Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
μαστερ. αγαπητε φιλε, συμφωνω! το χω πει αλλωστε, οποιος δεν γαμαει εντος εδρας δεν γαμαει κι εκτος....
θα σου πω ενα γεγονος προχθεσινο, μετα το ματς, ηρθαν και με βρηκαν 2 φιλοι, ο ενας συμπτωματικα γραφει εδω, και με ηξερε(να ναι καλο ο μητσαρας  :headbang: ), φευγοντας η γκαρσονα μου σκαει ενα φιλι, την ρωταω <να ερθω σημερα σπιτι σου;>
-μου λεει <δεν μπορω εχει ερθει σημερα ο αδελφος μου> , με ξαναφιλαει και φευγει
και τι μου λεει ο τυπος απεναντι....
ποσα θελει αυτη;;;

εχουμε παθει οι ελληνες παρακρουση εντελως

Πολυ ζηλια τυπε και φθονος λυπουνται με την επιτυχια σου στις γυναικες  :S
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
τον πουτσο δεν μου τον εχει φαει κανενας καρχαριας αν ενδιαφερεσαι.θες να μπυ τον φας εσυ,γιατι κανεις κρα τετοιο πουστρακι που εισαι [size=40pt]πουστερ21 [/size]  :S :S :S
ασε τις μαλακιες στον εφαγε ενα καρχαριακι που το μαθαινε η μανα του πως να κυνηγαει και σου τον περασε για γαριδα.
μα και εσυ ρε αγορι μου τι κανεις μπανιο γυμνος.αλλη φορα να προσεχεις.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Εχουμε γινει δειλοι μαγκες.αλλα πως να μην γινουμε οταν η αλλη θελει να εχεις φεραρι μονο για να την κοιταξεις
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.314
Like
28
Πόντοι
16
ασε τις μαλακιες στον εφαγε ενα καρχαριακι που το μαθαινε η μανα του πως να κυνηγαει και σου τον περασε για γαριδα.
μα και εσυ ρε αγορι μου τι κανεις μπανιο γυμνος.αλλη φορα να προσεχεις.

ασε τις μαλακιες,αυτα λες στις γκομενες και δεν σου καθεται ουτε η χουφτα σου;  :S
μονος σου τα λες μονος σου γελας ρε μαλακα.γι'αυτο δεν σε γουσταρει κανενας και καμια  :S
 

Επισκέπτης
Πολυ ζηλια τυπε και φθονος λυπουνται με την επιτυχια σου στις γυναικες  :S
μπα οχι ρε φιλε
μια σαπιοκοιλια χοντρος ειμαι...αλλα εχω θρασσος και θαρρος....
θρασοπουστας του κερατα....
απλα μην τα χωνουμε στις ελληνιδες που φταινε κατα 80% και δεν αναλογιζομαστε και την δικη μας μαλακια και το δικο μας μεριδιο ευθυνης για την περαιτερο συμπερηφορα τους
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Εχουμε γινει δειλοι μαγκες.αλλα πως να μην γινουμε οταν η αλλη θελει να εχεις φεραρι μονο για να την κοιταξεις
Σωπα ρε παλικαρι.θες να πεις οτι δεν βλεπεις ζευγαρια στα λεωφορεια,στο μετρο;Η γκομενακια να πηγαινουν με το παπι
το ξεχαρβαλωμενο;Εκτος και αν θες να εχεις γκομενα την φαρμακη,η την στικουδη.
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.314
Like
28
Πόντοι
16
Σωπα ρε παλικαρι.θες να πεις οτι δεν βλεπεις ζευγαρια στα λεωφορεια,στο μετρο;Η γκομενακια να πηγαινουν με το παπι
το ξεχαρβαλωμενο;Εκτος και αν θες να εχεις γκομενα την φαρμακη,η την στικουδη.

υπαρχουν,και εμεις τετοιες εχουμε.αλλα και αυτες για να τις εχεις,πρεπει να μην εισαι κωλογλυφτης.οποτε εσυ παλι τρως ακυρο.πηγαινε γλυψε τον κωλο της σανταλ-99 τωρα,μηπως και νιωσεις λιγοτερο ομοφυλοφιλος  :S :S :S :S
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Γαμησε τα  είναι οι Ελληνίδες.Ακόμα  και οι Γερμανίδες πολύ  πιο εύκολες.Οι Ελληνίδες  είναι τελείως στημένες και βαρετές.
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.314
Like
28
Πόντοι
16
Γαμησε τα  είναι οι Ελληνίδες.Ακόμα  και οι Γερμανίδες πολύ  πιο εύκολες.Οι Ελληνίδες  είναι τελείως στημένες και βαρετές.

τυπε μονο ο μαστερ21 ξερει τον τροπο να τις γαμαει ολες τις ελληνιδες.στην ελλαδα γενικα,μονο ο μαστερ21 γαμαει,ο τατσοπουλος και ο σακης ρουβας.αλλωστε και οι τρεις ανηκουν στην ιδια κατηγορια ανδρων  :S
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Γαμησε τα  είναι οι Ελληνίδες.Ακόμα  και οι Γερμανίδες πολύ  πιο εύκολες.Οι Ελληνίδες  είναι τελείως στημένες και βαρετές.
ζεις Γερμανια τυπε?
για πες κανα σκηνικο... :grin:
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.314
Like
28
Πόντοι
16
εσυ το μονο που εχεις ειναι πακιστανια να σου ξεσκιζουν την κωλοτρυπιδα.για γκομενες δεν μπορεις να μιλας,
εισαι απουτσος. :grin:

τυπε μια φορα,εσυ παρακαλαγες να σου γνωρισουν κατι χοντρες μπας και γαμησεις.οποτε το ποιος ειναι απουτσος ασ'το.  :S :S :S :S
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
υπαρχουν,και εμεις τετοιες εχουμε.αλλα και αυτες για να τις εχεις,πρεπει να μην εισαι κωλογλυφτης.οποτε εσυ παλι τρως ακυρο.πηγαινε γλυψε τον κωλο της σανταλ-99 τωρα,μηπως και νιωσεις λιγοτερο ομοφυλοφιλος  :S :S :S :S
εσυ το μονο που εχεις ειναι πακιστανια να σου ξεσκιζουν την κωλοτρυπιδα.για γκομενες δεν μπορεις να μιλας,
εισαι απουτσος. :grin:
 

Επισκέπτης
τυπε μονο ο μαστερ21 ξερει τον τροπο να τις γαμαει ολες τις ελληνιδες.στην ελλαδα γενικα,μονο ο μαστερ21 γαμαει,ο τατσοπουλος και ο σακης ρουβας.αλλωστε και οι τρεις ανηκουν στην ιδια κατηγορια ανδρων  :S
νταξ και οι δυο εισαστε στο τρολ
ο μαστερ σε τσιγκλαει να κανει την πλακα του κι εσυ τσιμπας....
γι αυτο ειναι μαστερ...τρολομαστερ  :2funny: :2funny: :2funny:
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.314
Like
28
Πόντοι
16
νταξ και οι δυο εισαστε στο τρολ
ο μαστερ σε τσιγκλαει να κανει την πλακα του κι εσυ τσιμπας....
γι αυτο ειναι μαστερ...τρολομαστερ  :2funny: :2funny: :2funny:

δεν τσιμπαω τυπε,την αληθεια λεω,και προσπαθει να κανει το παπουτσι.ο τυπος παιζει να ειναι και παρθενος  :S
απο μπροστα ομως  ;)
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
μπα οχι ρε φιλε
μια σαπιοκοιλια χοντρος ειμαι...αλλα εχω θρασσος και θαρρος....
θρασοπουστας του κερατα....
απλα μην τα χωνουμε στις ελληνιδες που φταινε κατα 80% και δεν αναλογιζομαστε και την δικη μας μαλακια και το δικο μας μεριδιο ευθυνης για την περαιτερο συμπερηφορα τους

Τυπε δεν γαμαει ο ωραιος ο θαραλεος γαμαει  :2funny: :2funny:
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.314
Like
28
Πόντοι
16
Ρε τυπε το ποιος ειναι απουτσος φαινεται.εκανες νικ μονο για να μου την πεις,με κυνηγας συνεχεια σε ολα τα θρεντ,
2 τινα μπορει να συμβαινουν.η εισαι καμια πρωην,και καλα κανω και σε γραφω στα αρχιδια μου τοτε,η εισαι κανας βρωμπουστας
που θες γαμησι και ντρεπεσαι να το πεις.ελπιδα δεν εχεις παντως,ειτε το ενα εισαι ειτε το αλλο. :grin:

τυπε γαμας και με τον κωλο;  :S :S :S

τυπε απλα σπαω πλακα με κατι μαλακες σαν κι εσενα που το παιζουν αντρες,και την λενε σε ολους,ενω στην πραγματικοτητα ειναι κραγμενα πουστρακια. :S
και για να απαντησω στην απορια σου,εισαι μαλακας,γι'αυτο σε δουλευω  :2funny: :2funny: :2funny:
μην το παιζεις αντρας οταν παρακαλας να σου γνωρισουν χοντρες,αχαχαχαχαχαχαα  :S :S :S :S
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
τυπε μια φορα,εσυ παρακαλαγες να σου γνωρισουν κατι χοντρες μπας και γαμησεις.οποτε το ποιος ειναι απουτσος ασ'το.  :S :S :S :S
Ρε τυπε το ποιος ειναι απουτσος φαινεται.εκανες νικ μονο για να μου την πεις,με κυνηγας συνεχεια σε ολα τα θρεντ,
2 τινα μπορει να συμβαινουν.η εισαι καμια πρωην,και καλα κανω και σε γραφω στα αρχιδια μου τοτε,η εισαι κανας βρωμπουστας
που θες γαμησι και ντρεπεσαι να το πεις.ελπιδα δεν εχεις παντως,ειτε το ενα εισαι ειτε το αλλο. :grin:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
τυπε γαμας και με τον κωλο;  :S :S :S

τυπε απλα σπαω πλακα με κατι μαλακες σαν κι εσενα που το παιζουν αντρες,και την λενε σε ολους,ενω στην πραγματικοτητα ειναι κραγμενα πουστρακια. :S
και για να απαντησω στην απορια σου,εισαι μαλακας,γι'αυτο σε δουλευω  :2funny: :2funny: :2funny:
μην το παιζεις αντρας οταν παρακαλας να σου γνωρισουν χοντρες,αχαχαχαχαχαχαα   :S :S :S :S
Τυπισσα,δεν πειθεις.. ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom