατι για σενα για να σε πουμε αξιο, ντροπαλε τιμιτη

εχεις πει ΜΗΔΕΝ για γκομενικα θεματα και κοροιδευεις τα γκομενικα των αλλων,

οσο δεν λες εισαι στο μηδεν δεν εισαι πανω απο καποιον που αναφερε και 5 εξαρες γκομενες του σαν εμενα, ή 5 οχταρες σαν αυτες του σαββιδη ή σαν αυτες που αναφερουν ο mindreader ή ο kman.

γαμας καθολου? τι κομπλεξ εχεις να χλευαζεις αλλους χωρις να λες εσυ γιατι και πως εγινες ανωτερος σε κατι? εγω βλεπω μηδεν κριτικες και μια γνωμη οτι πχ ειχα την ταδε γκομενα και εγινε αυτο... τιποτα, μονο κραζεις.
 

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
Η πιτσιρικαρια γαμαει σε ρυθμους Πικερ.
Τις σουβλιζει παρτουζα τις γκομενες.
Εχω στηθει αρκετες φορες πισω απο δεντρα για ν ακουσω βογγητα.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
πες μας κατι για σενα για να σε πουμε αξιο, ντροπαλε τιμιτη

εχεις πει ΜΗΔΕΝ για γκομενικα θεματα και κοροιδευεις τα γκομενικα των αλλων,

οσο δεν λες εισαι στο μηδεν δεν εισαι πανω απο καποιον που αναφερε και 5 εξαρες γκομενες του σαν εμενα, ή 5 οχταρες σαν αυτες του σαββιδη ή σαν αυτες που αναφερουν ο mindreader ή ο kman.

γαμας καθολου? τι κομπλεξ εχεις να χλευαζεις αλλους χωρις να λες εσυ γιατι και πως εγινες ανωτερος σε κατι? εγω βλεπω μηδεν κριτικες και μια γνωμη οτι πχ ειχα την ταδε γκομενα και εγινε αυτο... τιποτα, μονο κραζεις.
ο σαββιδης ειναι παρθενος
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.482
Πόντοι
1.706
πες μας κατι για σενα για να σε πουμε αξιο, ντροπαλε τιμιτη

εχεις πει ΜΗΔΕΝ για γκομενικα θεματα και κοροιδευεις τα γκομενικα των αλλων,

οσο δεν λες εισαι στο μηδεν δεν εισαι πανω απο καποιον που αναφερε και 5 εξαρες γκομενες του σαν εμενα, ή 5 οχταρες σαν αυτες του σαββιδη ή σαν αυτες που αναφερουν ο mindreader ή ο kman.

γαμας καθολου? τι κομπλεξ εχεις να χλευαζεις αλλους χωρις να λες εσυ γιατι και πως εγινες ανωτερος σε κατι? εγω βλεπω μηδεν κριτικες και μια γνωμη οτι πχ ειχα την ταδε γκομενα και εγινε αυτο... τιποτα, μονο κραζεις.
Μην το δενεις κ κομπο τι σου λενε εδω μεσα τυπε
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.482
Πόντοι
1.706
Αν εννοεις εμενα
Θελω να πω μη δινετε σημασια στην ποσοτητα κ την ποιοτητα που ονειρευετε ο καθενας οτι γαμαει κ αναφερει στο σαιτ.
Ο καθενας οτι θελει δηλωνει.

Χωρις αποδειξεις δεν πιστευουμε τιποτα.

Μπορω να πω πως στην ζωη μου εχω πηδηξει 500 γυναικες εκ των οποιων 50 9αρια, 150 8αρια, 300 7αρια και δεν παιζω ποιοτικα παρακατω
Και η αληθεια να ειναι πως εχω πηδηξει 50 γυναικες, 3 7αρια, 12 6αρια και 35 αστο καλυτερα.

* δεν υπολογιζοντε οι πληρωμενες
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
745
Like
588
Πόντοι
86
Να κάνω μια βασική ερώτηση για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νεότεροι?

Ποιο μέλος είναι ο εμπνευστής του όρου "Ελεηνιδα"?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom