Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ωραια τα λες το παιδι που μενει διπλα μου ειναι ταριφας και ολο ψεματα λεει για το ποσες γκομενες εριξε στο ταξι

τυπε και εσυ λες ψεμματα εγω δεν πιστευω οτι εσυ πηδας εστω και πορνες. Απλα ετσι το λες μην σου βγαλουμε το ονομα ολη μερα σπιτι εισαι και γυρευε ποιανου παπαρια θα πρηζεις τωρα  :2funny: :2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Θα το ξαναπώ μια ακόμη φορά.
Το χρήμα. το status, το αμάξι κτλ. παίζουν όντως ρόλο όταν το ζητούμενο είναι σχέση ή γάμος.
Αν το 'χεις λίγο με τις γυναίκες και το πουλί δουλεύει καλά γαμάς ακόμα και αν είσαι λεχρίτης.
Τέλος.
Φαντασου κιολας αν ΔΕΝ εισαι λεχριτης.
 

Geo Dol

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2013
Μηνύματα
7.421
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
66
300.

Εκτός κι αν έχει κι άλλα προσόντα, που εκτιμηθούν δεόντως, οπότε ανεβαίνει το κασέ. ;)
Εύγε νέε μου....ο ταρίφας αυτή την στιγμή βγάζει 450e

Μέτρα τώρα το ''για τα λεφτά'' και βλέπεις πως ο ταρίφας γίνεται λεφτάς.....

Τώρα αν εσείς θέλετε να πιάσετε γκόμενα από αυτές που πάνε στα κλαμπάκια με σκοπό να τις φορτώσει κανένας τύπος με λαμποργκίνι λυπάμαι χάσατε από τα αποδυτήρια.
 

marduk

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2006
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Εύγε νέε μου....ο ταρίφας αυτή την στιγμή βγάζει 450e

Μέτρα τώρα το ''για τα λεφτά'' και βλέπεις πως ο ταρίφας γίνεται λεφτάς.....

Τώρα αν εσείς θέλετε να πιάσετε γκόμενα από αυτές που πάνε στα κλαμπάκια με σκοπό να τις φορτώσει κανένας τύπος με λαμποργκίνι λυπάμαι χάσατε από τα αποδυτήρια.
300 + 450, ανοίγουν σπίτι.

Βασικά δεν έχει κανένα λόγο να κάτσει μαζί του, πλην της εμπειρίας. Αν δεν είναι ξόανο, θα κάνει λίγα χιλιόμετρα στους κατάλληλους κύκλους.
 

Geo Dol

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2013
Μηνύματα
7.421
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
66
300 + 450, ανοίγουν σπίτι.

Βασικά δεν έχει κανένα λόγο να κάτσει μαζί του, πλην της εμπειρίας. Αν δεν είναι ξόανο, θα κάνει λίγα χιλιόμετρα στους κατάλληλους κύκλους.
Οκ.

και ο ταρίφας θα βρει την επόμενη ασκούμενη. ;)

Εσείς ψάχνετε να ανοίξετε σπίτι;;;;
 

Geo Dol

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2013
Μηνύματα
7.421
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
66
Δεν ξέρω γιατί αλλά τους ταρίφες και τους καλλιτέχνες τους ζηλεύω απίστευτα,μου βγάζουν μια απίστευτη ελευθερία.

(ψιλό άσχετο αλλά ήθελα να το πω)
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.485
Κριτικές
8
Like
3.253
Πόντοι
786
Δεν ξέρω γιατί αλλά τους ταρίφες και τους καλλιτέχνες τους ζηλεύω απίστευτα,μου βγάζουν μια απίστευτη ελευθερία.

(ψιλό άσχετο αλλά ήθελα να το πω)
έχω ακούσει ότι οι ταξιτζήδες απασχολούνται από τους νεκροθάπτες και στην μεταφορά νεκρών, βολεύει διότι είναι στον δρόμο,
που είναι ο νεκροθάπτης του site;
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
Εγώ ακόμα δεν έχω καταλάβει γιατί είναι κακό οι γυναίκες να έχουν απαιτήσεις για το καλύτερο. Αλλά φαντάζομαι κάποιος θα μου απαντήσει. Ο Έλληνας προκειμένου να δικαιολογήσει την αγαμία του τετραγωνίζει και τον κύκλο...

Aυτες τις μαλακιες μονο στην ελλαδα τη χωρα της αγαμιας τις λετε. Και για αυτο ειναι χωρα της αγαμιας επειδη υπαρχουν τετοιοι σαν και σενα που λενε τετοιες πααπριες. Σε αλλες χωρες τελειωμενοι μεθυστακες γαμανε μουναρες και εδω πρεπει ο αντρας να προσκυναει τις πριγκιπεσες. Ουστ βοδια ορθια
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
Να σου κανω μια ερωτηση? ας υποθεσουμε οτι δεν το εχεις ρε παιδι μου με τις γυναικες... δεν το εχουν ολοι αλλωστε δεν ειναι ντροπη αυτο. Αντι να ζαλιζεις τα παπαρια των αλλων αλλα και τα δικα σου με την καθημερινη μιρλα γιατι δεν το παιρνεις αποφαση να πηγαινεις μια στο τοσο σε κανα μπουρδελακι ρε παιδι μου και αν τυχει κατι ετυχε αλλιως τελος. Θα την βγαλεις ετσι. Αυτο το εχεις σκεφτει ποτε? θα ελυνε το προβλημα τελειως. Εγω ξερω πολλους που ειναι ετσι μονοι αλλα δεν γκρινιαζουν τα εχουν βρει με τον εαυτο τους.

Πες μας τωρα οτι εσυ συγκαταλεγεις τον εαυτο σου σε αυτους που " το χουν"... Αλλα εσυ δεν ειναι οτι δε " το χεις" με τις γυναικες, εσυ αγορι μου δε το χεις γενικως... αστο...
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Σε αλλες χωρες τελειωμενοι μεθυστακες γαμανε μουναρες και εδω πρεπει ο αντρας να προσκυναει τις πριγκιπεσες. Ουστ βοδια ορθια

ο μεθυστακας στις αλλες χωρες γαμαει γιατι τον νοιαζει πρωτα η μπαλα και το μπεκρουλιασμα στις παμπ και το μουνι ερχεται αργοτερα και καταιδρωμενο....Εδω μια εμφανισημη γκομενα να βγει στην τηλεοραση γινεται ολοκληρη ιστορια και αντικειμενο λατρειας απο τον καθε σαλιαρη....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom