Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
Μπορείτε να μας αναφέρετε τις παραμέτρους από τις οποίες αποτελείται και διαμορφώνεται το status;

Ε και εσύ τώρα... Ότι έγραφε ο Κωστόπουλος στις φυλλάδες του. Καλό σπίτι, καλό αμάξι, δουλειά "κυριλέ" (με γραβάτα, όχι τίποτα μάστορας ας πούμε), διακοπές καλοκαίρι στην Μύκονο, χειμώνα στην Αράχωβα και κάθε Σάββατο club ή μπουζούκια.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.721
Κριτικές
90
Like
36.389
Πόντοι
25.467
Ε και εσύ τώρα... Ότι έγραφε ο Κωστόπουλος στις φυλλάδες του. Καλό σπίτι, καλό αμάξι, δουλειά "κυριλέ" (με γραβάτα, όχι τίποτα μάστορας ας πούμε), διακοπές καλοκαίρι στην Μύκονο, χειμώνα στην Αράχωβα και κάθε Σάββατο club ή μπουζούκια.

Ντσού.

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ε και εσύ τώρα... Ότι έγραφε ο Κωστόπουλος στις φυλλάδες του. Καλό σπίτι, καλό αμάξι, δουλειά "κυριλέ" (με γραβάτα, όχι τίποτα μάστορας ας πούμε), διακοπές καλοκαίρι στην Μύκονο, χειμώνα στην Αράχωβα και κάθε Σάββατο club ή μπουζούκια.

Εσυ φιλε εχεις γκομενα? αυτα που μας λες εδω ισχυουν στην δικη σου ζωη?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Σαν μαστορατζα δεν θα ριξεις νομικάρια που μπαινοβγαινει στα Εφετεια φιλε  :P εκτος αμα εχει φετιχ αυτη με τον Σακη τον υδαρυλικο και εβλεπε πολυ λαβ στορυ. Ελεος εχεις εσυ υποψιν σου καμια καλη να εχει μπλεξει με οποιον και οποιον? εγω δεν ξερω παντως. Και εχω αρκετες φιλες. Η μια ειδικα που ειναι απλη γυμναστρια πηγε με εναν που έχει γηπεδα δικα του. Εμενα μ αρεσε αυτη αρχικα αλλα λεω μπα σιγα μην ειναι μονη αυτη και οντως ειχα δικιο.

Δεν μπορεις να συγκριθεις με καποιον που εχει ένα τετοιο στάτους επειδη αυτος οτι και αν κανεις και μπλα μπλα να εχεις αυτος δεν εχει μεινει στο μπλα μπλα ειναι πχ επιχειρηματιας και την διαφορα στο μυαλο της δεν προκειται να την γεφυρωσεις ευκολα. Εγω ετσι πιστευω τουλαχιστον και πιστευω ειμαι πολυ κοντα στην πραγματικοτητα ακομη και αν φαινομαι κυνικος.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Σαν μαστορατζα δεν θα ριξεις νομικάρια που μπαινοβγαινει στα Εφετεια φιλε  :P εκτος αμα εχει φετιχ αυτη με τον Σακη τον υδαρυλικο και εβλεπε πολυ λαβ στορυ. Ελεος εχεις εσυ υποψιν σου καμια καλη να εχει μπλεξει με οποιον και οποιον? εγω δεν ξερω παντως. Και εχω αρκετες φιλες. Η μια ειδικα που ειναι απλη γυμναστρια πηγε με εναν που έχει γηπεδα δικα του. Εμενα μ αρεσε αυτη αρχικα αλλα λεω μπα σιγα μην ειναι μονη αυτη και οντως ειχα δικιο.

Δεν μπορεις να συγκριθεις με καποιον που εχει ένα τετοιο στάτους επειδη αυτος οτι και αν κανεις και μπλα μπλα να εχεις αυτος δεν εχει μεινει στο μπλα μπλα ειναι πχ επιχειρηματιας και την διαφορα στο μυαλο της δεν προκειται να την γεφυρωσεις ευκολα. Εγω ετσι πιστευω τουλαχιστον και πιστευω ειμαι πολυ κοντα στην πραγματικοτητα ακομη και αν φαινομαι κυνικος.
και προτιμησε τον γηπεδα απο εσενα; :o
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Δεν της την επεσα καν ρε ... αλλα φαινοταν οτι δεν. Μπορει να ειναι ευγενικη μεν και να συνεργαστηκαμε σε κατι αλλα παραπερα δεν εχει. Το μυριζομαι απο πριν το κολπο δεν χρειαζεται να φαω την χυλοπιτα.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Στα αρχιδια μου απλα λεω. Δεν τα εγραφε τυχαια ο Κωστοπουλος αυτα που εγραφε οτι μπλα μπλα και αν εχεις απο καποια ηλικια και μετα η αλλη σε ελεγχει αμα εισαι φάφλας και δεν έχεις να δειξεις πραγματα έχεις φυγει νυχτα. Ο ανταγωνισμος ειναι ανταγωνισμος.
 

S.F.E.

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.002
Like
0
Πόντοι
16
Περιστερι , Μπουρναζι και Κορυδαλλος

Facebook-Like-Button.jpg
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Σαν μαστορατζα δεν θα ριξεις νομικάρια που μπαινοβγαινει στα Εφετεια φιλε  :P εκτος αμα εχει φετιχ αυτη με τον Σακη τον υδαρυλικο και εβλεπε πολυ λαβ στορυ. Ελεος εχεις εσυ υποψιν σου καμια καλη να εχει μπλεξει με οποιον και οποιον? εγω δεν ξερω παντως. Και εχω αρκετες φιλες. Η μια ειδικα που ειναι απλη γυμναστρια πηγε με εναν που έχει γηπεδα δικα του. Εμενα μ αρεσε αυτη αρχικα αλλα λεω μπα σιγα μην ειναι μονη αυτη και οντως ειχα δικιο.

Δεν μπορεις να συγκριθεις με καποιον που εχει ένα τετοιο στάτους επειδη αυτος οτι και αν κανεις και μπλα μπλα να εχεις αυτος δεν εχει μεινει στο μπλα μπλα ειναι πχ επιχειρηματιας και την διαφορα στο μυαλο της δεν προκειται να την γεφυρωσεις ευκολα. Εγω ετσι πιστευω τουλαχιστον και πιστευω ειμαι πολυ κοντα στην πραγματικοτητα ακομη και αν φαινομαι κυνικος.
Οι ''μαστοράντζες'' πλέον βγάζουν πολλά περισσοότερα από μια νέα δικηγόρο η οποία δουλέυει 10-12 ώρες την ημέρα για 500 ευρώ  ;)
 

madoka

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.154
Like
0
Πόντοι
16
Σήμερα μου την έπεσε ένας με το μηχανάκι που πήγαινα. Μου είπε "Αχ, και να ΄μουν η σέλα." :2funny:
Εγώ χαμογέλασα (τι να κάνα;) και αυτός μάλλον το πήρε ότι ανταποκρίθηκα θετικά και άρχισε να κορνάρει ασταμάτητα για να πάω προς το μέρος του ίσως, αλλά εγώ δεν είχα τέτοια πρόθεση,έκανα πως δεν τον βλέπω και έφυγα κανονικά.

Τι βαθμό ελεηνιδίλας βάζετε;
Την έχω ξαναπατήσει έτσι, χαμογελάω στα καμάκια και νομίζουν ότι γουστάρω.  :grin:
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Σήμερα μου την έπεσε ένας με το μηχανάκι που πήγαινα. Μου είπε "Αχ, και να ΄μουν η σέλα." :2funny:
Εγώ χαμογέλασα (τι να κάνα;) και αυτός μάλλον το πήρε ότι ανταποκρίθηκα θετικά και άρχισε να κορνάρει ασταμάτητα για να πάω προς το μέρος του ίσως, αλλά εγώ δεν είχα τέτοια πρόθεση,έκανα πως δεν τον βλέπω και έφυγα κανονικά.

Τι βαθμό ελεηνιδίλας βάζετε;
Την έχω ξαναπατήσει έτσι, χαμογελάω στα καμάκια και νομίζουν ότι γουστάρω.  :grin:
Τι μηχανάκι?
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.793
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
Σήμερα μου την έπεσε ένας με το μηχανάκι που πήγαινα. Μου είπε "Αχ, και να ΄μουν η σέλα." :2funny:
Εγώ χαμογέλασα (τι να κάνα;) και αυτός μάλλον το πήρε ότι ανταποκρίθηκα θετικά και άρχισε να κορνάρει ασταμάτητα για να πάω προς το μέρος του ίσως, αλλά εγώ δεν είχα τέτοια πρόθεση,έκανα πως δεν τον βλέπω και έφυγα κανονικά.

Τι βαθμό ελεηνιδίλας βάζετε;
Την έχω ξαναπατήσει έτσι, χαμογελάω στα καμάκια και νομίζουν ότι γουστάρω.  :grin:

να σου αρέσει κανένας δεν έτυχε ?  :think:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Σήμερα μου την έπεσε ένας με το μηχανάκι που πήγαινα. Μου είπε "Αχ, και να ΄μουν η σέλα." :2funny:
Εγώ χαμογέλασα (τι να κάνα;) και αυτός μάλλον το πήρε ότι ανταποκρίθηκα θετικά και άρχισε να κορνάρει ασταμάτητα για να πάω προς το μέρος του ίσως, αλλά εγώ δεν είχα τέτοια πρόθεση,έκανα πως δεν τον βλέπω και έφυγα κανονικά.
Τι βαθμό ελεηνιδίλας βάζετε;
Την έχω ξαναπατήσει έτσι, χαμογελάω στα καμάκια και νομίζουν ότι γουστάρω.  :grin:

συνέχισε να χαμογελάς και να συγκατανεύεις/γνέφεις ευχαριστώντας όταν σε αφήνουν να βγεις πρώτη από το ασανσέρ. ο πολιτισμός και η κοινωνικότητα είναι απαραίτητα.

το "νάμουνα σέλα" παίζει ακόμη? τι να πω.

δεν νομίζω οτι ένας άνδρας μπορεί να φαντάζεται οτι θα χτυπήσει γυναίκα στο δρόμο με κάτι τέτοιο.

άλλο το chatting up που όμως έχει συγκεκριμένα μέρη, τρόπους και αφορμές.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Σήμερα μου την έπεσε ένας με το μηχανάκι που πήγαινα. Μου είπε "Αχ, και να ΄μουν η σέλα." :2funny:
Εγώ χαμογέλασα (τι να κάνα;) και αυτός μάλλον το πήρε ότι ανταποκρίθηκα θετικά και άρχισε να κορνάρει ασταμάτητα για να πάω προς το μέρος του ίσως, αλλά εγώ δεν είχα τέτοια πρόθεση,έκανα πως δεν τον βλέπω και έφυγα κανονικά.

Τι βαθμό ελεηνιδίλας βάζετε;
Την έχω ξαναπατήσει έτσι, χαμογελάω στα καμάκια και νομίζουν ότι γουστάρω.  :grin:


εγω αμα ημουν γυναικα θα τον μουτζωνα παντως. Τον μαλάκα.
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.793
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
εγω αμα ημουν γυναικα θα τον μουτζωνα παντως. Τον μαλάκα.

και αν στο δρόμο έρθει μια γκόμενα (μουνάρα) και σου πει ότι έχεις ωραίο κόλο και σε χουφτώσει τι θα της πεις ?  :2funny:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Σήμερα μου την έπεσε ένας με το μηχανάκι που πήγαινα. Μου είπε "Αχ, και να ΄μουν η σέλα." :2funny:
Εγώ χαμογέλασα (τι να κάνα;)


Με αυτή τη μαλακία γέλασες; Τώρα εξηγείτα γιατί τα πας καλά με τον alex
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom