Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Οταν θα πας στον γιατρο τον επιστημονα να σε φτιαξει πες του οτι τον γραφεις στα αρχιδια σου που ειναι πτυχιουχος κτλπ.
Δεν ησουν χθες στη συζητηση, οπου κυκλοφορουσε στην ατμοσφαιρα η αποψη "τι πτυχια μωρε, νερντηδες, φλωροι, τα πτυχια αγοραζονται, το παν ειναι να εισαι στην πιατσα κλπ κλπ"?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Δεν ησουν χθες στη συζητηση, οπου κυκλοφορουσε στην ατμοσφαιρα η αποψη "τι πτυχια μωρε, νερντηδες, φλωροι, τα πτυχια αγοραζονται, το παν ειναι να εισαι στην πιατσα κλπ κλπ"?

χαχαχα οχι δεν ημουν αλλα και να ημουν στα παπαρια μου. Αυτες τις μαγκιες ας τις κανουν την στιγμη που θα θελησουν την βοηθεια του επιστημονα να τους τσουτσουνισει και στη τιμη να μαθουν να σέβονται.  :dancing:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Πρώτη φορά το έχω ακούσει. Πράγματι καμιά 45-50  ήταν αυτός, θα ΄ταν καλή ατάκα στα νιάτα του.  :P

το νάσουνα σέλα είναι αρχαίο. οι νέοι δεν τα λένε σήμερα υποθέτω για να μην το άκουσες.

είσαι κάτω από 25?
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
το νάσουνα σέλα είναι αρχαίο. οι νέοι δεν τα λένε σήμερα υποθέτω για να μην το άκουσες.

είσαι κάτω από 25?


Οι νέοι σήμερα το πρώτο κομπλιμέντο που κάνουν είναι "Έχεις ωραίο προφίλ στο facebook"
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Οι νέοι σήμερα το πρώτο κομπλιμέντο που κάνουν είναι "Έχεις ωραίο προφίλ στο facebook"
Ορθον.
Καποτε διναμε στις κοπελες τα τηλεφωνα μας (σταθερά εννοειται, κινητα δεν υπηρχαν) και τωρα τους δινουν σκαιπ και facebook.
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Σήμερα μου την έπεσε ένας με το μηχανάκι που πήγαινα. Μου είπε "Αχ, και να ΄μουν η σέλα." :2funny:
Εγώ χαμογέλασα (τι να κάνα;) και αυτός μάλλον το πήρε ότι ανταποκρίθηκα θετικά και άρχισε να κορνάρει ασταμάτητα για να πάω προς το μέρος του ίσως, αλλά εγώ δεν είχα τέτοια πρόθεση,έκανα πως δεν τον βλέπω και έφυγα κανονικά.

Τι βαθμό ελεηνιδίλας βάζετε;
Την έχω ξαναπατήσει έτσι, χαμογελάω στα καμάκια και νομίζουν ότι γουστάρω.  :grin:

και όταν γουστάρεις τι κάνεις;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom