Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
γιατι ειναι παπαριες ρε φιλε ολα. Γιατι πας και κανεις παρεα με ολους τους μαλακες. Που ο ενας κραζει ο αλλος κλαιγεται ο αλλος ειναι μπακουρι και τρεχει να εκτονωθει στα γυμναστηρια. Δεν βρηκες εναν σωστο ανθρωπο θετικο στη σκεψη και επιτυχημενο να σου δειξει 2-3 σωστα πραγματα πας και μαζευεις ολα τα ναυαγια.
:thumbsup:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Βασικα με ενα φιλο λεγαμε να παμε εξωτερικο για να βρουμε γυναικες

Να σου κανω μια ερωτηση? ας υποθεσουμε οτι δεν το εχεις ρε παιδι μου με τις γυναικες... δεν το εχουν ολοι αλλωστε δεν ειναι ντροπη αυτο. Αντι να ζαλιζεις τα παπαρια των αλλων αλλα και τα δικα σου με την καθημερινη μιρλα γιατι δεν το παιρνεις αποφαση να πηγαινεις μια στο τοσο σε κανα μπουρδελακι ρε παιδι μου και αν τυχει κατι ετυχε αλλιως τελος. Θα την βγαλεις ετσι. Αυτο το εχεις σκεφτει ποτε? θα ελυνε το προβλημα τελειως. Εγω ξερω πολλους που ειναι ετσι μονοι αλλα δεν γκρινιαζουν τα εχουν βρει με τον εαυτο τους.
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
Κλασικά άλλοθι όσων δεν θελουν ή φοβουνται να προσπαθησουν.
1) Οι γυναικες θελουν πορτοφολι
2) Οι γυναικες θελουν αυτοκινητο
3) Οι γυναικες θελουν γυμνασμενους
4) Οι γυναικες θελουν μαγκες
5) Οι γυναικες θελουν γαμο.
Τωρα, αν εννοεις οτι καποια μπορει να χωρισε τον δικο της, επειδη αυτος ηταν δεκα χρονια ανεργος και ρεμαλι, και προσπαθησε να φτιαξει τη ζωη της με καποιον που ειχε μια δουλεια και σχεδιο για το μελλον του, ε να με συγχωρεις, αυτο δεν λεγεται "ΧΩΡΙΣΑ ΓΙΑΤΙ ΒΡΗΚΑ ΑΛΛΟΝ ΜΕ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ".

Εγώ ακόμα δεν έχω καταλάβει γιατί είναι κακό οι γυναίκες να έχουν απαιτήσεις για το καλύτερο. Αλλά φαντάζομαι κάποιος θα μου απαντήσει. Ο Έλληνας προκειμένου να δικαιολογήσει την αγαμία του τετραγωνίζει και τον κύκλο...
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Δηλαδή οι γυναίκες του εξωτερικού δεν κοιτάνε πορτοφόλι; :2funny: :2funny:

Πού λέτε να πάτε να ''ψωνίσετε'', σε καμιά Καμπότζη που είναι εξαθλιωμένες;
οπουδηποτε αν ειναι να βρεις την αγαπη
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Εχω γνωστο ο οποιος ειναι σκατα εμφανισιακα και με μετρια δουλεια και χρηματα και το εχει παρει αποφαση οτι γκομενες σαν αυτες που θελει δεν προκειται να βρει οποτε συμβιβαστηκε με κανα μπουρδελο αντι να τα φτιαξει με κανα μπαζο συμφωνα με αυτον μονο για σεξ και να μην ειναι ευχαριστημενος σε ολα τα αλλα.

Αξιοπρεπεστατος παντως ουτε γκρινιες ουτε τιποτα για μενα αυτος ειναι ρισπεκτ.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Να σου κανω μια ερωτηση? ας υποθεσουμε οτι δεν το εχεις ρε παιδι μου με τις γυναικες... δεν το εχουν ολοι αλλωστε δεν ειναι ντροπη αυτο. Αντι να ζαλιζεις τα παπαρια των αλλων αλλα και τα δικα σου με την καθημερινη μιρλα γιατι δεν το παιρνεις αποφαση να πηγαινεις μια στο τοσο σε κανα μπουρδελακι ρε παιδι μου και αν τυχει κατι ετυχε αλλιως τελος. Θα την βγαλεις ετσι. Αυτο το εχεις σκεφτει ποτε? θα ελυνε το προβλημα τελειως. Εγω ξερω πολλους που ειναι ετσι μονοι αλλα δεν γκρινιαζουν τα εχουν βρει με τον εαυτο τους.
κανενας ρε φιλε δεν σε κρατησε με το ζορι εδω.
 

Geo Dol

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2013
Μηνύματα
7.421
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
66
Εχω γνωστο ο οποιος ειναι σκατα εμφανισιακα και με μετρια δουλεια και χρηματα και το εχει παρει αποφαση οτι γκομενες σαν αυτες που θελει δεν προκειται να βρει οποτε συμβιβαστηκε με κανα μπουρδελο αντι να τα φτιαξει με κανα μπαζο συμφωνα με αυτον μονο για σεξ και να μην ειναι ευχαριστημενος σε ολα τα αλλα.

Αξιοπρεπεστατος παντως ουτε γκρινιες ουτε τιποτα για μενα αυτος ειναι [size=15pt]ρισπεκτ[/size].
Αυτή την μαλακία πότε θα την κόψετε στο διαδίκτυο....Αγγλικά ή Ελληνικά,όχι διασταυρώσεις :headbang:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Εγώ ακόμα δεν έχω καταλάβει γιατί είναι κακό οι γυναίκες να έχουν απαιτήσεις για το καλύτερο. Αλλά φαντάζομαι κάποιος θα μου απαντήσει. Ο Έλληνας προκειμένου να δικαιολογήσει την αγαμία του τετραγωνίζει και τον κύκλο...
Φυσικα εχουν απαιτησεις αρχηγε μου, οπως εχουμε κι εμεις.
Δεν τιθεται θεμα.
Αλλά οχι κιολας να πεταμε ενα "δεν εχω λεφτα, αρα δεν θα με θελει ποτέ καμια, ολες ειναι πουτανες για τα λεφτα" και καθαρισαμε.
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
Στο είπα και άλλη φορά,το βασικό είναι να στοχεύεις στο σωστό target group. ;)

Αν είσαι ταρίφας και θες να ρίξεις δικηγορίνα ας πούμε ή γιατρίνα,χλωμό.....

Μωρέ αν ήταν ταρίφας θα γαμούσε αβέρτα. Ο τύπος μας φως φανάρι ότι περνάει όλο το χρόνο του στο net.
 

Geo Dol

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2013
Μηνύματα
7.421
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
66
Φυσικα εχουν απαιτησεις αρχηγε μου, οπως εχουμε κι εμεις.
Δεν τιθεται θεμα.
Αλλά οχι κιολας να πεταμε ενα "δεν εχω λεφτα, αρα δεν θα με θελει ποτέ καμια, ολες ειναι πουτανες για τα λεφτα" και καθαρισαμε.
H μαλακία της εποχής είναι που υπερτονώνεται όλων το εγώ,έτσι δεν υπάρχει εύκολα σχέση,ούτε καν φιλική.....

Πάντως δεν θα ξεχάσω έναν ταρίφα που τα είχε με μια νομικάρια,20 λεπτά δεν μου έλεγε τίποτα άλλο....λες και έχουν άλλο μουνί αυτές,χρυσό :idiot: :uglystupid:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
H μαλακία της εποχής είναι που υπερτονώνεται όλων το εγώ,έτσι δεν υπάρχει εύκολα σχέση,ούτε καν φιλική.....

Πάντως δεν θα ξεχάσω έναν ταρίφα που τα είχε με μια νομικάρια,20 λεπτά δεν μου έλεγε τίποτα άλλο....λες και έχουν άλλο μουνί αυτές,χρυσό :idiot: :uglystupid:
Εχεις δικιο.
Κι εγω ξερω εναν ταρίφα, ο οποιος με εχει φαει να του γνωρισω καμια συναδελφο μου.
Μια φορα μαλιστα ηρθε Ευελπιδων να πιουμε καφε και τις κοιταγε σαν χάνος.
Ρε φίλε του λεω, πώς κανεις ετσι? Κορίτσια κανονικα ειναι κι αυτες.
Οχι μου λεει, εχουν "κατι"...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
H μαλακία της εποχής είναι που υπερτονώνεται όλων το εγώ,έτσι δεν υπάρχει εύκολα σχέση,ούτε καν φιλική.....

Πάντως δεν θα ξεχάσω έναν ταρίφα που τα είχε με μια νομικάρια,20 λεπτά δεν μου έλεγε τίποτα άλλο....λες και έχουν άλλο μουνί αυτές,χρυσό :idiot: :uglystupid:

Τυπε παλι καλα που εχουμε και εσενα και μας προσγειωνεις  :rockon:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ταριφες = ψευτες.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
H μαλακία της εποχής είναι που υπερτονώνεται όλων το εγώ,έτσι δεν υπάρχει εύκολα σχέση,ούτε καν φιλική.....

Πάντως δεν θα ξεχάσω έναν ταρίφα που τα είχε με μια νομικάρια,20 λεπτά δεν μου έλεγε τίποτα άλλο....λες και έχουν άλλο μουνί αυτές,χρυσό :idiot: :uglystupid:
ωραια τα λες το παιδι που μενει διπλα μου ειναι ταριφας και ολο ψεματα λεει για το ποσες γκομενες εριξε στο ταξι
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
H μαλακία της εποχής είναι που υπερτονώνεται όλων το εγώ,έτσι δεν υπάρχει εύκολα σχέση,ούτε καν φιλική.....

Πάντως δεν θα ξεχάσω έναν ταρίφα που τα είχε με μια νομικάρια,20 λεπτά δεν μου έλεγε τίποτα άλλο....λες και έχουν άλλο μουνί αυτές,χρυσό :idiot: :uglystupid:
ωραια τα λες το παιδι που μενει διπλα μου ειναι ταριφας και ολο ψεματα λεει για το ποσες γκομενες εριξε στο ταξι
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
Θα το ξαναπώ μια ακόμη φορά.
Το χρήμα. το status, το αμάξι κτλ. παίζουν όντως ρόλο όταν το ζητούμενο είναι σχέση ή γάμος.
Αν το 'χεις λίγο με τις γυναίκες και το πουλί δουλεύει καλά γαμάς ακόμα και αν είσαι λεχρίτης.
Τέλος.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
τυπε και εσυ λες ψεμματα εγω δεν πιστευω οτι εσυ πηδας εστω και πορνες. Απλα ετσι το λες μην σου βγαλουμε το ονομα ολη μερα σπιτι εισαι και γυρευε ποιανου παπαρια θα πρηζεις τωρα  :2funny: :2funny:
Πολύ επιθετικος εχεις γινει τωρα τελευταια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom