Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
Εσυ με τρολαρεις. Τι δουλεια εχω εγω με γκομενες που θελουν σαπια μηχανακια κυριε?



Δεν γουστάρουν τα μηχανάκια αλλά τον αναβάτη.:headbang: :headbang: :headbang:

Το πρόβλημα πάντως δεν είναι ότι δεν υπάρχουν γκόμενες αλλά ότι εσύ έχεις απαιτήσεις. Περίμενε λοιπόν την πριγκήπισσα Σίσσυ και κάτσε να κλαψομουνιάζεις ότι αν δεν είσαι λεφτάς και με κοινωνικό στάτους δεν γαμάς. Ειδικά αυτό το τελευταίο θα το πω σε κανα σερβιτόρο στο Μπουρνάζι να γελάσουμε.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Δεν γουστάρουν τα μηχανάκια αλλά τον αναβάτη.:headbang: :headbang: :headbang:

Το πρόβλημα πάντως δεν είναι ότι δεν υπάρχουν γκόμενες αλλά ότι εσύ έχεις απαιτήσεις. Περίμενε λοιπόν την πριγκήπισσα Σίσσυ και κάτσε να κλαψομουνιάζεις ότι αν δεν είσαι λεφτάς και με κοινωνικό στάτους δεν γαμάς. Ειδικά αυτό το τελευταίο θα το πω σε κανα σερβιτόρο στο Μπουρνάζι να γελάσουμε.

Τι να σου πω ρε φιλε εμενα οι παρεες μου ποτε δεν ειχανε αυτες που λες... που να τις βρω? μετα το λυκειο εφυγα για σπουδες εκανα παρεα με φοιτητριες και φοιτητες κτλπ τωρα αμα εννοεις οτι ο Γιαννακης με το μηχανακι και το μαλλακι φραχτη ο καταληψιας πηδαει την συμμαθητρια του που ειναι 16χρονων οκ.
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
Τι να σου πω ρε φιλε εμενα οι παρεες μου ποτε δεν ειχανε αυτες που λες... που να τις βρω? μετα το λυκειο εφυγα για σπουδες εκανα παρεα με φοιτητριες και φοιτητες κτλπ τωρα αμα εννοεις οτι ο Γιαννακης με το μηχανακι και το μαλλακι φραχτη ο καταληψιας πηδαει την συμμαθητρια του που ειναι 16χρονων οκ.

Ναι, γιατί ένα κοριτσάκι στα 18 θα σου κακόπεφτε.  :headbang:
Τη θέλεις φτασμένη και μορφωμένη, τρομάρα σου.
Αν η παρέα δεν σε βοηθά να γαμάς, βρες καινούρια, τι να σου πω. Τελικά το πρόβλημα δεν το 'χουν οι ελλεηνίδες αλλά οι ελλέηνες. Όσοι κλαίγονται για τις γκόμενες το κάνουν για να καλύψουν τη δική τους ανεπάρκεια. Και με τις θεωρίες μπορούν μέχρι και να τετραγωνίσουν τον κύκλο για να δικαιολογηθεί η αγαμία...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ναι, γιατί ένα κοριτσάκι στα 18 θα σου κακόπεφτε.  :headbang:
Τη θέλεις φτασμένη και μορφωμένη, τρομάρα σου.
Αν η παρέα δεν σε βοηθά να γαμάς, βρες καινούρια, τι να σου πω. Τελικά το πρόβλημα δεν το 'χουν οι ελλεηνίδες αλλά οι ελλέηνες. Όσοι κλαίγονται για τις γκόμενες το κάνουν για να καλύψουν τη δική τους ανεπάρκεια. Και με τις θεωρίες μπορούν μέχρι και να τετραγωνίσουν τον κύκλο για να δικαιολογηθεί η αγαμία...

Καταρχην μην μου αγχωνεσαι. Δεν μιλας με καποιον που κλαιγεται ουτε που δεν γαμαει. Κουβεντα κανουμε. Φυσικα και την θελω μορφωμενη γιατι και εγω ειμαι μορφωμενος. Το τρομαρα μου που κολλαει ακριβως? δεν καταλαβα.

Προσπαθω να σου εξηγησω εδω και καμποση ωρα οτι μια 18χρονη που δεν εχει κανει πραγματα που εχω κανει εγω πιθανον δεν εχει κοινα μαζι μου και αυτο ισως ειναι προβλημα τωρα αν εσυ βλεπεις την σχεση μονο για πηδημα μπορεις να επιλεξεις και ενα μπουρδελο. Καμια δεν ανοιγει ετσι τα ποδια της εκτος και αν ειναι τελειωμενη ή απελπισμενη.

 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
Καταρχην μην μου αγχωνεσαι. Δεν μιλας με καποιον που κλαιγεται ουτε που δεν γαμαει. Κουβεντα κανουμε. Φυσικα και την θελω μορφωμενη γιατι και εγω ειμαι μορφωμενος. Το τρομαρα μου που κολλαει ακριβως? δεν καταλαβα.

Με κούρασες, και έχω προπονηση για μετά και έρχομαι από δουλειές...
Αυτό που είπες ότι αν δεν είσαι λεφτάς και φτασμένος δεν γαμάς ήταν μαλακία ολκής για να καλύψεις δικά σου κολλήματα. Εγώ σου είπα ότι αν είσαι κουλ τύπος, ξέρεις να μιλήσεις και φυσικά ξέρεις να γαμάς καλά, δεν θα μείνεις ποτέ χωρίς γκομενάκι. Αν δεν με πιστεύεις τράβα μια βόλτα Περιστέρι, Μπουρνάζι, Κορυδαλλό και μετά έλα πες μου. Ούτε λεφτά έχουν εκεί ούτε status, αλλά μια χαρά γαμάνε.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Δεν σε κουρασα εγω. Εσυ δεν καταλαβαινεις τι διαβαζεις. Για αυτο συγκεντρωσου σε αυτα που γραφω και μην πας να τα ερμηνευσεις συμφωνα με τα δικα σου κολληματα. Πουθενα δεν ειπα οτι πρεπει να εισαι λεφτας και φτασμενος ειπα απλα οτι πρεπει να έχεις ενα κοινωνικο στατους και να εχεις βολευτει και εργασιακα οπως ακριβως βολεμενος ειναι και ο δυσκολη εγγραφη που δουλευει σε ιδιωτικη και εχει τα λεφτα του και το αμαξι του. Χωρις αυτα δεν βγαζεις οχι γκομενα ουτε θηλυκια γατα. Δεν εχεις να κυκλοφορησεις αν εισαι ανεργος θες και να γαμησεις εσυ?  :uglystupid:

Περιστερι , Μπουρναζι και Κορυδαλλος ειναι υποβαθμισμενες γειτονιες και πιο λαικες για αυτο και δεν χρειαζονται αρκετα πραγματα. Οι γκομενες εκει εχουν μαθει οπως λαχει εχω γνωρισει και τετοιες αλλα δεν μ αρεσε η λαικουρια και το κουτσομπολιο τους. Και εγω μια χαρα γαμαω αλλα δεν έπιασες το νοημα αυτων που ηθελα να πω.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.722
Κριτικές
90
Like
36.389
Πόντοι
25.467
Δεν σε κουρασα εγω. Εσυ δεν καταλαβαινεις τι διαβαζεις. Πουθενα δεν ειπα οτι πρεπει να εισαι λεφτας και φτασμενος ειπα απλα οτι πρεπει να έχεις ενα κοινωνικο στατους και να εχεις βολευτει και εργασιακα οπως ακριβως βολεμενος ειναι και ο δυσκολη εγγραφη που δουλευει σε ιδιωτικη και εχει τα λεφτα του και το αμαξι του. Χωρις αυτα δεν βγαζεις οχι γκομενα ουτε θηλυκια γατα.

Περιστερι , Μπουρναζι και Κορυδαλλος ειναι υποβαθμισμενες γειτονιες και πιο λαικες για αυτο και δεν χρειαζονται αρκετα πραγματα. Και εγω μια χαρα γαμαω αλλα δεν έπιασες το νοημα αυτων που ηθελα να πω.

Μπορείτε να μας αναφέρετε τις παραμέτρους από τις οποίες αποτελείται και διαμορφώνεται το status;
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.245
Κριτικές
46
Like
3.811
Πόντοι
4.365
Περιστερι , Μπουρναζι και Κορυδαλλος ειναι υποβαθμισμενες γειτονιες..
Mπολντη.. την μια μαλακια μετα την αλη λες σημερα....  μαζεψου...  :tickedoff: μην σε αρχιουμε σε τιποτα μπινελικια.... >:(
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Mπολντη.. την μια μαλακια μετα την αλη λες σημερα....  μαζεψου...  :tickedoff:μην σε αρχιουμε σε τιποτα μπινελικια.... >:(

χαχαχα και αλλος μπουρναζιωτης. Γιατι ρε φιλε δεν σ αρεσει η αληθεια? τραβα ρωτα αντικειμενικες αξιες να δεις δεν τα λεω εγω στον Κορυδαλλο ειναι και οι φυλακες εκει διπλα αυτο δεν υποβαθμιζει την περιοχη?
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.245
Κριτικές
46
Like
3.811
Πόντοι
4.365
Επειδη δεν εχουν την ιδια αξια οι ''αντικειμενικες''  :jerking:  δεν παει να πει οτι ειναι κ υποβαθμισμενες.. ορνιο...!!!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.722
Κριτικές
90
Like
36.389
Πόντοι
25.467

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
Δεν σε κουρασα εγω. Εσυ δεν καταλαβαινεις τι διαβαζεις. Για αυτο συγκεντρωσου σε αυτα που γραφω και μην πας να τα ερμηνευσεις συμφωνα με τα δικα σου κολληματα. Πουθενα δεν ειπα οτι πρεπει να εισαι λεφτας και φτασμενος ειπα απλα οτι πρεπει να έχεις ενα κοινωνικο στατους και να εχεις βολευτει και εργασιακα οπως ακριβως βολεμενος ειναι και ο δυσκολη εγγραφη που δουλευει σε ιδιωτικη και εχει τα λεφτα του και το αμαξι του. Χωρις αυτα δεν βγαζεις οχι γκομενα ουτε θηλυκια γατα. Δεν εχεις να κυκλοφορησεις αν εισαι ανεργος θες και να γαμησεις εσυ?  :uglystupid:

Περιστερι , Μπουρναζι και Κορυδαλλος ειναι υποβαθμισμενες γειτονιες και πιο λαικες για αυτο και δεν χρειαζονται αρκετα πραγματα. Οι γκομενες εκει εχουν μαθει οπως λαχει εχω γνωρισει και τετοιες αλλα δεν μ αρεσε η λαικουρια και το κουτσομπολιο τους. Και εγω μια χαρα γαμαω αλλα δεν έπιασες το νοημα αυτων που ηθελα να πω.

Εγώ ξέρω ότι όποιος θέλει να βρει γκόμενα βρίσκει. Όποιος δεν θέλει/μπορεί φτιάχνει θεωρίες για το πόσο δύσκολες είναι οι γυναίκες σήμερα, δεν υπάρχουν γκόμενες αντάξιες του κτλ.
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
χαχαχα και αλλος μπουρναζιωτης. Γιατι ρε φιλε δεν σ αρεσει η αληθεια? τραβα ρωτα αντικειμενικες αξιες να δεις δεν τα λεω εγω
Νόμιζα το θέμα είναι οι γκόμενες όχι πόσο έχει να πάρεις σπίτι στο Μπουρνάζι  :2funny:
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.245
Κριτικές
46
Like
3.811
Πόντοι
4.365
Εγώ ξέρω ότι όποιος θέλει να βρει γκόμενα βρίσκει. Όποιος δεν θέλει/μπορεί φτιάχνει θεωρίες για το πόσο δύσκολες είναι οι γυναίκες σήμερα, δεν υπάρχουν γκόμενες αντάξιες του κτλ.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Αυτο ακριβως...
Μπολντη..Ξερεις ποσες κοπελες εκει εξω ψαχνοντε...?? 
Λιγο μπλα-μπλα θελει....  τι κοινωνικο στατους κ παπαριες λες...
Πλεον οι περισσοτεροι εχουμε ελαχιστα εισοδηματα...  οποτε τις 'μοστρες' που καναμε στο παρελθον.. τελειωσαν... κ αυτο ισχυει για ολους..

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Αυτο ακριβως...
Μπολντη..Ξερεις ποσες κοπελες εκει εξω ψαχνοντε...?? 
Λιγο μπλα-μπλα θελει....   τι κοινωνικο στατους κ παπαριες λες...
Πλεον οι περισσοτεροι εχουμε ελαχιστα εισοδηματα...  οποτε τις 'μοστρες' που καναμε στο παρελθον.. τελειωσαν... κ αυτο ισχυει για ολους..


Εχω σταματησει το καμακι. Δεν την πεφτω σε αγνωστες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom