Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
μαλλον , παρολα αυτα το χρημα παιζει και θα παιζει ρολο σε ολες τις σχεσεις των ανθρωπων
εννοειται!
Εδω η γιαγια μου τι μου ειπε οταν ημουν πιτσιρικας!
Δεν θα το ξεχασω...!

<Αγορι μου απο κεινα τα χρονια επαιζε ρολο αν εχεις ΡΟΔΑ ή οχι> (συζητουσαμε περι αυτοκινητων-γυναικων)

οπως επισης μου χει πει....οτι μπαινω στο αστικο και τοσο χρονων γυναικα ειμαι και αυτο το χαλι δεν το χω ξαναδει με τα νεα τα κοριτσια ! ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΓΙΝΕΙ!!
δεν λεω (μου λεει) και παλια ΓΙΝΟΝΤΟΥΣΑΝ και κρατουσαν τα ΠΡΟΣΧΗΜΑΤΑ!!!
σκηνικα σε χωρια σε αχυρωνες σταβλους.....να κλαις απ τα γελια!!
ανεκαθεν γινοντουσαν απλα τωρα παραεγινε το κακο!
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
εδω ρε μια διαδηλωση και διαμαρτυρια πηγανε να κανουν στην γουολ στριτ και τους μαζεψανε μεσα σε 10 λεπτα να γινουν αυτα τα πανηγυρια εξω ξεχασε το. Αφου οι ξενοι εβλεπαν τι γινοταν εδω και ελεγαν "Ειναι κομματι της κληρονομιας τους..." να ειναι φασαριωζοι δηλαδη και απειθαρχοι. Αστο τωρα αμα οντως εχεις παει εξω και που εχεις παει βεβαια... ειναι τελειως αλλη η κατασταση.

Και να σου πω και την αληθεια ειδικα στο Αμερικα υπαρχει δικαιοσυνη ο αλλος δνε νιωθει να βραζει ωστε να βγει εξω κ να τα σπασει ολα.
σκασε ρε βλακα που θαυμαζεις τη δικαιοσυνη των αμερικανων
στοκεμορτ
δικαιοσυνη ρε μαλακα ειναι που γαμανε ιρακ συρια αιγυπτο τουρκια και τον κωλο σου ελληναρα???
δικαιοσυνη ρε αμουστακο αγορι, αγραμματο πλασμα και μισοριξια??
λες αυτα που ειπε ο κισινγκερ για να καταστρεψει την ελλαδα??
οταν ο λενιν εχει δηλωσει οτι δεν υπαρχει αλλος λαος που να εχει πολεμηθει οπως η ελλαδα??

Εισαι ενα κομπλεξικο πλασμα, με τσουτσουνι πιο μικρο κ απο τη μυτη του, που κραζει την ελλαδα γιατι δεν μπορει να επιβιωσει εδω!!
Αντε μου λοιπον στο αμερικα μωρη αδερφαρα που σε περιμενουν οι μαυροι του μπρονξ και του μπρουκλυν να σε κανουν να!
Εκει να δεις δικαιοσυνη, στο γκανκστας παρανταις!
Ασταδιαλα με συγχυσες βραδυατικο παλιοαγαμητε!
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
εδω ρε μια διαδηλωση και διαμαρτυρια πηγανε να κανουν στην γουολ στριτ και τους μαζεψανε μεσα σε 10 λεπτα να γινουν αυτα τα πανηγυρια εξω ξεχασε το. Αφου οι ξενοι εβλεπαν τι γινοταν εδω και ελεγαν "Ειναι κομματι της κληρονομιας τους..." να ειναι φασαριωζοι δηλαδη και απειθαρχοι. Αστο τωρα αμα οντως εχεις παει εξω και που εχεις παει βεβαια... ειναι τελειως αλλη η κατασταση.

Και να σου πω και την αληθεια ειδικα στο Αμερικα υπαρχει δικαιοσυνη ο αλλος δνε νιωθει να βραζει ωστε να βγει εξω κ να τα σπασει ολα.

νομιζω οτι δεν εχεις ζησει ποτε εξωτερικο και εχεις την γνωμη που ακουγεται για το εξωτερικο. Δεν συμφωνω και επιπλεον ειναι τρομερα ανακολουθο να ζεις σε μια χωρα και να γκρινιαζεις μονιμως για το οτι ολα σε αυτην ειναι λαθος και αλλου καλα.
παρατηρω εδω και παρα πολλα χρονια ανθρωπους να εχουν αυτη την συμπεριφορα σε πολλα επιπεδα. εγω νοιωθω οτι ο ανθρωπος που γκρινιαζει και εξω θα ειναι μιζερος αν παει και οπουδηποτε και με οτιδηποτε
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
δε ρωτάς ευθέως πόσα βγάζει
μπορείς να το θέσεις πιο πλάγια:

πχ τι μισθοί παίζουν εκεί που είσαι στο περίπου; σας έκοψαν καθόλου; κλπ

ο άλλος θα σε απαντήσει αν δεν έχει κόμπλεξ, τουλάχιστον στο περίπου, πχ λίγο πάνω απ το χιλιάρικο, κλπ
ε αυτο που ειπα εγω παραπανω! απ'εξω
Αλλα οχι απ'το 1ο ραντεβου!!
 

oxi_agapes_mono_sex

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.107
Like
9
Πόντοι
16
σκασε ρε βλακα που θαυμαζεις τη δικαιοσυνη των αμερικανων
στοκεμορτ
δικαιοσυνη ρε μαλακα ειναι που γαμανε ιρακ συρια αιγυπτο τουρκια και τον κωλο σου ελληναρα???
δικαιοσυνη ρε αμουστακο αγορι, αγραμματο πλασμα και μισοριξια??
λες αυτα που ειπε ο κισινγκερ για να καταστρεψει την ελλαδα??
οταν ο λενιν εχει δηλωσει οτι δεν υπαρχει αλλος λαος που να εχει πολεμηθει οπως η ελλαδα??

Εισαι ενα κομπλεξικο πλασμα, με τσουτσουνι πιο μικρο κ απο τη μυτη του, που κραζει την ελλαδα γιατι δεν μπορει να επιβιωσει εδω!!
Αντε μου λοιπον στο αμερικα μωρη αδερφαρα που σε περιμενουν οι μαυροι του μπρονξ και του μπρουκλυν να σε κανουν να!
Εκει να δεις δικαιοσυνη, στο γκανκστας παρανταις!
Ασταδιαλα με συγχυσες βραδυατικο παλιοαγαμητε!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Η ΕΛΛΑΔΑ αν εχεις φραγκακια ειναι τρελη χωρα για να ζησεις!!!
παρε παραδειγμα ξενους που στην συνταξη ηρθαν και την πεσαν σε νησακι!

κλασσική εσωστρεφής μυθολογία περί της τρομερής Ελλάδας.

αν έχεις ζήσει έξω και αφομοιώσεις κάποια πράγματα από τον τρόπο ζωής εκεί, ΠΟΛΛΑ μα ΠΟΛΛΑ πράγματα στην Ελλάδα σου την δίνουν στα νεύρα, έχεις ή δεν έχεις λεφτά.

άλλο να ζεις συνταξιούχος στο νησάκι (αχ τι ρομαντικό) κι άλλο να γαμιέσαι στην καθημερινότητα της πιο άθλιας ευρωπαϊκής πρωτεύουσας.

τώρα εντάξει αν βγάζεις 10.000 ευρώ το μήνα, ζεις στην Βάρκιζα και η δουλειά σου είναι στην Γλυφάδα αλλάζει, αν αυτό εννοούμε.

εγώ όμως προτιμώ την ευρώπη όπου ο μέσος όρος ζει καλύτερα έχοντας ένα μίνιμουμ υπηρεσιών παρά την ελληνική ζούγκλα.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
σκασε ρε βλακα που θαυμαζεις τη δικαιοσυνη των αμερικανων
στοκεμορτ
δικαιοσυνη ρε μαλακα ειναι που γαμανε ιρακ συρια αιγυπτο τουρκια και τον κωλο σου ελληναρα???
δικαιοσυνη ρε αμουστακο αγορι, αγραμματο πλασμα και μισοριξια??
λες αυτα που ειπε ο κισινγκερ για να καταστρεψει την ελλαδα??
οταν ο λενιν εχει δηλωσει οτι δεν υπαρχει αλλος λαος που να εχει πολεμηθει οπως η ελλαδα??

Εισαι ενα κομπλεξικο πλασμα, με τσουτσουνι πιο μικρο κ απο τη μυτη του, που κραζει την ελλαδα γιατι δεν μπορει να επιβιωσει εδω!!
Αντε μου λοιπον στο αμερικα μωρη αδερφαρα που σε περιμενουν οι μαυροι του μπρονξ και του μπρουκλυν να σε κανουν να!
Εκει να δεις δικαιοσυνη, στο γκανκστας παρανταις!
Ασταδιαλα με συγχυσες βραδυατικο παλιοαγαμητε!

Οι Αμερικανοι εχουν επεκτατικη πολιτικη και ειναι λογικο να κτυπανε την τρομοκρατια σε ολο τον κοσμο επειδη μονο με τρομοκρατια μπορει καποιος να κτυπησει τους αμερικανους.

Αμα ειχες επεκτατικη πολιτικη θα σκοτωνες αναγκαστικα και εσυ... φραουλάκι που λεει κ ο αλλος πιες λιγο γαλα κ αντε για υπνο.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
νομιζω οτι δεν εχεις ζησει ποτε εξωτερικο και εχεις την γνωμη που ακουγεται για το εξωτερικο. Δεν συμφωνω και επιπλεον ειναι τρομερα ανακολουθο να ζεις σε μια χωρα και να γκρινιαζεις μονιμως για το οτι ολα σε αυτην ειναι λαθος και αλλου καλα.
παρατηρω εδω και παρα πολλα χρονια ανθρωπους να εχουν αυτη την συμπεριφορα σε πολλα επιπεδα. εγω νοιωθω οτι ο ανθρωπος που γκρινιαζει και εξω θα ειναι μιζερος αν παει και οπουδηποτε και με οτιδηποτε
εδω θα συμφωνησω και γω!!
 
Εγγρ.
24 Νοε 2012
Μηνύματα
157
Like
3
Πόντοι
1
νομιζω οτι δεν εχεις ζησει ποτε εξωτερικο και εχεις την γνωμη που ακουγεται για το εξωτερικο. Δεν συμφωνω και επιπλεον ειναι τρομερα ανακολουθο να ζεις σε μια χωρα και να γκρινιαζεις μονιμως για το οτι ολα σε αυτην ειναι λαθος και αλλου καλα.
παρατηρω εδω και παρα πολλα χρονια ανθρωπους να εχουν αυτη την συμπεριφορα σε πολλα επιπεδα. εγω νοιωθω οτι ο ανθρωπος που γκρινιαζει και εξω θα ειναι μιζερος αν παει και οπουδηποτε και με οτιδηποτε

erinal πολύ "ξεκούραστη" μου ακούγεσαι
τι δουλειά κάνεις;
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
νομιζω οτι δεν εχεις ζησει ποτε εξωτερικο και εχεις την γνωμη που ακουγεται για το εξωτερικο. Δεν συμφωνω και επιπλεον ειναι τρομερα ανακολουθο να ζεις σε μια χωρα και να γκρινιαζεις μονιμως για το οτι ολα σε αυτην ειναι λαθος και αλλου καλα.
παρατηρω εδω και παρα πολλα χρονια ανθρωπους να εχουν αυτη την συμπεριφορα σε πολλα επιπεδα. εγω νοιωθω οτι ο ανθρωπος που γκρινιαζει και εξω θα ειναι μιζερος αν παει και οπουδηποτε και με οτιδηποτε

Προφανως και θα γκρινιαξω επειδη βλεπω ενα καρο μαλακιες εδω περα
τι περιμενεις να κανω? να αρχισω να γελαω? εσυ εισαι αλλου μου φαινεται.

Εχω ζησει 2 χρονια στο εξωτερικο σε 2 διαφορετικες χωρες. Τις μαλακιες που γινονται εδω δεν τις ειδα πουθενα. Και δεν εχεις ουτε πολιτισμο. Πολιτισμος δεν ειναι να χεζει το ζωο σου στο δρομο και να φευγεις μετα... ουτε να παρκαρεις το μπουρδελο σου σε 2 θεσεις λοξα ενω πρεπει σε μια. ΑΠΟ τις λεπτομερειες φαινεται καποιος. Περιμενω μετα εγω να εισαι εσυ σωστη στα αλλα... καλα κρασια.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Εμενα δεν θα με χαλουσε να εχω μια ηρεμη ζωη εξω.... να με αναγνωριζουν στην δουλεια μου
να μην ειναι λαμογια... να με πληρωνουν και να βρω και μια κοπελιτσα να μπορουμε να συνεννοηθουμε.
Πιστεψε με μονο για διακοπες θα γυριζα εδω

moi aussi.
me too.
Ich auch.
 

oxi_agapes_mono_sex

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.107
Like
9
Πόντοι
16
δε ρωτάς ευθέως πόσα βγάζει
μπορείς να το θέσεις πιο πλάγια:

πχ τι μισθοί παίζουν εκεί που είσαι στο περίπου; σας έκοψαν καθόλου; κλπ

ο άλλος θα σε απαντήσει αν δεν έχει κόμπλεξ, τουλάχιστον στο περίπου, πχ λίγο πάνω απ το χιλιάρικο, κλπ

τι πλαγιως ρε συ

η ξαδερφη μου δουλευει στο υπουργειο οικονομικων

δεν μπορεις να φανταστεις ποσες φορες τις εχουν ζητησει οι φιλες της να τις ενημερωσει για την οικονομικη κατασταση των δικων τους

γουρουνι στο σακι θα παρουν?

ουστ βρωμοελλεεινιδες
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
θανο εσυ που εχεις ζησει ρε φιλε εξωτερικο για πες μας.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Προφανως και θα γκρινιαξω επειδη βλεπω ενα καρο μαλακιες εδω περα
τι περιμενεις να κανω? να αρχισω να γελαω? εσυ εισαι αλλου μου φαινεται.

Εχω ζησει 2 χρονια στο εξωτερικο σε 2 διαφορετικες χωρες. Τις μαλακιες που γινονται εδω δεν τις ειδα πουθενα. Και δεν εχεις ουτε πολιτισμο. Πολιτισμος δεν ειναι να χεζει το ζωο σου στο δρομο και να φευγεις μετα... ουτε να παρκαρεις το μπουρδελο σου σε 2 θεσεις λοξα ενω πρεπει σε μια. ΑΠΟ τις λεπτομερειες φαινεται καποιος. Περιμενω μετα εγω να εισαι εσυ σωστη στα αλλα... καλα κρασια.
Ας ηταν ολλα τ'αλλα ΟΚ σε αυτη την χωρα αυτη την στιγμη και αυτο που λες(θεμα παιδειας) θα ταν απο τα τελευται που θα πρεπε να φτιαξουμε για να γινουμε η ΤΕΛΕΙΑ ΧΩΡΑ
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
Προφανως και θα γκρινιαξω επειδη βλεπω ενα καρο μαλακιες εδω περα
τι περιμενεις να κανω? να αρχισω να γελαω? εσυ εισαι αλλου μου φαινεται.

Εχω ζησει 2 χρονια στο εξωτερικο σε 2 διαφορετικες χωρες. Τις μαλακιες που γινονται εδω δεν τις ειδα πουθενα. Και δεν εχεις ουτε πολιτισμο. Πολιτισμος δεν ειναι να χεζει το ζωο σου στο δρομο και να φευγεις μετα... ουτε να παρκαρεις το μπουρδελο σου σε 2 θεσεις λοξα ενω πρεπει σε μια. ΑΠΟ τις λεπτομερειες φαινεται καποιος. Περιμενω μετα εγω να εισαι εσυ σωστη στα αλλα... καλα κρασια.

ναι ε???
σε ποιες χωρες ακριβως??
και σε ποιες πολεις??
για πες μας, περασες καλα ως gasterbeiter??
 
Εγγρ.
24 Νοε 2012
Μηνύματα
157
Like
3
Πόντοι
1
τι πλαγιως ρε συ

η ξαδερφη μου δουλευει στο υπουργειο οικονομικων

δεν μπορεις να φανταστεις ποσες φορες τις εχουν ζητησει οι φιλες της να τις ενημερωσει για την οικονομικη κατασταση των δικων τους

γουρουνι στο σακι θα παρουν?

ουστ βρωμοελλεεινιδες

είναι δικαίωμα του καθενός/καθεμιάς να ψάξει σύντροφο με λεφτά
επίσης είναι δικαίωμα του καθενός/μιάς να απορρίπτει τέτοιους ανθρώπους
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
θανο εσυ που εχεις ζησει ρε φιλε εξωτερικο για πες μας.
ρε συ δεν θελω να λεω που εζησα με τι ,τι δουλεια κανω, ποσα βγαζω , απο που , τι τελειωσα! ετσι χυμα!
χωρις παρεξηγηση!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Οχι δεν καταλαβες.... οταν ο αλλος δεν σεβεται τα απλα πραγματα

δεν θα σεβαστει ουτε τα πιο σημαντικα.

Εγω προσωπικα απο καποιον που παρκαρει σε 2 θεσεις παρκινγκ επειδη βαριεται να παρκαρει σωστα
εισπρατω το οτι ειναι ΕΝΑΣ ΜΑΛΑΚΑΣ... Ο οποιος ΔΕΝ ενδιαφερεται για τον διπλανο του. Και ασε την εριναλ να με λεει οτι ειμαι γκρινιαρης και μιζερος... κουκουρουκου ειναι.

Εγω πως παρκαρω κανονικα και προσεχω οταν πηγαινω? επειδη σκεφτομαι και τον αλλον.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ρε συ δεν θελω να λεω που εζησα με τι ,τι δουλεια κανω, ποσα βγαζω , απο που , τι τελειωσα! ετσι χυμα!
χωρις παρεξηγηση!


ενταξει θάνο.... ΓΑΜΗΣΕ ΜΑΣ ρε φιλε  :grin:

καθομαι και αναρωτιεμαι τοση ωρα !!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom