Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Καλα τα λες, και συμφωνω μαζι σου σχεδον σε ολα, και συγχαρητηρια, ειλικρινα.
Ξεχνας ομως μια σημαντικοτατη παραμετρο, που ειδικα την σημερον ημερα δεν επιτρεπεται να την αγνοεις, ειδικα για την Ελλαδα: τα χρήματα!!!!!
Για να πας ταξιδια, για να κυκλοφορησεις γκομενες ακομη και στην Ελλαδα(μιλας για νησια κλπ), για να προσκαλεσεις ξενες στην Ελλαδα, θες αρκετα χρηματα.
Οκ, ισως λιγοτερα απ'οτι παλια, αλλα ομως αναλογικα με την πτωση που εχουμε φαει στα εισοδηματα μας, δεν παυουν σημερα να ειναι πολλα!

Το γαμωτο ειναι οτι ολες οι διπλανες και παραπέρα χωρες,
αυτο το ωραιο-προσγειωμενο-προσιτο γυναικομανι, το εχουν ετσι απλα στα ποδια τους,
και μαλιστα απλοχερα και με σχεδον μηδαμινες απαιτησεις.
Ο Ελληνας, για να κανει την 'υπερβαση' απο τις ελληνιδες, πρεπει να υπερπηδησει τα εμποδια με τα λεφτα. Λεφτα, που δεν υπαρχουν.

Θα συμφωνησω εδω με τον flirter, οτι αμα εχεις λεφτα, εχεις δυνατοτητες, και τα βλεπεις και ολα εφικτα και ωραια, και καλη ψυχολογια κλπ
Ομως, δεν ειναι αυτη η πραγματικοτητα για την συντριπτικη πλειοψηφια των Ελληνων του σημερα.


Αναζητουνται λοιπον, 'αλλοδαπες' λυσεις, ομως ρεαλιστικου τυπου, για το budget του μεσου Ελληνα.
Πχ οπως σε νηματα που εχω ανοιξει 'ασιατισες στην Ελλαδα', 'γνωριμια με κινεζες' κλπ.
Πραγματα που δεν θελουν πολλες απαιτησεις, υλικες.
Απλα και παλι ομως υπαρχουν αλλα εμποδια, προσεγγισιμοτητας αυτων των γυναικων(χωμενες σε κατι δωματιο στο κεντρο δεκα-δεκα), ή και ποσοτητας, καθως δεν ειμαστε πια και καμια σουπερ χωρα να μας επιλεγουν αλλοδαπες για καλυτερη ζωη οπως παλια, με αποτελεσμα οι αξιολογες/αξιομαχες ξενες να εχουν λιγοστεψει κι αυτες...
Κουλ πρέπει να βγεις λίγο από τον ηλεκτρονικο σου αναπαυτικό σου κόσμο. Έτσι θα έχεις πιθανότητες να γνωρίσεις κάποια με τα πρότυπα που ψάχνεις. Σε κάθε λαό υπάρχουν και οι ακατάλληλες για όλους μας και οι κατάλληλες.
Μέσα από τον υπολογιστή μπορεί να σπαταλήσεις παρά πολύ χρόνο και να μην βρεις κι έξω να βγεις να κοζαρεις και να σε κοζαρουν και να καταλήξει σε σχέση. Αν είσαι πολύ ντροπαλός παίζει να σου μιλήσουν αυτές. Βγες κι όσες πιο πολλές φορές βγεις και μιλήσεις μετά θα το κάνεις χωρίς σκέψη και φόβο απόρριψης. Το τι θα πεις θα το βρεις και μονο σου εκείνη τη στιγμή.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Επειδή στην Ελλάδα υπάρχει το κόμπλεξ του χωριάτη και οι γκόμενες ανά πάσα στιγμή είναι φουλ βαμμένες, ντυμμένες ξεκωλέ, προκλητικές εμφανισιακά έχουμε βγάλει την παπάτζα ότι είναι από τις ομορφότερες γυναίκες στην Ευρώπη..Αρχίδια είναι ρε μάγκες μην τρελαινόμαστε.. Δείτε την αφρόκρεμα γυναικών στην Ελλάδα και δείτε και την αφρόκρεμα γυναικών από άλλες χώρες.. Οι διάσημοι πάντα κυκλοφορούν την αφρόκρεμα εμφανισιακά.. Συγκρίνετε τις γυναίκες Ελληνίδες που έχουν εδώ με τις γυναίκες που έχουν οι ξένοι γνωστοί.. Εκεί λίγει και η συζήτηση.
Σωστός ο παίκτης. Έτσι είναι η κατάσταση εδώ και έξω. Έχω συναντήσει κάποιες και μιλήσει με πολλές απο έξωτερικο κι έχω δει μεγάλες διαφορές με τις δικές μας.
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
560
Κριτικές
37
Like
1.815
Πόντοι
1.076
Μάγκες η αλήθεια είναι κάπου στη μέση. Ναι υπάρχουν  πολλές γκόμενες με ύφος χιλίων καρδιναλίων, αλλά δεν είναι καλό να τσουβαλιάζουμε και να τα μηδενίζουμε όλα. Υπάρχουν εξαιρετικές κοπέλες, εμφανίσιμες και συνειδητοποιημένες.  Τώρα αν ψάχνεστε να την πέσετε στη μουνάρα που την κοιτάει όλο το μαγαζί λογικό το βλέπω να φάτε Χ, ιδίως αν είστε σαν ανάποδο γαμώτο. Καλό είναι να έχουμε γνώθι σαυτόν και μεις. Επίσης πιστεύω  ότι σε αρκετούς από μας που γαμάμε γκομενάρες σε μπουρδέλα δημιουργείται η ψευδαίσθηση ότι μπορούμε να πράξουμε αναλόγως και στον "εξω" κόσμο θέτωντας τα εμφανισιακά στάνταρ στο θεό. Όχι φίλε αν είσαι σαν τον Κουασιμόδο το μουνί που γαμάς επί πληρωμή δεν θα το ρίξεις στο μπαράκι.

Επίσης με το να κάθεσαι στον υπολογιστή με το ένα χέρι στο βρακί και το άλλο στο ποντίκι το  μόνο σίγουρο είναι ότι η γκόμενα δεν θα ρθει ουρανοκατέβατη.
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
169
Πόντοι
16
Πολυ σωστος ο τυπος!! Το 80% των τυπων που γκρινιαζουν που δε τους καθονται οι ελεεινηδες ειναι σα γαμω τη παναγ..α τους! Σα να χουν τρακαρει με νταλικα!  Και μου θελουν να μου ριξουν και τη μουναρα την μπαργουμαν/σερβιτορα/πορτα η το υπερθεομουνο που λιωνει το μισο μαγαζι για παρτη της! Και τις βριζουν κιολας επειδη δε τους καθονται!
Μαγκες ηρεμα και αραξτε στα κυβικα σας...
σας εχει ευνουχισει ο αγοραιος ερωτας!
 

Επισκέπτης
Πολυ σωστος ο τυπος!! Το 80% των τυπων που γκρινιαζουν που δε τους καθονται οι ελεεινηδες ειναι σα γαμω τη παναγ..α τους! Σα να χουν τρακαρει με νταλικα!  Και μου θελουν να μου ριξουν και τη μουναρα την μπαργουμαν/σερβιτορα/πορτα η το υπερθεομουνο που λιωνει το μισο μαγαζι για παρτη της! Και τις βριζουν κιολας επειδη δε τους καθονται!
Μαγκες ηρεμα και αραξτε στα κυβικα σας...
σας εχει ευνουχισει ο αγοραιος ερωτας!
:rockon: :rockon: :rockon:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Μάγκες η αλήθεια είναι κάπου στη μέση. Ναι υπάρχουν  πολλές γκόμενες με ύφος χιλίων καρδιναλίων, αλλά δεν είναι καλό να τσουβαλιάζουμε και να τα μηδενίζουμε όλα. Υπάρχουν εξαιρετικές κοπέλες, εμφανίσιμες και συνειδητοποιημένες.  Τώρα αν ψάχνεστε να την πέσετε στη μουνάρα που την κοιτάει όλο το μαγαζί λογικό το βλέπω να φάτε Χ, ιδίως αν είστε σαν ανάποδο γαμώτο. Καλό είναι να έχουμε γνώθι σαυτόν και μεις. Επίσης πιστεύω  ότι σε αρκετούς από μας που γαμάμε γκομενάρες σε μπουρδέλα δημιουργείται η ψευδαίσθηση ότι μπορούμε να πράξουμε αναλόγως και στον "εξω" κόσμο θέτωντας τα εμφανισιακά στάνταρ στο θεό. Όχι φίλε αν είσαι σαν τον Κουασιμόδο το μουνί που γαμάς επί πληρωμή δεν θα το ρίξεις στο μπαράκι.

Επίσης με το να κάθεσαι στον υπολογιστή με το ένα χέρι στο βρακί και το άλλο στο ποντίκι το  μόνο σίγουρο είναι ότι η γκόμενα δεν θα ρθει ουρανοκατέβατη.
γιατι ρε φιλε εγω σε τετοια σταση ημουν όταν με πηρε τηλεφωνο μια συνάδελφος που ειχα να δω 1 χρονο και μου ζητησε να βγουμε για καφε (ουρανοκατεβατη) και μετα από 2 μηνες κανονισαμε να παντρευτούμε γιατι αλλιως δεν ξεπαρθενιαζοταν. να σημειωσω πως η τεως συζυγος μου εινα εμφανισιμη 1.60 , 50 κιλα και την εβαζα να βαφει τα ματοτσίνορα μπλε γιατι γινοταν ιδια η κλεοπατρα από την γνωστη ταινια με την ελιζαμπεθ τεηλορ, βεβαια ηταν ανυπόφορα γκρινιαρα και ζηλιαρα οποτε μετα από 3 μηνες γαμου ζητησα διαζυγιο. εγω από την άλλη είμαι 1.65 105 κιλα για τετοια διαφορα μιλαμε.

επισης εχω και άλλες τέτοιες περιπτώσεις πχ μολις νοικιάζω διαμερισμα σε καινουρια πολη ποθυ επιασα δουλεια την ιδια μερα μου κτυπάει την πορτα η γειτονισσα, η από πανω, 43 κιλα , 1.55, 19 χρονων φοιτητρια νηπιαγωγος, την άλλη μερα με καλεσε σπιτι της και φασωθηκαμε.

άλλη παλι, αυτή όχι τοσο εμφανισιμη σωματικα, αλλα φυσικη ξανθια ,ωραιο προσωπο, γαλανοματα, με θυμηθηκε μετα 5 χρονια, χωρις να εχουμε παρελθον , 3 η ωρα το βραδυ, πηγα στην πολη της (2 ωρες μακρια), την επομενη μερα και την πηδηξα.

αν κατσω να σκεφτω μπορει να θυμηθώ και άλλες περιπτωσαρες.

μονο σε μενα τυχαινουν τέτοιες ουρανοκατέβατες ενώ δεν είμαι εμφανίσιμος, παρα ενας χοντρος, νταβραντισμένος με φαρδιες πλατες και ισως ωραιο προσωπο για καποιες??????????????
 

Motardos

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2016
Μηνύματα
649
Like
52
Πόντοι
6
γιατι ρε φιλε εγω σε τετοια σταση ημουν όταν με πηρε τηλεφωνο μια συνάδελφος που ειχα να δω 1 χρονο και μου ζητησε να βγουμε για καφε (ουρανοκατεβατη) και μετα από 2 μηνες κανονισαμε να παντρευτούμε γιατι αλλιως δεν ξεπαρθενιαζοταν. να σημειωσω πως η τεως συζυγος μου εινα εμφανισιμη 1.60 , 50 κιλα και την εβαζα να βαφει τα ματοτσίνορα μπλε γιατι γινοταν ιδια η κλεοπατρα από την γνωστη ταινια με την ελιζαμπεθ τεηλορ, βεβαια ηταν ανυπόφορα γκρινιαρα και ζηλιαρα οποτε μετα από 3 μηνες γαμου ζητησα διαζυγιο. εγω από την άλλη είμαι 1.65 105 κιλα για τετοια διαφορα μιλαμε.

επισης εχω και άλλες τέτοιες περιπτώσεις πχ μολις νοικιάζω διαμερισμα σε καινουρια πολη ποθυ επιασα δουλεια την ιδια μερα μου κτυπάει την πορτα η γειτονισσα, η από πανω, 43 κιλα , 1.55, 19 χρονων φοιτητρια νηπιαγωγος, την άλλη μερα με καλεσε σπιτι της και φασωθηκαμε.

άλλη παλι, αυτή όχι τοσο εμφανισιμη σωματικα, αλλα φυσικη ξανθια ,ωραιο προσωπο, γαλανοματα, με θυμηθηκε μετα 5 χρονια, χωρις να εχουμε παρελθον , 3 η ωρα το βραδυ, πηγα στην πολη της (2 ωρες μακρια), την επομενη μερα και την πηδηξα.

αν κατσω να σκεφτω μπορει να θυμηθώ και άλλες περιπτωσαρες.

μονο σε μενα τυχαινουν τέτοιες ουρανοκατέβατες ενώ δεν είμαι εμφανίσιμος, παρα ενας χοντρος, νταβραντισμένος με φαρδιες πλατες και ισως ωραιο προσωπο για καποιες??????????????

Πατρεύτηκες παρθένα γυναικα τύπε? Και μέσα σε δύο μήνες?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Πατρεύτηκες παρθένα γυναικα τύπε? Και μέσα σε δύο μήνες?

και είναι η 4η παρθενα που εβαλα χερι, αναμεσα σε 30 συντρόφους απληρωτες που ειχα, ισως επειδή εχω αμφανιση καλου παιδου=μπομπου , και ναρτιστοιχο μπακγκραουντ, καθηγητης, με σπουδες κλπ να ταιριαζει το στυλ μου με ξενέρωτες-ανεραστες κλπ , από την άλλη η 2 πιο εξτριμ γκομενες που ειχα ηταν μια τσατσα που την γνωρισα ως πελατης στα μπουρδελα και μια νυμφομανή που γνωρισα μεσω φεησμπουκ...
 

Motardos

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2016
Μηνύματα
649
Like
52
Πόντοι
6
και είναι η 4η παρθενα που εβαλα χερι, αναμεσα σε 30 συντρόφους απληρωτες που ειχα, ισως επειδή εχω αμφανιση καλου παιδου=μπομπου , και ναρτιστοιχο μπακγκραουντ, καθηγητης, με σπουδες κλπ να ταιριαζει το στυλ μου με ξενέρωτες-ανεραστες κλπ , από την άλλη η 2 πιο εξτριμ γκομενες που ειχα ηταν μια τσατσα που την γνωρισα ως πελατης στα μπουρδελα και μια νυμφομανή που γνωρισα μεσω φεησμπουκ...

Ωραιος
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
γιατι ρε φιλε εγω σε τετοια σταση ημουν όταν με πηρε τηλεφωνο μια συνάδελφος που ειχα να δω 1 χρονο και μου ζητησε να βγουμε για καφε (ουρανοκατεβατη) και μετα από 2 μηνες κανονισαμε να παντρευτούμε γιατι αλλιως δεν ξεπαρθενιαζοταν. να σημειωσω πως η τεως συζυγος μου εινα εμφανισιμη 1.60 , 50 κιλα και την εβαζα να βαφει τα ματοτσίνορα μπλε γιατι γινοταν ιδια η κλεοπατρα από την γνωστη ταινια με την ελιζαμπεθ τεηλορ, βεβαια ηταν ανυπόφορα γκρινιαρα και ζηλιαρα οποτε μετα από 3 μηνες γαμου ζητησα διαζυγιο. εγω από την άλλη είμαι 1.65 105 κιλα για τετοια διαφορα μιλαμε.

επισης εχω και άλλες τέτοιες περιπτώσεις πχ μολις νοικιάζω διαμερισμα σε καινουρια πολη ποθυ επιασα δουλεια την ιδια μερα μου κτυπάει την πορτα η γειτονισσα, η από πανω, 43 κιλα , 1.55, 19 χρονων φοιτητρια νηπιαγωγος, την άλλη μερα με καλεσε σπιτι της και φασωθηκαμε.

άλλη παλι, αυτή όχι τοσο εμφανισιμη σωματικα, αλλα φυσικη ξανθια ,ωραιο προσωπο, γαλανοματα, με θυμηθηκε μετα 5 χρονια, χωρις να εχουμε παρελθον , 3 η ωρα το βραδυ, πηγα στην πολη της (2 ωρες μακρια), την επομενη μερα και την πηδηξα.

αν κατσω να σκεφτω μπορει να θυμηθώ και άλλες περιπτωσαρες.

μονο σε μενα τυχαινουν τέτοιες ουρανοκατέβατες ενώ δεν είμαι εμφανίσιμος, παρα ενας χοντρος, νταβραντισμένος με φαρδιες πλατες και ισως ωραιο προσωπο για καποιες??????????????
Το ωραίο πρόσωπο το κοιτάνε πάντα ή τα μάτια αν είναι χρωματιστά Ακόμη και με επιπλέον κιλά να είσαι μπορεί να σου κάτσει καλή γκομενα. Έχω δει και ακούσει παρόμοιες περιπτώσεις.
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
Μάγκες η αλήθεια είναι κάπου στη μέση. Ναι υπάρχουν  πολλές γκόμενες με ύφος χιλίων καρδιναλίων, αλλά δεν είναι καλό να τσουβαλιάζουμε και να τα μηδενίζουμε όλα. Υπάρχουν εξαιρετικές κοπέλες, εμφανίσιμες και συνειδητοποιημένες.  Τώρα αν ψάχνεστε να την πέσετε στη μουνάρα που την κοιτάει όλο το μαγαζί λογικό το βλέπω να φάτε Χ, ιδίως αν είστε σαν ανάποδο γαμώτο. Καλό είναι να έχουμε γνώθι σαυτόν και μεις. Επίσης πιστεύω  ότι σε αρκετούς από μας που γαμάμε γκομενάρες σε μπουρδέλα δημιουργείται η ψευδαίσθηση ότι μπορούμε να πράξουμε αναλόγως και στον "εξω" κόσμο θέτωντας τα εμφανισιακά στάνταρ στο θεό. Όχι φίλε αν είσαι σαν τον Κουασιμόδο το μουνί που γαμάς επί πληρωμή δεν θα το ρίξεις στο μπαράκι.

Επίσης με το να κάθεσαι στον υπολογιστή με το ένα χέρι στο βρακί και το άλλο στο ποντίκι το  μόνο σίγουρο είναι ότι η γκόμενα δεν θα ρθει ουρανοκατέβατη.

'Ημουν Πειραιά πριν λίγες ώρες είδα πολλά ωραία μουνάκια με τις μπουτάρες έξω, αρκετά να τα κυκλοφορούν τύποι μέτριας εμφάνισης σε μηχανάκια και μέτρια αυτοκίνητα επίσης.

Εδώ μέσα φυσικά επικρατεί η άποψη ότι για να γαμήσεις αξιόλογη γκόμενα θες τουλάχιστον 1 εκατομμύριο ευρώ στην τράπεζα, πολυκατοικία και εξοχικό στο όνομα σου, φερράρι στο γκαράζ και εμφανισιακά να είσαι 1.90 με 6pack και πλούσιο μαλλί.

Έχει καεί ο εγκέφαλος πολλών από τσόντες και πρότυπα ταινιών χολλυγουντ.



Τα έχω ξαναπει βέβαια. Αν είσαι σαν τον κώλο της μαιμούς (κοντός, χοντρός σκατόφατσας, δυσμορφικός) και δεν καταλαβαίνεις ούτε να μιλήσεις σαν άνθρωπος, γκόμενα δε βγάζεις με την καμμία.
 

aaaa51

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
277
Κριτικές
4
Like
75
Πόντοι
1
Παιδια μην τρελαινόμαστε.Εδω βλέπεις πολύ εμφανισημους τυπους και δεν κυκλοφορουν ωραιες γκομενες,μην σας πω και καθολου γκομενες μερικες φορες.Γιατι αν οντως εισαι ωραιος,εχεις λεφτα,Ferrari κλπ κλπ,εχεις και λιγο τουπε να το πω ετσι.Αυτο οι γκομενες στην πλειοψηφια τους δεν το γουσταρουν.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Παιδια μην τρελαινόμαστε.Εδω βλέπεις πολύ εμφανισημους τυπους και δεν κυκλοφορουν ωραιες γκομενες,μην σας πω και καθολου γκομενες μερικες φορες.Γιατι αν οντως εισαι ωραιος,εχεις λεφτα,Ferrari κλπ κλπ,εχεις και λιγο τουπε να το πω ετσι.Αυτο οι γκομενες στην πλειοψηφια τους δεν το γουσταρουν.
Δηλαδή τύπε αν ανοίξουμε το φεισμπουκ αυτών των τύπων λες να μην έχουν κανένα αίτημα συνάντησης για έξοδο από γκομενες ωραίες ;
 

aaaa51

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
277
Κριτικές
4
Like
75
Πόντοι
1
Δηλαδή τύπε αν ανοίξουμε το φεισμπουκ αυτών των τύπων λες να μην έχουν κανένα αίτημα συνάντησης για έξοδο από γκομενες ωραίες ;
Σιγα μην εχουν.Αφου εδώ ισχυει η μαλακια ότι οι αντρες κυνηγάνε.Αν τις πρηξουν στα μηνυματα μπορει να καταφερουν και κατι,αλλα στην ουσια ότι θα καταφερουν κι αυτοι που δεν εχουν όλα αυτά.Αποψη μου.
 
Εγγρ.
17 Ιουν 2017
Μηνύματα
415
Κριτικές
25
Like
966
Πόντοι
311
εγώ γιατί πιστεύω ότι οι γκόμενες παρακαλάνε να γαμήθουν;είμαι 30 και διαπιστώνω ότι σε σχέση με τα 18 μου οι γκόμενες πλέον έχουν απελευθερωθεί και πηδιουνται εύκολα.εχω κάνει πολλά σκηνικά από μουνάρες έως μέτριες.και εχώ και σχέση.ποτε μην δείχνεται ότι σας καίει το σεξ..και όλα θα έρθουν.
Επίσης αν την πέφτεις σε μουνάρες ψωνίσμενες μην περιμένεις να γαμησεις.
 

aaaa51

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
277
Κριτικές
4
Like
75
Πόντοι
1
Θα διαφωνήσω.Πριν 10 χρονια ηταν πολύ πιο ευκολα.Αυτοι που ειχαν χρημα και εμφανιση γαμαγαν ο,τι ηθελαν μπαμ,χωρις πολλα πολλα και χωρις παρακαλετα.
 
Εγγρ.
17 Ιουν 2017
Μηνύματα
415
Κριτικές
25
Like
966
Πόντοι
311
Θα διαφωνήσω.Πριν 10 χρονια ηταν πολύ πιο ευκολα.Αυτοι που ειχαν χρημα και εμφανιση γαμαγαν ο,τι ηθελαν μπαμ,χωρις πολλα πολλα και χωρις παρακαλετα.
Μπορεί ίσως να άλλαξα εγώ μυαλά..ήμουν κάπως ντροπαλος και δεν χωνομουν εύκολα σε γκόμενες.. τουλάχιστον από προσωπική πεποίθηση αυτά έχω ζήσει
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
εγώ γιατί πιστεύω ότι οι γκόμενες παρακαλάνε να γαμήθουν;είμαι 30 και διαπιστώνω ότι σε σχέση με τα 18 μου οι γκόμενες πλέον έχουν απελευθερωθεί και πηδιουνται εύκολα.εχω κάνει πολλά σκηνικά από μουνάρες έως μέτριες.και εχώ και σχέση.ποτε μην δείχνεται ότι σας καίει το σεξ..και όλα θα έρθουν.
Επίσης αν την πέφτεις σε μουνάρες ψωνίσμενες μην περιμένεις να γαμησεις.
ισχυει
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
169
Πόντοι
16
Θα το πω τελευταια φορα... αν δεν εισαι ο ντανος ο ρουβας η καποιος επιχειρηματιας μη περιμενεις να γαμησεις αξιολογη ελληνιδα μουναρα....
Προσγειωθειτε ορισμενοι!
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
Θα το πω τελευταια φορα... αν δεν εισαι ο ντανος ο ρουβας η καποιος επιχειρηματιας μη περιμενεις να γαμησεις αξιολογη ελληνιδα μουναρα....
Προσγειωθειτε ορισμενοι!
δεν εχω ελπιδες δλδ για την παπαβασιλειου ε ???????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom