Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (1 μέλη και 30 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Αν εννοεις εμενα
Θελω να πω μη δινετε σημασια στην ποσοτητα κ την ποιοτητα που ονειρευετε ο καθενας οτι γαμαει κ αναφερει στο σαιτ.
Ο καθενας οτι θελει δηλωνει.

Χωρις αποδειξεις δεν πιστευουμε τιποτα.

Μπορω να πω πως στην ζωη μου εχω πηδηξει 500 γυναικες εκ των οποιων 50 9αρια, 150 8αρια, 300 7αρια και δεν παιζω ποιοτικα παρακατω
Και η αληθεια να ειναι πως εχω πηδηξει 50 γυναικες, 3 7αρια, 12 6αρια και 35 αστο καλυτερα.

* δεν υπολογιζοντε οι πληρωμενες
μα καποιοι χωρις να μπουν εστω στον κοπο να πουν ψεματα για να το παιξουν καποιοι, λενε μονο τους αλλους κατωτερους, μπαζογαμιαδες κλπ
εγω εχω ολη την καλη διαθεση να μιλησω και με παραμυθά,

αλλα να μπαινεις σε ενα σαητ, σε ενα φορουμ, και αντι να λες κοιταξτε πως εριξα την χ γκομενα ή με αυτο τον τροπο παω μπροστα να λες σκετο εσυ πηγες και με 1 χοντρη και 5 υπερβαρες χαχαχαχα εισαι μπαζουκας, εμεις παμε με καλυτερες ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΛΕΜΕ ΠΩΣ ΑΠΛΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΠΥΜΕ ΚΑΙ ΣΝΟΜΠΑΡΟΥΜΕ ΕΣΕΝΑ.

ενταξει παντου υπαρχουν μαλακες,

200 γραφουν κριτικες εδω κανουν και τον χαβαλε τους

και αλλοι 100 μαλακες κανουν μονο χαβαλε για να στα πρηζουν και να γεμιζουν ποστ που κανεις δεν θελει να διαβασει μεχρι να φτασει στο ρεζουμε, οπου θα διαβασει κατι χρησιμο ή εστω κατι πραγματικα διασκεδαστικο.

ε τετοιους κακεντρεχεις, μαλακες, πρηξαρχιδιδες θα επρεπε να τους μπλοκαρουμε με καποιο τροπο ωστε να μην βλεπουμε τις χωρις λογο υπαρξης παιδικες αναρτησεις τους.

θες απλα να χαχανιζεις? οκ εγω γιατι θα πρεπει να σε ακουω?
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
μα καποιοι χωρις να μπουν εστω στον κοπο να πουν ψεματα για να το παιξουν καποιοι, λενε μονο τους αλλους κατωτερους, μπαζογαμιαδες κλπ
εγω εχω ολη την καλη διαθεση να μιλησω και με παραμυθά,

αλλα να μπαινεις σε ενα σαητ, σε ενα φορουμ, και αντι να λες κοιταξτε πως εριξα την χ γκομενα ή με αυτο τον τροπο παω μπροστα να λες σκετο εσυ πηγες και με 1 χοντρη και 5 υπερβαρες χαχαχαχα εισαι μπαζουκας, εμεις παμε με καλυτερες ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΛΕΜΕ ΠΩΣ ΑΠΛΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΠΥΜΕ ΚΑΙ ΣΝΟΜΠΑΡΟΥΜΕ ΕΣΕΝΑ.

ενταξει παντου υπαρχουν μαλακες,

200 γραφουν κριτικες εδω κανουν και τον χαβαλε τους

και αλλοι 100 μαλακες κανουν μονο χαβαλε για να στα πρηζουν και να γεμιζουν ποστ που κανεις δεν θελει να διαβασει μεχρι να φτασει στο ρεζουμε, οπου θα διαβασει κατι χρησιμο ή εστω κατι πραγματικα διασκεδαστικο.

ε τετοιους κακεντρεχεις, μαλακες, πρηξαρχιδιδες θα επρεπε να τους μπλοκαρουμε με καποιο τροπο ωστε να μην βλεπουμε τις χωρις λογο υπαρξης παιδικες αναρτησεις τους.

θες απλα να χαχανιζεις? οκ εγω γιατι θα πρεπει να σε ακουω?
γερνας
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Τυπε δε χρειαζεται ολο αυτο στο bold. Το μονο που θελει ειναι να μη τρως σα ζωον.

Υπαρχουν λογοι που καποιος καταφευγει στο φαϊ για να καλυψει αλλες αναγκες οι οποιοι εχουν να κανουν με ενα ευρος που εκτεινεται απ'την ελλειψη υπνου (αν κοιμασαι πολυ συνηθως εχεις πιο νορμαλ κιλα) μεχρι τα ψυχολογικα και οικογενειακα προβληματα.
Μέχρι πριν 3-4 χρόνια δεν είχα ιδέα τι συνέβαινε στα φαγάδικα! Νόμιζα πως οι άντρες βγαίνουν και πλακώνονται στα φαγητά και δεν πρόσεχα τι συμβαίνει σε κάθε λογής ταχυφαγείο  και εστιατόριο!
Με ξύπνησε ένας κολλητός μου γυμναστής-personal trainer ..Αρχικά μου είπε πως έξω το μεγαλύτερο ποσοστό που τρώει έτοιμα φαγητά είναι γυναίκες! Εγώ υπέθεσα  πως είναι μοιρασμένος ο κόσμος και οι γυναίκες τα κιλά μάλλον  τα παίρνουν  το βράδυ στο ψυγείο!
Από αυτή τη κουβέντα και μετά όταν βγαίναμε έξω και περνούσαμε από γυράδικα,  κρεπερί , ζαχαροπλαστεία, πιτσαρίες,  ψησταριές μου έδειχνε  τα τραπέζια!
Και ΕΙΧΕ ΔΙΚΙΟ! Όλες ντερλικώνουν τεράστιες λιπαρές μερίδες με κανένα ίχνος αυτοσυγκράτησης! Σε ότι φαγάδικο κοιτούσες έβλεπες χοντρές να τσακίζουν τεράστιες μερίδες!
Μετά μου έμεινε και το παρατηρώ πάντα όταν βγαίνω! Οι Ελλεινίδες  καταναλώνουν  δυσανάλογα μεγάλες ποσότητες φαγητού και σε σχέση με τους άντρες αλλά κυρίως σε σχέση με τι πρέπει για μια φυσιολογική σιλουέτα!
Τότε μάλιστα είχα προτρέψει στο παρόν νήμα να το παρατηρήσετε!
Ο ίδιος ο φίλος μου είπε μια περίπτωση, που πάλευε για μήνες μια χοντρή πελάτισσα του να χάσει κιλά και μάλιστα του γκρίνιαζε γιατί δεν χάνει!
Ένα βράδυ την πετυχαίνει τυχαία έξω στο γνωστό Αλβανικό γυράδικο της πόλης με 3 τεράστια πιτόγυρα μπροστά της! Γυρίζει μάλιστα και του λέει πως αφού έκανε  προπόνηση πιο πριν τα έχει κάψει ...! :headbang:

Ο φίλος  μου έχει φύγει πλέον από Ελλάδα και βρήκε και την επαγγελματική του υγεία διότι γυμναστής στην Ελλάδα, λέει πως είναι μια δουλειά χωρίς ...πελάτες..
Και βέβαια και η γυναίκα του είναι αλλοδαπή ενώ ήταν περιζήτητος στο νησί! Άνηκε  σε αυτό το 5% που ήθελε το 80% των γυναικών!

Δυστυχώς αυτές τις θλιβερες και τρισάθλιες γυναίκες  έχουμε...  :S
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.794
Like
743
Πόντοι
96
ναι αλλα φταει ο Σαντ Μαν που δεν γυμναζεται :2funny: :2funny:

σας εχει μουρλανει στην φαπα και ομολογατε οι ιδιοι τα λεγομενα του Δασκαλου :rockon: :rockon: :rockon:
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Συνήθως οι αγάμητες και οι παντρεμένες το ρίχνουν στο φαγητό

 

edigno

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2020
Μηνύματα
447
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Μέχρι πριν 3-4 χρόνια δεν είχα ιδέα τι συνέβαινε στα φαγάδικα! Νόμιζα πως οι άντρες βγαίνουν και πλακώνονται στα φαγητά και δεν πρόσεχα τι συμβαίνει σε κάθε λογής ταχυφαγείο  και εστιατόριο!
Με ξύπνησε ένας κολλητός μου γυμναστής-personal trainer ..Αρχικά μου είπε πως έξω το μεγαλύτερο ποσοστό που τρώει έτοιμα φαγητά είναι γυναίκες! Εγώ υπέθεσα  πως είναι μοιρασμένος ο κόσμος και οι γυναίκες τα κιλά μάλλον  τα παίρνουν  το βράδυ στο ψυγείο!
Από αυτή τη κουβέντα και μετά όταν βγαίναμε έξω και περνούσαμε από γυράδικα,  κρεπερί , ζαχαροπλαστεία, πιτσαρίες,  ψησταριές μου έδειχνε  τα τραπέζια!
Και ΕΙΧΕ ΔΙΚΙΟ! Όλες ντερλικώνουν τεράστιες λιπαρές μερίδες με κανένα ίχνος αυτοσυγκράτησης! Σε ότι φαγάδικο κοιτούσες έβλεπες χοντρές να τσακίζουν τεράστιες μερίδες!
Μετά μου έμεινε και το παρατηρώ πάντα όταν βγαίνω! Οι Ελλεινίδες  καταναλώνουν  δυσανάλογα μεγάλες ποσότητες φαγητού και σε σχέση με τους άντρες αλλά κυρίως σε σχέση με τι πρέπει για μια φυσιολογική σιλουέτα!
Τότε μάλιστα είχα προτρέψει στο παρόν νήμα να το παρατηρήσετε!
Ο ίδιος ο φίλος μου είπε μια περίπτωση, που πάλευε για μήνες μια χοντρή πελάτισσα του να χάσει κιλά και μάλιστα του γκρίνιαζε γιατί δεν χάνει!
Ένα βράδυ την πετυχαίνει τυχαία έξω στο γνωστό Αλβανικό γυράδικο της πόλης με 3 τεράστια πιτόγυρα μπροστά της! Γυρίζει μάλιστα και του λέει πως αφού έκανε  προπόνηση πιο πριν τα έχει κάψει ...! :headbang:

Ο φίλος  μου έχει φύγει πλέον από Ελλάδα και βρήκε και την επαγγελματική του υγεία διότι γυμναστής στην Ελλάδα, λέει πως είναι μια δουλειά χωρίς ...πελάτες..
Και βέβαια και η γυναίκα του είναι αλλοδαπή ενώ ήταν περιζήτητος στο νησί! Άνηκε  σε αυτό το 5% που ήθελε το 80% των γυναικών!

Δυστυχώς αυτές τις θλιβερες και τρισάθλιες γυναίκες  έχουμε...  :S

Mαγκες η υποθεση fast food ειναι λυπηρη.
Δυστηχως το φτηνο φαγητο στην ελλαδσ, ευδοκιμει και παντα θα ευδοκιμει, το θεμα ειναι οτι αν υπηρχε περισσοτερο κασερι στην ελλαδα θα τα αποφευγαμε.
Πολλοι αντρες οπως και γυναικες καταφευγουν στο φαι ετσι ωστε να πνιξουν τα οικονομικα,ψυχολογικα και οικογενειακα προβληματα.
Τα γυμναστηρια δεν λυνουν το προβλημα αφου θα πρεπει να αθλησε συνεχεια για να μην εισαι χοντρος.
Πραγμα δυσκολο, αφου οι συνδρομες στα γυμναστηρια απο κωλοφατσες ειναι πολλες, και νομιζουν οτι ετσι θα βελτιωσουν την εμφανιση τους.
Αδυνατιζουν και παλι παχαινουν δημιουργωντας ενα φαυλο κυκλο χαμηλης αυτοεκτιμησης.

 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.794
Like
743
Πόντοι
96
δλδ παλι καποιοι χορτασαν φαπα απο τον Δασκαλο? :rockon: :rockon:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Mαγκες η υποθεση fast food ειναι λυπηρη.
Δυστηχως το φτηνο φαγητο στην ελλαδσ, ευδοκιμει και παντα θα ευδοκιμει, το θεμα ειναι οτι αν υπηρχε περισσοτερο κασερι στην ελλαδα θα τα αποφευγαμε.
Πολλοι αντρες οπως και γυναικες καταφευγουν στο φαι ετσι ωστε να πνιξουν τα οικονομικα,ψυχολογικα και οικογενειακα προβληματα.
Τα γυμναστηρια δεν λυνουν το προβλημα αφου θα πρεπει να αθλησε συνεχεια για να μην εισαι χοντρος.
Πραγμα δυσκολο, αφου οι συνδρομες στα γυμναστηρια απο κωλοφατσες ειναι πολλες, και νομιζουν οτι ετσι θα βελτιωσουν την εμφανιση τους.
Αδυνατιζουν και παλι παχαινουν δημιουργωντας ενα φαυλο κυκλο χαμηλης αυτοεκτιμησης.
Φίλε κι εγώ σαν κι εσένα σκεφτόμουν!  Ο επαγγελματίας όμως είδε τη λεπτομέρεια!  
Η πλειοψηφία στα φαστ φουντ είναι ΓΥΝΑΊΚΕΣ!  
Στο παγοτατζίδικο που πάω συχνά , το 80% των πελατών είναι νέα κορίτσια που παραγγέλνουν βαφλες με παγωτό nutela σαντιγί και σιρόπι!
Αποκρουστικό θέαμα αλλά σύνηθες ! Τα αγοράκια στη παρεα παραγγέλνουν  φυσιολογικά !
Δυστηχώς αυτές τις μέρες δεν μπορείτε να το επαλληθευσετε αλλά όταν ανοίξει η εστίαση δείτε το και θα με θυμηθείτε!  
Υπάρχει γενική τάση που είναι εμφανής!
 

Συνημμένα

  • waffle-random.jpg
    waffle-random.jpg
    55,9 KB · Εμφανίσεις: 10

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
ναι αλλα φταει ο Σαντ Μαν που δεν γυμναζεται :2funny: :2funny:

σας εχει μουρλανει στην φαπα και ομολογατε οι ιδιοι τα λεγομενα του Δασκαλου :rockon: :rockon: :rockon:
Γυμναστική και καλή διατροφή κάποιος χρειάζεται για τον ίδιο του τον εαυτό πρώτα και για να μην είναι ΑΜΕΑ και σωματικά και στα μυαλά!
Ζωντόβολο.. :s&m_3:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
φαντασου ποσο πολυ δε γαμας που εχεις κανει ολοκληρη διατριβη τι ποσοστο απο χοντρες τρωει στα φαστφουντ
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
φαντασου ποσο πολυ δε γαμας που εχεις κανει ολοκληρη διατριβη τι ποσοστο απο χοντρες τρωει στα φαστφουντ
Εσύ γιατί δεν γάμησες ένα χρόνο στη Ρόδο?  Τρελέ σου προτείνω να εντάξεις και αυτόν εδώ στο ρόστερ με τα ναυάγια!
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
δλδ παλι καποιοι χορτασαν φαπα απο τον Δασκαλο? :rockon: :rockon:

Ο Σαντ Μαν είναι ο δάσκαλος?

φαντασου ποσο πολυ δε γαμας που εχεις κανει ολοκληρη διατριβη τι ποσοστο απο χοντρες τρωει στα φαστφουντ

Εσύ στα πολιτικά έχεις βίντεο αφιέρωση από μενα

Γυμναστική και καλή διατροφή κάποιος χρειάζεται για τον ίδιο του τον εαυτό πρώτα και για να μην είναι ΑΜΕΑ και σωματικά και στα μυαλά!
Ζωντόβολο.. :s&m_3:

Έχει γούστο ο έμπερορ να είναι αυτός που φαντάζομαι(από άλλο site γενικότερης θεματολογίας).

Οποιος κατάλαβε,κατάλαβε...
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.794
Like
743
Πόντοι
96
Γυμναστική και καλή διατροφή κάποιος χρειάζεται για τον ίδιο του τον εαυτό πρώτα και για να μην είναι ΑΜΕΑ και σωματικά και στα μυαλά!
Ζωντόβολο.. :s&m_3:

πες το στις σαβουρες που γαυγιζουν να χασουν αυτοι κιλα και οι ιδιες σαβουριαζουν :2funny: :2funny: :2funny:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
πες το στις σαβουρες που γαυγιζουν να χασουν αυτοι κιλα και οι ιδιες σαβουριαζουν :2funny: :2funny: :2funny:
Και να το πεις θα αλλάξουν?
Αφού έστω και έτσι όπως είναι ακόμα και  βαρέλια με πατσιές να κρέμονται πάλι θα βρούνε πούτσα να φάνε!
Σαβουρογάμηδες,  ξεφτιλισμένοι άντρες,λάθρο και αριστεροί φεμινιστες κάνουν το ψυχικό..
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.482
Πόντοι
1.706
Και να το πεις θα αλλάξουν?
Αφού έστω και έτσι όπως είναι ακόμα και  βαρέλια με πατσιές να κρέμονται πάλι θα βρούνε πούτσα να φάνε!
Σαβουρογάμηδες,  ξεφτιλισμένοι άντρες,λάθρο και αριστεροί φεμινιστες κάνουν το ψυχικό..
Δλδ το 90%
Για αυτο εχει δυσκολεψει το να γαμας με αξιοπρεπεια. Μουνοδουλοι, μονοκεροι φεμινιστες .

Η γυναικα ηταν κ ειναι διαχρονικα ο εκπροσωπος του ωραιου φυλου. Εκεινη πρεπει να προσεχει την εμφανιση της. Ο αντρας οχι τοσο.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Μέχρι πριν 3-4 χρόνια δεν είχα ιδέα τι συνέβαινε στα φαγάδικα! Νόμιζα πως οι άντρες βγαίνουν και πλακώνονται στα φαγητά και δεν πρόσεχα τι συμβαίνει σε κάθε λογής ταχυφαγείο  και εστιατόριο!
Με ξύπνησε ένας κολλητός μου γυμναστής-personal trainer ..Αρχικά μου είπε πως έξω το μεγαλύτερο ποσοστό που τρώει έτοιμα φαγητά είναι γυναίκες! Εγώ υπέθεσα  πως είναι μοιρασμένος ο κόσμος και οι γυναίκες τα κιλά μάλλον  τα παίρνουν  το βράδυ στο ψυγείο!
Από αυτή τη κουβέντα και μετά όταν βγαίναμε έξω και περνούσαμε από γυράδικα,  κρεπερί , ζαχαροπλαστεία, πιτσαρίες,  ψησταριές μου έδειχνε  τα τραπέζια!
Και ΕΙΧΕ ΔΙΚΙΟ! Όλες ντερλικώνουν τεράστιες λιπαρές μερίδες με κανένα ίχνος αυτοσυγκράτησης! Σε ότι φαγάδικο κοιτούσες έβλεπες χοντρές να τσακίζουν τεράστιες μερίδες!
Μετά μου έμεινε και το παρατηρώ πάντα όταν βγαίνω! Οι Ελλεινίδες  καταναλώνουν  δυσανάλογα μεγάλες ποσότητες φαγητού και σε σχέση με τους άντρες αλλά κυρίως σε σχέση με τι πρέπει για μια φυσιολογική σιλουέτα!

Μετα απ'αυτο μου φαινεται οτι θα μου μεινει και μενα το συνηθειο να το προσεχω :2funny: :2funny: :2funny:
 

edigno

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2020
Μηνύματα
447
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Μετα απ'αυτο μου φαινεται οτι θα μου μεινει και μενα το συνηθειο να το προσεχω :2funny: :2funny: :2funny:
Μετα απ'αυτο μου φαινεται οτι θα μου μεινει και μενα το συνηθειο να το προσεχω :2funny: :2funny: :2funny:


Φατε ρε μαγκες μια ειναι η ζωη, και γυμναστηριο να πατε αν το σταματησετε θα ξαναπαχυνετε
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Εννοω να προσεχω τα ποσοστα με τυπισσες που τρωνε στα ταχυφαγεια...

Τα δικα μου κιλα ψιλοοκ ειναι αυτη τη περιοδο. Θα μπορουσε και 5 χαμηλοτερα, μαλλον θα τα χασω απο δευτερα που ξεκιναμε τα μπανια :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom