Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
μονο κoloterorita τυπε :grin:
URL]]
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Βεβαια μεταξυ μας αμα δεν εχεις φτιαχθει και λιγο κοινωνικα - οικονομικα ποια θα γυρισει να σε κοιταξει?

Οτι αξιζει παει με οτι αξιζει. 
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
Βεβαια μεταξυ μας αμα δεν εχεις φτιαχθει και λιγο κοινωνικα - οικονομικα ποια θα γυρισει να σε κοιταξει?

Οτι αξιζει παει με οτι αξιζει. 

Τύπε μου, άσε τις θεωρίες και βγες έξω να διεκδικήσεις μουνάκι, γιατί δεν σε βλέπω καλά.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Τύπε μου, άσε τις θεωρίες και βγες έξω να διεκδικήσεις μουνάκι, γιατί δεν σε βλέπω καλά.

Ποιες θεωριες? χωρις δουλεια ουτε μουνακια διεκδικεις ουτε τιποτα. Κατσε να βολευτουμε πρωτα εργασιακα
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
Ποιες θεωριες? χωρις δουλεια ουτε μουνακια διεκδικεις ουτε τιποτα. Κατσε να βολευτουμε πρωτα εργασιακα

Να γαμήσεις θέλεις ή να παντρευτείς;
Αν το 'χεις λίγο με τις γυναίκες και δουλεύεις καλά το πουλί σου γαμάς ακόμα και αν είσαι λεχρίτης.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Να γαμήσεις θέλεις ή να παντρευτείς;
Αν το 'χεις λίγο με τις γυναίκες και δουλεύεις καλά το πουλί σου γαμάς ακόμα και αν είσαι λεχρίτης.

Αυτα τα επιχειρηματα ειναι βγαλμένα απο ταινιες ρε φιλε  :P

η λογικη κυριαρχει στον κοσμο αμα εισαι λεχριτης δεν πηδας τπτ. Γιατι να μην διαλεξει τον γαματο και να διαλεξει εσενα? επειδη εισαι λεχριτης? αλλα το έχεις και καλα? τι εχεις δηλαδη?  :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Αυτα τα επιχειρηματα ειναι βγαλμένα απο ταινιες ρε φιλε  :P

η λογικη κυριαρχει στον κοσμο αμα εισαι λεχριτης δεν πηδας τπτ. Γιατι να μην διαλεξει τον γαματο και να διαλεξει εσενα? επειδη εισαι λεχριτης? αλλα το έχεις και καλα? τι εχεις δηλαδη?  :2funny: :2funny:
Κάποιοι το ''έχουν'' και κάποιοι δεν το έχουν.

 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
Αυτα τα επιχειρηματα ειναι βγαλμένα απο ταινιες ρε φιλε  :P

η λογικη κυριαρχει στον κοσμο αμα εισαι λεχριτης δεν πηδας τπτ. Γιατι να μην διαλεξει τον γαματο και να διαλεξει εσενα? επειδη εισαι λεχριτης? αλλα το έχεις και καλα? τι εχεις δηλαδη?  :2funny: :2funny:

Ξεκόλλα λίγο από το Γκάζι.
Βγες μια βόλτα κατά τα δυτικά προάστια να δεις γκόμενες που κυκλοφορούν με κάγκουρες σε σάπια μηχανάκια και μετά έλα πάλι να το συζητήσουμε.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ξεκόλλα λίγο από το Γκάζι.
Βγες μια βόλτα κατά τα δυτικά προάστια να δεις γκόμενες που κυκλοφορούν με κάγκουρες σε σάπια μηχανάκια και μετά έλα πάλι να το συζητήσουμε.

Ρε αγορι μου τι σε κανει να πιστευεις οτι μπορω εγω να ταιριαξω με μια τετοια και να ταιριαξει ακομα και αυτη μαζι μου? Καταρχην δεν εχω μηχανακι και κατα δευτερον αυτη που λες θα ειναι κάποια κοπελα που εχει απλα τελειωσει το λυκειο οποτε δεν θα εχουμε το ιδιο επιπεδο και δεν θα μπορουμε να συνεννοηθουμε.
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Ξεκόλλα λίγο από το Γκάζι.
Βγες μια βόλτα κατά τα δυτικά προάστια να δεις γκόμενες που κυκλοφορούν με κάγκουρες σε σάπια μηχανάκια και μετά έλα πάλι να το συζητήσουμε.
Συνήθως αυτές είναι 16 χρονών  :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Συνήθως αυτές είναι 16 χρονών  :2funny:

Μωρε εμφανισιακα δεν με χαλανε και ουτε τις σνομπαρω αλλα ρε φιλε υπαρχει διαφορα στο στυλ αυτη θα βγει και θα θελει να συζητησει για καγουριες και εγω θα θελω να συζητησω αλλα πραγματα οποτε σε καποια φαση θα βαρεθουμε ευκολα θα πει αυτη τι μαλακας ξενερωτος ειναι αυτος θα πω εγω τι ρηχη χαζογκομενα ειναι αυτη και θα σπάσει το πανηγυρι  :P
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
Ρε αγορι μου τι σε κανει να πιστευεις οτι μπορω εγω να ταιριαξω με μια τετοια και να ταιριαξει ακομα και αυτη μαζι μου? Καταρχην δεν εχω μηχανακι και κατα δευτερον αυτη που λες θα ειναι κάποια κοπελα που εχει απλα τελειωσει το λυκειο οποτε δεν θα εχουμε το ιδιο επιπεδο και δεν θα μπορουμε να συνεννοηθουμε.

Εντάξει, θα σου βρούμε μια γαλαζοαίματη εσένα. Το καβλί σου είναι από χρυσό και δεν κάνει να μπει στη Σούλα την κομμώτρια.  :jerking:
Μας τρολλάρεις κάργα μου φαίνεται...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Εντάξει, θα σου βρούμε μια γαλαζοαίματη εσένα. Το καβλί σου είναι από χρυσό και δεν κάνει να μπει στη Σούλα την κομμώτρια.  :jerking:
Μας τρολλάρεις κάργα μου φαίνεται...


Εσυ με τρολαρεις. Τι δουλεια εχω εγω με γκομενες που θελουν σαπια μηχανακια κυριε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom