Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
ρε συ δεν θελω να λεω που εζησα με τι ,τι δουλεια κανω, ποσα βγαζω , απο που , τι τελειωσα! ετσι χυμα!
χωρις παρεξηγηση!
κατσε μαν, τωρα μιλας με το στοκεμορτ που εχει γαμησει την αλλη μιση αθηνα που αφησε ο τσατσοπουλος..
μιλαμε για τετοιου βεληνεκους προσωπικοτητα..
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
erinal πολύ "ξεκούραστη" μου ακούγεσαι
τι δουλειά κάνεις;

τι εννοεις "ξεκουραστη;" δεν ειμαι γκρινιαρα. εκτιμω πολλα πραγματα στην χωρα μου και σιγουρα στην ζωη μου  και θεωρω οτι ειμαστε μιζεροι σαν λαος. μια ζωη ακομα και τα καλα μας (οταν οκοσμος ειχε λεφτα) υπηρχαν αυτες οι συζητησεις το εξωτερικο ειναι καλο η ελλαδα χαλια. εχουμε μια ταση σαν ελληνες να φερομαστε με γκρινια και μιζερια, σε ολα. στην ουσια μας φταιει ο εαυτος μας που δεν ξερει τι εχει ουσια που ειναι αποπροσανατολισμενος και νομιζει διαφορα και δεν βλεπει μπροστα του που ψαχνει την ευτυχια σε βλακειες. ετσι νομιζω
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
τι πλαγιως ρε συ

η ξαδερφη μου δουλευει στο υπουργειο οικονομικων

δεν μπορεις να φανταστεις ποσες φορες τις εχουν ζητησει οι φιλες της να τις ενημερωσει για την οικονομικη κατασταση των δικων τους

γουρουνι στο σακι θα παρουν?

ουστ βρωμοελλεεινιδες



ολο το σοι δημοσιουπαλληλικι ε
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Οχι δεν καταλαβες.... οταν ο αλλος δεν σεβεται τα απλα πραγματα

δεν θα σεβαστει ουτε τα πιο σημαντικα.

Εγω προσωπικα απο καποιον που παρκαρει σε 2 θεσεις παρκινγκ επειδη βαριεται να παρκαρει σωστα
εισπρατω το οτι ειναι ΕΝΑΣ ΜΑΛΑΚΑΣ... Ο οποιος ΔΕΝ ενδιαφερεται για τον διπλανο του. Και ασε την εριναλ να με λεει οτι ειμαι γκρινιαρης και μιζερος... κουκουρουκου ειναι.
στο ξαναλεω
Ας ηταν ολλα τ'αλλα ΟΚ σε αυτη την χωρα αυτη την στιγμη και αυτο που λες(θεμα παιδειας) θα ταν απο τα τελευταια που θα πρεπε να φτιαξουμε για να γινουμε η ΤΕΛΕΙΑ ΧΩΡΑ

ενταξει θάνο.... ΓΑΜΗΣΕ ΜΑΣ ρε φιλε  :grin:

καθομαι και αναρωτιεμαι τοση ωρα !!!!
ναι αλλα αναρωτιεσαι για πραγματα πολυ προσωπικα τα οποια δεν ΘΕΚΩ να τα βγαλω φατσα φορα ΔΗΜΟΣΙΩΣ!!
παραλογο?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ναι ε???
σε ποιες χωρες ακριβως??
και σε ποιες πολεις??
για πες μας, περασες καλα ως gasterbeiter??

Ρε άι πέσε για υπνο μην σε σφαλιαρίσω.... πορδοβουλωμα.

έ πορδοβουλωμα. Θα ανοιξω και συζητηση με σενα τωρα
 

oxi_agapes_mono_sex

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.107
Like
9
Πόντοι
16
ενταξει θάνο.... ΓΑΜΗΣΕ ΜΑΣ ρε φιλε  :grin:

καθομαι και αναρωτιεμαι τοση ωρα !!!!

εσυ που εχεις ζησει?

πες πρωτα για σενα και μετα ρωτα για τους αλλους


κατσε μαν, τωρα μιλας με το στοκεμορτ που εχει γαμησει την αλλη μιση αθηνα που αφησε ο τσατσοπουλος..
μιλαμε για τετοιου βεληνεκους προσωπικοτητα..

και ειναι και απο τα φαβορι για τον τιτλο του μαλακα της χρονιας

μην το ξεχναμε αυτο  :rockon:
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
εσυ που εχεις ζησει?

πες πρωτα για σενα και μετα ρωτα για τους αλλους


και ειναι και απο τα φαβορι για τον τιτλο του μαλακα της χρονιας

μην το ξεχναμε αυτο  :rockon:

δωσε λινκ να του ριξω εναν
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Εγγρ.
24 Νοε 2012
Μηνύματα
157
Like
3
Πόντοι
1
τι εννοεις "ξεκουραστη;" δεν ειμαι γκρινιαρα. εκτιμω πολλα πραγματα στην χωρα μου και σιγουρα στην ζωη μου  και θεωρω οτι ειμαστε μιζεροι σαν λαος. μια ζωη ακομα και τα καλα μας (οταν οκοσμος ειχε λεφτα) υπηρχαν αυτες οι συζητησεις το εξωτερικο ειναι καλο η ελλαδα χαλια. εχουμε μια ταση σαν ελληνες να φερομαστε με γκρινια και μιζερια, σε ολα. στην ουσια μας φταιει ο εαυτος μας που δεν ξερει τι εχει ουσια που ειναι αποπροσανατολισμενος και νομιζει διαφορα και δεν βλεπει μπροστα του που ψαχνει την ευτυχια σε βλακειες. ετσι νομιζω

αν ζήσεις μερικά χρόνια ως εργαζόμενη (επιχειρηματίας μπλεγμένη με όλες τις κρατικές υπηρεσίες, υπάλληλος με νεφελίμ προισταμένους της γενιάς του Πολυτεχνείου, κλπ) θα δεις πραγματικά τι σημαίνει Ελλάδα
αν η καθημερινότητα είναι ξύπνημα, λεωφορείο, καφέ, ψώνια, σινεμά, επιστροφή,
ουσιαστικά δεν έρχεσαι ποτέ σε επαφή με το αποκρουστικό ήμισυ του προσώπου αυτής της χώρας, αλλά μόνο με το όμορφο
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Προφανως και θα γκρινιαξω επειδη βλεπω ενα καρο μαλακιες εδω περα
τι περιμενεις να κανω? να αρχισω να γελαω? εσυ εισαι αλλου μου φαινεται.

Εχω ζησει 2 χρονια στο εξωτερικο σε 2 διαφορετικες χωρες. Τις μαλακιες που γινονται εδω δεν τις ειδα πουθενα. Και δεν εχεις ουτε πολιτισμο. Πολιτισμος δεν ειναι να χεζει το ζωο σου στο δρομο και να φευγεις μετα... ουτε να παρκαρεις το μπουρδελο σου σε 2 θεσεις λοξα ενω πρεπει σε μια. ΑΠΟ τις λεπτομερειες φαινεται καποιος. Περιμενω μετα εγω να εισαι εσυ σωστη στα αλλα... καλα κρασια.

δεν ειπα οτι ζεις σε ιδανικες συνθηκες η σε μια χωρα που πλεον βρικσεται σε αθλια κατασταση. απλα λεω οτι οσοι εμειναν στο εξωτερικο γιατι εδω δεν μπορουσαν για τους ιδιους λογους που δεν μπορεις εσυ τωρα οταν τους βλεπω λενε τα ιδια πραγματα για εκει που μενουν , το πολυποθητο εξωτερικο. και αναρωτιεμαι αν απλα ειναι συνηθειο η γκρινια..και καταληγω πως ειναι . γιατι ξερω ανθρωπους που εδω και δεκα χρονια λενε τα ιδια και ποτε δεν εφυγαν και πολλοι απο αυτους μπορουσαν και μπορουν  να φυγουν.
 

menios34

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2012
Μηνύματα
502
Like
0
Πόντοι
6
εννοειται!
Εδω η γιαγια μου τι μου ειπε οταν ημουν πιτσιρικας!
Δεν θα το ξεχασω...!

<Αγορι μου απο κεινα τα χρονια επαιζε ρολο αν εχεις ΡΟΔΑ ή οχι> (συζητουσαμε περι αυτοκινητων-γυναικων)

Στο λύκειο άκουγα κάτι συμμαθητές να λέει ο ένας θα πάρω μηχανάκι γιατί θέλω να γαμήσω, ο άλλος θα πάρω μηχανάκι γιατί θέλω να κάνω σχέση, και νόμιζα ότι έλεγαν ανώριμες βλακείες. Τελικά όμως είχαν σε μεγάλο βαθμό δίκιο. Γι' αυτό δεν πρέπει να δίνουμε πολύ αξία στη γνώμη των γυναικών. Σήμερα σε σνομπάρουν, αύριο τους δείχνεις μια γυαλιστερή χάντρα κ σ' ερωτεύονται. :cheesy:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
τι εννοεις "ξεκουραστη;" δεν ειμαι γκρινιαρα. εκτιμω πολλα πραγματα στην χωρα μου και σιγουρα στην ζωη μου  και θεωρω οτι ειμαστε μιζεροι σαν λαος. μια ζωη ακομα και τα καλα μας (οταν οκοσμος ειχε λεφτα) υπηρχαν αυτες οι συζητησεις το εξωτερικο ειναι καλο η ελλαδα χαλια. εχουμε μια ταση σαν ελληνες να φερομαστε με γκρινια και μιζερια, σε ολα. στην ουσια μας φταιει ο εαυτος μας που δεν ξερει τι εχει ουσια που ειναι αποπροσανατολισμενος και νομιζει διαφορα και δεν βλεπει μπροστα του που ψαχνει την ευτυχια σε βλακειες. ετσι νομιζω
ισχυει! συμφωνω εν μερη!!
Δεν λεω οτι δεν ειμαστε και σκατοφαρα! ΕΙΜΑΣΤΕ!!
αλλα ειμαστε και ΩΡΑΙΟΙ σε βαθμο που αλλοι λαοι δεν ΕΙΝΑΙ!!!
και ειναι πολλα!! (μην ακουσω παλι για μπουζουκια) :cheesy:
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
αν ζήσεις μερικά χρόνια ως εργαζόμενη (επιχειρηματίας μπλεγμένη με όλες τις κρατικές υπηρεσίες, υπάλληλος με νεφελίμ προισταμένους της γενιάς του Πολυτεχνείου, κλπ) θα δεις πραγματικά τι σημαίνει Ελλάδα
αν η καθημερινότητα είναι ξύπνημα, λεωφορείο, καφέ, ψώνια, σινεμά, επιστροφή,
ουσιαστικά δεν έρχεσαι ποτέ σε επαφή με το αποκρουστικό ήμισυ του προσώπου αυτής της χώρας, αλλά μόνο με το όμορφο
Δηλαδη εσυ πιστευεις οτι στο εξωτερικο θα ζεις καλυτερα, αν κανεις ακριβως το ιδιο δρομολογιο, σχολας κατα τις 6-7, πηγαινεις για δυο μπυρες μεχρι τις 9, γυρνας σπιτι και πεφτεις για υπνο?????????
ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΜΕ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ??????????
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
αν ζήσεις μερικά χρόνια ως εργαζόμενη (επιχειρηματίας μπλεγμένη με όλες τις κρατικές υπηρεσίες, υπάλληλος με νεφελίμ προισταμένους της γενιάς του Πολυτεχνείου, κλπ) θα δεις πραγματικά τι σημαίνει Ελλάδα
αν η καθημερινότητα είναι ξύπνημα, λεωφορείο, καφέ, ψώνια, σινεμά, επιστροφή,
ουσιαστικά δεν έρχεσαι ποτέ σε επαφή με το αποκρουστικό ήμισυ του προσώπου αυτής της χώρας, αλλά μόνο με το όμορφο

σταματα πια ρε μιζερε... ετσι οπως πας δεν θα αποκτησεις
ουτε ενα ελληνικο γκομενακι...  :2funny: :2funny:

πρεπει να χαιρεσαι τις απλες καθημερινες στιγμες... πχ την ξινη φάτσα της χοντρης
δημοσιας υπαλληλου που νομιζει οτι σου κανει κ χαρη που θα βαλει σφραγιδα σε ενα χαρτακι  :P

α ρε ξυλο που παει χαμενο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom