Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.604
Κριτικές
31
Like
13.180
Πόντοι
5.097
Δεν μπορώ ρε, γελάω αμήχανα σε κάτι τέτοια, δεν ξέρω τι παθαίνω. Άλλο να είμαι σε μαγαζί π.χ. και να έρθει να μου πιάσε κουβέντα κάποιος.
ενω εσυ θες να σε γαμησει χωρις να σου πιασει κουβεντα  :birdman:
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Κατάμαυρα.Ρώτα όποια νέα δικηγόρο θέλεις και ή θα σου πει ότι δουλεύει 5-6 ώρες για 400 ευρώ να κάνει το χαμάλη του γραφείου ή θα ξεσκίζεται όλη μέρα κυριολεκτικά για 500-600 ευρώ.

Υπάρχουν γραφεία (ονόματα δε λέμε) που πληρώνουν 1500 το μήνα μαζί με τα ταμεία αλλά δουλεύεις 9 με 11-12 το βράδυ  :grin:
 

Expanding Mindfuck

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.491
Like
0
Πόντοι
16
Σήμερα μου την έπεσε ένας με το μηχανάκι που πήγαινα. Μου είπε "Αχ, και να ΄μουν η σέλα." :2funny:
Εγώ χαμογέλασα (τι να κάνα;) και αυτός μάλλον το πήρε ότι ανταποκρίθηκα θετικά και άρχισε να κορνάρει ασταμάτητα για να πάω προς το μέρος του ίσως, αλλά εγώ δεν είχα τέτοια πρόθεση,έκανα πως δεν τον βλέπω και έφυγα κανονικά.

Τι βαθμό ελεηνιδίλας βάζετε;
Την έχω ξαναπατήσει έτσι, χαμογελάω στα καμάκια και νομίζουν ότι γουστάρω.  :grin:

10/10
Nα μη χαμογελας.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Κατάμαυρα.Ρώτα όποια νέα δικηγόρο θέλεις και ή θα σου πει ότι δουλεύει 5-6 ώρες για 400 ευρώ να κάνει το χαμάλη του γραφείου ή θα ξεσκίζεται όλη μέρα κυριολεκτικά για 500-600 ευρώ.

Υπάρχουν γραφεία (ονόματα δε λέμε) που πληρώνουν 1500 το μήνα μαζί με τα ταμεία αλλά δουλεύεις 9 με 11-12 το βράδυ  :grin:

Καταμαυρα αλλα ετσι κλεβεις τον εαυτο σου. Μην λετε για κρισεις μετα. Το κρατος χανει λεφτα.

Δεν εχω κατι με τους μαστορους ρε φιλε και αυτοι επιτελουν εργο αλλα ο χαρακτηρισμος μαστορατζας παει σε κατι τυπους που πανε να το παιξουν εξυπνακηδες οτι ολοι οσοι σπουδασαν ειναι μαλακες και αυτοι οι μαγκες και οι γνωστες της ζωης και του πεζοδρομιου. Ας κατουρησουν και λιγο και αμα χαλασει το καζανακι μπορουν να το φτιαξουν μετα.

Τοσα παιρνουν οι δικηγοροι πραγματι. Αλλα ειναι δουλεια γραφειου οκ περισσοτερο μεροκαματο θα παρει ενας οικοδομος απο εναν υπαλληλο γραφειου πρωτοδιορισμενο τεσπα στην Ελλαδα ειμαστε τωρα εχουν ξεφτιλιστει ολα εδω επαιρναν μισθο οι καθηγητες κομμωτικης του ΟΑΕΔ περισσοτερο απο εναν σπουδαγμενο του πανεπιστημιου. Για αυτο διαλυθηκε η χωρα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Σήμερα μου την έπεσε ένας με το μηχανάκι που πήγαινα. Μου είπε "Αχ, και να ΄μουν η σέλα." :2funny:
Εγώ χαμογέλασα (τι να κάνα;) και αυτός μάλλον το πήρε ότι ανταποκρίθηκα θετικά και άρχισε να κορνάρει ασταμάτητα για να πάω προς το μέρος του ίσως, αλλά εγώ δεν είχα τέτοια πρόθεση,έκανα πως δεν τον βλέπω και έφυγα κανονικά.

Τι βαθμό ελεηνιδίλας βάζετε;
Την έχω ξαναπατήσει έτσι, χαμογελάω στα καμάκια και νομίζουν ότι γουστάρω.  :grin:
0/10.
H αυθεντικη ελεεινιδα δεν θα χαμογελασει. Θα παρει ξινισμενο υφος και θα στραβωσει τα χειλη της με αηδια.
 

madoka

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.154
Like
0
Πόντοι
16
Καμμία σχέση απλώς ρωτάω.

honda astrea supra 100

συνέχισε να χαμογελάς και να συγκατανεύεις/γνέφεις ευχαριστώντας όταν σε αφήνουν να βγεις πρώτη από το ασανσέρ. ο πολιτισμός και η κοινωνικότητα είναι απαραίτητα.

το "νάμουνα σέλα" παίζει ακόμη? τι να πω.

δεν νομίζω οτι ένας άνδρας μπορεί να φαντάζεται οτι θα χτυπήσει γυναίκα στο δρόμο με κάτι τέτοιο.

άλλο το chatting up που όμως έχει συγκεκριμένα μέρη, τρόπους και αφορμές.

Πρώτη φορά το έχω ακούσει. Πράγματι καμιά 45-50  ήταν αυτός, θα ΄ταν καλή ατάκα στα νιάτα του.  :P

Με αυτή τη μαλακία γέλασες; Τώρα εξηγείτα γιατί τα πας καλά με τον alex

Ο τρόπος που το είπε είχε γέλιο, αν και έχω γελάσει και με χειρότερες μαλακίες. Είμαι χαζοχαρούμενη ομολογουμένως.
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Καταμαυρα αλλα ετσι κλεβεις τον εαυτο σου. Μην λετε για κρισεις μετα. Το κρατος χανει λεφτα.

Δεν εχω κατι με τους μαστορους ρε φιλε και αυτοι επιτελουν εργο αλλα ο χαρακτηρισμος μαστορατζας παει σε κατι τυπους που πανε να το παιξουν εξυπνακηδες οτι ολοι οσοι σπουδασαν ειναι μαλακες και αυτοι οι μαγκες και οι γνωστες της ζωης και του πεζοδρομιου. Ας κατουρησουν και λιγο και αμα χαλασει το καζανακι μπορουν να το φτιαξουν μετα.
Να κλέβεις τον εαυτό σου και να έχεις πολυκατοικία όπως ένας γνωστός μας υδραυλικός μάλλον δεν είναι τόσο λάθος τελικά  :grin: Νομίζεις αυτός το φτιάχνει το καζανάκι σου? Τον Αλβανό και τον Πακιστανό βάζει  ;)   :2funny:

Άρα αυτός είναι και του πεζοδρομίου και κάτι τύπους με πτυχία άνεργους τους γράφει στ αρχίδια του  :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
0/10.
H αυθεντικη ελεεινιδα δεν θα χαμογελασει. Θα παρει ξινισμενο υφος και θα στραβωσει τα χειλη της με αηδια.


Εσυ με αυτη τη μαλακια που θα σου ελεγαν επρεπε να χαμογελασεις δηλαδη? για να μην στεναχωρησεις τον ηλιθιο που βγηκε να κανει καμακι με βλακωδεις ατακες?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Εσυ με αυτη τη μαλακια που θα σου ελεγαν επρεπε να χαμογελασεις δηλαδη? για να μην στεναχωρησεις τον ηλιθιο που βγηκε να κανει καμακι με βλακωδεις ατακες?
Δεν ειμαι γυναικα, σου θυμιζω.
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
madoka με αυτό που οδηγάς ανέβηκες στην εκτίμησή μου κι ας μη σε ξέρω  :2funny:  
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Να κλέβεις τον εαυτό σου και να έχεις πολυκατοικία όπως ένας γνωστός μας υδραυλικός μάλλον δεν είναι τόσο λάθος τελικά  :grin: Νομίζεις αυτός το φτιάχνει το καζανάκι σου? Τον Αλβανό και τον Πακιστανό βάζει  ;)   :2funny:

Άρα αυτός είναι και του πεζοδρομίου και κάτι τύπους με πτυχία άνεργους τους γράφει στ αρχίδια του  :2funny:

Πολυ θα χαρω ρε φιλε οταν θα σε γαμανε ομως στην φορολογια της πολυκατοικιας. Γιατι δεν εισαι ο μαγκας εσυ και εμεις οι μαλακες. Απο κατι τετοιους καταστραφηκαμε που νομιζετε οτι το να μην πληρωνεις φορους ειναι μαγκια. Τωρα θα τη δεις τη μαγκια
 

madoka

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.154
Like
0
Πόντοι
16
ενω εσυ θες να σε γαμησει χωρις να σου πιασει κουβεντα  :birdman:


URL]]
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Οταν θα πας στον γιατρο τον επιστημονα να σε φτιαξει πες του οτι τον γραφεις στα αρχιδια σου που ειναι πτυχιουχος κτλπ.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom