Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
θυμαστε ενα ποστ ενος τυπου εδω μεσα που ελεγε οτι πηγε να παρει ελλεεινιδα σε ραντεβου στο σπιτι της κ εσκασε με το παπι κ μολις ειδε το κωλοπαπο η γκομενα χωθηκε παλι μεσα στο σπιτι της  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

το ειχε κβοταρει κ ο ξαδερφος κ γελαγε

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

τι περιμενε πορσε?
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Ρε συ φιλος βγηκε με μια γκομενα
και η γκομενα του κανει.... "Μεσημερι να βγουμε γιατι βραδυ δεν θελω να γυρισω σπιτι μονη με αυτο το κρυο" χαχαχαχχαχα σαν να του ελεγε αν δεν εχεις αμαξι να με γυρισεις πουλο.

Ανεργος ο φιλος νταξει... βγαινουνε.... και ενω αυτος την ρωτουσε πραγματα για την ιδια τον ρωτησε και αυτη βεβαια αλλα σε καποια φαση του κανει " Τι δουλεια ειπες κανεις??? με αμαξι ηρθες σημερα???"

:2funny: :2funny: :2funny:

εχει αγριεψει ο κοσμος φιλε.... ηταν ηδη κακος το ειχαμε πει αυτο.
Τωρα να δεις μουνοπανιαση απο εδω κ περα ο ενας θα φαει τον αλλον  :P
κοιταξε να δεις καποιες δεν το καταλαβαινουν ΑΥΤΟ!
δλδ ΚΑΠΟΤΕ οι φοιτητες (αντρες) με σπουδες μινιμουμ 5 χρονακια + κοψε αναβολη + στρατο , ετρωγες 6,5-7 χρονακια δλδ 25...!
Στα 25 λογικο ειναι αν εχεις σπουδασει και (αν εισαι απο μικρος σε τεχνη ή δημοσιο Στρατο-λιμενικο αστυνομια-πυροσβεστικη κλπ κλπ αλλο αυτο) να μην ΕΧΕΙΣ ΕΙΣΟΔΗΜΑ!!
Παλια ομως μεχρι να κατασταλαξεις τι θα ΚΑΝΕΙΣ με το κωλοχαρτο που πηρες ....ειχες και μια δουλιτσα και στην ξεφτυλα 400-500 ευρα !!  τωρα ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΟΥΤΕ ΑΥΤΑ!!!
οποτε?? τι σου φενεται παραλογο!!??
δεν μιλαω για ατομα που καναν μαστερ ή σπουδες 7-8 χρονια...μιλαω σε ψιλονορμαλ επιπεδα....ειναι ετσι ή δεν ειναι?
απλα τωρα βγαζεις την σχολη ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ στο αντικειμνο σου....ΚΑΙ ΑΝ ΒΡΕΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ με 300-400-500 ευρω θεωρεισαι και ΠΡΟΝΟΜΟΙΟΥΧΟΣ!!!! (ειδικα στην φαση τελειωσα σχολη μενω με τους δικους μου=0 εξοδα 500 ευρα στην τσεπη) (οχι κινεισαι παρακινεισαι)
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
θυμαστε ενα ποστ ενος τυπου εδω μεσα που ελεγε οτι πηγε να παρει ελλεεινιδα σε ραντεβου στο σπιτι της κ εσκασε με το παπι κ μολις ειδε το κωλοπαπο η γκομενα χωθηκε παλι μεσα στο σπιτι της  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

το ειχε κβοταρει κ ο ξαδερφος κ γελαγε
το θυμαμαι αααααααααααααχαχαχαχααχχαχααχχααχχα
(εγω θα πηγαινα δεν την χανεις τετοια καλτ στιγμη στην ζωη σου τι θα χεια να λες στα γεραματα;)

οχι οι πουτανες ειναι πολυ καλλιεργημενες με γνωσεις σε συνθετικη χημεια διαφορικες εξισωσεις κβαντομηχανικη κλπ

γιαυτο εγιναν πουτανες

εισαι αδικος καποιες ειναι και δασκαλες μουσικης και μια θυμαμαι νοσοκομα και μια αλλη μικροβιολογος. το πως κατεληξαν εκει ειναι αλλη ιστορια...
 

menios34

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2012
Μηνύματα
502
Like
0
Πόντοι
6
Εμένα με σε φιλική κουβέντα με έχουν ρωτήσει και πόσα βγάζω. Δε νομίζω ότι σκέφτονται πονηρά όταν κάνουν τέτοιες ερωτήσεις, όχι αυτές για τις οποίες μιλάω τουλάχιστον κ σίγουρα κάποιος θα πει που ειναι το κακό σε μία φιλική συζήτηση να γίνουν τέτοιες ερωτήσεις.

Το κακό είναι στην αντίδραση τους όταν απαντάς. Στην ακούσια έκφραση του προσώπου. Από εκεί καταλαβαίνεις τι θα συνέβαινε αν προχωρούσες.
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
εισαι αδικος καποιες ειναι και δασκαλες μουσικης και μια θυμαμαι νοσοκομα και μια αλλη μικροβιολογος. το πως κατεληξαν εκει ειναι αλλη ιστορια...

ναι ναι ολες οι ρουμανες στα κωλομπαρα ιατρικη ειχαν σπουδασει
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
γιατι δηλαδη οι πουτανες ειναι ολες δευτερες και ακουν μπουζουκια η ειναι αμορφωτες ντε και καλα;απλα δεχομαι την εξηγηση με το τι πανε να σας πλασσαρουν. το κουνημα και το μπουζουκι. το ελαφρο δηλαδη αυτο που θελει ο αντρας για να ξεδωσει..

ο τυπος δεν εννοει τα κοριτσια του επαγγελματος αλλα τις "πουτανες"  ;)
Εμενα δεν μου πλασαρει κανεις τιποτα γιατι βαριεμαι αφανταστα το μπουζουκι("ποιοτικο" η σκυλαδικο who cares) :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
κοιταξε να δεις καποιες δεν το καταλαβαινουν ΑΥΤΟ!
δλδ ΚΑΠΟΤΕ οι φοιτητες (αντρες) με σπουδες μινιμουμ 5 χρονακια + κοψε αναβολη + στρατο , ετρωγες 6,5-7 χρονακια δλδ 25...!
Στα 25 λογικο ειναι αν εχεις σπουδασει και εισαι απο μικρος σε τεχνη ή δημοσιο Στρατο-λιμενικο αστυνομια-πυροσβεστικη κλπ κλπ να μην ΕΧΕΙΣ ΕΙΣΟΔΗΜΑ!!
Παλια ομως μεχρι να κατασταλαξεις τι θα ΚΑΝΕΙΣ με το κωλοχαρτο που πηρες ....ειχες και μια δουλιτσα και στην ξεφτυλα 400-500 ευρα !!  τωρα ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΟΥΤΕ ΑΥΤΑ!!!
οποτε?? τι σου φενεται παραλογο!!??
δεν μιλαω για ατομα που καναν μαστερ ή σπουδες 7-8 χρονια...μιλαω σε ψιλονορμαλ επιπεδα....ειναι ετσι ή δεν ειναι?
απλα τωρα βγαζεις την σχολη ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ στο αντικειμνο σου....ΚΑΙ ΑΝ ΒΡΕΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ με 300-400-500 ευρω θεωρεισαι και ΠΡΟΝΟΜΟΙΟΥΧΟΣ!!!! (ειδικα στην φαση τελειωσα σχολη μενω με τους δικους μου=0 εξοδα 500 ευρα στην τσεπη) (οχι κινεισαι παρακινεισαι)

Οχι ρε φιλε δεν ειναι ετσι. Γιατι οπως βλεπεις η ζωη ειναι δυσκολη
και εμεις ειμασταν ρομαντικοι. Γιατι να την βγαλεις την σχολη στα 5 και μαλιστα μινιμουμ?
Να τελειωσεις στα 4 να φυγεις απευθειας φανταρος και στα 23 να εισαι ετοιμος οχι στα 25+

Και αμα εισαι και μαγκας να χεις μαζεψει και φραγκα να χεις κανει κομποδεμα να φυγεις εξωτερικο
μεταπτυχιακο να σου ΒΡΟΥΝ εκει δουλεια προσεχε την εκφραση να ΣΟΥ ΒΡΟΥΝ... και να μεινεις εκει.

Και να γραψεις στα αρχιδια σου ολα τα μουνια εδω περα και τις ψωλιτσες που το παιζουν ντιβες
και τους μαλακες που γαμησαν την χωρα και τις γκομενες. Γιατι εγω εχω ξαναπει οι μαλακες οι αντρες φταινε αν καποια ειναι ζωο. Αυτα
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Εμένα με σε φιλική κουβέντα με έχουν ρωτήσει και πόσα βγάζω. Δε νομίζω ότι σκέφτονται πονηρά όταν κάνουν τέτοιες ερωτήσεις, όχι αυτές για τις οποίες μιλάω τουλάχιστον κ σίγουρα κάποιος θα πει που ειναι το κακό σε μία φιλική συζήτηση να γίνουν τέτοιες ερωτήσεις.

Το κακό είναι στην αντίδραση τους όταν απαντάς. Στην ακούσια έκφραση του προσώπου. Από εκεί καταλαβαίνεις τι θα συνέβαινε αν προχωρούσες.

ΕΜΕΝΑ αν με ρωτησει γκομενα της πω οτι ειμαι ανεργος και ξυνισει
θα της πω μετα γιατι η μανα σου ποσα βγαζει?


χαχαχχα παααπ πέτσα  :P
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Εμένα με σε φιλική κουβέντα με έχουν ρωτήσει και πόσα βγάζω. Δε νομίζω ότι σκέφτονται πονηρά όταν κάνουν τέτοιες ερωτήσεις, όχι αυτές για τις οποίες μιλάω τουλάχιστον κ σίγουρα κάποιος θα πει που ειναι το κακό σε μία φιλική συζήτηση να γίνουν τέτοιες ερωτήσεις.

Το κακό είναι στην αντίδραση τους όταν απαντάς. Στην ακούσια έκφραση του προσώπου. Από εκεί καταλαβαίνεις τι θα συνέβαινε αν προχωρούσες.
την ερωτηση ΠΟΣΑ ΒΓΑΖΕΙΣ την θεωρω λιγο καπως!!
πρεπει δλδ να τον/την ξερεις καλα τον αλλο/η!!
ΑΝ ΟΧΙ εκει ρωτας και συ με το ιδιο θρασος που ρωταει ο αλλος/η!!!
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
την ερωτηση ΠΟΣΑ ΒΓΑΖΕΙΣ την θεωρω λιγο καπως!!
πρεπει δλδ να τον/την ξερεις καλα τον αλλο/η!!
ΑΝ ΟΧΙ εκει ρωτας και συ με το ιδιο θρασος που ρωταει ο αλλος/η!!!
συμφωνω ποσα βγαζεις δεν ρωτας ουτε φιλους καλα καλα, εγω τουλαχιστον ειμαι διακριτικη σε αυτα
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
ρε σεις πείτε μου κάτι.
διαβάζω συνεχεια στο site για νώντα και για νώντα...
τι εστί νόντας και η θρησκεία του ? :2funny: :2funny:
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
μην γινεσαι απαξιωτικος. εδω αλλες που εχουν και πτυχια  κ δεν ειναι πουτανες και φερονται σαν τσοκαρα

:rockon: :rockon: :rockon:
και ακομα χειροτερα δεν μπορουν να ολοκληρωσουν ουτε  μια προταση σωστα....και η δομη της σκεψης τους εινα πλινθοι και κεραμοι ατακτως ερριμμενοι, δηλαδη απλα δεν υπαρχει....παραληρημα και κακαρισμα ανα τρεις λεξεις
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ο νωντας ειναι ενας σουβλατζης που τρεχει στα μπουρδελα
με φορμα NIKE Και παπουτσακι θυμιζοντας εποχες millenium επειδη ειναι χοντρος
η φορμα του πεφτει κ την μαζευει και μολις βγει απο το γαμησι παει για πιτογυρα
με τον ξαδερφο
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
ρε σεις πείτε μου κάτι.
διαβάζω συνεχεια στο site για νώντα και για νώντα...
τι εστί νόντας και η θρησκεία του ? :2funny: :2funny:

αστο

ονομα βαρυ σαν ιστορια

το σαιτ του χρωσταει πολλα οπως κ στην νωντοοικογενεια

απλα μας ζηλευουν κατι μουνοπανα γιατι ειμαστε φινετσατοι κ καυλιαρηδες
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Οχι ρε φιλε δεν ειναι ετσι. Γιατι οπως βλεπεις η ζωη ειναι δυσκολη
και εμεις ειμασταν ρομαντικοι. Γιατι να την βγαλεις την σχολη στα 5 και μαλιστα μινιμουμ?
Να τελειωσεις στα 4 να φυγεις απευθειας φανταρος και στα 23 να εισαι ετοιμος οχι στα 25+

Και αμα εισαι και μαγκας να χεις μαζεψει και φραγκα να χεις κανει κομποδεμα να φυγεις εξωτερικο
μεταπτυχιακο να σου ΒΡΟΥΝ εκει δουλεια προσεχε την εκφραση να ΣΟΥ ΒΡΟΥΝ... και να μεινεις εκει.

Και να γραψεις στα αρχιδια σου ολα τα μουνια εδω περα και τις ψωλιτσες που το παιζουν ντιβες
και τους μαλακες που γαμησαν την χωρα και τις γκομενες. Γιατι εγω εχω ξαναπει οι μαλακες οι αντρες φταινε αν καποια ειναι ζωο. Αυτα
Οκ! αλλα δεν ειναι ετσι!
Ενταξει μην υπερβαλουμε! θα σου πω γιατι! μια δυσκολη σχολη δεν βγαινει στα 4-5 χρονια! ΓΝΩΣΤΟ ! οκ?
βγαλε εσυ πολυτεχνειο στα 5....μην τα λεμε οπως θελουμε...!! ;)
Απ την αλλη...(παλια ενοω) λεφτα υπηρχαν :cheesy: !
δλδ ΕΓΩ θυμαμαι σαν φοιτητης (απο νορμαλ οικογενεια) κατεβαινα για βολτα απο γιαγια-θεια και εφευγα μινιμουμ με 150 ευρα 200 στην τσεπη + τι εδινε ο μπαμπας (γιορτες) ημουν κομπλε! (γιορτες θα βγεις θα φας κατι παραπανω)
ΑΛΛΑ ! μπορουσες να βρεις δουλιτσα να ζησεις ΕΔΩ!! Η ΕΛΛΑΔΑ αν εχεις φραγκακια ειναι τρελη χωρα για να ζησεις!!!
παρε παραδειγμα ξενους που στην συνταξη ηρθαν και την πεσαν σε νησακι!
Μιλας για εξωτερικο σ εναν ανθρωπο που το χει φαει στην μαπα! οπως το φαγα δεν εχει σημασια!! (το φαγα)
Οκ να ξαναφυγω....! ΑΛΛΟ απο επιλογη και ΑΛΛΟ ΝΑ ΣΕ ΑΝΑΓΚΑΖΟΥΝ!!! ετσι δεν ειναι?
η κουβεντα αυτη ειναι τεραστια πιστεψε με!!

 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
ο νωντας ειναι ενας σουβλατζης που τρεχει στα μπουρδελα
με φορμα NIKE Και παπουτσακι θυμιζοντας εποχες millenium επειδη ειναι χοντρος
η φορμα του πεφτει κ την μαζευει και μολις βγει απο το γαμησι παει για πιτογυρα
με τον ξαδερφο

malista... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
ο νωντας ειναι ενας σουβλατζης που τρεχει στα μπουρδελα
με φορμα NIKE Και παπουτσακι θυμιζοντας εποχες millenium επειδη ειναι χοντρος
η φορμα του πεφτει κ την μαζευει και μολις βγει απο το γαμησι παει για πιτογυρα
με τον ξαδερφο

δεν ειναι χοντρος ειναι γυμνασμενος

επισης εγω δεν εχω παει ποτε σε μπουρδελο ουτε καν να δω πως ειναι κ σουβλακια παντα παιρνω ντελιβερι
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
:rockon: :rockon: :rockon:
και ακομα χειροτερα δεν μπορουν να ολοκληρωσουν ουτε  μια προταση σωστα....και η δομη της σκεψης τους εινα πλινθοι και κεραμοι ατακτως ερριμμενοι, δηλαδη απλα δεν υπαρχει....παραληρημα και κακαρισμα ανα τρεις λεξεις

τουλαχιστον ξερεις με τι εχεις να κανεις αν πετυχεις αυτο που περιγραφεις, το χειροτερο ειναι να μην φαινεται σε πρωτη φαση, να μπορει να μιλησει αλλα να χει αλλα θεματα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom